Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy

    KSP

    Tak tohle je vážně překvapení.

    https://twitter.com/Maxmaps/status/610993844679630848
    • Ty narky lidi pod tim oznamenim jsou fakt na hlavu...
  • Vogon

    Nový trailer na Warcraft film

    https://www.youtube.com/watch?v=_-Ss3r-F_O0&feature=youtu.be
    CGI vypadá o dost lépe než předtím.
    Tady ke stažení ve vyšší kvalitě bez komprese, ten nový trailer se jmenuje Trailer D (lossless).
    http://thedigitaltheater.com/index.php/warcraft-2016/
  • Hanzales

    Crysis 2 Patch 1.9

    mno tak stránka myCrysis skočila právě do maintenance na 30 min. Že by byl patch již za dveřmi a šahal na kliku? :)
  • victor

    The Crew bude obsahovat mikrotransakce, které umožní časný nákup výkonnějších dílů do aut. 

    *7* ...Mikrotransakce říkáte ..... DLC a teď tohle ....
    • Jack1947
      Hele, nedavej ostatnim zaminku at se toho zas troltove nechytnou jo ? *3*
      Mikrotransakce co neolvini hru uz se to resilo, neco jako Forza ne ? Teda doufam. Odjezdit to pujde takze secko nejspise v cajku. *4*
  • The Crew

    Hodnoceni na Steamu: 86% - Velmi kladné

    to zas rozdavali nejake odmeny za napsani kladne recenze?

    *1*
    • Systém hodnocení na Steamu je stupidní. Pokud je hra aspoň trochu dobrá a nezklamala půlku lidí při vydání, tak má průměr 90-95%. Měli tam dát pětibodovou stupnici.
    • Jo všichni jsou zaplacený, krom tebe.
    • Mart9
      A ona je to tedy špatná hra?
    • ucho
      závidíš, že tobě nikdonic nedal? :)
  • Viktor_H

    WALKING DEAD

    Kompletní balík za 7 babek: http://www.amazon.com/dp/B00ELJRCDO?pf_rd_p=1639172802&pf_rd_s=merchandised-search-3&pf_rd_t=101&pf_rd_i=7266959011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=19G22257ZXS3TCNW3QQS
    • Zajímavý. Sem fandou jak komiksu, tak seriálu, ale s hrama nemám zkušenosti. To jsou dvě samostatný hry, nebo nějak navazující, nebo nějaký epizody? To dělení je nějaký zmatený...
      • Miserius
        To je 5 epizod a ty tvoří serii... O druhý serii se dozvíme první info tenhle týden :)
        Tech 400 days je maly dlc (hodina) a je to takovej předěl mezi první a druhou serii
        • Hm, tak po registraci zjišťuju, že je to jen pro US zákazníky... Nějaká šance to obejít, třeba změnou státu v profilu?
          • Pilgrim66
            Stačí si dát novou adresu, ani nemusíš mazat tu starou. Já mam pocit, že žiju někde v Alabamě nebo tak nějak.
          • Viktor_H
            Musíš si vytvořit americkou adresu. Zadej tam třeba adresu nějaké firmy/restaurace (já tam mám Apple Headquarters) a v pohodě to půjde.
  • Cahir

    Analytická (j)elita předpovídá, že se onlineovky Star Wars: The Old Republic prodá v prvním roce...

    Já tipuju 5 míčů.
  • Veskoslav

    Dark Souls III: Boxing Edition 1080p60

    https://www.youtube.com/watch?v=4cSM1HhxXqI
  • Veskoslav

    ME3

    Tak jsem konečně po letech hraní série byl hodný a řeknu Vám, že sice oranžové jizvy vypadaly dobře, ale chovat se jako sviině mi přijde z pohledu hry horší než být ten hodný:) Člověk pak napříč díly potkává lidi, co zachránil a dává se je do souvislosti. A konečně i vím, jak vypadá Tali bez obleku. Pěkná děvucha:)
    • Magister_Peditum
      Ta fotka je ve skutečnosti nějaká modelka. BioWare byli líní vytvořit i originální obrázek, hanba. *15*
    • Ano je to skor hrat ako za dobraka a obrch*ja. Nehovoriac o tom ze je opruz opakovat rozhovory, pretoze casto maximalna renegade odpoved rozhovor ukonci.
  • Napíšete novinku o uvedení 2. generace hanheldu PS Vita?

    http://www.theverge.com/2013/9/9/4709944/sony-playstation-vita-2nd-generation-announcement

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit