-
Jen jednou a pak máš klid... psal jsem proto možná... -
Jacku, ale za to musíš platit.
-
To je teda novina, tak možná za půlroku až se to dostabilizuje bude to víc hratelné to taky prubnu.
-
Overwatch už jede:)
-
Budem ale moct nebo ne? *7*
-
Editor map ze hry Halo 5: Guardians s názvem Forge dorazí na Windows 10.
..na co nám to je, když si Halo 5 na Win10 zahrát nemůžeme..? -
Chladna hlava jak vidno, si mohl tipnou screen a poslat email do redakce, ze je tu zavadna reklama, treba by se to resilo… nekam posunulo… ale proc zee? Adblock neni reseni..
-
Maroc Telecom, největší poskytoval internetového připojení v Maroku, zablokoval online hraní.
To vás pánbůh trestá, že se nemodlíte. -
Předplaťte si Games.cz bez reklam *3*
-
Opraveno, dík.
-
Reklama
Si děláte srandu s reklamou přes kus obrazovky, která nejde ani "odkřížkovat", ne?
Perma adblock ode dneška, už tak tu zabíraj reklamy 3/4 obrazovky a teď ještě tohle -
solomon.short: Nebo je problém v tom, že v diskuzi k bleskovkám řešíš soukromé hovadiny zcela mimo téma?
-
Jde, jen musíš něco opravit i v textu (třeba někde přidat mezeru nebo tak).
-
už jsem to našel, mohlo za to to že mám ve steam jménu znak kterej nepodporuje DI, takže jsem to všechno smazal a kvůli jednomu znaku ve jménu
-
https://www.youtube.com/watch?v=YaG5SAw1n0c
-
Spekulace: Ve vývoji je reboot herní série Resident Evil na kterém spolupracuje designer Jordan Amaro (Metal Gear Solid V, P.T.)
Na to jsem už dlouho čekal. -
Jo, už jsem si všiml, ale v nadpisu to bohužel nejde opravit.
-
původní autor se zatoulal z Polygonu, nebo to prosakuje už i na EG?
a do nadpisu se ti dostala jiná hra ;) -
Taky jsem se nasmal:-)
-
Overwatch Animated Short | “Hero”
https://www.youtube.com/watch?v=cPRRupAM4DI