Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Lukyz: Mas svatou pravdu ,neexistuje hra s vetsim obsahem.
    Co se tyka optimalizace ja jedu v prumeru na 960 a vysoky nastaveni nekde kolem 50 FPS.
    AI je fakt slabota , ale jak pises. Hromada obsah ale vyvazi vsechny mensi minusy a tech lovu clovek nemuze absolutne litovat.
  • Jack1947

    Ze Steamu zmizel záznam o Dead Island 2, byla hra zrušena?

    Tak nejdřív je třeba to trochu proštavit štávičkou už z zestarnoucího Dead island... ( jop vyšla Definitive edition ^^).
  • Cuban Missile Crisis: FJ2LY-M8VXQ-E4B59
    Kult: Heretic Kingdom: 4VXXF-WW6RM-BGJ8J
    Theatre of War kolekce: MPTH7-RL0IN-XIZAR
  • Steam klíče

    Kings Bounty Collectors Edition: NTBEM-9Z6IC-NJBDX
    Dead Effect: JAMQG-XXG32-FHFLX
    Mimpi: 23ZYL-ZHCQF-WFV4M
    Royal Quest Welcome Pack: GVW7T-ZV5PI-3NK8I
    Jets'n'Guns Gold: F7G6F-TZ2BK-R9HHK
    Toby: Secret Mine: RVT63-YBTEW-6PCKQ
    Air Conflicts: JHLNL-DBXZI-W5BJT
  • @ Lukyz
    To cos napsal by se dalo tesat do kamene.
    Na tu Coop kampaň se těším, ale myslím, že tak půjde hrát až ta nová z APEX datadisku. Doufám, že dokopu bráchu ke koupi, abych to měl s kým hrát.

    Ohledně AI, zkoušel jsi nějaký mody? Třeba s ASR AI jsou pěchotní boje k nepoznání a tým je o dost samostatnější. Jediný, co zůstátá problémový je AI pozemních vozidel.
  • Lukyz
    Já vidím různý scénáře:
    1) warez, kde si lidi opravdu stáhnout nějakou historickou verzi
    2) lidi co absolutně neví co nastavují a jedou stylem "vše doprava" včetně dohledu, PIP atd.
    3) hráči co dělají host server narvaný všemožnýma skriptama nebo hostují na low / mid-end stroji

    A pak různé kombinace výše zmíněných dohromady *1*

    Arma opravdu jede výborně, neustále vydávají zdarma obsah, updaty a vylepšení ve všech směrech.
    Nově bych snad mělo jít projít SP kampaň v CO-OP, což může být paráda, jelikož jedinou věc, kterou můžu Armě dlouhodobě vytknout je AI, čemuž se zase u hry takových rozměrů a možností nedá moc divit. Haters gonna hate, ale pravdou je, že Arma je jediná svého druhu, neustále se zlepšuje a je za tím neuvěřitelný kus práce za a to vše za pořizovací cenu v den vydání 999 Kč!
  • Přijde mi že o špatný optimalizaci Army občas mluví lidi, co zkoušeli možná tak první alfu. Jela hratelně na střední detaily už s mojí předchozí GTX 760 :-)
  • Draken69CZ
    Tak můžeš počkat na 1060 nebo s čím přijde AMD tam už ty ceny budou přijatelnější, půjde o mainstream.
  • Lukyz
    960 taky bez problémů. Jasně po připojení na server mám asi 15s lagy a 20FPS než se všechno načte, ale jinak absolutně v pohodě.
  • To se mi 970 nedělo ani do teď.
  • Draken69CZ

    Stean Key

    Earth 2150-The Moon Project: NQ5Y5-65HM7-H9CF8
    Enclave: 5WP6H-J9VBZ-YPAI5
    Commander Conquest Of The Americas: NKXG8-T650V-MAITC
  • Jack1947
    Nemá jen 960 ? *7* ( Arma engine je náročnej sám osobě takže spíš bude *3* ).
  • Uz se to nebude na GTX 970 sekat a padat na 20 fps?
  • Meow
    Podle mě zůstane u své 960 a bude čekat zase na další generaci :-D
  • Lukass

    Arma 3

    Dneska vysel obri update 3.2 GB, meni se vizual a hromada dalsich veci. Vsem doporucuju.
  • Draken69CZ
    Koukni do Německa za 669€
  • Draken69CZ
    WTF *14* tak doufám že ta cena je jen nástřel a konečná bude někde kolem 24-25 jinak si tu 1080Ti za 40k fakt nekoupím *15*

    /tohle mi příjde reálnější https://www.tsbohemia.cz/msi-nvidia-gtx-1080-gaming-x-8g_d244844.html

    /jinak pochybuji minulí rok tu obhajoval kradení her že šetří s přítelkyní na dovolenou tak pochybuji, že letos by oželela dovolenou aby si mohl koupit GPU, ale tak někdo v tom vztahu rozum mít musí

    /už to opravili teď je za 21,5k předtím byla skoro za 30k
  • Asus GTX 1080 ROG

    Myslíte že už si LV objednal tu jeho vysněnou nereferenční GTX 1080, která měla být levnější než 1080FE? *3*
    https://www.czc.cz/asus-rog-strix-gtx1080-o8g-gaming-8gb-gddr5x/192113/produkt
  • Lukass
    Nejlepsi byl bossfight v pulce hry, jenz byl zaroven stejne bossfight jak ten finalni, Proste pecka *1*
  • za ty prachy je to slušný, samozřejmě je otázka za kolik se bude prodávat u nás, ale myslím že ještě nějakou dobu vydržím u svojí 970, stejnak si minimálně do další generace karet na hraní ve 4k musíme počkat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit