-
Nové RainbowSix - uzavřená alfa ....
Je to opravdu raná alfa, nevypadá to, hratelně docela nuda a to hlavní - absence týmových hráčů.. -
-
Mě to teda baví, občas se i nějaká ta spolupráce objeví. Hlavně se mi líbí to tempo.
-
Z toho co jsem viděl - obyčejná mp střílečka. Bez organizovaného týmu na obou stranách to nebude ani z poloviny tak zábavné, jak bylo prezentováno.
-
-
To je celkem jasný, že týmová hra bez pořádnýho týmu bude stát za pendrek. Ideální na lanky nebo pokud má člověk hodně kamarádů *3* .
-
-
-
PC verze Need for Speed vyjde až na jaře příštího roku, vývojáři si berou více času na vylepšení grafiky a odemknutí FPS.
jeste, ze mam ps4 *1* -
-
Ještě by mohli dložit COD BO3 a bude klid... ( respkt nebude co hrát).
-
-
ty si placený za tohle trolení? *4*
-
-
To jo, 500 na dřevo za každej blaf co vypustím ( *15* *2* ).
-
-
v tom případě jsi milionář
-
-
Kéž by, ( navíc milion by byl za rok pryč a to by si nic ani nedopřál).
-
-
-
-
-
-
STEAM v rámci víkendové akce nabízí Trine 2 za poloviční cenu, nový update do hry přinesl hardcore...
čeština pro Trine 1 Steam verzi zde: http://www.ulozto.cz/xFHZVrw/trine-cz-1-09-rar -
No kdyby to někomu uniklo
Tak začal Halloween na Steamu. -
-
Moc pěkný slevy, asi půjdu do Fallouta New Vegas za pět éček.
-
Tebe uz zase pustily ? *7*
-
A pak ze volby nedopadly... jen se ke kormidlu dostane CSSD a ANO a uz tu mame slevy na steamu!
-
Nejseš ty Bleskař?! *8*
-
-
Víš, co znamená věta: Kdyby to někomu uniklo? *7*
-
Ee, to neni tak zajimavy tema, navic ted uz to vi urcite kazdej i ten co to jeste nevedel. *3*
-
-
-
Fight club
Nejde přehrát žádné audio fight clubu ani ty nove dily ani nejstarsí. -
-
Mně to jede bez problémů.
-
-
Můžu potvrdit, taky mi to jede bez sebemenších problémů.
-
-
-
Proč uz tady není članek o tom co se dělo dneska v noci???
-
Steambox is linux based and launching this year.
http://vglens.com/2013/01/steambox-is-linux-based-and-launching-this-year/ -
Duke Forces
Duke jako Jedi? Není problém. Potřebujete jenom vlastnit kopii původního Duke Nukem 3D:)
http://www.moddb.com/mods/duke-forces/downloads/duke-forces-10 -
Společnost Square Enix odložila vydání hry Hitman na březen 2016.
Ještěže ten Fallout neodloží, nebo ano? *13* *8* -
Studie: 72% dotázaných si zakoupilo Kinect aby s ním zaujali jejich objekt, 100% nemajitelů Kinectu...
hehe to je vtipný ani se tomu nedivým když u toho skáčou jak exoti.Mimo chodem co je to ten objekt:) neco jako partner?