-
level predplatne
Ahoj, kdy normlane chodi level? v den vydani?
díky -
-
V pátek (den vydání) podle toho, jak u Vás chodí pošťák.
-
Den před, takže pokud nedorazí zrovna do obchodů ty ho dostaneš.
-
-
zítra vychází nový číslo tak sem právě myslel, že ho davaj den předem a nic....
-
-
Ve včerejším podcastu zaznělo, že měli celkem vtipnou uzávěrku a Level se bude tisknout ze čtvrtka na pátek, přičemž v pátek už by měl být na stáncích. Zřejmě tedy i u Tebe ve schránce.
-
Já ho dostával ale tak záleží na okolnostech a zdali stihly uzávěrku. /když jsem měl předplatné.
-
-
-
-
Věda internetových trolů
Poměrně zásadní video pro všechny uživatele internetu, hodně aktuální i pro diskutéry na Games. *3*
http://www.videacesky.cz/navody-dokumenty-pokusy/veda-internetovych-trolu-asapscience
TLDR:Internetoví trollové mají sklony k psychopatickému chování a k sadismu. -
-
Moment moment moment.... to jako nám to video chce říct že třeba takový uživatel LV nebude ve skutečnosti tak úplně v pořádku? To jsou věci teda.
-
-
kdo by to byl rekl *1*
-
-
-
Kickstarter
Videli jste na Kickstarteru tu novou konzoli? Za 2 dny 2 miliony dolarů... Not bad... -
-
Pár týpků vzalo Android telefon, udělalo krabičku a přidali ovladač.
Svět se změní! -
-
No prave, ja se divim ne ze bych jim fandil
-
-
Na Kickstarteru se dějí věci...
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=481967
-
-
Kdybyste radši pomohli s Defense grid 2 http://www.kickstarter.com/projects/hiddenpath/defense-grid-2 *1*
-
-
-
Souhrn všech her, které by měli vývojáři a vydavatelé ukázat na E3.
Je ten seznam kompletní? Nenašel jsem tam třeba Deus Ex.
Ale zase je tam 16 her, které mě zajímají opravdu dost... má peněženka už očekává dietu. -
Chyby v cpu. https://meltdownattack.com
Tak uz se jde pomalu s pravdou ven, tyka se to vsech cpu i amd a mobilnich.
Dobra zprava pro nas hrace je, ze vliv na hry je minimalni, na urovni odchylky mereni trba 2%, takze nic... -
-
cit:
"1. Bounds Check Bypass - (Vy)řešeno aktualizacemi softwaru a operačních systémů. Výkonnostní dopad těchto řešení je zanedbatelný. [Tento bod, který lze chápat spíše jako slabinu v softwaru než jako slabinu hardwarů, mohl být využit (zneužit) na veškerém moderním hardwaru (AMD, ARM, Intel), ale byl již vyřešen a nemá citelný dopad na výkon.]
2. Branch Target Injection - Odlišnost architektury AMD znamená téměř nulové riziko zneužitelnosti tohoto postupu. Doposud se nepodařilo demonstrovat, že by varianta 2 byla využitelná (zneužitelná) na procesorech AMD. [Bod z množiny Spectre.]
3. Rogue Data Cache Load - Nulová zneužitelnost na hardwaru AMD z důvodu odlišné architektury. [Slabina Meltdown, která se týká Intelu.]" -
-
1. zaplat 2 tisice navic za K procesor
2. pretaktuj
3. zjisti ze throttluje
4. delidni, prijdi o zaruku a dej tam novou pastu
5. precti si jak Intel nedoporucuje taktovat K procesory
6. konecne ti to trochu bezi na normalnich teplotach
7. javascript na pitomym webu ti kvuli meltdownu ukradne vsechny hesla z ramky
8. ???
9. profit -
-
ad.9 - profit - Intel master race - tj otravovanie zivota ludi v diskusiach
-
-
-
-
Taky mohly udělat před 14 dny i slevy na České hry
https://store.steampowered.com/sale/polishsale/
-
-
No mohli, ale to by musel někdo ve světě o výročí vědět. Na idnesu někdo psal, že při finském výročí obarvili do jejich barev Eiffelovku nebo operu v Sydney, zatímco u našeho výročí nic. Čekal jsem, že bude mít naše výročí ve světě větší ohlas.
-
-
Nikoho to nezajímá, za to ty ostatní svátky jsou globální.
-
-
-
WD multiplayer
Kdyby někdo chtěl dát multiplayer tak si mě přidejte, na uplay mám nick mixky -
-
Nápodobně: Lukyz88666
-
-
Až si zase někdo bude stěžovat na kvalitu recenzí
http://gamifique.eurozpravy.cz/recenze-her/536-zaklinac-3-divoky-hon-recenze
haha nepsal jsi to ty? Odpovídalo by to tvému stylu... -
-
díky za post. Výborná recenze. Těch chyb je tam jako maku. Osobně bych hodnotil 6/10...
-
Alespoň někdo to recenzoval bez růžových brýlí. Víceméně má pravdu.
-
-
Ten si vzal pro změnu černé brýle. Aplikuj stejné "brýle" na jiné hry. Která z nich pak dopadne lépe než "65%"? Žádná...I to zbožňované DS by se dalo najít tolik chyb, nelogičností a rozpitvat prostředí, bugy atd, že by se nedostala přes 65. Takové recenze jsou zase přesný opak nadšených recenzí.
-
-
Tak prvně si nemyslim že 65% je špatný. To, že recenzenti na Games i jinde hodnocení znehodnotili je věc jiná. Lock on je tragickej stejně tak leveling, úkoly na zaklínačský vybavení jsou nudný, v tom a v dalších věcech má pravdu.
-
-
http://www.gamerevolution.com/review/the-witcher-3-wild-hunt podobné chyby jsou zmíněné i tady
-
-
dále můžu zmínit Pillars. Naprosto béčkový(možná i céčkový) příběh, strašný combat, prvky jak z pravěku, naprosto žádný vývoj od BG a průmer 9/10...
-
tak ono je dobré najít recenzi s pět A4, kde nenajdeš ani jednu výtku k hratelnosti. Stejný připad jako u Dragon Age :I. Prostě se nechce kritizovat jasné chyby. To samé Bloodborne. 100 recenzi( kolik her to má?) a průměr 92% a přitom jen pár recenzí tu hru oprávněně kritizuje, dle mého tak o třídu možná dvě než původní Dark Souls. Takže herní recenze jsou vskutku jen na zasmáti. Hodnotí se stádově. Hodně se opisuje od větších magazínu. Prostě *11*
-
Recenze na jednu A4 o hře, která je na desítky hodin? Kratší si na Meta nenašel? Už ti to jednou psali, když si to tady postoval jaká je to skvělá recenze.
http://www.gamerevolution.com/review/the-witcher-3-wild-hunt-pc
Tady máš pc verzi té recenze ta už vychází lépe. ty si prostě vždycky vybereš to nejhorší, co je na "trhu".
-
-
-
*15* DS vybaloncovaná obtižnost do dokonalosti. Hratelnost nad custcénamí. Srovnávaš casualního Zaklínače s pořádnou hratelností *15*
-
-
Obtížnost k dokonalosti? Kde proboha....Tam je prostě jenom obtížnost napsaná tak, že protivníci ubírají mnohem více než v jiných hrách. Není to o tom, že by přemýšleli. Většina z nich je naksriptovaných a jde to vidět, když nějakou pasáž jedeš vícekrát. Protože už víš, že teď hodí to, ten se přesune tam. Takže to není o hratelnosti, ale o tom, zapamatovat si postup, jak a kde se co objeví.
P.S: Prosím tě, přestań mlít o nějakých cutscénách v Z3, kterých je skutečně tak akorát a není to tragédie ala Order, jak se celou dobu snažíš tak debilně tvrdit. -
-
Ano, svou casualitou mi W3 připomíná Order. Tož můj názor, se s tím smiř. Obě jsou takové typické AAA hry této doby. Na povrchu krásné, ale v herních principech naprosto hloupé.
-
No myslím, že s tebou nemá cenu cokoliv řešit. DS "fanoušek" až na Měsíc a Z3 srovnává s podrpůměrným Order.
-
*15* ty vůbec nevíš o čem mluvíš. Tam protívníci ubíraji v mnoha případech méně než ve Witcherovi. *15* *15* *15* *15* Ty jsi boží lol. Ty jsi to ani nezapl ty casuale...
-
-
-
-
-
Teda neni to uplne nejctivejsi recenze ale ma pravdu. Ty veci na ktere poukazuje tam opravdu jsou a hru casto kazi.
-
-
Třeba v tom, jak tvrdí, že hru od Betha mají méně zabugovanosti a divili by se zabugovanosti Z3? Chlapec je tam v dost věcech naprosto mimo, snaží se najít s prominutím každou malichernost, každou blbost a rozpitvat to na atomy pomalu. Evidentně se snažil za naprosto každou cenu tu hru srazit. Stačí si přečíst odstavec o Gwentu a je vidět, že moc her neodehrál, když tvrdí, že je to formálnost. Formálnost to je, když máš v balíčku 6-7 hrdinů a AI rozhodně není tupá, jak se snaží namluvit. Celá ta recenze je koncipovaná jako rozpitvám to mrtva, najdu sebemenší kraviny a pak to rozpitvám do maximální hloubky a vše okolo budu ignorovat.
-
-
Jo tohle znam... obcas se to u recenzi deje. Neni to tak davno co vysla jedna hra na kterou jsem takovou recenzi cetl primo tady na games ale narozdil od recenze co jsi nalinkoval se autor v recenzi na tomhle webu ani neobtezoval zminit klady te hry :D
Je to proste jenom dalsi nazor na W3. Nemusis s nim souhlasit ale jako nejvetsi argument vytahnout to ze Gwent neni jenom formalita a ze AI pri nem neni uplne tupa kdyz to je uplne druhorady?
Autor si bezesporu stezuje i na veci ktere by bylo asi dost slozite a drahe resit a asi neznam moc her ktere by se stim dokazali popasovat o moc lepe ale pak tam narazi na veci ktere jsou proste problem napr. opravdu blba AI nepratel, jizda na koni, souboje, nicotna leash range, prakticky zadni lide mimo vesnice a mesta, nektere animace a treba i to ze vetsina vedlejsich ukolu je o sledovani cervenych stop. Me to uprime zatim tolik nevadi protoze ta scenaristicka omacka okolo toho je dobra a neni to tak velika rutina i diky tomu ze ne kazdy takovy ukol musi skoncit tim ze s necim/nekym bojujes ale zdaleka neni sam komu se to nelibi (viz diskuze nize).
Zaklinac se mi fakt libi jako hra i jako pribeh a mam ho rad ale zavirat oci pred problemama ktery ma mi prijde trochu pitomy.
Tuhle recenzi beru tak trochu jako Vavruv clanek o Skyrimu. -
-
No i když Danův článek o Skyrimu příliš nemusím, tak tímto jsi ho urazil. Kdyby to autor pojal jako Dan, tak by to podle mě nejenom bylo lepší a čtivější, ale byla by z toho číšit na nadsázka.
Jinak lidi docela podkávám mimo vesnice, ale většinou bandity, zběhy. Ono když si občas přečtu nařízení atd. tak se píše, že se nedoporučuje chodit mimo vesnice. Jinak kolem vesnic na polích atd. lidé jsou, což když srovnám například se Skyrimem (jiná otevřená hra s více městy mě nenapadá, kdyžtak mi někdo připomeňte), tak je to mnohem živější a uvěřitelnější svět. Třeba noční města jsem neviděl lépe zpracovaná než ve Z3. V noci opilci, štětky, je více lupičů v temných uličkách atd. Problém vidím spíše v reakcích NPC, které jsou poněkud zabržděné. Vedlejší úkoly jsou sice o hledání stop, ale zatím jsem nenašel stejný příběh v tom úkolu. A ono ani člověk neví, jak to jinak řešit než ohledáním místa, že. Osobně netuším, jak bych to řešil. Rozhodně lepší jak úkol stylem zabij, přines a dones bez příběhu. Nejhorší ve hře považuji jízdu na koni, ten je fakt tragický a můj kůň má IQ slepice. Sice boj na koni se mi strašně moc líbí, ale ta jízda je hrozná, na té by měli zapracovat, to je pro mě to nejhorší.
Pro ostatní je to třeba alchymie, ale mě to více vyhovuje takto. Nemusím neustále lovit potřebné suroviny, protože s tím, jak se některé dělají, bych každou použil tak jednou. Tam mi vadí jiná věc a to zelená větev ve zkušenostech. To měli udělat nějak zvlášť třeba za sběr atd., protože většina stejně body rve do modré a červené větve a je to škoda, protože ta zelená větev by mi mnohdy moc pomohla.
Ta hra rozhodně není bez chyby a kdo tvrdí opak, tak kecá. Ale u mě osobně je to nejlepší RPG, co jsem za ty roky hrál. Ani stařičké Baldurs a jemu podobné, ani série o Batmanovi (kdy 2. díl je skvostný a myslím, že po dohrání Z3 si dám celou sérii znova+nový díů). Ta hra mě "donutila" to, jako dlouho žádná jiná. Hrát, protože chci vědět, co se stane, když splním to nebo když udělám toto a jak to ovlivní další příběh. To se mi opravdu naposledy stalo u toho 2. dílu Batmana. -
-
Thanks again, Caption Obvious...
Takze jsme opet u toho... V recenzi kterou jsi postnul si teda autor subjektivne mysli ze Zaklinac neni tak super hra protoze ma spoustu problemu o kterych se dokonce dokazal i rozepsat.
Nerad bych se hadal ale podle me je tahle recenze lepsi nez to co se objevilo tady na games :D -
Objektivně by žádná hra asi nikdy nedostala 10/10. I první DS by minimálně za ošklivou grafiku dostal srážku, AoE II má také své mouchy, W3 také, i druhý Batman má své silní a slabé chvilky. Ale objektivní recenze prostě neexistuje. Vždycky se bude jednat o subjektivní dojmy člověka. A pokud by Z3 měl objektivně dostat 7/10, jak píšeš, tak se stupnice hodnocení posune hodně nízko. Ono stačí se dívat na různé CoD za 8/10 či stupidní poslední BF: Hardline s 8/10. Ono prostě v této současnosti a v této době je 7/10 urážkou pro takovou hru. Systém je prostě takový jaký je, 10/10 by podle toho měla být dokonalá hra. A to nikdy žádná nebyla. Ani HL2. A přesto bych těmto hrám, co jsem zmínil dal 9/10-10/10. Ale je to jenom můj subjektivní dojem, objektivita nikdy v recenzích nebude mít "místo". Vždycky v tom budou hrát roli emoce a jiné srandy.
-
Nesrovnavam ctivost. Cetl jsem uz ctivejsi manualy k vysavaci nez je tahle recenze.
O cem mluvim je to ze Dan nastavil zrcadlo vsem desitkovym recenzim ktere o Skyrimu vychazeli a neco podobneho dela i tahle recenze. Ty veci na ktere si pan Jilek stezuje opravdu nejsou jenom v jeho hlave jenom je spousta lidi prehlizi. U lidi je to asi normalni ale mam bohuzel pocit ze je prehlizi i spousta recenzentu.
To o cem mluvim je ze objektivne by Zaklinac vic jak 7/10 dostat nemel. Pocitove je to pro me ale devitkova hra.
-
-
tohle je normální recenze, to nemá nic co společného s Vávrou. Ikdyž oba mají pravdu. že musíš v 90% qeustech sledovat červené stopy je prostě fakt, a že to recenzenti ignorují je opravdu značný problém.
-
-
v Gwentu je jednoduchý algoritmus a až se naučíš, tak je to jen formálnost. AI je naprosto tupá. Odchazejí od tebe, zasekávají se apod.
-
Skyrim jsem hrál taky chvilku od vydání a měl jsem tam jenom jeden bug, kvůli kterýmu nešel udělat quest. Witcher je nejvíc zabugovaná AAA hra co jsem kdy hrál, tak to prostě je.
-
-
No mě první den hra nešla ani spustit. Když jsem si vytvořil temného elfa, tak při spuštění hra pokaždé spadla, ale u jiných ras ne, chyběli mi důležitá NPC při plnění hlavní kampaně, mnohdy jsem se zasekl v textuře atd. Skyrim sice nebyla taková tragédie jako Oblivion, ale Z3 rozhodně na něj nemá.
-
tady nesouhlasím, Skyrim byl daleko více zabugovaný než Witcher. Na druhou stranu Wicher měl dva odklady, hlavně kvůli péči a dopadlo to kasastrofálně, hlavně pro konzolisty, několik patchů, mizerná optimalizace apod.
-
-
-
-
-
Tomonobu Itagaki, otec herní série Dead or Alive, označil současné díly bojovky za odpad.
ten by si měl sipat popel na hlavu že dělá devils third jen pro WI podělany U -
-
Nakonec to nebude zas taková pecka viz videa/screeny jakousi mysleli i takto je samozřejmě škoda.
Btw sypat. -
-
Ten pocit, kdyz ti gramatiku opravi i Jack...a dokonce spravne *15*
-
-
asi bych se nad sebou měl zamyslet *1*
-
-
-
-
Offtopic: Existuje nějáká hudební služba podobná GoGu? Respektive, zakoupím si digitální CD, můžu si ho stáhnout a archivovat, nebo rovnou pustit z webu? Nebo je to zatím můj vlhký sen?
-
-
já jedu spotify - ještě moc nevím, jak to celý funguje (zatím jen streamuju), ale najdeš tam opravdu skoro všechno, i šílený obskurnosti :)
-
google music
-
-
Opravte mě jestli kecám, ale žil jsem v domění, že na Google Music je kvůli regionálnímu rozdělení povětšinou tvrdej mainstream a taky mě odrazuje nutnost registrovat platební kartu.
-
-
kdo tam hledá najde. Já našel i garážovku z austrálie, ale tu službu nevyužívám
-
-
Rád bych se mrknul co nabízí, ale k tomu se musím hned zaregistrovat a dát jím údaje o mé kreditce a bezpečnostní kod. Proč bych to dělal, když ještě nevím jestli ten obchod budu využívat?
Hledám spíš nezávislej obchod, který má centralizovaný výběr ve stylu GoGu. -
-
Údaje dáváš, s tím,že si asi pravdepodobně chceš zakoupit službu na další měsíc.Je to automat,který si muzes pak v nastavení vypnout.Celý měsíc to je jinak zdarma pro začátek.To už ti je ale na nic,protože patrís do té skupiny,co nemají na uctu nic a stále zijou v domení,ze jim nekdo vybere šrajtofli.Bohuzel tento nesvar je jen v této socialistické zemi.To jen tak, pro tvou informaci.http://www.cnews.cz/clanky/jakou-hudebni-streamovaci-sluzbu-si-vybrat-volba-bude-individualni
-
-
-
-
-