-
http://doupe.zive.cz/doupecz/ea-na-originu-omylem-potvrdilo-existenci-crysis-3/sc-108-a-143315#utm_medium=selfpromo&utm_source=doupe&utm_campaign=RSSfeed
-
-
Dobré ráno...
-
-
Ale coze bleskar si dneska trochu dlhsie pospal? (antijoke chicken strike on again)
-
přesně ;)
-
-
-
Podpora stereoskopického 3D v Assassin’s Creed III potvrzena.
tak timto si u mě hra polepšila o celý bod :) možná ji dám už 7/10 -
Vyšmelím dvě akční dino-hry ;-) za jednu co nemam!
Alan Wake je už vyšmelenej, ale dále na šmelení nabízím dvě 3D akční dino-střílečky: Dino D-Day a ORION: Prelude, které jsem koupil ve 4-packu. Obě mají na Steamu převážně kladné hodnocení a režim více hráčů!
Obě dvě vyměním za jednu jakoukoli Steam hru, kterou ještě v knihovně nemám, např. za nějakou vámi taky zakoupenou ve 4-packu *3* Beru vše: nezávislé, retro i staré hry pod rok 2005. Udělejme si radost, jsou vánoce! *14*
Zde je můj Steam profil a seznam her které vlastním, beru hry, které ještě nemám:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198036975584/games/?tab=all -
-
Dám ti za toho Alana + datadisky:
WRC Powerslide (Steam)
Zaklínač 2 (GOG)
Ber nebo neber. -
-
Dobrá nabídka,
vyměnil bych to, ale bohužel je už obě na Steamu mám, ale i tak díkys za tu nabídku *3* Někdo další? *4* -
-
Dobře, tak co třeba tohle → Alana + datadisky za:
Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure
Always Sometimes Monsters
Full Mojo Rampage -
-
Chlape já jsem z tebe nešťastnej,
zřejmě se zásobujeme od stejného dodavatele, všechny 3 jmenované hry už taky mám! Na Steamu mám jen 338 her, tak snad se někdo trefí. *1* Ale opět ti děkuji za nabídku, alespoň někdo charakterní a ne jak zdejší prudící většina *3* -
-
Tak Alan Wake je už vyšmelenej, ale
pořád nabízím dvě 3D akční dino-hry s mulťákem za jednu jakoukoliv Steam hru, kterou ještě v knihovně nemám! Odkaz na můj Steam-profil s hrama je uvedený v příspěvcích výše *3* -
pro Worhammera
Fajn, tak se spolu domluvíme, vzal bych za to dvě hry cos nabízel a to WRC Powerslide a Full Mojo Rampage, mají totiž multiplayer a dám je ségře. Na Steamu jsem jako Rudysoft. Tak si mě tam přidej a pak domluvíme předání. Hlavně ty hry neposílej na můj Steam účet, řeknu ti potom ségry *3* -
Myslím si, že tady ti nikdo nic už nenabídne. Lidi jsou tu v diskuzi zvyklí dostávat hry po Hundle Bundlu zadarmo automaticky. K tomu nepomáhá ani ta vánoční atmosféra, kdy je slev, soutěží a spoustu rozdávání klíčů i tady v diskuzi.
Par let starý Alan už nikoho bohužel nerozhodí... Mě momentálně ano, jelikož jsem si teď objednal Xbox Controller a potřeboval bych to zkusit na nějakém kovaném convertu z Xboxu. Navíc jsem Alana nikdy nehrál, ale nemám ti co nabídnout... škoda. -
koukám velký pařan :D
-
Kdo vybírá, přebere.
-
-
Reakce na příspěvek:
Jestli je to reakce na můj příspěvek, tak ji nechápu. Jak jsem psal, beru cokoliv co ještě nemám, nevybírám, k čemu by mi byly hry, které si nemohu do knihovny přidat, protože tam už dávno jsou!
Pro ty nevěřícné je zde můj Steam profil (mám ho dočasně jako veřejný) a seznam mých her, pokud budete mít hru co tam není, můžeme ji za něco vyšmelit *3*
http://steamcommunity.com/profiles/76561198036975584/games/?tab=all
-
-
-
-
-
-
jako sorry, ale šmelit hru, která se rozdávala za dolar, a chtít za to nějakou AAA hru nebo dvě malé, je normální vychcanost. prostě to někomu daruj, nikdo ti za to nic nedá...
-
-
Ano, vyšmelím za nějakou jinou AAA, která se v akci rozdávala za dolar
P.S. Zajímalo by mě v jaké akci se rozdávala za dolar? Na Humble Bundle? Ok, vyměním za jakoukoli AAA hru, kterou jste koupili v balíku za dolar na Humble Bundle! *1* -
-
všechny přebývající hry z humblů jsem dávno rozdal. za nic *1*
jinak za 2 eura byla hra na indie gala, gog, amazon. na steamu byla hra za 3 eura. -
-
K tomu datadisku, cituji jeden herní server:
Alan Wake: American Nightmare bychom nazvali jako takový větší datadisk nebo ještě lépe samostatně hratelný spin-off, který vychází z principů původní hry namísto toho, aby ji pouze nějakým způsobem rozšiřoval. American Nightmare nás zavede na zhruba pětihodinovou akci. Značně thrillerovou akci beroucí si inspiraci v klasických hororech a filmech. Zatímco původní hra obsahovala zhruba dvě třetiny času příběh a jednu třetinu akci, teď je tomu naopak. -
-
není třeba citovat, jak by to kdo nazval, stačí se zamyslet nad významem slova datadisk...
-
-
No vidíš, to je ale smůla,
mohl jsi za ně aspoň něco dostat... *2*
P.S. Za ty 3 eura byl Wake ale bez datadisku ;-) -
-
Alan Wake žádný datadisk nemá. Je pak ještě jedna hra Alan Wake's American Nightmare, která už ne každému sedne, protože se zaměřuje hlavně na boje. Nevím, proč bych za to měl chtít něco dostat, když jsem to z mého pohledu získal prakticky zadarmo a jedná se o přebytek, který nepotřebuji a nechci.
-
-
-
-
-
Až na to, že Alan Wake+datadisk už byly na Steamu v akci za 3,99 euro. Vím to, mám to.
-
-
Ano byl,
ale to bylo v akci taky věcí... Alan Wake Franchise teď stojí 14,79 eura...
-
-
Přestaň tady sockovat a dej to někomu zadarmo jako chlap.
-
-
Ne ne, já je raději vyšmelím
a uděláme si tak radost navzájem - podarujeme se dárky, jsou přeci vánoce! *4*
-
-
-
Hele ho, kdo je Kickstartéru. http://www.kickstarter.com/projects/858695532/space-shock-0/?ref=kicktraq
-
-
http://games.tiscali.cz/oznameni/zaplatte-si-na-kickstarteru-sci-fi-dungeon-space-shock-63519
-
-
no tak to vidiš ::shame on me::
-
-
-
PC verze Dark Souls II vyjde 25. dubna.
Tuhle zprávu dementovalo samo Namco, neplašte tu hráče
Aha tak sorry, oni to popřeli (no popravde jen rekli ze zatim nic neoznamili) před 3 dnama a dnes řeknou že to je pravda, to jsou fakt moc hodný... -
-
Farmville 2, New Words With Friends a nový Poker od Zyngy míří na mobilní telefony.
Ty seš pěknej schizofrenik...
-
-
Doom demo
Bethesda prodlužuje platnost a možnost si vyzkoušet 1. level v novém Doomovi a otestovat tak, jestli Vám hra pojede. -
CoD: Black Ops stále nejprodávanější hrou v UK, za ním FIFA 11, Just Dance 2 a na čtvrtém místě...
Jinak je krasne v zebricku videt, kolik procent ma podil PC verze a to nejen u COD, tak at se pak nekdo nedivi, ze jde PC obcas stranou, ja byt vydavatel, tak se nad vydanim i rozmyslim... -
-
no ako som niekde počul / čítal tak sa do takýchto čísel nezarátava predaj zo Steam-u takže ten predaj na pc je pravdepodobne niekde inde ....
-
-
Je to přesně tak jak říkáš, počítání digitální distribuce do těchto tabulek prodejů bychom se však měli dočkat již brzy.
-
-
nakoniec sa ešte dozvieme že predaje na PC nie sú vôbec také zle ako nás nimi staršia a rozsah pirátstva je len ilúzia .... tak tomu ani sám neverime ... a to si hry kupujem
-
-
Jo, mate pravdu, ale porad ty cisla z PC nebudou buhvijak zavratna...
-
-
a možno nás prijemne prekvapia keď som sledoval ... ( z odstupom ) ... ako pri zahájení predaja kolaboval steam ... jednoducho som optimista ...
-
-
-
-
-
-
Tlačítko "Share" na ovladači konzole PS4 již bylo použito 100 milionkrát.
Přes 100 miliónů zbytečností, které nikoho nezajímají. Bravo Sony. -
-
A co jako když si tom Zeldu nezahraju *7*
-
-
dokud opticky mysi nemely aspon 1500 fps byla to pruda, dneska maj jeste daleko vic
-
-
Njn, ce to mechanickou myš když už sou ty klávesy nooo. *5*
-
já ještě minulej rok jezdil kuličkovou a neměl jsem problém :D
-
-
-
Hacker Yifan Lu našel exploit v handheldu PSV, což otevírá "hrozbu" možného homebrewu.
Dekuju games za to, ze tady najdu strizlive informace. Peace.