Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jen jednou a pak máš klid... psal jsem proto možná...
  • Veskoslav
    Jacku, ale za to musíš platit.
  • Jack1947
    To je teda novina, tak možná za půlroku až se to dostabilizuje bude to víc hratelné to taky prubnu.
  • Veskoslav
    Overwatch už jede:)
  • Jack1947
    Budem ale moct nebo ne? *7*
  • Editor map ze hry Halo 5: Guardians s názvem Forge dorazí na Windows 10.

    ..na co nám to je, když si Halo 5 na Win10 zahrát nemůžeme..?
  • Chladna hlava jak vidno, si mohl tipnou screen a poslat email do redakce, ze je tu zavadna reklama, treba by se to resilo… nekam posunulo… ale proc zee? Adblock neni reseni..
  • MickeyMutant

    Maroc Telecom, největší poskytoval internetového připojení v Maroku, zablokoval online hraní.

    To vás pánbůh trestá, že se nemodlíte.
  • Draken69CZ
    Předplaťte si Games.cz bez reklam *3*
  • MickeyMutant
    Opraveno, dík.
  • Meow

    Reklama

    Si děláte srandu s reklamou přes kus obrazovky, která nejde ani "odkřížkovat", ne?
    Perma adblock ode dneška, už tak tu zabíraj reklamy 3/4 obrazovky a teď ještě tohle
  • solomon.short: Nebo je problém v tom, že v diskuzi k bleskovkám řešíš soukromé hovadiny zcela mimo téma?
  • x_ander
    Jde, jen musíš něco opravit i v textu (třeba někde přidat mezeru nebo tak).
  • SalemCZ
    už jsem to našel, mohlo za to to že mám ve steam jménu znak kterej nepodporuje DI, takže jsem to všechno smazal a kvůli jednomu znaku ve jménu
  • https://www.youtube.com/watch?v=YaG5SAw1n0c
  • Psychotic

    Spekulace: Ve vývoji je reboot herní série Resident Evil na kterém spolupracuje designer Jordan Amaro (Metal Gear Solid V, P.T.)

    Na to jsem už dlouho čekal.
  • MickeyMutant
    Jo, už jsem si všiml, ale v nadpisu to bohužel nejde opravit.
  • ringmancz
    původní autor se zatoulal z Polygonu, nebo to prosakuje už i na EG?

    a do nadpisu se ti dostala jiná hra ;)
  • solomon.short
    Taky jsem se nasmal:-)
  • Veskoslav

    Overwatch Animated Short | “Hero”

    https://www.youtube.com/watch?v=cPRRupAM4DI

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit