Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neoficiálně: Všechny budoucí hry ze série Halo vyjdou na Xbox One i Win10.

    Jestli Halo 6 výjde ve verzi Apex, tak to vývojářům strčím do držky, zprasit hlavní sérii mikrotransakcema..ale jinak si to pravděpodobně zahraji nehledě na ta zpeněžnění, Halo byla moje srdcovka a je škoda že od trojky to vycházelo pouze na xboxu. A klidně za to vývojářům dám litra, jestli jim vadí pirátění, jen aby to na to PC opravdu vyšlo a v nějaké rozumné formě
  • Morraw
    Optimalizace je fajn. Na mé 960 je to kolem těch 40+ na High. Ultra už nemá smysl. Důležité jsou odlesky a SSAO.
    Co se týče loadingu, tak ten mi trvá pro bitvy cca 15-20s max. Jedu normálně z SSD. Takže tady velká spokojenost.
    Navíc Nvidia pracuje na optimalizaci, tak snad to bude ještě lepší :)
    Hru samotnou nemohu moc komentovat, ale ta rozdílnost armád je velké plus. K čemu je mnoho frakcí v TW, když se stejně hrajou podobně. Tady je jich sice pět, ale každá přinese hodně odlišný zážitek. Už teď se vyloženě těším na chaos :)
  • SalemCZ
    tohle vypadá líp http://titulkomet.cz/tajemny-pruchod/
  • cmd42
    dobra blbost :D
  • evidentne nie, na full 4K este nieje vonku ziadna grafika
  • Jj lore, a dá se to vyresit modem. Co se týče tech dropů, všiml jsem si že to dělá při střelbě katapultů a při dopadu jejich kamenů, a asi tomu nepomahá 4k rozlišení...
  • ...len kto ti ju kupi :)
    btw, novy mainstream Polaris ma mat 8GB VRAM, to ti zase 5-6 rokov ta grafika vydrzi
  • ano, nvidia su King master race - ale oni spolu fappuju kazdy vikend v kruhu, a na to my AMD peasanti niesme
  • je to stream. jedine co mi vadi, je zobrazenie sipov - tie biele ciarocky su otras
  • divne, na mojej radeonke som ziadne dropy nezaznamenal, ako pise veska, drzi to stabilne 35-40fps
    ad
    Ať hraješ za jakoukoli rasu, jsi omezenej zákazem obsazování měst některých ras:
    Lore :)
  • A.I masivně cheatuje, vidi skrze fog of war a její jednotky neplatí žádnej upkeep. Ať hraješ za jakoukoli rasu, jsi omezenej zákazem obsazování měst některých ras, takže stará dobrá volnost je fuč, a i když jsem neměl problémy se spuštěním hry, na high-end sestavě jsou občas šílený fps dropy. V herních mechanikách mě doslova se*ou obléhání.... Ať už útočíš a nebo braníš, jdeš do toho vždy čelně, zmizelo krásný taktizování s výběrem konkrétní brány na útok a změnilo se to na tupou, stále se opakující nudu. Souhlasim že pro fanouška warhammeru je to povinnost, ale fanoušek total waru by se tomu raději měl vyhnout, starší díly jsou prozatím daleko lepší.
  • https://youtu.be/2qsiZNpHcU0
  • MickeyMutant
    Tři snímky z natáčení: http://www.screenrelish.com/wp-content/uploads/2016/04/x4LaYL4Zmv7H5502GPVmY450EcW.jpg
    http://trailers.apple.com/trailers/independent/thecallup/images/thumbnail_24474.jpg
    http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02048/woody-allen_2048614a.jpg
  • VaZqeZ_EU

    The Call Up (2016) Film

    Skupina on-line hráčů jsou vyzváni, aby vyzkoušeli novou videohru ve virtuální realitě.
  • Minutu ticha za všechny grafiky s 1 GB :(

    Přišel nový Doom , řekl si nemilosrdně o 2 GB VRAM a ... opět budou peněženky krvácet :( Tak že to bude až takové retro jsem raděj ani nedoufal :( .
    Takže prodám svou 560Ti ...... *9*
  • nekromant33
    Ty reakce diváků jsou z předpremiér a půlnoček, dneska to startovalo ve Francii.

    btw http://i.imgur.com/Y95qpkl.jpg
  • Veskoslav

    TW: Warhammer

    Vždycky se říkalo, že když vyjde nový díl TW, je lepší 10 let počkat než Sega vychytá všechny mouchy. Tady to platí tak 80:20 proti tomuto tvrzení. Hra běží skutečně plynule a na ultra setting naprosto v pohodě okolo 40 fps na sestavě střední třídy. Co zamrzí jsou šíleně dlouhé loadingy bitev a loadingy mapy. Cca minuta, někdy i dvě. Hra mi za 7 hodin hraní spadla celkově třikrát, takže na startovní titul docela slušné scóre.

    A jaká je tedy hra? Rozhodně dobře udělaná a 100% potěší milovníky světa Warhammeru. Ti, co očekávají historické období, nechť zapomenout. Tohle je hra pro fantasy fanoušky.

    Jsou 4 základní rasy+1 rasa jako preorder DLC nebo pro první týden, kdy si hru zakoupíte. Každá z nich má naprosto unikátní jednotky, hrdiny, architekturu a kouzla, takže se nestane jako v předchozích TW hrách, že jednotlivé národy se liší jednou jednotkou jinak mají akorát jinou barvu zbroje. Tady to nehrozí. Hra nabízí zcela unikátní superjednotky, speciální čarodějné a pekelné stroje šílených bohů. Kupodivu AI u bránění měst je lepší než jsme si zvykli u her s TW tématikou a rozhodně se polepšila. Není to hráč, ale AI už konečně občas použije i mozek a nepošle svou jízdu na kopíníky, ale jde Vám po křídlech, co nejsou chráněná. I své hrdiny, což jsou unikátní jednotky na bojištích neposílá bezhlavě do první vřavy, ale občas i vyčkává v pozadí. Místy se Vám hra bude zdát zjednodušená, ale mě to ani nepřišlo. Strom schopností, stavby i jednotek je dostatečně rozsáhlý, aby neudělal ostudu předchozím dílům,

    Pro fanoušky Warhammeru povinnost, pro fanoušky TW zpestření a zbytek zde má kvalitní fantasy RPG s pár mouchami, která ale za to stojí.
  • Jelikož v jedný tý recenzi bylo vypíchnuto že dějová zápletka filmu je klišé, tak dost pochybuju že měl s herní předlohou co do činění *1* . Já doufám v něco ve stylu prvního Mortal Kombatu, nic víc.
  • KrPa

    Goat Simulator - Waste of Space

    MakeSpaceGreatAgain
    https://www.youtube.com/watch?v=Dpl2ZwT4rq0
  • Morraw
    Tak ty příběhové DLC jdou dokoupit zvlášť a sleva na ně určitě bude. Já být tebou, tak si koupím základní hru a po dohrání bych si vybral jen nějaké DLC v té slevě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit