Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ten člověk má tak malé ego že si ho musí mastit nad Games, každou možnou minutu/sekundu... ale ted zašel do extrému a to přímo lol. *7*
  • MickeyMutant

    Eurogamer Homefront #bizár

    Pan Redakce se bůhví proč tentokrát rozhodl přeložit anglickou recenzi Homefront: The Revolution. Mohl se tomu chytře vyhnout, protože polovina originálního textu je děsnej žalozpěv působící spíš jako parodie na hyperkorektnost, a navíc tahle hra rozhodně není žádná pecka vyžadující bezodkladný raport. Ale nad zdravým rozumem zřejmě převážilo politické myšlení a herní ČTK se do toho zas jednou rozhodlo jít prsama jako partyzán. A bože, jaké z toho vzniklo počtení!

    V původní recenzi si někdo solidně pobrečel nad nepěkným chováním odbojářů, kteří by se pořád jen za něco mstili, bijí kolaboranty a rasisticky ohrnují nos nad korejskými okupanty. Dokonce jim, považte, vymysleli dehonestující přezdívku. Tenhle přístup působí už na Západě echt "progresivně", ale když se to slovo od slova přelouská do češtiny, tak průměrný čtenář absolutně nechápe.

    Jeden příklad za všechny: původní autor je zhnusen přezdívkou Norks (North Koreans), která v angličtině zároveň vulgárně označuje ženské poprsí. Jak se s tímhle překladatelským oříškem popasoval pan Redakce? "Norek"! Ta lasička chovaná pro kožešinu. Že se ztrácí význam celého odstavce je detail. V celém textu je mnoho dalších perel, ale to je jistě zanedbatelná cena za ultra super rychlé videoherní pokrytí.
  • Lukyz

    Zajímavost: v úterý to bude 10let co byl oznámen vývoj třetí epizody pro Half Life 2

    Na Polygonu vyšel krátký článek, připomínající oznámení vývoje Episode 3, ke kterému došlo už před deseti lety.

    Zároveň je v článku krátké video se souhrnem rozhovorů s Gabem, jak v průběhu let reagoval na dotazy ohledně HL2:E3.
  • Jack1947
    Crysis Warhead?
  • Je to už 9 let, ale nebyla to náhodou jedna z her (další příklad Far Cry) co byla optimalizována dobře a šla hrát i na slabších železech se stále slušným vizuálem?
  • Jasně je to skoro 10 let, a v IT jde vývoj rychle kupředu. Já jen, že se mi to zdá jako včera když jsem si s kámošem jel pro tu grafárnu kvůli Crysis. Stála mě 14 tis. a před rokem jsem ji ještě střelil za 500,- :-)...
  • Jack1947
    Dítě nebo nějaký pomatenec má jen z toho srandu lol.
  • solomon.short
    Nerezu Jacku. Jen mi pripada hloupe ze kdyz se tu nekdo zepta na radu, nekdo hned prskne minus.

    Jsou dve varianty: bud je muj dotaz natolik hloupy

    Nebo je hloupy ten minusovac
  • Jack1947
    Ale no ták jako fakt? pár kliků tě vyvede z rovnováhy to jsou bleskovky, hodně lidí tady má své mínuskovací ctitěle.To neřež. *3*
  • kkING
    cg kluci, holt to chce vice se vyprsit, nebo se chovat jako ko***i ? :D a dalsich 10K mate do tydne
  • solomon.short
    Snad se tomu minusovaci krasne spi. C*r*k*
  • MickeyMutant

    Náš kanál na Youtube překročil tento týden 10 tisíc odběratelů. Víme, že kdejaký nadějný mladík má dneska mnohem víc, ale stejně nás to těší - možná proto, že už nejsme nadějní mladíci ;). Každopádně děkujeme vám všem za podporu a jako menší dárek za

    Těžko říct, jestli jsme ten "dárek" chytli za odměnu, nebo za trest. Tohle už se nedá vydržet ani jako kuriozita.
  • Jack1947

    Postal Redux

    Vyšel už včera tady asi bude info až v pondělí *7*
  • Veskoslav

    Doom Tech Analysis: The Best-Looking 60fps Console Shooter?

    https://youtu.be/la0O0SyM3gg
  • solomon.short
    S temi psy to pocitam plati u Capra Demona:-)
  • No, skvěle hrála... když bylo na čem, že. *1* Pamatuju si, jak to tehdejší stroje nestíhaly.
  • solomon.short
    Diky:-) to s drakeswordem uz jsem tu psal, jsem si toho vedom. Jsem rozhodnuty upgradnout Black knight sword kdyz uz mi padnul z toho prvniho cerneho hajz*la v undead burg:-) (stesti zacatecnika) a levelovat STR. Moveset mi vyhovuje, tak to snad dam
  • Vogon

    Previously Recorded: DOOM

    https://www.youtube.com/watch?v=_uvbO3kLkgw
  • Vogon
    Drake Swordu se zbav co nejdříve, protože je to past na nováčky, sice to zpočátku ze hry dělá procházku růžovým sadem, ale kvůli tomu že nemá scaling(A má minimální upgrady) v pozdějších fázích neskutečně zaostává a způsobuje, že hráč získá špatné návyky.
    Zbraň můžeš použit téměř jakoukoliv, není to moc o statech ale o tom, s kterým movesetem se ti hraje nejlépe(Normální longsword má stejný moveset jako Drake Sword a navíc silný útok má thrust). Uchigatana i BKS jsou velmi dobré zbraně a jsou velmi oblíbené mezi hráči a můžeš klidně používat obojí, protože quality(Str i Dex) buildy jsou dost dobré a tyto zbraně využívají jiný druh titanitu(Uchi používá normální titanity a BKS twinkling). Ale pokud bys chtěl výbornou zbraň pro začátečníky, tak doporučuji Zweihander(potřebuješ 24 str), který leží u velkého hrobu na hřbitově u Firelink Shrinu.
    Jinak nemusíš se moc bát, že bys promarnil titanite shardy, ty se dají v pohodě koupit.
    NG+ ti zůstává úplně všechno, jenom se ti odstraní key items(až na master key) včetně upgradů, jediná věc co se změní je obtížnost nepřátel a množství získaných duší.

    Jiné tipy: zkus zabit Havla(chlápek ve zbroji z kamene z palicí co vypadá jako černý robertek z nabroušeného oblázku) ve věži v undead burgu(první lokace), z něho vypadne prsten který ti neskutečně vylepšuje equip load.
    Upgradovaní zbraní je užitečnější než levelování. Nezbavuj se duších bossů. Sežeň si pár věci proti otravě(Purple Moss a Blooming Purple Moss). Pokud budeš mít zbraň v dvojručním režimu(Y/trojúhelníček na gamepadu) tak ti stačí 2/3 potřebné STR.
    Na závěr nejdůležitější tip: Psy zabíjej první.
  • To byla hra na kterou neslo nez zirat s otevrenou pusou a jako malej bonus k tomu se i skvele hrala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit