-
Podle analytické firmy Cowen se prodalo méně než 100 tisíc kusů Wii verze Call of Duty: Modern...
zeby PCckari hrali radsej BF3 ? :) s piratstvom to nema skoro nic.. aj tak sa to nekupuje kvoli SP -
Spekulace: The Last of Us 2 je ve vývoji a vyjde již v příštím roce.
Proboha proč? -
-
Já si přeju "pokračování".
1. opět přímo od Naughty Dogu
2. jak říkal Druckmann, tak příběh Joela a Ellie ukončili takže já bych si třeba rád zahrál za Tommyho nebo začátek boje s infekcí třeba za nějakýho doktora + jeho vojenskýho doprovodu.
Na druhou stránku pokud nebude holka, tak tam už nebude takový strach jako jsem měl o Ellie. Všechny hry krom začátku TLOU začínají už po vypuknutí, ale já bych třeba rád rozhodoval jestli se někdo infikuje a zachráním druhého nebo naopak. ND věřím, protože zrovna oni umí dokonalý pokračování. -
-
To už je vaření z vody. Z hlediska hratelnosti už to nejspíš bude to samý. Radši ať udělaj zas nový IP, s novýma mechanikama, jinou atmosférou a novýma postavama. To jim evidentně taky jde.
-
-
Uncharted 2 a 3 mi nepřipadalo jako typický dojení značky. Lidi z ND tam neskutečně topovali technickou stránku hry a další příběhy byly zábavný. Druckmann píše bombově a docela bych byl rád kdyby vydali nějakou edici, kde by byl ten původní konec navíc jako bonus.
-
-
Jasný, Uncharted 2 a 3 byly výborný, ale tam dávaj pokračování smysl. To máš jak filmy. Je logický, že někdo udělá další díly Indiana Jonese, ale někdo asi nečeká pokračování Královy řeči.
-
-
Já nevidím problém v tom udělat další ne-li lepší TLoU. Ta hra toho tolik neřekla. Pouze úryvky z collectibles a pár dialogů. Díky tomu jak je "skutečná" můžou udělat logické "pokračování" z toho světa, který vybudovali. Fireflies, pád vlády, Tommyho přežívání, Joel a Tess si taky museli prožít nějaký dobrodrůžo před Ellie.
-
-
-
-
-
Phil Spencer: Sunset Overdrive vypadá nyní lépe než v E3 2013 traileru.
cos money talks -
Spekulace: The Last of Us 2 je ve vývoji a vyjde již v příštím roce.
Pokud to má vyjít už příští rok, bude to spíš verze TLOU pro PS4.
-
-
Sony oznámilo SingStar: Ultimate Party pro PS3 a PS4. Jako mikrofon bude sloužit váš chytrý mobilní telefon .
A ta banda xindlů neustále ignoruje stížnosti na otravný, urážející a nesmazatený buznoSingstar v PS3. -
-
Nevím teda čím tě to uráží, ale myslím si že v Sony by se teď měli soustředit na dolaďování softwaru pro PS4, pořád jim tam schází spousty důležitých věcí. Jedna nepodstatná položka v menu PS3 kterou se za tu dobu co tam je naučili všichni ignorovat si tam může klidně zůstat dokud se nevyřeší důležitější problémy
-
-
FarCry Primal - prvních 45 minut.
https://www.youtube.com/watch?v=xHxK3m_2qWQ -
-
Žádná velká pecka to asi nebude, ale zároveň to nevypadá vůbec zle.
-
solidní, tohle bude pecka
-
To je příšerné, grafika strašná (aspoň na konzoli teda) plus ty barvy to je hnůj, ale hlavně ten gameplay příšerný, nudný a nezajímavý, tohle je začátek, který tě má navnadit? Mě to dokonale odradilo, fuj. A tohle video dvojnásob, ty kecy toho borce u toho a jak to hraje s tím gamepadem *1*
-
-
-
Sledujte stream Sony tiskové konference.
cože? :D ...zlevnili vitu..... -
Nový update X360 přinese změnu GamerCard a možnost nastavit si, zda se má po zapnutí konzole spustit...
to jako ze tam ta volba poustet primarne dash nebo dvd v mechanice nebyla jo? v tom pripade mam zase neco navic -
-
Kdysi to možné bylo, ovšem poté to jeden update konzole zrušil. Právě po tomto update bude tato volba opět dostupná.
-
taky mi ta zpráva přijde podivná, tahle funkce je tam uplně standartně celou dobu
-
-
RETRO
V kolik hodin bude dneska RETRO? -
Tip na hru
Nemate nejakej tip na hru pro nekoho kdo hral vsechno? Nejak nevim ted co vyzkouset... -
-
Insurgency, Demigod, The Guild 2: Renaissance, Alpha Protocol, RAGE, Ricochet, Deathtrap Dungeon, Arx Fatalis, Manhunt (?), Lost Planet: Extreme Condition, Memory of a Broken Dimension, I Wanna be the Guy Gaiden, I Have No Mouth and I Must Scream, Diaspora, Nitronic Rush, Dwarf Fortress, Valkyria Chronicles, Risk of Rain, Earth Defense Force 2025... Song of Saya? Už nevim :)
-
-
Dik! Nektery s tech her neznam tak je omrknu.
-
-
jestli mas rad tahove strategie a nevadi ti horsi grafika tak zkus Fire emblem 4-5 da se hrat na snes emulatoru nebo zkus nejakou hru ze serie Front mission jestli vlastnis ps2 nebo ti nevadi emulovat na pc tak Persona 3-4 pripadne devil summoner
-
-
Horsi grafika mi vubec vubec nevadi dokud je 2D. Omrknu to. Diky
-
-
-
-
Co s zivotem vim docela presne. Chci hrat hry a pak umrit.
Co se zanru tyce tak me bavi prakticky vsechny zanry az na sportovni hry. Akcni 3rd person veci jako Lara me ted nelakaj protoze jsem si zvykl to hrat na ovladaci a strileni je pro me tedy pravym peklem a i kvuli tomu asi nikdy nedohraju uncharted.
Asi po dlouhy dobe zase rozjedu iracing.
Jinak diky za tip s farming giant. To jsem neznal.
Pecko nepotrebuju. -
-
Vítej v klubu. Uncharted jsem momentálně v polovině odložil, střelba je hrozná v kombinaci, že vydrží celý zásobník do těla. Za tohle už má někdo místo v pekle.
-
-
Základ je mířit na hlavu. Proto jsem měl taky na konci hry asi 50 % headshotů :) Celkově jsou pak souboje poměrně jednoduché a krátké, když člověk hraje tak, jak to tvůrci zamýšleli.
-
-
To je pravda, ale co my "začátečníci" se střelbou na gamepadu. Není to úplně lehký trefit hlavu, když je tam třeba deset lidí, a já vykouknu tak než zamířím, už dostávám strašnou čočku. Přitom moje první hra na konzoli, byla GTA V, která na střelbě v podstatě stojí, ale problém jsem tam nikdy neměl.
-
-
Ja jo, jenze vic s tim ze jsem se vystavoval prilis strelbe... GTAIV. jsem hral s Cheaty (ye,im Guilty) a V. uplne bez... Je to o sikovnosti, nedohral bych GEars Of war 2,3 kdybych nebyl zrucny... a umirani jo to zoceluje clovek se pak uci z vlastnich chyb. Jenze je pravda ze jsem mel PS2 a gamepad je pro me mnohem vice primarni nez klavesnice a mys.
Jo Resistance 1, prvni hra... ( napada me ze je urcite treba si zahrat Killzone1, to mi na PS2jce uniklo...)
Gamepad nemusi sednout kazdemu, ale notak vzdyt se to zvladnout da a pak ten komfort za to urcite velice stoji. Never give up. -
Coz o to ja nejsem uplnej zacatecnik a na gemepadu jsem neco odehral ale jak tim musim mirit tak bych to radsi hodil na zem a sel si lehnou do travy na slunicko nebo si najit nejaky poradny hobby popr. se neco novyho naucit. Nastesti jsem pak nasel jiny hry a k necemu podobnymu jsem se snizit nemusel.
-
Uvidíme, určitě se k tomu vrátím, protože to chci dohrát. Překvapivě třeba Payday 2 viz post nahoře mi problém nedělá.
-
moje první hra byla Uncharted (no předtím jsem trochu provětral LBP). a jako ty začátky byly krušný. už ta první přestřelka na člunu byla taková komedie, kdy jsem pořádně nic netrefil... postupně se to ale zlepšovalo (vlastně celkem rychle). Uncharted 2 a 3 už pak byla brnkačka (i když po Uncharted 1 jsem si dal Resistance 1, 2, 3 a to myslím že mi nějaký gamepad skill dalo, přeci jen šlo o fps :) )
-
-
Kdo kdy rekl ze konzole jsou zjednodusovani, Neodvolavat se na Packovace. ( Ten at shori spravedlivym plamenem).
-
-
Trochu me uklidnilo ze nejsem sam. Pocty nepratel a jejich vydrz na hard mi prisly takovy ze uz to nebyla zabava z vyzvy kterou mi hra da ale jenom nehoraznej souboj s tou hloupou veci ktera neni schopna jemnych korekci a jeste me nuti mirit kruznici o prumeru pul kilometru coz je na strelbu do hlavy ne uplne prakticky. Ale ja uz si tak nejak zvykam ze Naghty Dog dela hry s opravdu solidnim pribehem a skvelyma a silnyma rozhovorama a pak me totalne nasere tim jak se hraje hra samotna.
-
-
Myslím, že za to prostě může jen to, že za každou cenu musíš střílet na hlavu. Což mi tam dělá problém, neovládá se mi to dobře, je to až moc toporný i pohyby postavy mi příjdou někdy úplně zbrklý, takový necitlivý. Přitom třeba Payday 2 mi jde o dost líp a to je FPS. S GTA V taky žádný problém, nevím proč Uncharted je takový.
-
-
-
Ty jo peklo ? dej tomu cas chceto trochu zrucnosti, me treba PS3 gamepad oproti Xboxovemu trochu "plave" v ruce ale FPS, TPS (ty jsem nehral). Ja myslim ze secko jde, byla by skoda nefdoparit a ochudit se. Jo Uncharted atp... ted me ceka...
-
-
Chtělo by to alespoň trochu nastínit, co tě baví. Nebo jen teď nevíš, co se svým životem? To já po zkouškovým taky nikdy nevím, pokud ho neudělám, mám v hlavě milion plánů na sebevraždu, ale pokud ho udělám..jsem vždycky takovej prázdnej. Zkus si na uloz.to najít X art, docela kvalítní péčko.
-
Skus Laru definitive. Nielenze ma odlisnu farbu oci, ale aj vlasov. A to sa uz oplati...
-
jaky žanr bys chtel zkusit. Kdyžtak mám tip: farming giant. ja se ted rozhoduju jestli to koupit
-
Rayman legends. Skvělá odreagovačka *3*
-
http://futurama-i.wbs.cz/vynalezy_budoucnosti/sebevrazdena_budka.png
-
-
Zdravím, rád bych se vás zeptal, jestli znáte nějáké dobré F2P hry pro 3-5 premade hráčů. Pref. fps. Díky =)
-
-
zkus ghost recon phantoms
-
-
p.s.
no i když teda je pravda že ja to hrál ješte když to byla beta a jmenovalo se to GRO a co jsem ted zbežne kouknul na reakce hráču na steamu dost to kritizují, prej se to zmenilo k horšímu -
-
Hra je to dobrá, hlavně v premadu. Ale člověk se u toho dost nanervuje, jen co je pravda.
-
-
No vidíš já to mám ani jsem nepustil protože jsem slyšel o tom jaké to je špatné... jednoduše jsem předtím chtěl napsat že bez urážky žádná taková hra asi není.
-
-
-
-
Dobré F2P FPS? pro party 3-5hráčů to je vtip ne? *7*
Premade byl ve SMITE conquest dokud se nerozhodli že ho nechají debilně v normálním conquestu...
-
-
DOOM, update 6.66
krásných 35 GB, je v tom season pass, takže kdo hraje multiplayer, ať začne stahovat -
-
666? update no škoda že to je jen Mp a na sp se vykálely to mp tam není nic moc radši QC ( který hrát stejně moc nebudu).
-
-
Patch notes + free weekend
https://bethesda.net/community/topic/73729/doom-update-6-66-faq-and-patch-notes/2
-