-
Podle zprávy z obchodu Amazon se vydání The Last Guardian dočkáme až v roce 2014.
lepší pozdě... -
Take-Two: Díky titulům jako je GTA Online nepotřebujeme každoročně vydávat nové GTA.
To by ten online musel za něco stát... -
-
Najdi si tak 3 nebo 4 spoluhráče.. zapněte skype/teamspeak a uvidíte jaká je to sranda
-
-
K čemu je vlastně to označování nových příspěvků v diskuzi, když to jen blikne a hned zmizí? 😐
-
-
Chceš to fakt slyšet?
-
-
Jo chci. Takhle to označení totiž fakt nechápu, protože za 1 sekundu si prostě všechny nový komentáře přečíst nestihnu.
-
-
Je to prostě a jednoduše rozbitý, tak jako spousta dalších věcí v diskuzích. Pomalu to laděj za chodu, takže je naděje, že to za pár měsíců dosáhne funkčnosti starého formátu.
-
-
A pak to zase předělají🙂
-
-
-
-
-
25. prosince se prodalo 453 tisíc kopií Minecraft.
v tom tweetu je 24. prosince -
-
jj, ale pokud se podíváš na všechny příspěvky oficiálního Twitter kanálu, hned za tímto ozámením je omluva s tím, že se číslo netýkalo 24., ale 25. prosince.
-
-
ok, dik
-
-
-
Ps4
Nevi nekdo co je se servry na planet side dve ps4 email termoska82@gmail.com -
Dneska jsem si po Fight Clubu 300 pustil Fight Club 100 a mluví tam že se neví co vlastně bude Cyberpunk 2077. Proč mám pocit že po 4 letech se u téhle hry toho moc nezměnilo?
-
-
Třeba protože se po 4 letech nic nezměnilo ? CDP Cyberpunk nijak zatim nekomentuje.
-
-
Iron Sky 2 trailer
https://www.youtube.com/watch?v=JKPwtDjzJMI
Jednička byla slušně ujetá, ale tohle... tohle je už trochu jinej lvl. *15* -
-
Sic přes měsíc starý .... ale žije ! ;)
-
-
Halloween Bundle
Nový balíček na http://www.indieroyale.com/ ,kde najdete Sam & Max: The Devil's Playhouse (full season) za směšnou cenu, který jinak stojí na steamu 33 EUR -
První dvě DLC do hry The Elder Scrolls V: Skyrim budou po dobu jednoho měsíce exkluzivně k dostání...
to at si klidne konzolisti strci do prd*ele, az vyjde contruction set tak se jim my pcckari muzem v klidu smat, oni budou mit 2, my 2 000.... -
-
Hře Grand Theft Auto V propůjčí podle IMDB svůj hlas Young Maylay, který v minulosti nadaboval...
ty si kus ...... *1* -
DLC měsíc později - to je fakt prů*er *7*.
V našich končinách je to spíš výhoda - třeba to díky tomu stihne Cenega přeložit a budem je mít k dostání ve stejný čas jako zbytek PC světa. -
-
Cenega a přeložit:D?
-
-
Bože je to nutný...
Konzolisti si nic nikam strkat nemusí, to Microsoft zaplatil exkluzivitu pro Xbox, ne oni.
Jsou to pitomci jako ty, kteří jen vytváří napětí mezi konzolisty a PCčkáři.
"My máme to, a vy zase to a sežerte si to a blablabla". Bež se radší hádat se sousedem, kdo má větší komín ty stereotype závistivýho čecha. -
-
No muzete si tu na paragony hrat jak dlouho chcete,ale s tim construction setem ma pravdu.....
-
-
No jasně že má. Ale to neznamená, že to musí napsat takto.
A na paragona si nehraju, nejsem Shepard.
Jo na net unikly konce z ME3. Jsou celkem tři hlavní s různýma malým změnama podle toho, kdo zemře. Jsou následující:
-
-
-
-
Valve pracuje na nějaké hře, která poběží na X360 a PS3. Že by konečně Half-Life 2: Episode...
která poběží na X360 a PS3 ?!? bože jen to ne, konzole z half life udělají to samý co ze všech ostatních her to ať radši ani nevydávaj *8* *11* -
-
Hm, všechny Half-Lify byly na všechny soudobé konzole...
-
-
Ale az jako konverze,pc hralo vzdy prim a doufam,ze to tak i zustane.Vsichni vime jak dopadl crysis po tom co ho delali primarne pro konzole,i kdyz se sec jim slova stacili snazili tvrdit jak je pro ne pc dulezite.Klidne at udelaji port na konzole,stim problem nemam,jen at se jim nesnazi prizpusobit celkovy koncept hry.Valve je jedna z poslednich vyvojaru,kteri se soustredi hlavne na pc scenu a doufam ,ze tomu bude tak i nadale.
A to mam doma i xbox,ale co se fps zanru tyce,tak proste preferuju pc
-
-