-
Zcela zničitelné prostředí si užijeme ve hře Crackdown 3 pouze v multiplayeru, jenž bude dostupný v hratelné formě již v létě 2016.
Only Mp? s tím at jdou k šípku... více zábavy bude vždy v SP... at si říká kdo chce co chce ale u otevřených her tomu tak vždy bylo. *4* -
-
je fajn že maji zničitelne prostredí, ale animace porad vypadaji jako levitace v nulove gravitaci:
00:49
http://games.tiscali.cz/tv/crackdown-3-first-look-20721 -
Nenapsali všechno, o tomhle měl být článek, nebo vetší bleskovka, navíc to je novinka jako moje 2 dny starý ponožky.
-
-
Myslím že tohle stačí, díky nechci o hru jsem ztratil zájem beztak to nebyla žádná světoničitelská série která něco dokázala, prostě jen příživa na lepších a úspěšnějších tot vše. *4*
-
-
-
-
Vývojářské studio Propaganda Games (Tron: Legacy) definitivně zrušeno.
Tron Legacy? Spíš Tron: Evolution, ni? -
Pro Geralta v The Witcher 3 neexistuje maximální level, kterého může dosáhnout.
Tohle ale určitě nebude pravda. Když už, tak to bude někde kolem 2 miliard nebo bilionů. Tahle bleskovka je zavádějící! -
-
A není to blbé ? V zaklínači 2 jsem měl lvl 34 na konci, takže moc bodů do abilit nebylo. Tady jde expit jen přes questy, ne ? Za potvory skoro žádné expy nejsou jako v předchozích hrách. Takže tu je nějaký nekonečný generický obsah jako kontrakty, který mi umožní se dostat na o dost vyšší lvl než jsou nepřátele ?
-
-
Spíš to jen nemají nijak přímo uzavřené. Sice už nebude z čeho expy sbírat, ale teoreticky max. level nebudou muset kvůli dalším datadiskům uměle zvyšovat.
-
-
-
S kombinacemi her se rozthl pytel - představujeme Mine of WordCraft.
Jak to udělali? A hlavně, v čem ty modifikace dělají? :D -
-
Normálně postavenej svět v minecraftu a interface a blbosti v menu přilepený do videa a nějaká editace. *16*
-
Zrovna tohle je jenom video.
-
-
Pokud nedáte dopustit na český dabing ve Warcraft 3, můžete podepsat petici za nadabování Warcraft 3: Reforged.
A já si už myslel, že tu dobu, kdy hráči potřebují český dabing v (původně) anglických hrách, máme za sebou. Zvlášť, když často šlo o dabing, který byl udělaný levně a na koleni, a podle toho to taky vypadalo - včetně toho z W3.
-
-
Levně a na koleni? Proboha, jak takovou kravinu můžeš vůbec vypustit? Zaprvé byl to plně profesionální dabing, zjisti si, kdo ho dělal (na koleni dělaný dabing je například pro Quake 4) a za druhé, fakt si myslíš, že je to o potřebě tomu rozumět a ne tomu, jaký ten dabing byl? Mimochodem ten dabing ocenil i Blizzard ty "levný a na koleni".
-
-
W3cz dabing byl strasnej odpor tak se prober vesko
-
Hele proti gustu nic, chápu, že k tomu máš třeba nostalgický vztah, ale tohle je k smíchu... tak strojově čtené dialogy a hlavně nehodící se hlasy (srovnej si Thralla s originálem, v cz zní jak nějaký hošík) aby člověk pohledal. Ono jako český dabing u her byl standardně příšerný, výjimkou byly akorát hry přímo české, tam tomu fakt dávali péči (třeba vynikající dabing Posla smrti a nikdy jsem nedal dopustit na dabing Vietcongu třeba). Ale W3 fakt ne.
-
-
Strojově čtené dialogy? Kámo, ty fakt netušíš, která bije. (strojově čtené dialogy máš například polský dabing jednoho hlasu) A zní jako nějaký hošík? Je to dáno tím, že jsi slyšel nejspíš daný dabing jako první. A například Arthas vyloženě zní jako princátko v angličtině, rozhodně mu nikdo neuvěří někoho, kdo právě vyvražďuje své bývalé království. Ten dabing vyšel oficiálně, není to nic, co by neposvětil Blizzard, většina hlasů se snažila právě přiblížit originálu. Vážně si myslíš, že by tam dali zmetek? Zamysli se.
-
-
Ty máš teda zase průjem. Šáhl jsem ti na modlu? Prostě ten dabing považuju za dost nepovedený, smiř se s tím. Jestli to posvětil nebo neposvětil Blizzard, je mi docela jedno. Nehodnotím tu to, jestli to je oficiální dabing nebo že na tom pracovala "velká jména" dabingu. Ale třeba ta část, co jsem tu postoval zní hrozně. Ten kdo vybíral dabéra pro Thralla, musel být úplně hluchý, a ta strojovost bije do uší - hlavně u toho grunta a nebo ještě líp o kousek dál u toho lidského kapitána u mostu. To prostě zní, jak kdyby to doma nadaboval nějaký fanda.
-
-
Amatérský=dělaný na koleni...To jsi napsal ty a přesně tak to vyznělo. A ano, výběr byl, Blizzard to musel schválit. To jenom tak na okraj. Mě přijde, že jsi zase přesně ten typ, který prostě pičuje, protože je to čeština a prostě ty nechápeš, proč a pro koho je to určené, tak je to na pikaču. A ne, netvrdím tím, že by to bylo něco extra, co se týče dabingu v hrách. Představa, že takové Metro/Stalker hraje s anglickým dabingem nebo Zaklínače, no hodil bych si mašli.
-
-
Reakce na příspěvek:
Jinak ještě takhle - já nemám problém s tím, že tu české titulky a potažmo ten dabing někdo udělá a v té hře to je. Souhlasím s tím, že je to prostě určené pro toho, kdo to chce a zkrátka třeba neumí anglicky a bez toho by tu hru vůbec nehrál. Potud naproto OK. Co mě však vytačelo bylo to, že u některých her (a pokud se nepletu, byl to právě i W3), se česká verze nedala hrát v angličtině! Prostě když to človek koupil, tak musel poslouchat ten český dabing. V ČR se prostě nedala koupit anglická (nebo obojetná) verze. Což mi přišlo jako naprosto debilní řešení a nikdy jsem tohle nepochopil.
Pokud tam dabing dají jako bonus pro ty, kteří to využijí, tak ok. Pokud ho tam ale narvou tak, že není možnost to hrát v originále, tak ano, to jsem přesně ten typ, který pičuje, protože čeština.
-
-
Reakce na příspěvek:
Ale dala se koupit. Mám obě verze. Jak anglickou, tak i českou:) To nebyl problém. Český byl cca o 100 Kč levnější. Pak vyšla ještě edice, kde byla základní hra+datadisk. Navíc pokud máš stále českou verzi, stačí klíč zaregistrovat na battlenetu a máš i tu anglickou verzi:)
-
-
-
doublepost
-
Jak říkám, ušní má každé větší město. Ty jsi začal o sračk*ch ohledně amatérském dabingu a na koleni. Ty vážně nevycházejí v oficiální distribuci....
A modlu? Mě je upřímně jedno v jakém dabingu to bude. Když v českém, bude to příjemný bonus. Pokud nebude, nebudu kvůli tomu podepisovat nějakou petici.
-
-
Reakce na příspěvek:
Ehm.. kde jsem použil slovo amatérský? Už to chápu - ty sis prostě
Samozřejmě nemůžu
můj příspěvek jen proletěl a hned ses šel vyplakat do diskuse. Tak abych
to uvedl na pravou míru - nikdy jsem netvrdil ani to nemyslel tak, že
ten dabing dělali nějací nadšenci doma u mikrofonu z Tesca. Samozřejmě,
že je to ofiko dabing. Ale o to smutnější je, že nestojí za nic. Za tím
"levně a na koleni" si stojím - myslíš, že by český distributor pro malý
český trh nasypal hromadu prachů do pořádného dabingu? Vždyť by se mu
to nevrátilo, což je důvod, že české dabingy už v podstatě vymizely
(naštěstí). Dabing se standardně dělal tak, že se sehnali herci, kteří
zrovna měli čas a byli levní, do toho se občas možná hodilo jedno
známější jméno, kvůli propagaci, a celé se to nadabovalo za pár dní, a
to skutečně na koleni (jede se na první dobrou).
popsat, jak konkrétně to probíhalo zrovna u W3, jaksi jsem v tom studiu
nebyl, ale pokud si myslíš, že se produkce několik týdnů vybírá herce,
probíhají castingy a pak se několik týdnů natáčí, aby to výsledek stál
za to, tak to teda otevři oči. U těchto dabingů kolikrát dabéři ani
pořádně nemají scénář předem, při dabingu kolikrát neví, o co v dané
scéně jde (proto je intonace někdy úplně mimo) a zkrátka si na nějakou
zásadní kvalitu ani nikdo nehraje. Důležité je to udělat rychle a ať už
je to v obchodech.
-
-
-
-
-
-
-
https://www.youtube.com/watch?v=qEuaTWM6T_c
https://www.youtube.com/watch?v=b8ULc4iiHBs
můžeš ho zkusit vyzvat a pak poslat výsledek
edit: reakce na LV426 -
-
Lv samozřejmě hraje daleko lépe než tenhle póvl... Jak se vlastně opovažuješ naznačovat něco jiného?????
-
-
Ono když hraje s mistrama světa a zná se s nějakejma vysokoškolskejma profesorama jazyků, tak to LV prostě musí umět líp než nějakej konzolovej ocas. To dá rozum.
-
-
-
Uložené pozice z PS3/X360 verze TES V: Skyrim nepůjdou přenést do remasterované TES V: Skyrim - Special Edition.
Doufám že to nepujde ani na PC verzi! Aspon si to dám pěkně od znova když už ted tam nemam co dělat kromě opakujících se ukolu :) -
Saints Row: The Third schytalo zákaz prodeje ve Spojených Arabských Emirátech.
. -
-
On četl Spojené Státy Émerické :D
-
*1*
-
prosimte co maj spojeny arabsky emiraty nekde vprdeli spolecnyho s amerikou ?
-
-
*Spojene* :-DD
-
-
Seznam trofejí, které budete moci získat v NASCAR Unleashed.
.
-
-
-
-
Ubisoft nabízí ve svém eshopu až 75% slevy na herní tituly (Tomb Raider, Far Cry 3, ...).
Bacha, koupil jsem si Fallout: New Vegas Ultimate Edition, ale nejde to aktivovat na Steamu kvuli jinemu regionu *9* Napsal jsem na podporu Ubisoftu, tak uvidime jestli s tim neco udelaji, ale moc nadeji tomu nedavam. Asi vyhozenych 8€ *9* -
:D dívam se na Honest Trailers - Daredevil (2003) a najednou tam takovej dvojník adama :D