-
KSP
Tak tohle je vážně překvapení.
https://twitter.com/Maxmaps/status/610993844679630848 -
-
Ty narky lidi pod tim oznamenim jsou fakt na hlavu...
-
-
Nový trailer na Warcraft film
https://www.youtube.com/watch?v=_-Ss3r-F_O0&feature=youtu.be
CGI vypadá o dost lépe než předtím.
Tady ke stažení ve vyšší kvalitě bez komprese, ten nový trailer se jmenuje Trailer D (lossless).
http://thedigitaltheater.com/index.php/warcraft-2016/ -
Crysis 2 Patch 1.9
mno tak stránka myCrysis skočila právě do maintenance na 30 min. Že by byl patch již za dveřmi a šahal na kliku? :) -
The Crew bude obsahovat mikrotransakce, které umožní časný nákup výkonnějších dílů do aut.
*7* ...Mikrotransakce říkáte ..... DLC a teď tohle .... -
-
Hele, nedavej ostatnim zaminku at se toho zas troltove nechytnou jo ? *3*
Mikrotransakce co neolvini hru uz se to resilo, neco jako Forza ne ? Teda doufam. Odjezdit to pujde takze secko nejspise v cajku. *4*
-
-
The Crew
Hodnoceni na Steamu: 86% - Velmi kladné
to zas rozdavali nejake odmeny za napsani kladne recenze?
*1* -
-
Systém hodnocení na Steamu je stupidní. Pokud je hra aspoň trochu dobrá a nezklamala půlku lidí při vydání, tak má průměr 90-95%. Měli tam dát pětibodovou stupnici.
-
Jo všichni jsou zaplacený, krom tebe.
-
A ona je to tedy špatná hra?
-
závidíš, že tobě nikdonic nedal? :)
-
-
WALKING DEAD
Kompletní balík za 7 babek: http://www.amazon.com/dp/B00ELJRCDO?pf_rd_p=1639172802&pf_rd_s=merchandised-search-3&pf_rd_t=101&pf_rd_i=7266959011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=19G22257ZXS3TCNW3QQS -
-
Zajímavý. Sem fandou jak komiksu, tak seriálu, ale s hrama nemám zkušenosti. To jsou dvě samostatný hry, nebo nějak navazující, nebo nějaký epizody? To dělení je nějaký zmatený...
-
-
To je 5 epizod a ty tvoří serii... O druhý serii se dozvíme první info tenhle týden :)
Tech 400 days je maly dlc (hodina) a je to takovej předěl mezi první a druhou serii -
-
Hm, tak po registraci zjišťuju, že je to jen pro US zákazníky... Nějaká šance to obejít, třeba změnou státu v profilu?
-
-
Stačí si dát novou adresu, ani nemusíš mazat tu starou. Já mam pocit, že žiju někde v Alabamě nebo tak nějak.
-
Musíš si vytvořit americkou adresu. Zadej tam třeba adresu nějaké firmy/restaurace (já tam mám Apple Headquarters) a v pohodě to půjde.
-
-
-
-
-
Analytická (j)elita předpovídá, že se onlineovky Star Wars: The Old Republic prodá v prvním roce...
Já tipuju 5 míčů. -
Dark Souls III: Boxing Edition 1080p60
https://www.youtube.com/watch?v=4cSM1HhxXqI -
ME3
Tak jsem konečně po letech hraní série byl hodný a řeknu Vám, že sice oranžové jizvy vypadaly dobře, ale chovat se jako sviině mi přijde z pohledu hry horší než být ten hodný:) Člověk pak napříč díly potkává lidi, co zachránil a dává se je do souvislosti. A konečně i vím, jak vypadá Tali bez obleku. Pěkná děvucha:) -
-
Ta fotka je ve skutečnosti nějaká modelka. BioWare byli líní vytvořit i originální obrázek, hanba. *15*
-
Ano je to skor hrat ako za dobraka a obrch*ja. Nehovoriac o tom ze je opruz opakovat rozhovory, pretoze casto maximalna renegade odpoved rozhovor ukonci.
-
-
Napíšete novinku o uvedení 2. generace hanheldu PS Vita?
http://www.theverge.com/2013/9/9/4709944/sony-playstation-vita-2nd-generation-announcement -