Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V našich končinách odložené Anarchy Reigns si z Famitsu odneslo hodnocení 9/9/9/9.

    Zájemci si mohou objednat japonskou verzi. PS3 je region free, japonská verze má volitelně plnou angličtinu a kolem hry existuje dost západních fandů k hraní, co se domlouvají na /vg/.

    Je AmiAmi i Play-Asia jsou už vykoupený a Amazon.jp neposílá hry do zahraničí, takže se to možná už bude blbě shánet.

    Jeden se pak musí divit, proč to vůbec odložili.
    • V našich končinách odložené Anarchy Reigns si z Famitsu odneslo hodnocení 9/9/9/9.

      Už jsi tu zas?
      • ???
        • EuroSamurai
          Místní debílek .
          • No si prostě odpad a s odpadem se člověk nepáře. :) Ty mozku, jen ať ti to ego nepraskne. *2*
          • Odpad! Hezky si vás dva hentajisty označil. *3*
            • EuroSamurai
              Just saying :Tohle je jeden z jeho poznávacích znaků(společně s papouškováním,závisti vuči asiatům či zvykem kdy tvuj nick předělá na nákou "originální" nadávku).
              Jeho mozek není schopnej rozlišit na koho mluvíš/komu píšeš, takže např. mu napíšeš "TY si hulvát" a jeho mozek(pokud se to tak dá nazvat) si to přebere tak, že mluvíš sám o sobě .
          • No aspoň, že si to přiznáš *2*
            • EuroSamurai
              Ah a tohle je jeho kumpán, je ještě horší než on(nehorázně primitivní odpad) a nedokáže nic jinýho než dětinsky papouškovat.
  • Zajímá Vás, jak vypadají poslední minuty v betaverzi Diablo III? Podívejte se na to!

    Nezajímá? Asi ne. Po 14 dnech, co běží beta, jsem už takových videí viděl nejméně 20. Kdo D3 trochu sleduje rozhodně nebude 14dní čekat až se na novinkách probudí *3* Nic ve zlym.
  • tak, konecne som dohral Pillars of Eternity, na hard(bol to kua zazitok, asi najvacsi za poslednych 5 rokov) Aloth to neprezil, chudak, ale dufam ze jeho dusa neodisla do narucia Woedicy(to by som mu neprial) *1*
    • Morraw
      Jaký konec jsi dal ? Já hned ten první. Ostatní jsem zatím nezkoušel. Konečné credits byly moc pěkně udělané.
      A co Endless Paths ? Sice jsem tím na konci se svou nabušenou partou proletěl, ale obsahově super. A byl jsem velký šetřílek. Na konci jsem měl skoro 300k *1*
      • ja len nejakych 80k, zaporaka som dal uveznit, a duse som vypustil, tj super dobro
        len teraz premyslam, co urobim s raedricom, pri druhom hrani asi pojdem po Koscovi :)
        joo, endless path, na zaporaka som nemal, takze som pouzil ten jej nahrdelnik, holt ta dragonslayerka bola tiez poriadna svina :D
        • Morraw
          V endless path jsem měl na konci zajímavý bug. Poprvé mě drak sejmul, tak jsem si řekl, že budu hrát po jejímu. Po přenesení duše/mysli do amuletu jsem se rozhodl draka zabít. Jenže on na mě vůbec neútočil, takže jsem ho bez problémů zabil. V tuch chvíli mi to přišlo logické, když to bylo pouze tělo bez duše. Jenže pak na mě neútočili ani ostatní nepřátelé kdekoliv ve hře a došlo mi, že to je bug. Po restartu už na mě samozřejmě Adragon zaůtočil. Ale srabácky jsem loadnul. V titulkách to pak bylo zmíněno, že se mi jej podařilo skolit.
          • hmm, to mi nenapadlo, a s ktorou verziou si hral? 1.03 alebo poslednou 1.05?
            btw, jedina vec ma stvala, vytvoril som si zensku barbarku a barbari maju schopnost Barbaric yell...lenze tento je len v muzskej verzii :)
            ake postavy si mal?
            ja som mal Main: orlan paladin(vacsi tank ako fighter), pale elf cipher, human barbar/Durance, Aloth, Hiravias
            • mne sa pacilo, ako sa natahovali Aloth a Hiraviasom :)

              dalsia hra bude bez Alotha, on bol strasny magnet na vsetky druhy spiritov (a magovia niesu az taki silni ako napr druidovia) :))
              btw, cipher je zvlastna postava, vacsinu subojov som robil nasledovne: ocarenie(1.lev) protivnika, vacsina priseriek v skupine na neho zautoci a vtedy som hodil medzi ne plosnu paralyzu
              ostatne ability ciphera som vlastne vobec nepouzival(1x-2x vyskusal)
            • Morraw
              To už byla verze 1.04. Ale myslím, že to byl velmi ojedinělý bug a v měmé případě ve správný čas na správném místě.
              Postavy: Human fighter, Edér, Kana, Durance, Grieving Mother, Aloth. Společníci byli skvěle napsaní :)
  • Lukass

    Zaklinac

    TAk sem si privstal a hraju. Nevydrzel sem ,ale zklamani z vizualu je obrovsky, na dnesni dobu se jedna o podprumer.Kdo rekne ze je hra pekna toho nechapu. Framerate na high skace mezi 45-60 FPS, akorat mam stiny medium a vyplou hairwoks pac to zere vykon neskutecne, Postprocesing medium. Patch i ovladace mam nainstalovany.
    Nektery textury sou tak odporny ze povazuju az za drzost neco podobnyho vydat v roce 2015.Voda je hnusna, hnusnejsi vodu sem za poslednich 5 let nevidel a textura pisku u vody je k smichu.
    Ocekavam hate jako blazen na grafik ua zcela opravnene
    Optimalizace ujde,ale neni se co divit vzhledem ke grafice, vsechno na ultra jede to mezi 35-40FPS.

    Hra jako takova bude skvela to uz si troufam rict ted, svet bude asi masakr, ale vizual je fakt hnusne, vegetace rozmazla a co sem mel mouznost prvnich souboju rozdil oproti dvojce nevidim.
    Uz sem narazil i na par bugu jako zasekavajici se nepratele za stromama.
    Jinak jizda na koni je paradni, ta se povedla. Hudba je taky paradni.
    • Nepsal jsi včera náhodou, že tě Zaklínač 3 nechává naprosto chladným? Ještě pozítří napiš, že jsi ho přes veškerý svůj odpor dohrál.
      • Lukass
        Zajimala me technicka stranka, potvrdil sem si ze je odporna a cekam na mody.
    • STFU

      Drž už prosím pysk! *7*
  • Podle EA DICE přehlíží ostatní vývojáři důležitost audio složky ve hrách. To Battlefield...

    Jj maj recht je to proste uzasny.
  • Prezident Bioware (Star Wars: The Old Republic) si nemyslí, že by free-to-play hry mohly kvalitou...

    To se uvidí až s příchodem TOR. Jestli bude TOR zběsilá grindovačka jako většina f2p mmo her (jen s dabingem za pár miliónů), tak sbohem prezidente Bioware :)
  • Denuvo

    Když se ti hra líbí, tak si ji kup. DENUVO nikdo neprolomí, finito, pirate R.I.P. :-)

    co to je to DENUVO?? :-D něco jako Steam,Uplay,Social Club...??? :-D další firma co bude prodávat digitálně hry?? :-D
    To Denuvo má chránit věwchny hry nebo jen od Ubisoftu?? Far Cry Primal to má prý taky?? jo?
    • Jack1947
      To jsou kecy... za pár měsíců je prolomeno a když mně ta hra fakt zajimá tak zvářím koupi. (ač nerad).
      • To je hrůza, že? Tě nutí kupovat hry, to jsou ale šmejdi!
        • Jack1947
          Není tak já počkám no mezitím budu hrát něco jiného co dál tam máš? *3*
          • FansLunacy
            Musim uznat, že Tě začínám obdivovat. Občas třeba jen tak ležím, v noci ... koukám do zdi nad sebou a říkám si "Jak to ten Jack dělá, že se všude chlubí tím, že si hry stahuje zadarmo někde přes torrenty nebo na warezu ... a přitom se za to vůbec nestydí". To neber jako nějakej hejt, sám se třeba přistihnu, jak se ve mě místo žaludku hne svědomí, protože místo zlosti přijde obdiv.

            My konzolisti dáváme klasicky za nové hry kolem 2 - 3 tisíc za kus ... Je ti jasný, že když tu pak píšeš názory, že tu dost lidí musí tryhardit, aby se alespoň dokopali k tomu si tvůj příspěvek vůbec přečíst? ... Občas se bojím, co jsi si zase stáhnul.

            Znovu říkám ... no hate, prostě jen ... takový nesmělý obdiv.
            • MikeR
              Tak dík, no. Hitchcock hadr, jseš klasa. Jsem myslel, že dneska usnu brzo, ale po týhle informaci asi budu čumět do stropu a snažit se dostat z hlavy tísnivý myšlenky, že teď třeba někde někdo nemůže usnout, čumí do stropu a myslí na Jacka z internetu.

              Měl bych si dojít na záchod před hodinou duchů.
  • Editor map ze hry Halo 5: Guardians s názvem Forge dorazí na Windows 10.

    ..na co nám to je, když si Halo 5 na Win10 zahrát nemůžeme..?
    • Jack1947
      Budem ale moct nebo ne? *7*
  • SA-reg

    Radši ani nereaguju, jen so sem napíšu

    Jezte doritos, pijte limonádu a máte vojitá XP v CoDu!
    http://www.destructoid.com/get-xp-in-modern-warfare-3-from-mtn-dew-and-doritos-212367.phtml
    • díky za tip, bleskovka o tomto tu ovšem proběhla již v pátek...
      • SA-reg
        Hmm, tak ta mi unikla... kdybych si jí všiml, tak bych se tomu tady určitě vysmál. *6*
  • Morraw

    Humble Bundle Spring Sale

    Dneska končí velký jarní výprodej. Pokud jste některé dny prošvihli, tak dnes je poslední možnost do 7 večer.

    https://www.humblebundle.com/store
    • DS, prepare to die edition, vie uz niekto, opravili uz to ovladanie na K+M?
      • Tahle hra je dělaná na gamepad.
        Nepřestane mě udivovat, co se občas dostane do módy - jako nyní skupinové odsuzování osvědčeného herního ovladače.
        Nicméně - ano, s myší, klávesnicí nebo třeba volantem je to ještě těžší hra.
        • typicka odpoved, ja sa pytam, ci je hra uz odladena na K+M, a ty mi zacnes popisovat ze na gamepade sa hra lepsie. Nech sa hra lepsie, ale aj tak si tu hru nekupim, lebo nieje odladena na K+M
          tj prisli o minimalne jedneho zakaznika
          tj ked im to nevadi, ich vec, ja si to nezahram, ale oni nedostanu moje peniaze
          *4*
          • MidnighT91
            Prosím tě vůbec je neposlouchej, jsou to demen*i. První dark souls jsem dohrál 5x a to pouze s použitím klávesnice a myši, nikdy jsem s tím neměl sebemenší problém, a nikdy jsem nepocítil potřebu to měnit. Ovládá se to stejně dobře jako 99% her tohohle typu. Pokud jsi byl schopnej dohrát zaklínače 2 na klávesnici tak s dark souls nebudeš mít problém, ovládá se to totiž NAPROSTO STEJNĚ! Ti co ti tu píšou že se to na tom hrát nedá akorát ukazují svoji neschopnost... Jedinej problém byl se zaměřováním nepřátel a přepínáním mezi něma, ale to spravil Mouse fix...

            PS: Gamepad doma mám a stejně se mi to lépe hrálo K+M...
            • MidnighT91
              Hrál jsem do NG+5. Dál už se mi to hrát nechtělo...
            • Four kings je na zakládní hru to nejednoduší, co tam najdeš. Peklo začiná až na nějaké NG+++++, Bavíme se o jakém NG???
            • MidnighT91
              Napadlo mě úvést jeden příklad. Lidi tvrdí že 4 králové jsou jeden z těch těžších bossů ve hře. Když jsem k nim spadl poprvé v životě, porazil jsem je během zhruba 3 minut, na první pokus, a pokaždé šel jeden k zemi dřív než se zjevil další. Ornstein a Smough to je bossfight kterej lidi na twitchi s gamepadem opakujou třeba 40x a boujujou s nima i 3 hodiny. Já je udolal po hodině na pátej pokus, takže ať mi fakt nikdo nezkouší tvrdit že vás hraní na myši znevýhodňuje...
            • *15* jasně. Nebudu ti brát iluze...
            • MidnighT91
              Opět ani v mp nebyl problém. Občas jsem dostal na tlamu já a občas oni, ale vždy to bylo jen o tom kdo z nás ten soubojovej systém ovládá líp a má lepší reakce, a v tom mě k+m nijak neomezovala...
            • Facepalm a velký na midnighta. na K+M se to hraje opravdu špatně. Hlavně v Mp nemáš šanci, zkoušel jsem to a na pvp je milionkrát lepší gamepad. Pokud jdeš jen single, tak tě klávesnice nebude omezovat zas tak moc jako v pvp...
            • MidnighT91
              Co jsi napsal by platilo za předpokladu že by byl gamepad pro dark souls skutečně lepší, jenže on NENÍ!
              Sám jsem si to zkoušel a přesvědčil jsem se o tom, že kromě větší pohodlnosti s gamepadem (protože nemusíte mít ruce pořád na stole) se to ovládá v obou případech stejně... Kdyby se to na K+M hrálo tak blbě jak každej říká tak bych to tak dobrovolně nehrál, jenže ono se to hraje úplně normálně...
            • Jack1947
              Proti fetišismu a sebepožkozování fakt nic nemám.
            • Nikdo tu nepsal, že na klávesnici se to nedá hrát, jen říkám, že gamepad je (nejen) tady prostě lepší, protože japončíci tu hru pro něj designovali.
              Jinak, když už mluvíš o neschopnosti, vztahuje se tato věta i teda na PCčkáře, kteří tvrdí, že střílečky na gamepadu se nedají hrát? Je to v tomto případě také dáno neschopností PCčkářů nebo tím, že myš + klávesnice je na střílečky lepší?
          • Dělej si co chceš, ale prostě je faktem, že hra byla primárně udělaná pro gamepad a na něm se tudíž lépe hraje.
          • OK, v tom případě není odladěná, ať už to znamená cokoliv.
            Je jen stále stejně dobrá.
            • jo, dik :)
        • https://www.mall.cz/prislusenstvi-herni-konzole/microsoft-xbox-one-wireless-controller?v=670129&utm_source=heureka.cz&utm_medium=cse&utm_campaign=EG&utm_content=prislusenstvi-herni-konzole&utm_term=670129

          přesně tak, tohle by mělo být pro PC hráče něco jako grafická karta, jelikož 75% her se lépe ovladá na gamepadu než na K+M TPS, bojovky, Hack and Slash, RPG ve stylu Witchera, sporty, závodní. Stealth hry, Survival horory. Vše lepši na gampadu...
          • snorgrind
            To ze se tobe na k+m vsechno ovlada spatne prameni pouze z tve nevedomosti a tuneloveho pohledu na to jak by se meli hry ovladat. Jedinej problem co DS ma je negativni akcelerace mysi ktera je zpusobena namapovanim analogove packy na mys, vsechno ostatni je v souladu s ostatnima hrama typu assassins creed a witcher.

            Z myho pohledu jediny hry co me lip ovladaji na gamepadu sou hry se statickou kamerou jako serie YS, a zavodni hry. Vsechno ostatni co ma ovladatelnou kameru je pro me lepsi na k+m.
            • Na zavodne si aj tak vezmes radsej volant ;-)
          • jakubc
            Špatný příklad, protože (snad pouze zatím) není wireless na PC. Zatím bych spíš bral z X360 bezdrát.
            • jakubc
              Od začátku píšu, že není wireless, což je součást pohodlí, které si s gamepadem spojuji. Jinak ano, prozatím se člověk musí spokojit s USB připojením. A ten X360 ovladač není o tolik horší, obzvlášť LB a RB tlačítka jsou na tom novém na zabití.
            • ale můžeš to připojit logicky přes USB, že ano? Takže zbytečné kupovat horší 360 gamepad než tenhle ,že ano?
            • jakubc
              Protože pro něj zatím neexistuje adaptér, který prostě MS nepoužívá klasický univerzální. Sice ho slíbili, ale zatím není.
            • co? Mě funguje dualshock z PS4 na PC, proč by proboha ty nemehlo nešel tenhle Xbox. *15*
            • S Xbox 360 gamepadem je to ideální. Ale i s prastarým Logitech Rumblepadem 2 to krásně funguje, jen se tam musí dohrát fix.
      • ty takový znalý kritik DS Prepare to Die musí přece vědět, jak je na tom současná situace. Nebo jako většina zdejší trubců to kritizuje dle Youtube? Viš ono je to desingované na gamepad, ale dá se to v klidu hrát i na K+M a to už nějaký ten rok pomocí modu. Dokonce je tuny modu i grafických, HD textur, takže ta hra vypadá lépe než většina toho, co dnes vychazí. BTW už opravili ovládání K+M u Witchera 3 *15*
        Jo a doporučím ti i SweetFX https://sfx.thelazy.net/games/preset/3311/ Tak doufám, že ziskáš už vlastní zkušenosti a tvoje kritika konečně bude na bázi vlastních zkušeností a ne co jeden povídal.
        • a dik za odkaz :)
          btw, youtube nepozeram(teda gamesplaye a podobne), som stary chren, na take ja niesom
          • jo modeři docela pozvedli grafiku v DS. Třeba tady tenhle mod http://www.nexusmods.com/darksouls/mods/756/? + ten sweetFX + 4K downsampling a ta hra vypadá v tenhle oblasti lépe než většina her ze současnosti. Celkově je to smutné a vypadá to lépe než dvojka a dokonce lépe než Bloodborne, což je dvojnásob smutné. Trošku divná doba, že starší hry vypadají lépe než ze současnosti... A to ten DS není totálně překopán jako Skyrim. Občas nějaký hd mod a toď vše...
        • pomocou modov viem, to som skusal, ale stale to nebolo ono
          niesom kritik, som sa normalne spytal, ale samozrejme som aj ocakaval shiitstorm od afektovanych ...
          nie, nekupim si gamepad, ani kvoli DS, ani kvoli Witcherovi, to nieje odpoved na to, ze ci je ta hra uz odladena na pc
      • Kup si gamepad. Na něm je DS mnohonásobně lépe hratelný, než na klávesnici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit