-
smazáno
-
Yakuza of the End se přecijen v několika obchodech dostalo na pulty, oficiálně byl prodej hry odložen.
http://www.ea.com/battlefield3/videos/faultline-episode-2
nove videjko z BF3 -
Obrazem: Mody dokáží grafiku The Elder Scrolls V: Skyrim dotáhnout téměř k dokonalosti.
A kde jsou zachody? *1* tohle neni dokonalost. -
-
Na co když očividně chodí všichni sr*t tobě do hlavy.
-
-
+1 *1*
-
-
-
Umět tak truhlařinu:)
http://www.pcgamer.com/build-of-the-week-victorian-desktop/ -
-
Hmmm , jak by asi zářil ve své době Didaktik , nebýt vně pokoven ? ;) Mimochodem už tehdy jej šlo bezdrátově chytat na televizoru o dvě stěny dále .....
-
Stylovka pěkná, ačkoli musí být strašně těžká, ale spíš mě zaráží, že si někdo dá takovou práci se skříní, ale komponenty uvnitř jsou naprosto obyčejné, nevýrazné což je škoda.
-
-
No podle mě kdyby to bylo výrazné jako mám třeba já (modrá podsvícená sranda a modrá tekutina ve chlazení atd. tak by to ztratilo to kouzlé té prosté a jednoduché stavby.
-
-
Kontrast, to je to oč tu běží. A já radši červenou. :)
-
-
-
-
Patch Batman
https://www.youtube.com/watch?v=uiS37f3Nsws
Nechápu, proč se ksakru nesnažili tak před vydáním. Přijde mi, že WB opět ukázalo, že vydá hru i kdyby tam byla miliarda chyb. Chlapci trochu nepočítali s tím, že jim hru tolik lidí vrátí....Jo počkám tak 2-3 měsíce a Batmana si pořídím. Kamarád, co jede na Xku, tak jsme se bavili a co se týče příběhu, tak hra je skvělá. Zařadil ji někam mezi 1. a 2. díl. Osobně 1. díl považuji za nejlepší z celé série, tak uvidíme. -
-
Mozno im len unikol fakt, ze sa uz vracaju peniaze za rozbite hry :)
-
-
Mark Crowe a Scott Murphy, dva vývojáři legendárního Space Quest, jsou opět na scéně a chystají...
jsem zhuleny? to se mi snad zda? ....ted jsem dokonce zjistil, ze Gary Owens bude delat vypravece. omluvte me, jdu si zazit mensi nerdgasm. -
Poslední update (v1.03) do hry Watch Dogs konečně přináší možnost hacknout vybraného kamaráda.
Peckáá, a v příštím díle můžeme konečně už očekávat hotovou hru ne? Odkdy z nebe prší samá prasata *7* -
Atlus již pomalu připravuje i pokračování japonského RPG s názvem Persona 5.
Jáj! Už bylo na čase! -
-
Vskutku. Persona 3 a 4 patří k nejlepším JRPG všech dob.
A chystanej remake P4 pro PSVita taky potěší. -
-
http://www.metacritic.com/game/playstation-2/shin-megami-tensei-persona-4
http://www.metacritic.com/game/playstation-2/shin-megami-tensei-persona-3-fes
-
-
-
Měním názor na Hru roku. Celý rok jsem se úspěšně vyhýbal všem spoilerům a článkům o Life is strange, o Vánocích jsem si to koupil a rozehrál. Nevzpomínám si, že bych měl někdy u nějaké hry husí kůži, tohle je skvost. A to jsem teprve ve druhé epizodě. Už teď jsem špatný z toho, že hra pátou epizodou končí.
-
-
Zase tak moc vyplácanej bych z téhle pohádky nebyl... konec byl moc zdlouhavej a beztak to všechno spělo k jedinému reálnému rozhodnutí
zachránit Chloe nebo bylo veškeré snažení zbytečné -
Já včera dohrála čtvrtou a pátou epizodu. Není to špatné, ale po celém hypu okolo této hry jsem čekala asi něco víc. Na poměry příběhů ve hrách je to ale stále vysoký nadprůměr.
-
-
Někdy to hype právě až moc navnadí a člověk čeká něco skoro nadpřirozeného. To je jako u filmů. Lepší je vždy čekat málo *4*
-
-
Proto měl filmový Mad Max takový úspěch.
-
-
Zrovna úspěch Mad Maxe vůbec nechápu.
-
-
Nikdo od toho nic nečekal a i přes slabší druhou polovinu to byl solidní nářez. :)
-
-
-
V tom máš samozřejmě pravdu. Paradoxně jsem v této hře nejvíc měla strach
o králíčka Kate, aby se jí/mně skrz něj někdo krvavě nemstil. Nakonec jediné, co chcíplo v mém pokoji, byla moje kytka. Ostatní situace a morální rozhodnutí jsem buďto dopředu tušila (zdravím konec třetí epizody ), nebo na mě neměly takový wow efekt, jaký asi měly mít. Což je ale můj problém, chápu, že spousta jiných lidí to může mít jinak.
Každopádně, pokud už nyní po druhé epizodě má Mart9 husí kůži, věřím, že se mu zbytek bude líbit.
-
-
-
-
Jak vypálit GTA V na konzole.
https://www.youtube.com/watch?v=OuzRRIfW7oQ