-
Fifa 17
Co rikate nove Fife, za me prijemny prekvapeni. -
-
fifa 17 demo
Konečně dobré zahrávání rohu. Dobré penalty. Dobré držení míče zády k hráči. Lepší střely z voleje i jentak. Hráči líp nabíhají. Zahravani autu. Jinak to same co 16ka a mam v ni odehranych 200hodin ve starších dílech i 900 . Nejlepsi novinka pro me a svagra byla ze jsme mohli pred zapasem konecne hrat nejaky ten chalenge spolu( ne jenom jeden strilet na branu a prd ).Jinak samozrejme krasna grafika audio je dobre uz par let a neni co zlepsovat. Ty obliceje jsou krasny ale takový ne moc živý. Ani ty rozhodci netahaji kartu z kapsy, proste se jentak objevi. Divny proste. Po 10 hrách jsme nasli spoustu srandovnich chyb. Jinak zlepšení, ale zase jako revoluci bych to nebral. Ty jejich reklamy kup ted atd me docela stvou a sam nevim jestli koupit.Stejne neodolám. *5* -
No vypadá to pěkně, ale já naposledy hrál pořádně FIFA: Road to World Cup 98 takže ...
-
-
Podle IP je lol, qwer, levárna, abc jedna osoba.
-
-
A správce je lv/jeho kolega, který nemůže snést to, že si abc koupí konzoli a lol mu to poradil *15*
-
-
*15* +
-
-
A taky LV426, Jack1947 a Veskoslav je podle IP jedna a táž osoba.
-
Co bys chtěl od konzolového nácka *1*
-
-
Povedená stěna pokoje s konzolí Playstation 3.
Nechtěla bych to, ale je to pěkné. -
Destiny utržilo za prvních pět dnů prodeje 325 milionů dolarů a během prvního týdne nahráli fanoušci v multiplayeru přes 100 milionů hodin.
100 miliónů hodin ztraceného času. Ach, jaká to ztráta. *13* -
-
Tak s takovou kampaní to již je slušné ovlivnění veřejného mínění o dané hře. Není divu, že toho tolik prodali.
-
-
Mínění si udělali samotní hráči, když hráli betu. Nebo ty se necháváš zlákat jen reklamní kampaní a o hře si nic nezjistíš, než si jí koupíš???
-
-
On možná ne ale 90% děcek ano. Pak se můžeš jen divit, že se tak daří průjmovým hrám jako Watch Dogs nebo Destiny.
-
Většina lidí se nechává zlákat stejně jako u reklam, voleb atd. *3*
Každý kdo si hru koupil určitě nehrál betu.
- Proto hry bez bety, dema ale s velkou reklamou prodávají většinou hodně. I když to nikdo předem nezkusil a nemohl si udělat úsudek na základě hraní. -
-
Ono bez masivní PR kampaně, by to nešlo (je to kec ale marketing bla bla) hlavní je ře by se snad mohlo i vyplatit a pak z toho vzejít druhý lepší díl... napíšu to zase to co si dovolují dneska vydávat hry ve stavu, lhát a to přímo hráčům do očí jen ukazují jak moc bezcenní hráči pro ně jsou... je to vidět ve F2P hrách, tam ta bezcennost hráčů je na vysoké urovni... hlavně že jim pošlou horentní sumy ale např už se tolik neřeší technické chyby a a hackeři mají volnou roku (což je usměvné že v COD MW2 to bylo a Steamu to bylo očividně uplně u prdelle- oni jsou hackeři, tedy i na pirátských verzí ale u legálních to je k posměchu jací trotlové organizují podporu...
Jenže abych se vrátil zpátky BETA se taky může lišit takže ten rozdíl nebude tak malý/velký... demo před vydáním je zbytečné. Moc práce
*15*
Ovšem je pak ta míra demence co už je zakořenená, že všichni kdo koupily vědí za co to stálo to obhajují... jak můžou (neřikám že uplně všichni) Je pak fakt něco...
-
-
Ted asi urazím spoustu pc hráčů a vůbec všech, ostatně nic co by jsme neveěděli ale zdá se mi a u WD se to jen potvrdilo, že ty vyblýskané edice , "sexy" sběratelka a bůhvíco lidem očividně zatemnily mozek a kampan PR zafungovala na výbornou ale říct to někdo jinej a néé povl Jack1947 (nemocný člověk) byl by pravděpodobně ukamenován ale ne zas tak moc.
No co už končím radši, dneska jsem se nas*al až až... není třeba víc. *4* -
-
*1* Je fakt, že WD jsem si koupil, aniž bych si cokoliv o hře zjišťoval. Den před tím, než mi měla přijít vyšla recenze a já si říkal, jestli jsem neudělal chybu, když jsem četl ty komenty. Musím říct, že Grand Theft Auto to není, ale až do poslední mise mě hra celkem bavila. Jen ke konci mě už štvalo to vyskakování vedlejších úkolu typu byl zaznamenán zločin atd. *3*
-
-
Minihry brý ale nezamáznou ani nemůžou ten hnus podtím, to střílení z auta o tom ani ani nemluv kdy v obklíčení poliii sis leda mohl zavolat pravda no mohl sis nahackovat helikoptéru, nebo hacknout i nějaké ty mosty atp... ale střelba by byla lepší ne ten trotl musel i s mobilem v kabátu spát... a připadat si kdoví jak nebyl sexy. Kožený kabát bejsbolka a tmavé oblečení vůbec neletělo tak dobře ani před padesáti lety, navíc si k němu těžko hráč udělal nějaké sympatie když mu ani neviděl pořádně do ksichtu.
-
Jo, to je fakt, že ten propastnej grafickej rozdíl byla sviňárna. A to používání telefonu místo zbraně během jízdy taky nebyl zrovna nejrozumnější nápad. Když mě ale začala hra nudit, zašel jsem si zahrát třeba skořápky, nebo ty šachové minihry, co tam dali *3*
-
Tak to máš dobré je trpěl až do hořkého konce no, ale to víš to bylo tím že jsem očekával něco co evidetně tam snad až na ( E3 2012) nikdy nebylo. *7*
Bylo to jak na houpaččce dobré nápady zabily uspěšně šedí a frustrujícímy misemi s kvantitou nepřátel hlavně ty ke konci kdy jsem v noci viděl hovnoo a většinou viděl snajpra který si mě mezitím označil laserem až na poslední ránu. Ale na DLC jsem zvědavý snad to bude trochu lepší než tohle...
-
-
-
-
-
Asi je měli lidi strávit v nějaké opravdu kvalitní hře podle tvého intelektuálního žebříčku což? :)
Nebo měl být ten čas stráven něčím jiným konkrétním? :) -
-
Buďto hraním kvalitní hry nebo sexem s krásnou přítelkyní. Nejlépe obojí najednou.
-
-
Takže masturbací nad nějakou herní bohyní??? *1*
-
-
Tak frajer to moc ideální mít asi nebude, když údajně furt píše z práce. To mu pak zbejvá čas leda na tu nějakou tu přeceňovanou nekvalitní nezávislou kravinu.
-
-
he/he víš jak by si mě potěšil kdyby si přestal být anonymem a byl taky členem našeho osazenstva, páč člověk jako ty tu schází... mohl bys prosím někdy to alespon zvážit. *4*
-
to asi jo, no *1*
-
Teď píšu z práce, což je irelevantní info. Ale čas na hry mám, už ne tolik, co dřív, ale mám. Jde o to, že už mě ty AAA hry přestávají nějak bavit, protože je to vše na jedno brdo. Zatímco u indie her jsou tvůrci kreativní a mají originální nápady, které můžou vytvořit, protože nad sebou nemají zlou vydavatelskou ruku, která jde výhradně jen po penězích a ne po uspokojení hráčů.
Kravaťáci jsou zlo, tomu věř. Zatímco tvůrci-hráči to dělají od srdíčka a peníze jsou u nich až na druhém místě, ne-li na posledním, když se čas od času stane, že tvůrce za svojí hru nechce nic.
Ale to jsem odbočil. Ehm.
-
-
-
-
-
Tak, pořád lepší, než to tratit nějakou indie chujovinou, ne?
-
-
Radši 100 hodin v zábavné originální indie hře, než 100 hodin v repetetivní, nudné, stereotypní a nezáživné FPS online fuckovině pro děcka, které nebavilo Borderlands. *6*
-
-
zábavná originální indie hra
http://youtu.be/2qAVAHI_3ak?t=8s -
-
Výborná scéna. Moc dobře věděl, že mu lže, ale přesto si ten záchvat smíchu nedokázal Hans odpustit.
-
-
-
-
-
Statistická čísla World of Warcraft.
smazáno -
Sekiro je boží! :-)
-
-
asi nejtěžší single hra za poslední roky. TVL hodně přitvrdili, tohle většina hráčů neunese.
-
-
Důležité je dodržovat u této hry základní CODEX.
-
Jujda nánku a mě už bralo v kloubech z té "klasické náročnosti" a ted je to ještě tužší ? to abych radši odinstaloval a smazal úplně😱
-
-
Žoku ty to ani nehrej, protože by ti z toho mohla prasknout žilka a z koho bychom si tady pak dělali zadek.
-
-
Zase nepřeháněj určitě zkusím, nicméně nedávám moc šancí že by mě to chytlo na dlouho.
-
-
-
-
-
Během tohoto víkendu si mohou zkusit (a zahrát si proti vývojářům) multiplayerové demo Crysis...
A na pc sa zabudlo!!! Pekne!!! *10* *10* -
-
Nezabudlo, MP demo bude aji na compa.
-