-
Vánoční balíček Square Enix zákazníky moc nepotěšil - ukrýval hry Just Cause 2, Hitman: Blood Money,...
tak tomu rikam vyhoeny penize
to uz je lepsi pecko z trafiky *13* -
-
Který tobě stejně nikdo neprodá *1*
-
-
Nové screeny Battlefield 3 vypadají přesně tak, jak jsme si je představovali.
a co gameplay video battlefield 3 -
Poplatek za online pro Nintendo Switch bude méně než 30$ - ročně
http://www.theverge.com/2017/2/1/14474430/nintendo-switch-online-service-price
jestli dostanu za 8 stovek/rok kvalitní online a 1 nes/snes hru měsíčně(která mi zůstane celou dobu co to budu platit - nintendo se pořád bohužel neumí vyjadřovat a pak to hasí v rozhovorech s herními žurnalisty) tak si rozhodně nemyslím, že to je taková tragédie, jaká se z toho dělala po oznámení -
Axis Game Factory's AGFPRO v2
...........K6JZ0-PWA7T-KYB0C -
Fallout 4 a 30FPS to je solidni vtip, asi by to konzole v te nextgen grafice na vic FPS neutahli.
A ted vazne, jak dlouho jeste budou ty nextgen konzole na urovni PC s prednekolika let brzdit vyvoj, tohle neni moc normalni. -
-
Proto hraju na PC. Můžou tam dát 30FPS, filmové pruhy a všelijaké další pakárny, ale vždycky se najde modder, který to opraví/odstraní.
-
-
-
Skyrim stream
Jakýsi borec už druhý den streamuje X360 verzi Skyrimu. Doporučuji vypnout zvuk, plácá strašné hovadiny *1*
http://www.ustream.tv/channel/hey-broseph
EDIT: Tak to vypadá, že už mu to zarazili *1* -
-
Kdo se chce podívat, má vždycky možnost tady: http://www.gameanyone.com/game/X360/12235.html
-
-
Zajímavé. Jsem překvapen, že to tam ještě je. Z YouTube to stahujou, borcovi zatrhli stream a tady to zatím drží *8*
-
-
ty asi nechapes vyznam tyhle stranky gameanyone co?
-
-
Ty asi nechápeš význam mého příspěvku co?
-
"Mluviti stříbro, mlčeti zlato"
U tebe to platí dvakrát -
-
Děkuji náčelníku že si se mě zastal *1*
-
-
-
-
-
-
Gotta catch em all!
https://www.youtube.com/watch?v=Dt6krnP7QP4 -
Bungie právě rozesílá přijímací email "vybraným" zájemcům o betatest jejich budoucích produktů....
podarilo se nekomu zprovoznit ten dotaznik ? nebo to nejelo celej den ? -
Mapy v The Elder Scrolls 5: Skyrim budou stejně rozsáhlé jako v Oblivion, ale bude na nich více...
Joj, to zas bude vo*er to všechno prolézt a prozkoumat. Už se nemůžu dočkat *14* -
Deep in Abyss
Víte někdo co se dá vyrobit z Soul of Guardian v DLC k Dark Souls? -
-
Allah zase řádí - jeho jméno se objevilo na podlaze jednoho bojiště v Tekken Tag Tournament 2....
No ani wiki to neví...zatím... -
-
No právě. Zkusim to teda nějak vykoumat sám.
-
-