Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    Vánoční balíček Square Enix zákazníky moc nepotěšil - ukrýval hry Just Cause 2, Hitman: Blood Money,...

    tak tomu rikam vyhoeny penize

    to uz je lepsi pecko z trafiky *13*
    • Erien
      Který tobě stejně nikdo neprodá *1*
  • Nové screeny Battlefield 3 vypadají přesně tak, jak jsme si je představovali.

    a co gameplay video battlefield 3
  • 0011

    Poplatek za online pro Nintendo Switch bude méně než 30$ - ročně

    http://www.theverge.com/2017/2/1/14474430/nintendo-switch-online-service-price

    jestli dostanu za 8 stovek/rok kvalitní online a 1 nes/snes hru měsíčně(která mi zůstane celou dobu co to budu platit - nintendo se pořád bohužel neumí vyjadřovat a pak to hasí v rozhovorech s herními žurnalisty) tak si rozhodně nemyslím, že to je taková tragédie, jaká se z toho dělala po oznámení
  • Joshua

    Axis Game Factory's AGFPRO v2

    ...........K6JZ0-PWA7T-KYB0C
  • Lukass
    Fallout 4 a 30FPS to je solidni vtip, asi by to konzole v te nextgen grafice na vic FPS neutahli.
    A ted vazne, jak dlouho jeste budou ty nextgen konzole na urovni PC s prednekolika let brzdit vyvoj, tohle neni moc normalni.
    • Morraw
      Proto hraju na PC. Můžou tam dát 30FPS, filmové pruhy a všelijaké další pakárny, ale vždycky se najde modder, který to opraví/odstraní.
  • MrSanta

    Skyrim stream

    Jakýsi borec už druhý den streamuje X360 verzi Skyrimu. Doporučuji vypnout zvuk, plácá strašné hovadiny *1*
    http://www.ustream.tv/channel/hey-broseph
    EDIT: Tak to vypadá, že už mu to zarazili *1*
    • MickeyMutant
      Kdo se chce podívat, má vždycky možnost tady: http://www.gameanyone.com/game/X360/12235.html
      • MrSanta
        Zajímavé. Jsem překvapen, že to tam ještě je. Z YouTube to stahujou, borcovi zatrhli stream a tady to zatím drží *8*
        • jindra.veliky
          ty asi nechapes vyznam tyhle stranky gameanyone co?
          • MrSanta
            Ty asi nechápeš význam mého příspěvku co?
          • Inquisitor
            "Mluviti stříbro, mlčeti zlato"
            U tebe to platí dvakrát
            • MrSanta
              Děkuji náčelníku že si se mě zastal *1*
  • Gotta catch em all!

    https://www.youtube.com/watch?v=Dt6krnP7QP4
  • Bungie právě rozesílá přijímací email "vybraným" zájemcům o betatest jejich budoucích produktů....

    podarilo se nekomu zprovoznit ten dotaznik ? nebo to nejelo celej den ?
  • MrSanta

    Mapy v The Elder Scrolls 5: Skyrim budou stejně rozsáhlé jako v Oblivion, ale bude na nich více...

    Joj, to zas bude vo*er to všechno prolézt a prozkoumat. Už se nemůžu dočkat *14*
  • Malleth

    Deep in Abyss

    Víte někdo co se dá vyrobit z Soul of Guardian v DLC k Dark Souls?
    • Caincz

      Allah zase řádí - jeho jméno se objevilo na podlaze jednoho bojiště v Tekken Tag Tournament 2....

      No ani wiki to neví...zatím...
      • Malleth
        No právě. Zkusim to teda nějak vykoumat sám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit