-
Ubisoft doufá, že se časem dopracuje až k desátému dílu Assassin's Creed.
J8 bych se ráda dobrala konce, kurde. Co to jako má bejt? -
-
dojná kr*va *1*
(kr*va v cenzuře... chm)
-
-
Před nenedávnem jsem se zbavil výhodně ps3 a čekám na ps4, zatím hraji na pc a po dlouhé době jsem si na tuhle platformu koupil origo hru. Takže se chci příhlasít na účet, kde už mám nějaké ty hry a napíše mi to, že mi poslali na email, ověřovací kod- ok, sice zdržení, ale normální zabezpečovací služba, jenže teď už je to 8 hodin a ještě mi nic nedošlo. Fakt jedna radost si zahrát origo hru, čekám jako pyča než mi pošlou nějaký zpičený kod.
-
-
Krab
Buď čekáš na jiném e-mailu, nebo se cestou kod někde zatoulal... Zkus se přihlásit znovu, většinou kod přijde do 5min. -
-
Hmm, neee. Vím, který to je mail, dokonce jsem zkoušel i obnovu účtu pomocí mailu a ten mail to vzalo, ale prostě se mi na mailu nic neobjeví. Nechce se mi zakládat nový účet, když už tam mám nějaké hry.
-
-
A nepadá to náhodou do spamů? Už několikrát jsem si stěžoval, že mi nechodí určité emaily. Nakonec jsem zkontroloval spamy a tam všechno bylo. Jak na Seznamu, tak na Gmailu.
-
-
ani ve spamu to není.
-
-
-
-
Jo pc platforma je jedná velká DRM... Tam si nemůžeš ani uprdnout aniž by o tom někdo věděl... steam guard je odporná věc...
-
-
Čaute lidi. Dneska je na Steamu 75% sleva na GTA 4 a mě bohužel abych si ho mohl koupit chybí na paysafecard 0,64 euro. Nerad to dělám ale chtěl jsem se zeptat jestli by se nenašla nějaká dobrá duše které zbylo pár korun na paysafecard. Kdyby se někdo našel, pošlete mi ho na mail Nocio@email.cz. Moc by jste mi pomohli :D
-
-
Čekal jsem minuska :D ale zkusit jsem to musel. Určitě lepší než tu hru upirátit no né? Nevadí...
-
-
to už spíš fóra na GOG, tam jsou lidi na sebe hodný...
-
-
Rad bych pomohl ale paysafecard bohuzel nemam.
-
zřiď si paypal nebo si zřiď kartu na placení po netu, kterou budeš mít plně pod kontrolou (mBank). předpokládám, že to jsou důvody, proč to prostě nezaplatíš kartou...
-
-
Grid 3 nadoraz vč. vyhlazování hraju na 70fps. Kámoši říkají, že mám Super-nextgen.
*1* -
-
Máš Next-Nextgen. Tedy Nextgen co bude po tomto Nextgenu *3*
-
-
Microsoft pracuje na Free to play titulu, který je založen na zavedené a úspěšně značce.
Jak to v MS chodí poslední dobou, tak to bude hra primárně určená na XBox, s alespoň měsíční exkluzivitou, druhou cílovou platformou budou tablety, z nichž se udělá port na PC a hra samotná bude o chodníku, protože v MS jsou zamilovaní do dlaždic. -
Mikrotransakce #325
Rise of the Tomb Raider bude obsahovat mikrotransakce.
Zároveň jsou oznámeny i 3 placené DLC—Endurance Mode, Baba Yaga: The Temple of the Witch, and Cold Darkness Awakened. -
-
Je to hnusné , fuj... a začiná se to čím dál tím více rozmáhat zachvíly se bude odemykat jednotlivé části hry jak zaplatíte. *7*
-
Mikrotransakce typu zaplaťte si za efekt zvětšené hlavy - včera humorný cheat, dnes placená featura. Sypte $$$, sypte sypte.
Jinak pročítám článek z XboxWire: http://news.xbox.com/2015/10/games-rise-of-the-tomb-raider-season-pass-and-game-mode-details-revealed
a vidím tam: "When combined an estimated 30+ hours to gain 100% completion on the single-player story, and our four difficulty levels including the brutally challenging Survivor difficulty, we’re confident there’s enough replay value for all of our fans."
"Brutally challenging"? OK, takže chvilka googlení a máme (viz další post) -
-
Rozdíly v obtížnostech dle článku: http://segmentnext.com/2015/09/28/rise-of-the-tomb-raider-difficulty-modes-and-controls-detailed/
Adventurer (Easy): AimAssist, zdraví nepřátel a jimi udílené zranění hráči jsou děleny nějakou konstantou, autoheal
Tomb Raider (Normal): bez AimAssist, zdraví nepřátel a jimi udílené zranění hráči je bez úpravy, autoheal
Seasoned Raider (Hard): bez AimAssist, zdraví nepřátel a jimi udílené zranění hráči násobeno nějakou konstantou, autoheal prý pouze mimo souboj, BYSTŘEJŠÍ AI (toto je důležité)
Survivor (VeryHard): bez AimAssist, zdraví nepřátel a jimi udílené zranění hráči násobeno nějakou konstantou, bez autoheal, bystřejší AI, silnější nepřátelské jednotky (nové typy nepřátel nebo jenom silnější verze nepřátel dříve v příběhu?), méně surovin, dražší RPG prvky, použití ohýnku (camp) vyžaduje suroviny -
-
A jedeme do finále. Chvilka hledání na YouTube odhalí tenhle videozáznam: https://www.youtube.com/watch?v=N3IyBfYhu1o
Podle vyjádření té hráčky se jedná o SEASONED RAIDER, tedy obtížnost Hard. Takže se podívejte dobře na tu "bystřejší AI", protože právě taková bude pravděpodobně i na VeryHard. A upřímně, moc nevidím rozdíl oproti ostatním záznamům jiných hráčů a médií (které předpokládám jsou pořízeny na obtížnost Normal). AI na záznamu je tupá jako tágo, stejěn jako na ostatních videozáznamech.
Takže závěrem - ta "brutally challenging" Survivor obtížnost bude v podstatě obtížnost staré CORE DESIGN série - bez autohealu a s oponenty, kteří možná dokonce nebudou předstírat, že Lara neexistuje (a to jenom někdy). Suroviny budou na VeryHard ekvivalent lékáren (pokud opravdu bude autoheal komplet vypnut) a ta trocha surovin na vylepšení RPG atributů budou "secrety".
A to je správně, ne? NE, protože tak má vyadat NORMAL, nikoliv "brutally challenging" VeryHard. -
-
A ty jsi kdo, že ostatním diktuješ, která je ta správná obtížnost? To jako máš problém s tím zda si může člověk vybrat jak moc chce být frustrovaný?
-
-
-
-
-
Vážení čtenáři, omlouváme se, že na dnešek naplánovaný GamesPlay DiRT Rally opět neproběhne. Náš závodní odborník Vašek Rybář bohužel uvízl v zácpě…
Tož je toto možné? *9* -
Mě fascinuje, jak tu někteří obhajují mikrotransakce v MGS V. Dříve se podobné hlupoty dostávaly zadarmo jako odměny za hraní atd. Teď jsou za to těžké prachy a ještě kecy, že to nijak neovlivňuje hratelnost. Nechcete obhajovat i ty herní karty v novém TR? Protože to přece nic není, pár kartiček, co ovlivňují hratelnost, nikomu to neublíží. Hra, co stojí přes litr a obsahuje mikrotransakce je největší svinstvo, co může být. A je jedno, jestli je to pitomý obleček za dollar, herní karta pro TR nebo nový meč pro Assasína. Pokud se najdou s prominutím pitomci, co to obhajují a nedejbože kupují tyhle blbosti, tak to bude čím dál častější prvek. Takže nejenom stupidní, krátké a předražené DLC ale navíc ještě mikrotransakce.
-
-
Nejdříve EVOLVE pak UNITY... co bude dál jak seříká s jídlem roste chut a ty krásné "fremium mobilní zvěrstva" se musí promítnout i do velkoplatformátových her , kded by jsme byli kdyby jsme nešli z dobou že? takže kupujte, podporujte a vesele se bavte zachvíly totiž možná už nebude u jinak placené hry bavit s čím že, nooo aaa ty piráti zas něco vymyslej když nebude jinak ale povolí vám to Stem/Upnlay/Narigin? no nevím snad joo. Temná strana je svinstvo no. (to nemyslím tu temnou stranu internetu *1* ).
-
MGS fanatici, co cekas?
-
Nejlepší na mikrotransakcích v MGSV je, že jsem si po 50 hodinách ani nevšiml, že tam jsou.
-
MSG V jsem nehrála, tak tento konkrétní případ nemůžu posoudit. Obecně mi ale ve hře nevadí mikrotransakce, které nijak neovlivní hratelnost. Když někdo neví, co s přebytečnými penězi, ať si klidně koupí vzhledový armor na koně. Vývojáři aspoň zajdou na pivo a borec může balit ženské na to, že má ve hře krutého, fialově puntíkovaného koně. Zkrátka win-win situace.
Něco jiného samozřejmě je, pokud Tě hra agresivně upozorňuje na obchod s mikrotransakcemi, nebo se dají nedejbože kupovat věci, které mění hratelnost hry. Potom není o čem diskutovat, to ve hře, která není F2P, nemá co dělat. (I z F2P her by to mohlo vymizet, ale i vývojáři něco musí jíst...)
Určitě je z pohledu hráče příjemnější, pokud danou věc dostaneš zadarmo a nemusíš za ni platit - v tomhle se s Tebou nedá nesouhlasit. V případě kosmetických věcí mi to zkrátka nevadí, ale chápu, že to někdo může mít jinak. -
-
Ja bych si podobnou hru nikdy nekoupil, driv byvalo vsechno zadara.
Hry v den vydani vychazi nedodelany, sou dost drahy a jeste si mam platit za dodatecne obsah, at jdou nekam.
DLC a ted tohle sou nejvetsi podvody na hrace, zkusil to trapne Assasin a ted uz to pojedou vsichni, nelibi se me to, a bude jenom hur. -
-
Dlc je jen jiné označení datadisků, za které se platilo i dříve a k mikratransakcím se už vyjadřovat nebudu, je to tu jak ve školce...
-
-
Ne, DLC není jen jiné označení datadisků. Datadisk ~ expansion. DLC za prvé vůbec nemusí být nová část hry, ale třeba jen zbraň nebo jiný vzhled postavy. Za druhé, nazývat například bonusovou hrobku do Tomb Raidera datadiskem si netroufne ani ten nejdrzejší PR panák. Alespoň zatím. Věřím, že by moc rád, kdyby mu to prošlo.
-
-
Dobře, pro toho šťourala nade mnou dlc NEROVNÁ SE datadisk. Myšleno bylo klasické rozšíření hry a ne třeba jen zbraň, kterou spíše považuji za mikrotransakci *7*
-
Reaguješ na něco, co jsem vůbec nenapsal. Já jsem napsal, že "DLC" a "datadisk" nejsou synonyma. Což jsi sám svým příspěvkem potvrdil. Toť vše.
-
nefabuluj prosím tebe. Artorias of the Abyss = DLC rovné menšímu datadisku. Pod DLC se totiž skrývá downloadable content, tam může narvat jak datadisk, tak obleček či hrobku. Samozřejmě nikdo ani já nebo Kenny nepovažuje bonusovou hrobku za datadisk.
-
-
-
dřív nestály hry 80 milionů dolarů. Takže ohlížet se na minulost je zcestné...
-
-
A presto byli hry lepsi, fakt si myslim ze hry tedka neuveritelne stagnujou, preslapujou na miste.
To ze tvurci narvou 50 mega do marketingu me fakt nezajima, to je jejich problem.
Mikrotraskce za cokoliv sou proste zlo, jedina vyjimka sou freetoplay hry. -
-
Hype byl minimální, když to srovnám s Witcherem nebo Watch Dogs. Nehrál jsi to, jelikož není stále funkční crack, věřím, že kdyby se to válelo na kat.cr, tak už to máš dojeté.
Tady ty nostalgické kecy nikoho nezajímájí, pár jedinců brečících na forech možná, ale zrovna Metal Gear přinesl zajímavé řešení misí v sandboxu, možností jsou tam mraky, jak vyřešit misi, což jsem do teď v open-world hře neviděl. -
Nemel hype? to teda nevim ale o hre se psalo hodne. Kvalitu hry nemuzu spoudit, nehral sem a hrat nebudu, kdo cpe do her mikrotransakce odeme neuvidi ani korunu.
No hry proste na miste stoji
, grafika se nikam neposouva, vsechno se zjednodusuje, a fyzika a veci kolem ni sou horsi nez pred 10 lety, to je proste fakt -
Metal Gear neměl ani nějaký velký hype. Hype přišel po vydaní od recenzentů a ani s němi nesouhlasím. Možná je to hra roku, ale rozhodně jeden z nejslabších Metal Gearů.
Jinak Pivo také bylo lepší za komunistů, brambory bramborovější atd...
-
-
-
-
-
Tady ale nikdo mitrotransakce neobhajuje Vesko. Je to sice svinstvo, ale nepovinné. většinou tu nadávají ti, kdo danou hru možná ani nehráli a nemají ponětí, oč se vlastně jedná. Kdyby někdo něco obhajoval, psalo by se o tom, jak moc je koupená věcička cool. A tady se s tím nic nezmůže. Komu to vadí, doporučuji tento problém směřovat vývojářům. Já nic nekupuji, tudíž mi to žíly netrhá.
-
-
Pokud vím, tak MGS V obsahuje mikrotransakce jak na pojištění, tak na nákup oblečků. Kdysi dávno předávno by ty oblečky byly součástí odměn za hraní či rovnou součástí hry. A obhajuje to tady anonym Tom, stačí si přečíst, co píše.
-
-
Ano, na pojištění něčeho, co je nejnenáviděnější obsah hry. Už jsem o tom psal níž. A ve hře je spousta oblečků a po jistém postupu hrou se stejně používá jen jeden, možná dva a ty se nekupují.
-
Taky by tam ty oblečky nemuseli být vůbec, koukáš na to pouze z toho svého pohledu což nemusí být pokaždé ten správný.
-
-
-
kartičky mě nevadí, každý si racionální člověk může vyhodnotit, jestli to chce nebo ne.
U Metal Gearu jsem blízko platinovce a vůbec nemám potřeby řešit mikrotransakce. Hra samozřejmě obsahuje dvě hry. Je tam Single hra s mp a pak samostatný Metal Gear Online, takže to zase není tak špatná nabídka za 1500kč. -
-
Racionální lidé? Kdyby byli racionální lidé ve většině, tak neutrží Ubisoft těžké prachy za mikrotransakce v Unity, CoD nepatří mezi nejprodávanější série či nevyjde zabugovaná Heroes VII, která má i přes mizerné recenze dobrou prodejnost.
Mikrotransakce je svinstvo i když to obhájíš jakkoliv. Prostě ta možnost tam je i když nemusí ovlivňovat hratelnost. Ale pokud studia uvidí, že se najde dostatek idiotů, co to koupí, tak je jenom otázkou času, kdy se to stane u herních studií ala Ubisoft standardem u všech jejich her. Začne to kosmetickými úpravami a skončí to dokupováním zbraní za těžké prachy, aby jsi lépe zabíjel. -
-
Bez poptávky není nabídka.
-
Ať si to kupují, ať vydělávají, co je na tom špatného proboha? Jsou to firmy, chtějí zisky, pokud jim to lidi platí, tak ať s tím pokračují, to je naprosto logické, pokud to lidí chtějí, tak je logické, že se budou přidávat další.
-
-
-
-
-
Jimmy Fallon a Ice T zkouší PS4
http://www.youtube.com/watch?v=9hUUsqhetX4 -
Risen 2 trailer
http://www.gametrailers.com/video/debut-cinematic-risen-2/712826
Pocity z toho mám spíš rozporuplný, ale jo - navnadí.. : )