-
Trackmania
Doporučuji, kdo hraje, tak ať se obrní, nový patch to naprosto pokurvil:) Šílené, co s tím jeden hloupý patch udělá. Od nefungujících servrů, až po naprosto dementní systém menu. -
-
Co to provadi? A ktera vlastne Trackmania? Stara, nebo nova? Mam to nainstalovane vsecko, ale uz na to nejak neni tolik casu co driv.
-
-
Blue light/pulse of death
Tak to vypada, ze nekteri z cerstvych vlastniku PS4 hlasi nefunkcni kusy. Tak jsem zvedav, jestli se jedna o mizive procento lidi, nebo z toho bude neco vaznejsiho.
Sony se k tomu jeste nevyjadrila, pokud vim.
PS.: jako vzdy, na YT lze najit par maniku, kteri pred jinyma manikama (co stoji v rade na novou konzoli) vytahnou nove zakoupenou PS4 a rozmlati ji baseballkou. *3* Osobne nepochapu ani jednoho z nich, ale to uz je asi muj problem. *1* -
-
http://www.ign.com/articles/2013/11/18/sony-posts-troubleshooting-guide-for-the-ps4-blue-light-issue No a tady mame reseni. *4*
-
Ale jo vyjádřila. Když už něco píšeš, aspoň si k tomu něco zjisti, místo čumění na hovadiny na YT. Může za to špatný hdmi konektor, je to prý mizivé procento výrobků, do Evropy by se to dostat nemělo a blabla, co jinýho taky můžou říkat.
-
-
Ano, mělo by to být 0,4%, což prý očekávali při uvedení nového produktu. Co se týče toho HDMI, kus který dostali do ruky měl prý jen nějak pozvednutý plíšek uvnitř konektoru a po jeho zatlačení na místo vše fungovalo jak má. Takže se jedná spíš o mechanickou než funkční závadu.
-
-
A ja zas jo, co jinyho s krabici co pousti hry v 30 fps. *15*
-
-
Cloud výpočty jsou jedním z výhod Xbox One, říká Christofer Sundberg (šéf Avalanche Studios). Jedním...
Takze MS s pouzitim 300 000 serverov v cloude dokaze zvysit 50 000 000 xboxom (one) vykon 4 nasobne? Neskutocne:-D. Co nam este dokazu naslubovat? -
-
I když nikdy nebudou online (a navíc ještě k tomu hrát) všichni naráz, tak je to stejně nepoměr. Pokud to ovšem nebudou ty Nvidia servery narvané nějakými Keplery až k prasknutí *1* MS ovšem tvrdí, že počet serverů navýší (či už navýšil) oproti X360 na 10násobek. Počáteční výdaje mají obrovské. Vývoj samotné konzole (3 miliardy $), dohoda s NFL (0,4 miliardy $), ty servery by stály dalších 6-7 miliard $ v Nvidia provedení *2* atd. Live GOLD ji nasype max. "jen" 0,5-1 miliardu $ ročně, tak kdy budou pak ziskoví?
-
-
Server je vždy výkonnější jak PC, nebo konzole.
Už jen pro to, že má několik CPU a GPU...
Tzn 1 server by utáhl to samé, co třeba 10 xboxů. -
-
Praveze taky server ale bude aj minimalne stat ako 10 xboxov:-)
-
no jo, ale k čemu to? na realtime věci to je víceméně k ničemu...
-
-
-
:) Raděj bych , aby na těch serverech bylo co hrát ... nejlépe emulovat zpětnou kompatibilitu ;)
-
MS se spojil s EA a ty v tom mají praxi se Sim city, takže asi víme proč to tak je :D. Servery a reklamní kecy mají pro zamaskování veškerého sledování všech XO. Ono už nabízení nějakých trofejí či co za sledování reklam, a celých seriálů je jasným důkazem, že tyto věci budou použity pro 3. strany! Protože si jinak neumím vysvětlit k čemu to použít! Nemám rád Google a je vychytralosti a jemu podobné firmy - a tohle je úplně stejné :(. Za chvíli XO nedovolí svým zákazníkům přepnout TV, protože v ní běží reklama.
-
-
zajímávý nápad na multiplayer hru
http://www.pcgamer.com/the-flock-is-an-asymetrical-multiplayer-game-with-an-expiration-date/
až ve hře zemře určitý počet hráčů, tak už se nebude dát hrát (ani koupit) -
Need for Speed
Oficiální trailer na film Need for Speed (2014).
http://www.youtube.com/watch?v=9Lw5ivViG2o
Dosti slabota, to ty trailery k poslední hře vypadaly líp. Tohle asi nedopadne moc dobře, obávám se. -
-
Stejně to zas nebude o autech, bude to zas nějaký klišé a auta budou hrát vedlejší roly stejně jako série rychle a zběsile. Nejlepší film s auty bylo stejně 60 sekund
-
Ten hlavní herec je charismatickej asi jako moje pantofle
-
-
Náhodou v Breaking Bad je dobrej
-
-
Trail nic moc, vsak jsem netsuil ze tam v hlavni roli bude "Pinkman" to je teda gol. *15*
-
Fast 7 to jisti. *5*
-
-
O tom žádná. Těším se na Tonyho Jaa a Kurta Russella (i když ten asi dostane hlavní prostor v osmičce).
-
-
Statham nic ? (uz zacina bejt trochu nudnej pravda.)
-
-
Ten už je dneska všude, už se doma bojím pomalu i otevřít ledničku aby na mě nevybafnul a nedal mi na budku. Navíc vedle "Rocka" stejně bude vypadat jak podvyživenej sirotek *1*
-
-
-
-
-
Streets of Rage Remake v5.1
https://www.youtube.com/watch?v=T4G9srOxaCw
Download: http://www.soronline.net/sorr_downloads.htm
Soundtrack: http://www.soronline.net/sorr_soundtrack.htm -
-
Po Turtles in time a Golden Axe naprosto bezkonkurenční beat em up arkáda! :)
-
-
Pokud dáte více než průměrnou částku (cca 4$) za Humble Introversion Bundle, získáte nyní...
teď ta hra byla na steamu snad za 2 eura nebo nevím kolik, skoro zadarmo...
jinak daruji na Steamu tyhle dva kousky: http://store.steampowered.com/sub/8848
pokud se zde najde vážný zájemce... tak napište mail. -
-
Bundle nezaujal, ale ty JRPG vypadají zajímavě... že bych si zavzpomínal na první Zeldu?
-
Taky jsem nevěděl co s nima:)
-
-
Britský žebříček prodejnosti 19. týdne roku 2015: 1. Project Cars (63% Sony platformy, 31% Xbox One, 6% PC), 2. Grand Theft Auto V, 3. Mortal Kombat X.
6% pc prodeju teto hry,fakt krasa,hlavne ze do pc verze davaj tolik efektu,a kolik penez to stoji,hlavne ze ta pc verze musi byt nej.Fuj,fuj,fuj -
-
Britský žebříček prodejnosti 19. týdne roku 2015: 1. Project Cars (63% Sony platformy, 31% Xbox One, 6% PC), 2. Grand Theft Auto V, 3. Mortal Kombat X.
hmm jestli je to zebricek prodejnosti v kamennych obchodem v UK, tak se neni co divit. Zaprve hraci na PC si to predplatili a predpokladam, ze nejsou zapocitane verze ze STEAMu, kterych bude *podstatne* vic nez krabicovek. -
Hádej kdo zaplatil vývoj té hry? Konzoloví hráči to nebyli. Navíc 2/3 lidí to měli koupení dříve než v zahájení prodeje. Navíc my máme navíc i vynikající Asseto Corsa jako alternativu a pak tunu dalších her. Což se o nové generaci říct nedá.
-
Na pc si hru hraci zaplatili ty jelito.
-
-
Úpravy na Games.cz pokračují, některé jsou vidět více, některé méně. Například jsme přidali...
amaterka grafika, amaterska usability -
Life is Strange
Zítra 4. epizoda. *4* -