Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tafaraj

    Nové RainbowSix - uzavřená alfa ....

    Je to opravdu raná alfa, nevypadá to, hratelně docela nuda a to hlavní - absence týmových hráčů..
    • Kozy
      Mě to teda baví, občas se i nějaká ta spolupráce objeví. Hlavně se mi líbí to tempo.
    • Morraw
      Z toho co jsem viděl - obyčejná mp střílečka. Bez organizovaného týmu na obou stranách to nebude ani z poloviny tak zábavné, jak bylo prezentováno.
      • To je celkem jasný, že týmová hra bez pořádnýho týmu bude stát za pendrek. Ideální na lanky nebo pokud má člověk hodně kamarádů *3* .
  • jindra.veliky

    PC verze Need for Speed vyjde až na jaře příštího roku, vývojáři si berou více času na vylepšení grafiky a odemknutí FPS.

    jeste, ze mam ps4 *1*
    • Jack1947
      Ještě by mohli dložit COD BO3 a bude klid... ( respkt nebude co hrát).
      • ty si placený za tohle trolení? *4*
        • Jack1947
          To jo, 500 na dřevo za každej blaf co vypustím ( *15* *2* ).
          • v tom případě jsi milionář
            • Jack1947
              Kéž by, ( navíc milion by byl za rok pryč a to by si nic ani nedopřál).
  • DeDy

    STEAM v rámci víkendové akce nabízí Trine 2 za poloviční cenu, nový update do hry přinesl hardcore...

    čeština pro Trine 1 Steam verzi zde: http://www.ulozto.cz/xFHZVrw/trine-cz-1-09-rar
  • Veskoslav

    No kdyby to někomu uniklo

    Tak začal Halloween na Steamu.
    • Inquisitor
      Moc pěkný slevy, asi půjdu do Fallouta New Vegas za pět éček.
    • Tebe uz zase pustily ? *7*
    • A pak ze volby nedopadly... jen se ke kormidlu dostane CSSD a ANO a uz tu mame slevy na steamu!
    • Nejseš ty Bleskař?! *8*
      • Veskoslav
        Víš, co znamená věta: Kdyby to někomu uniklo? *7*
      • Jack1947
        Ee, to neni tak zajimavy tema, navic ted uz to vi urcite kazdej i ten co to jeste nevedel. *3*
  • Fight club

    Nejde přehrát žádné audio fight clubu ani ty nove dily ani nejstarsí.
    • Tilwaen
      Mně to jede bez problémů.
      • Lukyz
        Můžu potvrdit, taky mi to jede bez sebemenších problémů.
  • Proč uz tady není članek o tom co se dělo dneska v noci???
  • Warriosparky

    Steambox is linux based and launching this year.

    http://vglens.com/2013/01/steambox-is-linux-based-and-launching-this-year/
  • Veskoslav

    Duke Forces

    Duke jako Jedi? Není problém. Potřebujete jenom vlastnit kopii původního Duke Nukem 3D:)

    http://www.moddb.com/mods/duke-forces/downloads/duke-forces-10
  • Společnost Square Enix odložila vydání hry Hitman na březen 2016.

    Ještěže ten Fallout neodloží, nebo ano? *13* *8*
  • Studie: 72% dotázaných si zakoupilo Kinect aby s ním zaujali jejich objekt, 100% nemajitelů Kinectu...

    hehe to je vtipný ani se tomu nedivým když u toho skáčou jak exoti.Mimo chodem co je to ten objekt:) neco jako partner?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit