-
380X zklamání
http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/38105-sapphire-r9-380x-v-testu-proti-gtx-960-vyssim-vykonem?start=19
Jen o 10 procent nad 960, o 100W vyšší spotřeba a 1500kč vyšší cena, meh. Nechápu smysl tady té karty, to už líp vychází 380 bez X, skoro stejně rychlá a o dost levnější. -
-
By mě fakt zajímalo, kde redakce "koupila" tu GTX 960 G1 Gaming za 6000....Levněji jak pod 6600 jsem ji nenašel. A AMD jsem našel pouze R9 380 dual X Nitro OC 4 GB za 6100 (czc). Tu, kterou mají uvedenou v testu, tedy Sapphire R9 380X Nitro OC jsem ani nenašel v prodeji.
-
-
http://graficke-karty.heureka.cz/gigabyte-gv-n960g1-gaming-2gd/
-
-
Jo já bral tu 4 GB, moje chyba.
-
-
-
Tak je to minimálně o 10% max jsem tam našel rozdíl cca 20%, ale žádná hitparáda to není.
-
-
Musíš se podívat na průměr všech her.
Veskoslav, http://www.czc.cz.prx.webanonymizer.org.prx.webanonymizer.org/msi-gtx-960-gaming-2g-2gb/165960/produkt 5700kč 2GB verze, MSI .. to se Safír může zahrabat. 4gb verze za 6500, což je furt minimálně o pětikilo víc, což je bída. AMD vždycky bojovalo cenou, teď netuším čím... 28nm už by měli konečně odpískat. -
-
LOL !! LV na sebe právě prozradil, jaký anonzmizér používá na ty jeho fakenicky a naklikávání :D (viz to url výše, které jako anonym nemůže editovat)
-
-
A ještě mi řekni, co si naklikávám? Vždyť tu mám věčně minusy od bláznů jako ty i za to, že napíšu že Slunko je žluty *1* Navíc jsou mi nějaky minpluska naprosto ukradeny, to řeší jen ti co to klikají, ty a tobě podobní.
-
-
Je ti jasny, že tohle je jednoduchý humor na úrovni základní školy?
-
-
A divíš se? Napsat o slunci takový nesmysl.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Slunce#/media/File:The_Sun_by_the_Atmospheric_Imaging_Assembly_of_NASA%27s_Solar_Dynamics_Observatory_-_20100819-02.jpg
-
-
Jj na jiný nick potřebuješ anonymizer, ty máš dost taky. Jelikož jsem dostal na vedlejším PC ban za to, že jsem napsal, že Overwatch má škaredou grafiku bez textur, tak jsem použil nějaký random anonymizer a co jako? Přiživilo to tvoje paranoidní teorie? :D
-
-
-
-
Kdyz ma vyssi spotrebu Nvidia, je to duvod si ji nekoupit.
Vyssi spotreba AMD znamena ze je lepsi.
-
-
Video ze zápasu v CS:GO
http://youtu.be/ogcBfHjzsIU
Osobně mě to utvrdilo v názoru, že ta hra se řítí do záhuby. -
Detektivka
Přátelé, řeším takový oříšek, můj pan otec bych si chtěl zahrát první dva díly Bioshocku, ale neholduje digitální distribuci a zatímco první díl jsem našel bez problémů na Xzone, tak sehnat díl druhý v krabici je nad moje síly. Vím akorát, že oba díly vyšly v rámci kolekce klasiky od Cenegy, ale ta je přímo neprodává.
Díky za každou radu nebo tip. -
-
Možná by to chtělo panu otci vysvětlit, že s DVD získá jen ošklivou krabičku za několikanásobnou cenu.
Navíc, pokud jde o první Bioshock, tak ten měl takovou tu prasáckou DRM online ochranu s omezeným počtem aktivací, kdo si to několikrát smazal bez normální odinstalace musel počítat s dohadováním se na supportu vydavatele. *7* Takže není o co stát. -
Zkus ebay, i s poštovnym tě to vyjde asi na 300-400 korun.
Ale u 2. bioshocku bych spíš šel do steam verze, protože tam už neni GFWL, který kdysi třeba mně znemožnil tu hru hrát. -
Co třeba bazary ? Pokud jsi brňák tak na masaryčce je obchod g2k kde si můžeš koupit/objednat starší hry.
-
-
Vypadá to, že se s Max Payne 3 setkáme začátkem prosince letošního roku.
A collector's nebude? -
Bloodborne na japonském trhu překonává v prodejích i hit Demon's Souls, v tuto dobu téměř pětinásobně.
Vsak Demon's Souls bola neznama hra. Staci kliknut na clanok a tam sa pise, ze BB nedosahuje predaje DS1 ani DS2, pricom v Japonsku sa na Xboxe a PC nehrava. -
-
Těch prodejů nedosahuje zejména proto, že PS4 není ještě zdaleka tak rozšířená, jako byla v té době PS3 a X360.
-
-
Těch prodejů tam nedosahuje hlavně proto že o PS 4 a ani Xbox One v Japonsku neni zájem.
-
-
-
Vyšel nový firmware (v3.30) pro PSV. Mezi hlavní novinku patří podpora témat.
nemohl by mi někdo vysvětlit, proč si v ČR nemůžu do PSV stáhnout témata? Ve Storu žádnou záložku kromě „Game“ nemám... -
-
vyhod ten srot a kup PS4 *7*
-
-
jo, to je logické, PS4 taky strčím do kapsy a užiju si na něm víc než na mobilu.
-
-
-
trailer na Super Secret DLC do Goat Simulator
https://youtu.be/m7RTN0WYLQw
trochu Reservoir Dogs -
Cenzore dívej dolů. Osobní urážky, vulgarity a to jen díky debatě o grafikách. Potlačujte tyhle diskuze o grafikách, to je prostě hrůza.
-
-
Drogy *1*
-
-
Total War: Warhammer?
https://www.humblebundle.com/monthly
Ty vole, XCom 2, teď toto. Šílenost za 12 éček. -
-
ja uz mam 550 hodin v WH total war :D, kua, je to zavislost
-
u Sony by se mohli učit, jak se taková služba má dělat
-
-