-
IDKFA
K těm polákům, mrkni třeba na tohle http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/shadow-of-mordor-recenzja/strona/22862.html -
Razer přichystal ochranné pouzdro pro iPhone 4 s motivem Battlefield 3.
Hmm super tak tady někdo zapomněl že 20€ není to stejný jako 20$ -
-
Nechapes, neres, nebo si zkus prosim zjistit proc to tak je *3* Svoje duvody to ma, ale jsem dost linej na to ti to tu cely vypisovat *1*
-
-
By mne zajímalo, jak by to vypadalo v případě, kdy EURO půjde do háje a USD posílí...
-
-
-
Krai Mira
http://store.steampowered.com/app/408920/
Klasické RPG ve stylu Fallout 1, 2 či Wastelandu:) -
-
http://games.tiscali.cz/oznameni/postapo-rpg-krai-mira-pripomina-fallout-zasazeny-na-krymsky-poloostrov-280824
-
-
Vypada to hezky. Ted jen pockat na ohlasy.
-
-
-
-
Postal 2 Paradise lost
http://store.steampowered.com/app/360960/
Konečně je to tady ani se nechce věřit že Postal2 už má za sebou, bezmála 13let!!! baví furt stejně.... -
Vložení hry na Steam prostřednictvím Steam Direct vyjde nezávislé vývojáře na 100$ (= 2335 Kč).
Na jednu stranu je to dobře, alespoň tam nebude kdejakej nesmysl -
-
pokud se nepletu, stovku si platil i na Greenlight, a jak to tam vypadá
-
-
100 dollarů=1 hra v novém systému
100 dollarů=1 studio ve starém systému -
Nebyl greenlight nahodou stovka jednorazove ? Tohle je stovka za kazdou hru.
-
-
-
Singleplayer kampaň Call of Duty: Ghosts je pouze 4 hodiny dlouhá.
ten clanok pise o battlefield 3 a nie o Ghosts -
-
link je špatnej, ale informace ne
http://www.cinemablend.com/games/Call-Duty-Ghosts-Campaign-4-Hours-Long-60316.html -
Singleplayer kampaň Call of Duty: Ghosts je pouze 4 hodiny dlouhá.
preklep Battlefield 4
-
-
Pro nedočkavce: Na internet unikají nové záběry z GTA V - např. dvanáctiminutové video či kvalitní screeny.
Holt práva jsou práva *3* -
-
staci na youtube hledat gta V gameplay a seradit vysledky podle data nahrani, jsou toho tuny
-
-
Jj, bohužel i když čumím jak to jde, tak pořád tam nevidím jiný model jízdy než ten co vypadá jako arkáda v Saints Row :( Taky fyzika vypadá hůře jako v GTA IV :(
To je divný. Tam naboural nějaké NPC a nebylo tak dobře jako v GTA IV kde se celkem věrohodně namázlo na auto a podle toho se pak válelo...
Možná se to dalo čekat na konzolích. HW stejný jako pro GTA IV je to větší tedy někde ubrat museli. Bohužel.
I když to porovnávám s GTA IV na PC jestli to bylo na konzoli jinak to nevím. -
-
hlavne model poskozeni u aut je snad horsi nez ma pc verze gta IV na minimum...
ale na pozdejsi konverze pro PC a novy konzole uz to bude snad vychytany *11* -
-
To jsem zvědav. Že by si dali tu práci? To bych se divil.
Kdyby si nedali tak by to na druhou stranu bylo na nové konzoli a PC zoufalé.
- Stejně by se měli verze her hodnotit zvlášť pro dané platformy. Například fyzika je tam třeba špatná atd, ale na tom starém HW, že to vůbec jede a je to velké je dobře.
Tohle ale neplatí pro PC a nové konzole kde by mělo umět více věci jako nic.
-
-
-
-
-
A ti vaše podržtažkové se na ten Dead Island dostali, nebo co?
-
18 cheatů pro X360 verzi Grand Theft Auto V odhaleno.
Parada, takze hezky postaru vymackavanim tlacitek gamepadu *3*. -
Projekt na Kickstarteru, co stojí za doláče - Giants Citizen Kabuto sequel
Všem fanouškům a milovníkům skvělých her,
pojďme podpořit kreativní tvůrce pokračováním nápadité a zábavné pecky Giants Citizen Kabuto. Mají za sebou i jiné majstrštiky jako MDK či Armed and Dangerous.
Jejich chystaná novinka se jmenuje First Wonder
https://www.kickstarter.com/projects/roguerocket/first-wonder Kickstarter, kampaň pouze do 25. října 2015
jestli jste o Giants nikdy neslyšeli shlédněte
https://www.youtube.com/watch?t=596&v=HvxDF83apCQ -
-
Na původní Giants nedám dopustit a dohrál jsem je tolikrát, že to ani nespočítám, ale tahle novinka... nevím teda. Vypadá to spíš jen jako pokus o kopii Giants, ale tu atmosféru to moc nemá (mimo hudby, která je originál z původní hry). Raději bych plnohodnotný sequel než "duchovního nástupce", který prostě vypadá divně. Tvůrcům přeju úspěch (ikdyž to na něj zatím moc nevypadá), ale ode mě příspěvek nejspíš neuvidí.
-
-
atributy to má dobré a to je základ
Mají hlavy do té hry dostat výtečný obsah (ještě potřebujou cash). O atmosféru bych se nebál. Kingdom come bylo taky pořádný polotovar ve fázi kickstarteru. Je potřeba, aby se o tom projektu mluvilo a pak to podle mě vyberou - tedy směle přispěj (v nejhorším to uvidíš zpátky) a ideálně šir přes FB a twitter info, že se kuje ;) a kdoví, třebas se to povede vybrat. Když se rozjede US/UK trh tak to půjde snadno
-
-