Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Ještě jedna pro zábavu

    Mirror's Edge Steam Key
    abcYd-YZT7e-RfA3g

    a- 1. písmeno zergské jednotky, která má schopnost Infested Terran (infikovaný marrine, co se "vyklube z vajíčka"); b- první písmeno ze jména hlavní záporné postavy fanatických jednotek NOD ze hry Tiberium Wars; c- počáteční písmeno hry (herní série) ze světa RTS, která má celkem III díly+jeden díl, kde se zabrousilo do řecké mytologie; d- počáteční písmeno jedné z nejbrutálnějších FPS historie, kde oblíbeným způsobem zabití je useknutí hlavy lopatou či pomocí M4, co má místo tlumiče kočku; e - počáteční písmeno herní série, kde tisiciletou válku proti sobě svádějí dvě frakce a letos jsme se dočkali 4. dílu; f- počet hlavních ženských představitelů za které bylo MOŽNÉ HRÁT V 1. díle Half Life (pouze originální hra bez módů), je to číslovka od 0-9; g- počáteční písmeno webu, zabývající se shromažďováním recenzí hráčů a magazínů a následně z nich uděluje výsledky, používá jej i Steam při zobrazení u prodávaných her;
    • dalo to zabrat, dekuji...
    • Keyz
      Otázky jejich počet jako kdyby se soutěžilo o nevím co :D

      To již není dar ale skoro za trest, když si vezmu kam všude se musí kliknou aby někdo kdo to neví zjistil odpověď. Z ochrany proti lidem co to ihned vyberou a použijí bez poděkovaní se stala trýzeň pro ty co to opravdu chtějí :)
      • Veskoslav
        Nikoho nenutím, kdo chce, tak za 5 minut nemá co dělat. Ale po tom, co sem zde rozdal přes 20 klíčů a ani pitomé děkuji, tak buď takto nebo nijak. A pokud někde, kdo chce něco zadarmo nemá ani tak málo času na to, aby na to odpověděl, tak jeho boj.
        • shefield2
          Tak sem dej Steamovskej nick. Klič tomu dotyčnému pošli do Steam chatu. Mysli, člověče, mysli! *7* Takhle budeš přesně vědět komu to dáváš... *5*
          • vlastik.plaminek
            A mít inbox zaspamovaný sockama, jestli nemá nějaké klíče? Tohle je zatím nejlepší způsob, jak donutit somráky k aktivitě.
      • Jack1947
        Proc to delat jednoduse, kdyz to jde hure a slozite a rozdavani pote pozbyde na svem prvotnim smyslu Hajzl nehajzl co chtel uz si vybral u mene slozitejsich rebusu, ten kdo to opravdu chce
        tak ma jiz pravdepodobne smulu. (Nekdo rychlejsi/chydtrejsi a bystrejsi mu to sebere).
    • Tilwaen
      Tahle sada otázek se povedla *2*
  • Gambit92

    Neoficiálně: Uncharted 4 bude temnější než předchozí díly, sílný důraz bude kladen na příběh.

    Důraz na příběh byl silný snad už od prvního dílu, a když ne tam tak od druhého určitě
    • Jack1947
      Aby to neprehnali s tou temnosti, preci jenom to je hra o hledani artefaktu a nejake temne - temnoty by to mu mohli jen ublizit. (Hral jsem zatim jen 1dil, ostatni nechavam na pozdejc).

      PS: Bleskovka jak brno
      • Vrook
        Temné temnoty. Word!
      • ucho
        prej o hledání artefaktů, no srandy už bylo dnes dost :)
        • Jack1947
          Jo je to takove o hledani pokladu, thps a duraz na pribeh je velky... ucho ucho... mam ti ukazat tvou srandu ? (jestli ji tady najdu) vlastne nedavno... s tim čobolem c-beam jste si zasrandovali. *4*

          Pujdu uz hrat... dneska jsem se trochu vypsal tak dam zas prostor i ostatnim. Na večír se vratim snad tu bude vic co číst. *3*
          • ucho
            ty by ses měl jít hlavně léčit ;)
      • Gambit92
        Souhlas, nechtěl bych aby z toho udělali wannabe survival hru jako Tomb raider (Nemyslím to špatně, hra to byla dobrá), doufám že si pořád budou držet toho vtipnějšího Draka a Sullyho, na temnou a vážnou hru mají Last of us nebo můžou kdykoliv úvest novou značku na trh
  • Keyz

    PC verze hry Titanfall se zřejmě brzy dočká podpory 4k rozlišení.

    K čemu to je u MP hry? Stejně dobří hráči hrají s minimem efektů aby bylo lépe rozpoznat co kde je a FPS byly odpovídající
    • To je úplně jednoduché, vidět víc věcí na delší vzdálenost, o detailech nebyla řeč. To je jako kdybys napsal, že je lepší hrát 800x600 než 1600x1200
      • Recenzent
        v progamingu se dřív na 800x600 hrávalo třeba COD2, právě kvůli vyšším FPS a lepší přehlednosti.
        • tak to sem asi divnej, ale já si spíš všimnu, když se pohne 16pixelů než čtyři. *1* V některých hrách na větší vzdálenost to je u mě doslova nevidět/vidět. 4 px vs 0
        • Tak v CS je to stejný a hlavně hrát 4:3
        • Duvod vyssiho fps je logicky, ale jaksi uz nechapu, jak muze byt hra v nizsim rozliseni prehlednejsi, nez pri rozliseni vetsim.
          • Protože když stojíš nehybně a koukáš do velkého prostranství v rozlišení 800x600 a něco se někde pohne, ihned to kvůli hnusnému rozlišení zpozoruješ. Při vyšším rozlišení a obecně lepším nastavení jsem si mnohdy nepřítele ani nevšiml a spoluhráči na mě na Ventrilu hned křičeli "Hej, vždyť ti tam proběhl!". Alespoň takhle to bylo u mě v dobách hraní COD2 / COD4.
  • PSV verze FIFA 13 je téměř identická jako FIFA Football vydaný před půl rokem. Návštěvníci...

    No teda ... tak už dávají nové soupisky na placky po půl roce ? Vždyť je to přece fotball ...
  • Novinka ode mě - Jak můžou dopadnout závisláci na WoW

    http://s1090.photobucket.com/albums/i378/Leofwynn/?start=all
    • oin.odin

      Zdá se vám, že je váš byt moc obyčejný? Předělejte ho do fantasy stylu jako tito nadšenci...

      ehm to je dosť nuda nájdite si ako žijú otaku (a nemusia byť len z japonska) ... niektoré ich izby sú mnohonásobne impozantnejšie a ftip je v tom že niektoré otaku room sú vcelku pekné ... ale ak chcete peknú game room tak u mňa jednoznačne tato vyhráva http://bit.ly/f8JjQe alebo http://bit.ly/hmVKgm
    • Náhodou je to pěkný a epický. S wowkem to nemá níc společnýho kromě prvků fantasy
      • Zdá se vám, že je váš byt moc obyčejný? Předělejte ho do fantasy stylu jako tito nadšenci...

        Je to proste priserny! :o)
      • No právě, bez WoWka by to asi ty dva nenapadlo.
        • Ty mě asi nechápeš. narážím tu na to že mytologie wowka není jediná fantasy co existuje. fantasy je hojně rozšířený už 50-80let, wowko tu je jen chvíli.
          nechci nikomu brát iluze nebo tak, ale přijde mi, že spoustá hráčů wowka si myslí, že všechna ostatní fantasy která zahrnují kouzla, draky, demony jsou jen kopie wowka. Ve skutečnosti je to právě přesně naopak viz warhammer, dragonrealm, forgotten realms a spousty jiných.
          • Zdenda666
            Kopie WoW se označují hry ,které vypadají na první pohled stejně ( UI ) a nabízení prakticky stejné možnosti.Rozdíly jsou minimalní například názvy kouzel popř. povolání.
            Jako příklad mužu klidně uvést AoC ,které jsem ja a další znamí z WoW kde jsme ani ne po týdnu hrani skončili a vrátili se zpět k WoW.
            A důvod byl jednoduchý.Přoč hrát AoC na které každý den vychází 500mb patche a bylo zabugované ,když máme ve WoW postavy, nabizí to stejné a celý systém hry je daleko propracovanější.
          • Zapálení pro věc

            No jo, ale musí být do toho zapálení a takhle zapálení jsou asi jen WoWkaři. Znáš snad nějakého čtenáře fantasy, který má takhle podobně vybavený byt, nebo to alespoň plánuje?
            • Neznám, ale sám bych chtěl až budu zařizovat svůj byt, mít na zdi repliku nějaké velké dvoubřité sekery a ještě možná nějaký části vybavení *4* A dej s tím wowkem už pokoj, jsi asi nikdy neslyšel o lidech co se věnují stolním fantasy hrám ve velkým, ti jenom za blbý figurky jsou schopní utratit statisíce.
  • Televizní seriál na motivy Halo je stále ve vývoji, potvrdilo 343 Industries.

    A jako většina adaptací videoher to bude ve vývoji ještě 5 let, během kterých se tam vystřídá tucet režisérů a scénáristů a nakonec to buď vyprchá (Uncharted, Bioshock), nebo dostaneme zmatený guláš s nejasnou vizí (Warcraft).
    • nekromant33
      kéž by všechny herní adaptace dopadly alespoň tak dobře jako guláš s nejasnou vizí
  • ROZSÁHLÝ ROZHOVOR: Daniel Vávra pár hodin po vydání Kingdom Come: Deliverance

    https://www.youtube.com/watch?v=H1syNtYVgAo
    • ucho
      zajímavý rozhovor. ten moderátor nic moc, ale Vávra cajk. z toho rozhovoru mi přijde, že to chození koní a v budoucnu i psů řeší nějak divně. a že jim to žere hodně paměti? no nevím, ale v RDR taky člověk může běhat, kde chce, taky se po krajině pohybují jiní lidé na koních, a zjevně problém s pamětí neměli. řekl bych, že u KCD je celkem velký prostor na optimalizaci všeho možného. doufám, že na tom budou v následují době ještě pracovat.
  • Lukinsons

    Dnes ve 13.25 si na Primě Cool odbude svou premiéru herní pořad Re-Play. Spolupracuje na něm i...

    Už jsem si nařídil budík na mobilu :D
  • Podle Bungie již nechtějí hráči pařit FPS tituly s pomocí myši a klávesnice. I to může být jeden z důvodů,...

    V Americe mozna.... radsi bych dal prednost mysi a klavesnici, ale na druhou stranu Halo bylo snad jediny FPSko, kde me hrani na gamepadu ne*ralo, a po chvili jsem si na nej zvyknul, tak nevidim duvod, proc by to melo byt u dalsi hry od stejnech vyvojaru jiny.
    Navic podle toho, jak Bungie o podpore PC mluvi, casem port bude...
  • Worhammer
    Proč Kingdom Come ne každého baví - můj názor. Vy víte, že jsem tu hru hrál a ta hra se snaží být realistická v každém ohledu i v ohledech tam, kde je to vyloženě nudné a kazí úplně vše.

    Já vím, že vy, kteří bydlíte v Praze, v betonových králikárnách to moc nepociťujete tu absurditu, ale já bydlím vedle lesa a můžu do něj vlézt kdykoliv a nepotřebuju na to žádnou hru. Jak jsem psal o mnohými vytýkané absenci motorových vozidel ve hře, tak v realu si babetku můžu vzít kdykoliv na louku a to je velké plus, lepší než kůň. Takže... mě ta hra musí zaujmout něčím jiným než prostředím, což je ale velice těžké, protože ta hra nabízí jenom ono dané prostředí a pocit středověku, který je fádní, když tam stojí například JAROSLAV, který na mě mluví anglicky. Zpátky ke hře samotné:

    Lidé ve Warhorse studiu jsou padlí, třebaže to mysleli dobře, ale neměli se snažit o něco, co před nimi vylepšovali generace tj - herní mechaniky, pusťte Warhorse tohle https://youtu.be/Bgklj93ztG4?t=41s

    Ty jejich mechaniky nedávají smysl, absence ukládání v ESC prostředí bez sejvovice je blbost, spousta lidí to kritizuje, nejenom já.

    To páčení je trapný, musím vždy přenastavovat citlivost myši, abych nějakou easy bednu otevřel. Hra se seká, mě to nevadí, ale lidem to vadí, co mi ale vadí jsou mizející textury. Zpět k mechanikám hry, Prošlé jídlo? To je pěkná blbost, jedna z věcí, která je realná, ale do světa zábavy nepatří. Potom ta hra je celá trapná, člověk čeká akci, ale místo toho vyšetřuje případ tak, že jezdí po celé mapě a vyptává se nějakých lidí na otázky - si můžu pustit Četnické humoresky, když mám chuť si vyslechnout svědectví lidí v rámci nějakého kriminálního činu. Dále jsou tam BUGY, BUGY, BUGY. Dalo by se vytknout daleko daleko daleko víc, ale mám takový pocit, že vy byste mě asi nepochopili, já byl stejný, ale po 10 hodinách hraní, jsem to už musel vzdát, ta hra je jako dobře uzrálé víno, které však nemá absolutně žádnou chuť a rozhodně vás neopije a pokud si myslíte, že ano, tak se vám asi moc líbí obal.
    • 0011
      Asi tě to překvapí, ale já bydlím v Praze, blízko lesa a v domě *3* *5* jinak ze hry taky nejsem vyplesknutej, v současným technickým stavu maximálně 7/10, systém ukládání a odemykání zámků je na pěst. Po dokončení tutorialu a nějaké době strávené ve hře kdy se začali objevovat bugy jako houby po dešti mi přišlo že ho udělali tak dlouhý a aby člověk nemohl dát refund. Tahle hra se měla ještě tak půl roku dopéct, takhle má křupavou kůrku, ale syrový vnitřek.
    • Veskoslav
      Pošli mi číslo na tvého drogového dealera. Jinak pro lidi jako ty je tady Skyrim. V základu jednoduchá, prostinká hra, kde nemusíš absolutně nic řešit. Ironií je pak ten fakt, že mezi nejstahovanější módy patří úprava základních potřeb a jejich nutnosti, včetně čerstvosti jídla. Ta hra je evidentně na Tebe příliš složitá a je pro tebe těžké se podívat do inventáře a říct si: "Aha, jídlo se začalo kazit. Sníst nebo vyhodit a sehnat si nové.".
      • Worhammer
        Není to o složitosti, ale jde o to, že to není zábavné se furt starat o nějaké stravování. Veskoslave, já vím, že máš dobré názory, a asi máš pravdu v tom, že někoho to může bavit a já to asi napsal špatně v úvodu, když jsem napsal, co jsem napsal, měl jsem napsat "proč KCD není pro každého". Konec konců existuji i SIMS, což je hra, kde děláš jenom tohle, ale u nás v okolí to hrají jenom ženy a děti, co vím.

        Můj bod byl ten, že ta hra hodně cílí na lidi, kteří raději hry bez akce a umí vytěžit z dané atmosféry hry maximum, pokud jsou naladěni na stejné vlně - tj. mají rádi středověk a vidí v něm něco zajímavého. Pro ty ostatní smůla! Hry samotná je prostě podle mě nudná, sorry jako, nejlíp to cítím takhle, když se v té hře vůbec nebojuje a řeší se jenom dialogy, který nejsou tak interaktivní, jak se zdáli. To si můžu pustit středověký seriál místo toho, Prostě potenciál hry je tu tam.
        • Porad se starat o stravovani? Dik jsou vsude kotliky s fazolema. Ja zatim snad nemusel jist z inventare ani jednou :D Navic bohate se staci do sytosti najist jednou za den.
          • Jack1947
            Hmm a nebo se najíst ukaženého jídla a pak pojít, ještě že jsem mohl nahrát pozici.
        • Veskoslav
          Ale to je to. Ta hra má být reálná. Proto se chová reálně. V reálu ti také zplesniví jídlo a při dobré vůli a slušné otravě bez pomoci umřeš. A ten druhý odstavec nechápu. Moc si toho neodehrál, že?

          Hra splnila téměř vše, co měla. TO, že jsi od toho očekával český Skyrim, to není vina tvůrců. A dle reakcí hráčů jsi právě ty ta "fňukající" menšina.
          • Worhammer
            Jde o to, že REALITA bolí! Je hnusná, já chci hru, která vezme z reality to dobré, ne hru, která vezme z reality vše.
            • Johnny
              ty bys měl jít hrát fornite nebo LoLko či WoWko....
              Já skyrim miluju, hral sem ho 3x komplet a mam něco pres 600 hodin a co se Kingdom Come, je to pro mě skoro něco jako umělecké dílo. Rozmanité questy, naprosto skvělý příhěh, krásné prostředí a promyšlená zábavná hratelnost..
              Chápu že hráči výše zmíněných her to neocení...
            • Worhammer
              Dobře, já tvůj názor respektuji.

              Možná mě chápeš trošku jinak než jsem chtěl. Uvedu příklad. Stojím před kampem, který mám prozkoumat aniž by mě někdo zpozoroval, tak si jdu čopnout do křoví a spustím časovátko na noc, vysleču zbroj, abych nechrastil a jdu, ale panák tam čumí na mostě a tak stejně nemůžu projít, obcházím proto kamp lesem, ale všude je plot = ztratil jsem 20 minut. Říkám si, že to udělám jinak, řeknu si, že by bylo dobrý zapít nějakého nepřítele a přestrojit se, abych vypadal jako jeden z nich, ale nelze v celém lese nikoho najít, jedině v kampu, ale tam je jich moc a mohl bych v bitvě umřít nebo alarmovat stráže. Nakonec někoho najdu, zabiju a vezmu jeho hadry. Přicházím ke vstupu do kampu, ale počkat, něco po mně chtějí maďarsky, ale já maďarsky neumím, nemám šanci vybrat správnou odpověď → zabijí mě, a hele hra není uložena, jak bych ji mohl uložit, když se hra nedá ukládat mnou a když tak sejvovicí, kterou jsem chtěl sehnat v dobrém krámě v Rataji, ale z nějakého důvodu ten chrám byl poslední tři dny zavřený, takže jsem to neudělal. Takže bez uložení musím všechno opakovat, zase najít nepřítele a vzít si jeho hadry, jsem naštvaný, tak mě napadne projet jen tak ze vzteku táborem a světe div se! Já ho projel, všichni mě viděli a úkol mám i tak splněný. Jdu do Talmbergu za Divišem, jde se na tábor, jdeme bojovat, první PRVNÍ bojová akce od začátku hry, jdu zabiju všechny, jo jsem dobrej! Počkat počkat! já krvácím, ubýhaj životy a já, i když mám fúru obvazů, nemohu je použít, protože je kombat aktivní, ale on ve skutečnosti není! - chyba hry, dali jsem si s kluky pauzu a i kdyby něco, tak mě kryje kupa chlapů. Hra se sejvne a jde se do kostela, tam mám zabít týpka, co mi šlohl meč. Hra se sejvne, ale! Já krvácel a teď mám asi jen jedno 1 hp a mám bojovat proti takovému těžkému hovadu! Furt mám krvácení, mohu umřít, i když ho zabiju, tak stejně zdechnu protože mám krvácení a otravu jídlem! Musím si dát poslední sejv, a jdu bojovat zase znovu, stejná situace, hru vypínám.
            • Veskoslav
              Tomu se říká pohádka a takový svět není. A ani taková KC:D být neměla a je to jenom dobře.
      • Worhammer
        Skyrim mě bavil.
    • jamar28
      Imho je to trolling, protože jsi nenabídl jediný argument. Co jiného to teda je, když je to na tři odstavce, ale informační hodnota je nulová?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit