Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw

    Hatred

    Hatred dostal na Steamu zelenou http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=356532461
  • DICE: „Vytváření herního obsahu od moderů se stává stále složitější

    Oni asi neviděli složitost Freespace editoru. Lenoši jedni. Bez nějakého toolsetu se mi do Steamu nebo na poličku nedostanou.
  • Veskoslav

    Nicky

    V diskuzích se čím dál častěji objevují anonymové, co kradou známé nicky a je jedno od koho. Bude s tím redakce něco dělat nebo se na to taky vykašle jako na nefunkční systém hlasování? Zavede už všude registraci nejenom do Bleskovek?
    • Nicky zacal krast konzolista haha, hehe, GGG a nekolik jeho dalsich osobnosti v jednom postizenem tele.
    • MickeyMutant
      Myslíš, jako že se tu zničehonic může objevit víc Veskoslavů?
      • homeles8
        Je tu víc takových a taky mi to vadí. Moc nechápu možnost psát sem bez registrace. Na začínající web dobrý, ale když už je tu beztak tolik registrovaných uživatelů a po zrušení anonymů by další přibyli, tak je to spíš k bordelu a škodě.
        • SalemCZ
          myslím že i Tiscali by to ocenilo
      • Veskoslav
        Si nemyslím, už jsou viz diskuze KC:D či článek u PoE.
    • ms se jenom min snazi zamaskovat svuj desktop proti ostatnim prumernym hernim pcs...
  • Právě vyšlo Free-to-Play MMORPG Mythos.

    To vypadá jako online klon diabla, a diablo 2 bylo po netu supr zábava, takže zkouším. *4*
  • Jack1947

    64-bitový systém bude nutný i pro spuštění PC verze Assassins Creed IV. Minimální a doporučené požadavky...

    A proc ne, dneska jsou uz dlouho na trhu processory a 32bit taky neni na vice nez 4gb , uplne idealni. *3*
    • Za co má ty mínusy ?? Asi že je to on chápu, ale jinak má pravdu od doby Windows 7 není důvod mít na desktopu 32 bitový systém..
      • Jack1947
        To neres, nekdo proste mne nemuze vystat at napisu v bleskovkach tak "tresta" minusy.
        Tak minuskuj , minuskuj... kdyz te to bavi. *3*
  • jesusek

    Novinka z CSFD.cz

    Ryan Gosling režíruje fantasy
    Ale nečekejte hobity, elfy, čaroděje a meče. Režijní debut čím dál populárnějšího a uznávanějšího herce (brzy jej uvidíme v krimi The Place Beyond the Pine) je popisovaný jako „pochmurná moderní pohádka“ nebo „noir fantasy“. Goslingova známá z Drive Christina Hendricks si v How to Catch a Monster zahraje svobodnou matku dvou chlapců, z nichž starší objeví tajnou stezku do mystického a tak trochu surreálního města pod vodou. Spolu s mámou se chlapec musí ponořit hluboko do tajemného, mizejícího světa a zachránit rodinu... Zní to jako něco, co by si rád napsal Neil Gaiman a natočil Guillermo del Toro, takže jsme na Ryanův debut za kamerou ohromně zvědaví. K obsazení se aktuálně přidal Australan Ben Mendelsohn, který se objevil v Temný rytíř povstal a taktéž si s Goslingem zahrál v zmíněném Drive. Natáčení startuje v květnu příštího roku v Detroitu.

    Zní to jenom mně jako BioShock? *1*
    • Ne, zní to jako Lady in the water v kombinaci s Narnií a to město .... taky už bylo :( .
      Nevím jestli bych našel něco víc provařeného než snový svět a záchranu rodiny z rukou dítěte ...
  • origin problemy

    mozna by bylo dobry napsat, jake problemy jsou nyni s originem, resp. s logovanim... nekterym mizi i zakoupene hry...


    http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654624791349501/
    • Ataker

      Podle analytické firmy Cowen se prodalo méně než 100 tisíc kusů Wii verze Call of Duty: Modern...

      Mně se zase teď často stává, že mi padne hra v průběhu hraní NHL 12 nebo Fight Night Champion... vypíše to nějakou hlášku ohledně EA serverů, ale internet mi prostě jede dál celkem mě to štve.
    • ano ano, taky mi prijde ze v cechach se na to kasle
      • nejen v cechach a neni to rozhodne poprve... Origin je proste hnuj a nebyt bf3, tak bych se mu vyhnul obloukem...
        • Mám to brát tak, že porodní bolesti trvají, že? ^^
          • Řeknu vám - hegeš maximální, za tohle by měli dávat další DLC pcčkářům zadarmo a novináři by do nich měli šít vším, co je po ruce. už to nejede prakticky 24 hodin. A nejsou ani schopní zákazníkům nic říct - jen neurčité bla bla na twitteru. Holt dnešní trend - naval prachy a vypadni
            • @...
              No ale EA má například lepší support, než Steam...to jen tak na okraj.

              Ale uživatelům Originu to celkem přeju, od začátku půl internetu předpovídalo většinu podobných problému a některé předpovědi ani nebyly založeny na EA hate.
            • Co taky cekat od EA,na zakazniky se*ou z vysoka a pomalu se stavi po bok Activisionu.
              Dokud EA nezmeni svuj pristup a hlavne zneni EULA originu,tak me na origin nedotahnou ani hry typu BF3.
            • No né. Sem by se hodilo obligátní "Já to říkal!"

              Snad tyhle problémy do konce příštího roku přestanou, pak už by to bylo trapné.
  • Nové Steam slevy lákají na 50 až 75% nižší ceny Assassins Creed 2, CoD4: MW, Bully, Just Cause...

    Nejedná se o AvP2, ale o Aliens vs. Predator, tzv. již třetí AvP titul na PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit