Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    Si radši kup konsoli.
  • Tilwaen
    Zapomněls na podtácky v hospodě a napsat pointu.
  • Tak pro retardované jedince jako ty. Komentář, na který on reagoval:

    "Však snad za většinu her člověk platí jen 1x, a přesto si většinu z té většiny stejne ukradl"

    Normální člověk ví, že když si koupí skin nebo něco do hry, že neplatí za hru, ale právě za ten skin či jinou věc, kterou si koupil. Ale chápu, že pro jedince, který jen krade a ještě jiným závidí, že to nedělají je to složitá úvahu. Pro začátek si zkus přečíst Krtečka, a pak můžeme pokračovat v debatě. Do té doby pa

    Btw já tu hru alespoň mám, to ty zas mluvíš o něčem, co si viděl max na yt :)
    PS. Těším se na tvé zítřejší dojmy z další ukradené hry a nebo je pro změnu herní sucho?
  • Jack1947
    Tak sry blbe, já netušil že tě to nutí kupovat ale lidi si to kupují bez toho aniž by jim to někdo říkal nebo dokonce vnucoval. No a to znamená blbečku, že ta hra je na tom celkem slušně založená.

    Si morální fag co navíc má většinu her z bundlů a ta většina nsa vyjímky jsou hry které sám dříve kradl ve velkým ale poučovat tady bude stále. Blbeček jeden blbej na blblej. Tak co co tam máš ještě dál... ? *7*
  • @Jack1947 Ano, dokud se budeš neustále chválit jak kradeš v první řadě a psát nesmyslné komentáře v řadě druhé, tak si to neodpustím.

    Ty jsi blb bez prominutí, o tom se tady bavit nemusíme :) A on tě někdo nutí si kupovat nějaké skiny a nože? Bez toho se to hrát nedá nebo co? Prosím tě, zapni někdy tu slámu než napíšeš nějakou tu tvoji kravinu. (zase si pleteš pojmy a dojmy)
  • Turnaj v Doomovi o *NEUVĚŘITELNÝCH* 15000 Kč. Achjo achjo, a navíc se to dělí mezi výherce, takže první cena je šest litrů. Neuvěřitelné to je. Přesněji neuvěřitelně blbé, myslet si, že nám z té částky spadne čelist. Vidím nicméně toho markeťáka, který vidí "turnaj o 15000 Kč" a furt mu tam něco chybí, jeho instinkty se bouří, tiky tikají, jako Obi-wan Kenobi se zjevuje duch Horsta Fuchse a varovně zvedá prst, že takto to nelze nechat. A hle - přichází osvícení. A my se můžeme smát nebo brečet, jak z nás zase dělají pitomce.
  • Jack1947
    Rozumbrada troll -+2body za originalitu *6*
  • kennyB
    Kuřáci a kafaři jsou od reklam v televizi zproštěni...
  • Jack1947
    Pouze 15 let tak ho prosím omluv *4*
  • Rocket League Steam & Xbox one

    Zítra česně z rána dojde k propojení verzí Rocket League ze Steamu a Xboxu *5*
    http://www.rocketleaguegame.com/news/2016/05/cross-network-play-arrives-xbox-one-steam-pc/
  • Adblock je kradez
    Warez je kradez
    Odejit od reklamy v televizi je kradez

    Zlodeji jsou spatni, aaaano?
  • Tilwaen
    Už je to nějaký ten pátek, ale když nad tím přemýšlím, měla jsem to stejně jako vy, také jsem začala AdBlock používat právě kvůli Games. Na jiných serverech, kam jsem chodila pravidelně, mě reklamy neobtěžovaly. Teď ho zde mám sice vypnutý, ale na jiných stránkách ne a ani to neplánuji - je to komfort, na který si člověk velice rychle zvykne.
  • Kravicka

    Civilization VI nabídne podporu DirectX 12.

    Ta hra muze jet na dx9 *6*
  • Historické RPG Kingdom Come: Deliverance se možná dočká odkladu na příští rok.

    To bude ještě tolik odkladů, až ta hra přestane pomalu všechny zajímat.
  • MikeR
    Ale pěkně, klobouk dolů. Sice mi tyhle "morbidní" věci nic neříkaj, ale z hlediska tý práce fakt uznání. Se dobře vyblbneš. *4*
  • Jack1947
    To seš šikula.
  • Morraw
    Já si dělám vlastní postavičku :)
    https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13243789_1223967637621024_3109669036958550041_o.jpg
  • Jack1947
    Litujeme, ale zbytek obsahu je skryt z důvodu aktivního používání blokování reklamy, např. AdBlocku

    Řešení: Deaktivujte rozšíření pro blokování reklamy ve svém prohlížeči

    Proč skrýváme pro uživatele s AdBlockem část obsahu?

    Aby mohl server Hrej.cz existovat, musíme platit za práci interních i externích redaktorů, nehledě na další náklady. Peníze získáváme z reklam na tomto webu a čím méně se jich zobrazuje našim čtenářům, tím méně peněz máme pro další práci na obsahu i na rozvoj tohoto projektu.

    Děkujeme za pochopení a férový přístup k tvůrcům Hrej.cz Ouu těsně vedle (ale snaha se cení)
    *3*
  • Jack1947
    No jasně ty schýýzo, napíšu příspěvek a musí tu bejt stratego alias kuRE aby dal kázání, " Jack je postrach, bacha na nej krade vše a vždy" Be aware...

    Navíc si z prominutím ještě blb či co? CS:GO je založené na prodeji skinů na nože nejdražší skin asi 2000dolarů či kolik lol. Kam se hrabou různé mounty, CS v tomhle vede.
  • len roh na pitie, prsten a bruska na noze
    par slayerov a pod mam namalovanych, takze az tak mi neva, ze tam postavicka nieje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit