-
Lukyz: Mas svatou pravdu ,neexistuje hra s vetsim obsahem.
Co se tyka optimalizace ja jedu v prumeru na 960 a vysoky nastaveni nekde kolem 50 FPS.
AI je fakt slabota , ale jak pises. Hromada obsah ale vyvazi vsechny mensi minusy a tech lovu clovek nemuze absolutne litovat. -
Ze Steamu zmizel záznam o Dead Island 2, byla hra zrušena?
Tak nejdřív je třeba to trochu proštavit štávičkou už z zestarnoucího Dead island... ( jop vyšla Definitive edition ^^). -
Cuban Missile Crisis: FJ2LY-M8VXQ-E4B59
Kult: Heretic Kingdom: 4VXXF-WW6RM-BGJ8J
Theatre of War kolekce: MPTH7-RL0IN-XIZAR -
Steam klíče
Kings Bounty Collectors Edition: NTBEM-9Z6IC-NJBDX
Dead Effect: JAMQG-XXG32-FHFLX
Mimpi: 23ZYL-ZHCQF-WFV4M
Royal Quest Welcome Pack: GVW7T-ZV5PI-3NK8I
Jets'n'Guns Gold: F7G6F-TZ2BK-R9HHK
Toby: Secret Mine: RVT63-YBTEW-6PCKQ
Air Conflicts: JHLNL-DBXZI-W5BJT -
@ Lukyz
To cos napsal by se dalo tesat do kamene.
Na tu Coop kampaň se těším, ale myslím, že tak půjde hrát až ta nová z APEX datadisku. Doufám, že dokopu bráchu ke koupi, abych to měl s kým hrát.
Ohledně AI, zkoušel jsi nějaký mody? Třeba s ASR AI jsou pěchotní boje k nepoznání a tým je o dost samostatnější. Jediný, co zůstátá problémový je AI pozemních vozidel. -
Já vidím různý scénáře:
1) warez, kde si lidi opravdu stáhnout nějakou historickou verzi
2) lidi co absolutně neví co nastavují a jedou stylem "vše doprava" včetně dohledu, PIP atd.
3) hráči co dělají host server narvaný všemožnýma skriptama nebo hostují na low / mid-end stroji
A pak různé kombinace výše zmíněných dohromady *1*
Arma opravdu jede výborně, neustále vydávají zdarma obsah, updaty a vylepšení ve všech směrech.
Nově bych snad mělo jít projít SP kampaň v CO-OP, což může být paráda, jelikož jedinou věc, kterou můžu Armě dlouhodobě vytknout je AI, čemuž se zase u hry takových rozměrů a možností nedá moc divit. Haters gonna hate, ale pravdou je, že Arma je jediná svého druhu, neustále se zlepšuje a je za tím neuvěřitelný kus práce za a to vše za pořizovací cenu v den vydání 999 Kč! -
Přijde mi že o špatný optimalizaci Army občas mluví lidi, co zkoušeli možná tak první alfu. Jela hratelně na střední detaily už s mojí předchozí GTX 760 :-)
-
Tak můžeš počkat na 1060 nebo s čím přijde AMD tam už ty ceny budou přijatelnější, půjde o mainstream.
-
960 taky bez problémů. Jasně po připojení na server mám asi 15s lagy a 20FPS než se všechno načte, ale jinak absolutně v pohodě.
-
To se mi 970 nedělo ani do teď.
-
Stean Key
Earth 2150-The Moon Project: NQ5Y5-65HM7-H9CF8
Enclave: 5WP6H-J9VBZ-YPAI5
Commander Conquest Of The Americas: NKXG8-T650V-MAITC -
Nemá jen 960 ? *7* ( Arma engine je náročnej sám osobě takže spíš bude *3* ).
-
Uz se to nebude na GTX 970 sekat a padat na 20 fps?
-
Podle mě zůstane u své 960 a bude čekat zase na další generaci :-D
-
Arma 3
Dneska vysel obri update 3.2 GB, meni se vizual a hromada dalsich veci. Vsem doporucuju. -
Koukni do Německa za 669€
-
WTF *14* tak doufám že ta cena je jen nástřel a konečná bude někde kolem 24-25 jinak si tu 1080Ti za 40k fakt nekoupím *15*
/tohle mi příjde reálnější https://www.tsbohemia.cz/msi-nvidia-gtx-1080-gaming-x-8g_d244844.html
/jinak pochybuji minulí rok tu obhajoval kradení her že šetří s přítelkyní na dovolenou tak pochybuji, že letos by oželela dovolenou aby si mohl koupit GPU, ale tak někdo v tom vztahu rozum mít musí
/už to opravili teď je za 21,5k předtím byla skoro za 30k -
Asus GTX 1080 ROG
Myslíte že už si LV objednal tu jeho vysněnou nereferenční GTX 1080, která měla být levnější než 1080FE? *3*
https://www.czc.cz/asus-rog-strix-gtx1080-o8g-gaming-8gb-gddr5x/192113/produkt -
Nejlepsi byl bossfight v pulce hry, jenz byl zaroven stejne bossfight jak ten finalni, Proste pecka *1*
-
za ty prachy je to slušný, samozřejmě je otázka za kolik se bude prodávat u nás, ale myslím že ještě nějakou dobu vydržím u svojí 970, stejnak si minimálně do další generace karet na hraní ve 4k musíme počkat