-
iPad2 nabídne dvakrát vyšší rozlišení (2048x1546) než měl jeho předchůdce?
To neni dvakrat, ale ctyrikrat(2x2) vetsi rozliseni. -
GTA 5 na PS4
chtěl jsem se na youtube podívat, jak hra vypadá klasicky z pohledu třetí osoby, ale nemůžu najít žádný video. všichni nahrávají záběry hraní z pohledu první osoby. neví někdo o normálním gameplayi? -
-
taltigolt hned ještě včera nahrál, tedy re-uploadnul video, kde se na to můžeš podívat. Dával jsem tu někde odkaz, ale stačí zadat do youtube taltigolt a najít si to.
-
-
dík, problém byl, že jsem na youtube hledal jen GTA 5. a nějaký nedávný odkaz nefungoval.
-
-
-
Druhá epizoda BioShock: Infinite - Burial at Sea vyjde 25. března. A návdavkem je tu ještě obrázek.
Jeee, vždyť říkali, že za Bětku to bude beze zbraní, ne? -
-
"Všichni lžou."
-
-
Vyšla první demoverze PS4 hry Valkyria: Azure Revolution. Druhou verzi, která zahrne změny založené na zpětné vazby od hráčů, mají vývojáři v plánu vydat v létě.
Našli jste někdo demo te Valkyrie na PSN? Nemůžu ho tam najít... -
-
Myslím, že je to pouze v Japonsku.
-
-
To je šikovné:-D Nikdo nikomu nebude nadávat, protože nejde absolutně reagovat. Myslel jsem si, že je to jenom u mě a na Chrome, ale je to na všem:-D
-
Eventy
Nevíte někdo, jestli je v GW2 zase vánoční event? Děkuji. -
-
velikonocni darek
Torchlight II - IC2PG-CYA7Q-7W8XB -
-
Děkuji převelice
-
-
Jsem se teď mihla kolem televize, byla puštěná Nova. Říkali tam, že to, že Breivik střílel, zapříčinily taky počítačový hry, co často hrál :D Taky to někomu přijde tak absurdní?
-
-
O tom ještě pindají na TV?
-
-
http://voyo.nova.cz/multimedia/televizni-noviny-30-10-2011.html
dvacátá minuta...
-
-
-
Volition (Saints Row): Limity současné generace konzolí rozvijí naši kreativitu.
Heh, tak teda poprosím Voliton aby spravili niečo ako Saints Row na Nintendo NES. Podľa tohoto ich výroku by to mala byť najkreatívnejšia hra histórie *1* -
-
Limity současné generace, ne limity několik generací zpátky...
-
-
Středeční "film pro pamětníky" : https://youtu.be/bFuW54Bjq9E
Tak to vypadá, že letošní vánoce nepojedu pohádky, ale (nejen) akční filmy 80 a 90 let. *1*
Teď už se jen nemůžu dočkat na ten System Shock remake, potažmo i trojku :) -
-
Nic pro pametnik ale podobne kvalitni hudba :D
https://www.youtube.com/watch?v=FEV9zjHiICA -
Každý přece ví, že nejlepší vánoční film je první Die Hard.
-
-
Láska nebeská *14* To je správný vánoční kýč...
-
už mám v telefonu a každý ráno když jedu do práce a z práce tak sjíždím :D
-
Naprostý souhlas! *3*
-
-