-
Amazon nabízí přes 850 digitálních her, bundlů a DLC se slevou až 75%!
Nazdar.Jak to funguje?po zaplacení dostanu keys,nebo to má nějaký downtahač amazonák *1* dík -
-
já dostal z Amazonu po zaplacení klíč na The Secret World - ten se jen po registraci na stránkách funcomu zadal do účtu a pak už jsem stahoval klienta přímo z funcom stránek...
takže předpokládám, že to budou klíče (na steam nebo jinam), případně přímej download link, pokud ta hra na steamu nebo jinde není... ale fakt nevím, přečti si u konkrétní hry info, snad by to tam měli uvádět.
-
-
Apple má největší vliv na herní průmysl
Tak pokračujeme v krasojízdě. "Industry professionals" rozhodli:
http://www.escapistmagazine.com/news/view/113986-Apple-Voted-Largest-Influence-On-Gaming-Industry
Jestli je toto budoucnost hraní, tak se jí ani nechci účasnit. -
-
njn. Apple umi delat PR :)
Samozrejme, ze je to totalni blbost. iPhone je tu jen ubohe 4 roky a herni prumysl cca 30 let (a hry samotne jeste delsi dobu). Apple (tedy i Jobs) nemel na hry az do iPhone defacto zadny vliv. Pokud by se ale ptali, co ovlivnilo herni prumysl pro masy v posledni dobe, dalo by se s tim castecne souhlasit.
Herni prumysl az do poslednich par let nejvice ovlivnila dostupna technologie (SW i HW): konzole, DirectX, enginy (ID, Epic: co verze to evolucni krok), ... -
Nepocházi tohle všechno náhodou z tohohle? ^^
-
-
Asi jo. No stejně je to s podivem.
Asi si někteří spletli tu konferenci s Apple Storem. -
-
No, spíš si Apfel zaplatil pár hlasů.
-
-
-
-
Matadoři z Digital Foundry přivezli ze Švédska srovnání next-gen a PC verzí Battlefieldu 4.
1.PC
2.XB O
3.PS4 -
PS4 verze GTA V bude vyžadovat minimálně 50 GB volného místa na disku.
To je dost a to je jen konzolová verze. GTA IV měla asi 8GB na konzole, GTA IV na PC měla 2x víc, tedy měla asi 16GB. Vidím, že ale tady pravidlo krát dva již neplatí... Čekám, že PC bude mít ještě víc.
Je škoda si zaplácnout na PC 50GB hrou, která nejde ani spustit, ale to už předbíhám. To se bude hlásat až na konci ledna. *15* -
-
Já si pamatuju, že PC verze GTA IV měla minimálně přes 20 GB.
-
-
"Košíčková kampaň" za konec ME3
Překvapivě k ní skutečně došlo a do BW bylo odesláno 402 košíčků různých barev, ale všechny stejné chuti. BW je následně všechny věnovalo na charitu. -
Fallout 4
Podělím se o své zkušenosti. Kromě Tactics a toho módu od Čechů mám projeté všechno. Nejlepší je podle mě 2. díl a pak Vegas. A co 4. díl? Všude jsem četl, jak je to mdlé, je to střílečka a RPG šlo do kytek. Měl jsem trochu strach, protože jsem měl předobjednávku. Ale hra není taková hrůza, jak se může zdát. Mám tam 45 hodin nahraných, v půlce příběhu a hra mě baví. Poprvé v životě sbírám věci, co najdu. Ono je to dáno tím, že Power armor něco stojí opravit a stavba mrakodrapu taky. Ale baví mě to. Graficky to není orgie, ale zpracované je to moc pěkně, hraje se mi to dobře. Nezvykl jsem si na systém perků, který je docela na palici a člověk přemýšlí, do čeho rvát body a bohužel hra "nutí" rvát do určitých skupin. Co se herních mechanik týče, tak klasický "nový" Fallout nebo Elder série, chcete-li. Zamrzí nízká inteligence nepřátel, pobaví spousta narážek. Otravný systém hackování lze obejít buď přes mód, kdy Vám zobrazuje jedinou správnou odpověď nebo pomocí společníka, co to umí. Hra jako taková nabízí pěkné vyřádění a svět nepůsobí tak mrtvě jako u Fallout 3 nebo Skyrimu.
A doporučil bych? Koupě nelituji, protože mě hra baví a rozhodně to není pro mě zklamání měsíce nebo roku. Pokud bavil Skyrim, bude bavit i Fallout 4. Jenom škoda, že se nevydal cestou New Vegas a je někde mezi 3. dílem a zmíněným Vegas. Ale pokud máte rádi velkou mapu, tunu upravitelných zbraní a zbrojí a k tomu systém osadníků ala The Sims Nukleární edice, tak se Vám hra bude líbit. Ostatním bych doporučil počkat na slevu. Jinak už teď řádí moderská obec, takže si myslím, že F4 má nakročeno postavit se do řady mezi své sourozence. Ať už ze světa sci-fi nebo fantasy:) -
-
RPG je tam úplnně na palici a opravdu šlo do kytek. Chceš vylepšovat zbraně? Musíš dát body do inteligence. Chceš vylepšovat brnění? Musíš vrazit body do síly. Chceš odpad sdílet mezi jednotlivými útočišti? Musíš vrazit body do charisma, atd. Takže jako tichošlápek a vrah bych nemohl upravovat nic, to určitě není povedený nápad.
Odpadla jakákoli možnost hrát za "hajzla". Možnost sarkasmu opravdu nedefinuje zápornou postavu.
To jsou bohužel věci, které modeři neupraví. -
-
Tak svi*e jsem. Kromě bratrstva to hraji na všechny strany. Takže se pak procházím po městě, kde se všichni melou mezi sebou a na mě nikdo netočí. Spíše mi vadí náročnost oprav a surovin celkově na výrobu. To je krapet šíleně, ale nutí mě to aspoň všechno prohledat a díky tomu jsem našel dost časopisů.
-
-
Dyť Skyrim nepůsobí mrtvě, NPC se přesouvají, mají svoji umělou demenci naopak Witcher 3 má obrovskou mapu a pár skriptů pro NPC, to je daleko mrtvější. Jen tak mimochodem, nevím jak je to ve Fallout, nehrál jsem ani jeden díl...
-
-
Jaj dalsi flash Skyrim co nevidi tuposti ve Skyrimu :-D Tam postavy naprosto nereaguji na tve rozhodnuti a ciny a jejich skripty jsou mnohem tupejsi nez v tom W3 co tak kritizujes.
-
-
já je tam vidím, ale více tuposti vidím ve Witcherovi. Je to snad problém, že mě Skyrim bavil více a je to herně lepší hra pro mě? Opravdu mě nezajímá, jestli pár NPC reaguje na scénáře ve hře, to hratelnost nedělá, daleko lepší je prostě narazit na NPC zcela někde náhodně v divočině, to je příjemnější herní zážitek pro mě. Nikomu nic nevnucuji, tak nechápu tvoji agresi.
-
-
-
-
Naughty Dog: „Nemůžeme se dočkat Uncharted filmu.“
Nee, Wahlberga ne. Vždyť Drakeovi vubec neni podobnej, navic jeho herecky vykony maj vzdycky nadech psiho cumaku. -
-
Bena Afflecka na tebe! *1*
-
Ostrá verze ochrany Steam Guard je venku a je tak skvělá, že jsme ji na redakčním Steam účtu...
Gerard Butler by byl dobrej Drake:-)
http://www.manhairstyles.net/resimler/gerard-butler-9.jpg -
-
Kevin Butler by byl ještě lepší :-) http://www.youtube.com/watch?v=kaVsmnpEtE0
Ne, ale Gerard jako by Drakeovi z oka vypadl.
-
-
-
COD MW1 za $4.99
https://stacksocial.com/sales/call-of-duty-4-modern-warfare. -
The Last of Us nabídne možnost vypnout mnoho prvků hry, např. Listen Mode (nalezení hlasitých nepřátel...
... UFFFFF... -
Steam key pro DarkBase 01
Jen varuju, pokud si vysloveně nelibujete ve špatných hrách tak ruce pryč. .-)
http://www.steamgifts.com/giveaway/vY4uU/darkbase-01 -
-
žádný odvážlivec? má to i karty... *3*
-