Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iPad2 nabídne dvakrát vyšší rozlišení (2048x1546) než měl jeho předchůdce?

    To neni dvakrat, ale ctyrikrat(2x2) vetsi rozliseni.
  • ucho

    GTA 5 na PS4

    chtěl jsem se na youtube podívat, jak hra vypadá klasicky z pohledu třetí osoby, ale nemůžu najít žádný video. všichni nahrávají záběry hraní z pohledu první osoby. neví někdo o normálním gameplayi?
    • taltigolt hned ještě včera nahrál, tedy re-uploadnul video, kde se na to můžeš podívat. Dával jsem tu někde odkaz, ale stačí zadat do youtube taltigolt a najít si to.
      • ucho
        dík, problém byl, že jsem na youtube hledal jen GTA 5. a nějaký nedávný odkaz nefungoval.
  • montatatana

    Druhá epizoda BioShock: Infinite - Burial at Sea vyjde 25. března. A návdavkem je tu ještě obrázek.

    Jeee, vždyť říkali, že za Bětku to bude beze zbraní, ne?
    • "Všichni lžou."
  • Vyšla první demoverze PS4 hry Valkyria: Azure Revolution. Druhou verzi, která zahrne změny založené na zpětné vazby od hráčů, mají vývojáři v plánu vydat v létě.

    Našli jste někdo demo te Valkyrie na PSN? Nemůžu ho tam najít...
    • Vogon
      Myslím, že je to pouze v Japonsku.
  • Veskoslav
    To je šikovné:-D Nikdo nikomu nebude nadávat, protože nejde absolutně reagovat. Myslel jsem si, že je to jenom u mě a na Chrome, ale je to na všem:-D
  • Veskoslav

    Eventy

    Nevíte někdo, jestli je v GW2 zase vánoční event? Děkuji.
  • solomon.short

    velikonocni darek

    Torchlight II - IC2PG-CYA7Q-7W8XB
    • Děkuji převelice
  • Amylee.Anderson
    Jsem se teď mihla kolem televize, byla puštěná Nova. Říkali tam, že to, že Breivik střílel, zapříčinily taky počítačový hry, co často hrál :D Taky to někomu přijde tak absurdní?
    • Ringwraith
      O tom ještě pindají na TV?
      • http://voyo.nova.cz/multimedia/televizni-noviny-30-10-2011.html
        dvacátá minuta...
  • Volition (Saints Row): Limity současné generace konzolí rozvijí naši kreativitu.

    Heh, tak teda poprosím Voliton aby spravili niečo ako Saints Row na Nintendo NES. Podľa tohoto ich výroku by to mala byť najkreatívnejšia hra histórie *1*
    • Limity současné generace, ne limity několik generací zpátky...
  • Hanzales
    Středeční "film pro pamětníky" : https://youtu.be/bFuW54Bjq9E
    Tak to vypadá, že letošní vánoce nepojedu pohádky, ale (nejen) akční filmy 80 a 90 let. *1*
    Teď už se jen nemůžu dočkat na ten System Shock remake, potažmo i trojku :)
    • drasta
      Nic pro pametnik ale podobne kvalitni hudba :D

      https://www.youtube.com/watch?v=FEV9zjHiICA
    • nekromant33
      Každý přece ví, že nejlepší vánoční film je první Die Hard.
      • Femto
        Láska nebeská *14* To je správný vánoční kýč...
      • SalemCZ
        už mám v telefonu a každý ráno když jedu do práce a z práce tak sjíždím :D
      • Lukyz
        Naprostý souhlas! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit