Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IDKFA

    K těm polákům, mrkni třeba na tohle http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/shadow-of-mordor-recenzja/strona/22862.html
  • Razer přichystal ochranné pouzdro pro iPhone 4 s motivem Battlefield 3.

    Hmm super tak tady někdo zapomněl že 20€ není to stejný jako 20$
    • Duuku_cz
      Nechapes, neres, nebo si zkus prosim zjistit proc to tak je *3* Svoje duvody to ma, ale jsem dost linej na to ti to tu cely vypisovat *1*
      • By mne zajímalo, jak by to vypadalo v případě, kdy EURO půjde do háje a USD posílí...
  • Veskoslav

    Krai Mira

    http://store.steampowered.com/app/408920/

    Klasické RPG ve stylu Fallout 1, 2 či Wastelandu:)
    • MickeyMutant
      http://games.tiscali.cz/oznameni/postapo-rpg-krai-mira-pripomina-fallout-zasazeny-na-krymsky-poloostrov-280824
      • Vypada to hezky. Ted jen pockat na ohlasy.
  • Jack1947

    Postal 2 Paradise lost

    http://store.steampowered.com/app/360960/

    Konečně je to tady ani se nechce věřit že Postal2 už má za sebou, bezmála 13let!!! baví furt stejně....
  • Vložení hry na Steam prostřednictvím Steam Direct vyjde nezávislé vývojáře na 100$ (= 2335 Kč).

    Na jednu stranu je to dobře, alespoň tam nebude kdejakej nesmysl
    • ringmancz
      pokud se nepletu, stovku si platil i na Greenlight, a jak to tam vypadá
      • Veskoslav
        100 dollarů=1 hra v novém systému
        100 dollarů=1 studio ve starém systému
      • snorgrind
        Nebyl greenlight nahodou stovka jednorazove ? Tohle je stovka za kazdou hru.
  • Singleplayer kampaň Call of Duty: Ghosts je pouze 4 hodiny dlouhá.

    ten clanok pise o battlefield 3 a nie o Ghosts
    • ringmancz
      link je špatnej, ale informace ne
      http://www.cinemablend.com/games/Call-Duty-Ghosts-Campaign-4-Hours-Long-60316.html
    • Singleplayer kampaň Call of Duty: Ghosts je pouze 4 hodiny dlouhá.

      preklep Battlefield 4
  • septicflesh

    Pro nedočkavce: Na internet unikají nové záběry z GTA V - např. dvanáctiminutové video či kvalitní screeny.

    Holt práva jsou práva *3*
    • jindra.veliky
      staci na youtube hledat gta V gameplay a seradit vysledky podle data nahrani, jsou toho tuny
      • Keyz
        Jj, bohužel i když čumím jak to jde, tak pořád tam nevidím jiný model jízdy než ten co vypadá jako arkáda v Saints Row :( Taky fyzika vypadá hůře jako v GTA IV :(
        To je divný. Tam naboural nějaké NPC a nebylo tak dobře jako v GTA IV kde se celkem věrohodně namázlo na auto a podle toho se pak válelo...

        Možná se to dalo čekat na konzolích. HW stejný jako pro GTA IV je to větší tedy někde ubrat museli. Bohužel.

        I když to porovnávám s GTA IV na PC jestli to bylo na konzoli jinak to nevím.
        • jindra.veliky
          hlavne model poskozeni u aut je snad horsi nez ma pc verze gta IV na minimum...

          ale na pozdejsi konverze pro PC a novy konzole uz to bude snad vychytany *11*
          • Keyz
            To jsem zvědav. Že by si dali tu práci? To bych se divil.
            Kdyby si nedali tak by to na druhou stranu bylo na nové konzoli a PC zoufalé.

            - Stejně by se měli verze her hodnotit zvlášť pro dané platformy. Například fyzika je tam třeba špatná atd, ale na tom starém HW, že to vůbec jede a je to velké je dobře.
            Tohle ale neplatí pro PC a nové konzole kde by mělo umět více věci jako nic.
  • A ti vaše podržtažkové se na ten Dead Island dostali, nebo co?
  • Jack1947

    18 cheatů pro X360 verzi Grand Theft Auto V odhaleno.

    Parada, takze hezky postaru vymackavanim tlacitek gamepadu *3*.
  • Projekt na Kickstarteru, co stojí za doláče - Giants Citizen Kabuto sequel

    Všem fanouškům a milovníkům skvělých her,

    pojďme podpořit kreativní tvůrce pokračováním nápadité a zábavné pecky Giants Citizen Kabuto. Mají za sebou i jiné majstrštiky jako MDK či Armed and Dangerous.

    Jejich chystaná novinka se jmenuje First Wonder
    https://www.kickstarter.com/projects/roguerocket/first-wonder Kickstarter, kampaň pouze do 25. října 2015

    jestli jste o Giants nikdy neslyšeli shlédněte
    https://www.youtube.com/watch?t=596&v=HvxDF83apCQ
    • x_ander
      Na původní Giants nedám dopustit a dohrál jsem je tolikrát, že to ani nespočítám, ale tahle novinka... nevím teda. Vypadá to spíš jen jako pokus o kopii Giants, ale tu atmosféru to moc nemá (mimo hudby, která je originál z původní hry). Raději bych plnohodnotný sequel než "duchovního nástupce", který prostě vypadá divně. Tvůrcům přeju úspěch (ikdyž to na něj zatím moc nevypadá), ale ode mě příspěvek nejspíš neuvidí.
      • atributy to má dobré a to je základ

        Mají hlavy do té hry dostat výtečný obsah (ještě potřebujou cash). O atmosféru bych se nebál. Kingdom come bylo taky pořádný polotovar ve fázi kickstarteru. Je potřeba, aby se o tom projektu mluvilo a pak to podle mě vyberou - tedy směle přispěj (v nejhorším to uvidíš zpátky) a ideálně šir přes FB a twitter info, že se kuje ;) a kdoví, třebas se to povede vybrat. Když se rozjede US/UK trh tak to půjde snadno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit