Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Trackmania

    Doporučuji, kdo hraje, tak ať se obrní, nový patch to naprosto pokurvil:) Šílené, co s tím jeden hloupý patch udělá. Od nefungujících servrů, až po naprosto dementní systém menu.
    • Pan_Klobouk
      Co to provadi? A ktera vlastne Trackmania? Stara, nebo nova? Mam to nainstalovane vsecko, ale uz na to nejak neni tolik casu co driv.
  • Blue light/pulse of death

    Tak to vypada, ze nekteri z cerstvych vlastniku PS4 hlasi nefunkcni kusy. Tak jsem zvedav, jestli se jedna o mizive procento lidi, nebo z toho bude neco vaznejsiho.
    Sony se k tomu jeste nevyjadrila, pokud vim.
    PS.: jako vzdy, na YT lze najit par maniku, kteri pred jinyma manikama (co stoji v rade na novou konzoli) vytahnou nove zakoupenou PS4 a rozmlati ji baseballkou. *3* Osobne nepochapu ani jednoho z nich, ale to uz je asi muj problem. *1*
    • Jack1947
      http://www.ign.com/articles/2013/11/18/sony-posts-troubleshooting-guide-for-the-ps4-blue-light-issue No a tady mame reseni. *4*
    • Ale jo vyjádřila. Když už něco píšeš, aspoň si k tomu něco zjisti, místo čumění na hovadiny na YT. Může za to špatný hdmi konektor, je to prý mizivé procento výrobků, do Evropy by se to dostat nemělo a blabla, co jinýho taky můžou říkat.
      • Ano, mělo by to být 0,4%, což prý očekávali při uvedení nového produktu. Co se týče toho HDMI, kus který dostali do ruky měl prý jen nějak pozvednutý plíšek uvnitř konektoru a po jeho zatlačení na místo vše fungovalo jak má. Takže se jedná spíš o mechanickou než funkční závadu.
    • A ja zas jo, co jinyho s krabici co pousti hry v 30 fps. *15*
  • Cloud výpočty jsou jedním z výhod Xbox One, říká Christofer Sundberg (šéf Avalanche Studios). Jedním...

    Takze MS s pouzitim 300 000 serverov v cloude dokaze zvysit 50 000 000 xboxom (one) vykon 4 nasobne? Neskutocne:-D. Co nam este dokazu naslubovat?
    • I když nikdy nebudou online (a navíc ještě k tomu hrát) všichni naráz, tak je to stejně nepoměr. Pokud to ovšem nebudou ty Nvidia servery narvané nějakými Keplery až k prasknutí *1* MS ovšem tvrdí, že počet serverů navýší (či už navýšil) oproti X360 na 10násobek. Počáteční výdaje mají obrovské. Vývoj samotné konzole (3 miliardy $), dohoda s NFL (0,4 miliardy $), ty servery by stály dalších 6-7 miliard $ v Nvidia provedení *2* atd. Live GOLD ji nasype max. "jen" 0,5-1 miliardu $ ročně, tak kdy budou pak ziskoví?
      • Spades
        Server je vždy výkonnější jak PC, nebo konzole.
        Už jen pro to, že má několik CPU a GPU...

        Tzn 1 server by utáhl to samé, co třeba 10 xboxů.
        • Praveze taky server ale bude aj minimalne stat ako 10 xboxov:-)
        • ucho
          no jo, ale k čemu to? na realtime věci to je víceméně k ničemu...
    • :) Raděj bych , aby na těch serverech bylo co hrát ... nejlépe emulovat zpětnou kompatibilitu ;)
    • MS se spojil s EA a ty v tom mají praxi se Sim city, takže asi víme proč to tak je :D. Servery a reklamní kecy mají pro zamaskování veškerého sledování všech XO. Ono už nabízení nějakých trofejí či co za sledování reklam, a celých seriálů je jasným důkazem, že tyto věci budou použity pro 3. strany! Protože si jinak neumím vysvětlit k čemu to použít! Nemám rád Google a je vychytralosti a jemu podobné firmy - a tohle je úplně stejné :(. Za chvíli XO nedovolí svým zákazníkům přepnout TV, protože v ní běží reklama.
  • ringmancz

    zajímávý nápad na multiplayer hru

    http://www.pcgamer.com/the-flock-is-an-asymetrical-multiplayer-game-with-an-expiration-date/
    až ve hře zemře určitý počet hráčů, tak už se nebude dát hrát (ani koupit)
  • MrSanta

    Need for Speed

    Oficiální trailer na film Need for Speed (2014).
    http://www.youtube.com/watch?v=9Lw5ivViG2o
    Dosti slabota, to ty trailery k poslední hře vypadaly líp. Tohle asi nedopadne moc dobře, obávám se.
    • Stejně to zas nebude o autech, bude to zas nějaký klišé a auta budou hrát vedlejší roly stejně jako série rychle a zběsile. Nejlepší film s auty bylo stejně 60 sekund
    • Miserius
      Ten hlavní herec je charismatickej asi jako moje pantofle
      • Náhodou v Breaking Bad je dobrej
    • Jack1947
      Trail nic moc, vsak jsem netsuil ze tam v hlavni roli bude "Pinkman" to je teda gol. *15*
    • God-of-War
      Fast 7 to jisti. *5*
      • MrSanta
        O tom žádná. Těším se na Tonyho Jaa a Kurta Russella (i když ten asi dostane hlavní prostor v osmičce).
        • Jack1947
          Statham nic ? (uz zacina bejt trochu nudnej pravda.)
          • MrSanta
            Ten už je dneska všude, už se doma bojím pomalu i otevřít ledničku aby na mě nevybafnul a nedal mi na budku. Navíc vedle "Rocka" stejně bude vypadat jak podvyživenej sirotek *1*
  • VaZqeZ_EU

    Streets of Rage Remake v5.1

    https://www.youtube.com/watch?v=T4G9srOxaCw
    Download: http://www.soronline.net/sorr_downloads.htm
    Soundtrack: http://www.soronline.net/sorr_soundtrack.htm
    • Ronox
      Po Turtles in time a Golden Axe naprosto bezkonkurenční beat em up arkáda! :)
  • ucho

    Pokud dáte více než průměrnou částku (cca 4$) za Humble Introversion Bundle, získáte nyní...

    teď ta hra byla na steamu snad za 2 eura nebo nevím kolik, skoro zadarmo...

    jinak daruji na Steamu tyhle dva kousky: http://store.steampowered.com/sub/8848
    pokud se zde najde vážný zájemce... tak napište mail.
    • Bundle nezaujal, ale ty JRPG vypadají zajímavě... že bych si zavzpomínal na první Zeldu?
    • RavenHolm
      Taky jsem nevěděl co s nima:)
  • Britský žebříček prodejnosti 19. týdne roku 2015: 1. Project Cars (63% Sony platformy, 31% Xbox One, 6% PC), 2. Grand Theft Auto V, 3. Mortal Kombat X.

    6% pc prodeju teto hry,fakt krasa,hlavne ze do pc verze davaj tolik efektu,a kolik penez to stoji,hlavne ze ta pc verze musi byt nej.Fuj,fuj,fuj
    • Britský žebříček prodejnosti 19. týdne roku 2015: 1. Project Cars (63% Sony platformy, 31% Xbox One, 6% PC), 2. Grand Theft Auto V, 3. Mortal Kombat X.

      hmm jestli je to zebricek prodejnosti v kamennych obchodem v UK, tak se neni co divit. Zaprve hraci na PC si to predplatili a predpokladam, ze nejsou zapocitane verze ze STEAMu, kterych bude *podstatne* vic nez krabicovek.
    • Veskoslav
      Hádej kdo zaplatil vývoj té hry? Konzoloví hráči to nebyli. Navíc 2/3 lidí to měli koupení dříve než v zahájení prodeje. Navíc my máme navíc i vynikající Asseto Corsa jako alternativu a pak tunu dalších her. Což se o nové generaci říct nedá.
    • Lukass
      Na pc si hru hraci zaplatili ty jelito.
  • Úpravy na Games.cz pokračují, některé jsou vidět více, některé méně. Například jsme přidali...

    amaterka grafika, amaterska usability
  • Radkaa

    Life is Strange

    Zítra 4. epizoda. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit