-
Když 3D Realms v květnu roku 2009 zavíralo své studio, byl prý Duke Nukem Forever ze 75-80% hotov...
to řikali v gearboxu už když hru přebírali.. -
XBLA
Black Friday a Cyber Monday slevy na XBLA byly oproti podzimnímu Steamu dost pozadu, nicméně dnešní Beyond Good & Evil HD za 240 bodů (pod 60 Kč) je určitě výborná koupě. -
Ach ti Asiati
*7* *12*
https://www.vg247.com/2016/06/21/17-year-old-overwatch-pro-is-forced-to-prove-that-she-isnt-cheating/ -
Nový patch pro The Evil Within umožní změnit limit na 60FPS a odstranit černé okraje.
http://www.pcgamer.com/the-evil-within-update-enables-60-fps-without-any-glitches/ -
Námořní bitvy budou hrát v Battlefield 4 ústřední roli. Ovládnutí moře bude stejně důležité jako ovládnutí...
kej ... stejne budu hrat infantry only ... protoze technika se vzdy zvrhne v totalni demenci :) -
-
Já to říkám furt. Stačí, aby přišel jeden úchylák, co nedělá od vydání nic jinýho než lítá se stíhačkou, a celej balanc hry okamžitě spadne do žumpy. S puškou by takovou škodu nenapáchal. Tohle by Dice měla ošetřit, protože jinak je technika samozřejmě skvělá, ale ten vliv jednoho dobrýho pilota dokáže drasticky změnit celou hru. Úplně by stačilo dát adminům možnost na autokill každýho maníka, co se do stíhačky posadí a bude mít víc než nějakej určitej počet leteckejch zabití. Zbytek techniky je relativně v pohodě. Celkově balanc zbraní je v BF na pytel. RPG je hračka pro děti s nulovym splash damage, stinger je směšnej sám o sobě, smoke se technice přebíjí rychlejc než se přebíjí a zaměřuje javelin atd atd... DICE skončila s patchováním dřív, než měla. Těch chyb, co už nikdo nikdy neopraví, tam zůstalo až moc. Další z důvodů, proč si čtyřku nekoupím, pokud mě někdo nepřesvědčí, že se věci pohnuly k lepšímu.
-
-
Ty ses fakt traged *1*
-
Autokill se mi zdá moc, ale zamknout jim vehikly, ve kterých jsou nepoměrně silní a který používají neůměrně často by nebylo od věci, už jen proto, aby si mohli zalítat ostatní. Ale dementů, kteří by v takovém případě sabotovali se najde v BF až až.
-
-
Ano, stejna pohadka. Ty rozhodujes kdo co muze hrat a kdo nesouhlasi je d.ment.
-
-
Nic takového netvrdím, d*ment tu bude někdo jiný...
-
-
Ty?
-
-
-
-
Tak pochopim kdyz nekomu vadi OP vec, ale brecet aby admin zabijel nekoho protoze je dobrej. Ty si dobrej traged. *11* *3*
-
-
Jasný, víc anonymů, co si potřebujou něco dokazovat a budou se tu po mě vozit. Od toho ostatně tyhle diskuze jsou, nebo ne? Hlavně, že na spoustě serverů se nesmí používat určitá zbraň, třeba M320 v Metru je skoro všude zakázaná a za její použití je autokill. Bůůůů, sebrali mi hračku. Nevidim problém, proč by nemohl bejt autokill za profi jet, když se to dá do pravidel a ideálně i názvu serveru. "NO profi jet" hodit do názvu serveru a každýmu průměrně inteligentnímu šimpanzovi musí bejt jasný, že tam s desitkama tisíc leteckejch zabití nemá líst. My ostatní, co nejsou 99 % času zalezlý v jetu, jako někteří, taky potřebujeme místo, kde si v klidu zahrát. Ale to tobě podobní nikdy nepochopí, ale radši budou shazovat ostatní, nadávat jim do tragédů a noobů. Jste trapný. Zvracíte dřív, než se vůbec zamyslíte.
-
-
Na cloveka co si mysli ze bude rozhodovat o hre jinych budu blit s radosti. Udelej si vlastni server, banuj si koho chces. Ale nanestesti pro trosky jako ty jsou servery kde lidi muzou hrat co je bavi.
A libi se mi jak se vztekas. Jak spravnej traged. *3* -
-
Aha, takze kokutek prisel, zaplakal si ze letadla jsou op ale nikdo nechce killovat piloty admin commandem. Tak se zacal vztekat o tom ze si vybirame jenom co se hodi a sel pryc.
2/10 -
Tvoje pointa je proste v tom, Radioaktivni Surikato, ze si nekoupis Battlefield 4, PROTOŽE v Battlefield 3 jsou lidi dobrý s stíhačkama a ty je neumís sestřelit?
-
Je základní rozdíl mezi nastavením pravidel, který jsou každýmu oznámený dopředu, stejně jako důsledky za jejich nedodržování a který slouží k vytvoření určitýho prostředí, a mezi tím, když admin běhá po servru a banuje každýho, kdo je lepší, než on.
Nikde jsem netvrdil, že tak maj vypadat všechny servry, jen jsem podotknul, že by bylo fajn dát adminům tu možnost. Ale to zas musel někdo rychle přispěchat, vyzobat si z toho to, co se mu hodilo do krámu a udělat ze mě gestapáka. Že s váma vůbec ztrácim čas, končim...
-
-
prostě to neumíš hrát:). Tak hraj něco co ti jde, her je dost.
Bulet nemá smysl:) -
Castor Troy
Rofl ty máš nick radioaktivní surikata, máš jí i v avataru a budeš někomu vyčítat anonymitu? *15* *15* Tak buďto žiješ v představě, že jsi krysa a jsi zralej na ústav, nebo jsi prachobyčejnej pokrytec.. si vyber, ty mistře identito. -
-
Radši už mlč ty lamere, dělas tu ze sebe hlupáka co jen urazi lidi, kteří dokaži sestrelit jednu stihacku *1*
-
Ne, ty ses nenavazel. Tys jenom tvrdil, ze rozhodujes kdo v cem muze hrat. *5*
-
Další maník, co si vyzobne část textu, na který se může povozit, ale celkovou pointu naprosto ignoruje. Zkusím to s váma naposled. Že je někdo anonymní mi nevadí. Že se někdo anonymní akorát dokáže navážet do ostatních, to mi vadí.
-
-
-
-
Tak hraj CS
-
Aha, takže bys autokilloval někoho protože je moc dobrej...stači se s někym sehrát a když máte oba protileteckou raketu tak ho sundáte pokaždý když jen pomyslí na stíhačku...
-
-
Jo dobrý no, protileteckou ho sundáš *1* Myslim že ne, Time. Až potkáš někoho s 50k leteckejma zabitíma, co si sice koupil fps hru, ale nikdy ji tak nehrál, jen od začátku lítá, tak ti přeju hodně štěstí s těma tvejma raketama. Běžnej smrtelník ho neudrží v hledáčku tak dlouho, jak je třeba, a už vůbec ne 2x hned po sobě. Jediná jakž takž šance je ho překvapit a sundat zepředu kulometem. Ale protože je to blboun, co kromě stíhaček nikdy nic jinýho nedělal, tak ho tam máš za minutu zas. Vlastně za 15 vteřin, protože 95 % všech servrů má rychlej respawn vozidel, aby dětičky byly šťastný. Evidentně nevíš, o čem mluvíš. Prej protiletecký...
-
-
Ty jsi jeliman co? Rikam ze kdyz jste 2 tak ho vzdy sundate, pokud nejste paka jako popisujes, ze ho neudrzite v hledacku... Jeden vystreli - svetlice - druhy vystreli-sestřel... Když to neumis tak proc to hrajes a pak se vztekas?
-
-
Dobrej pilot nikdy stingerem sestrelenej nebude... proste ne. To by musel udelat nejakou strasnou botu kterou opravdu dobrej pilot proste neudela. Utect stingeru fakt neni tezky a to zvlast kdyz mas ECM jammer. To vas muze bejt se stingerem klidne pet a neudelate nic...
Opravdu dobrej pilot se sestrelit urcite da ale jen v AA, ve stihacce nebo kdyz to neceka tak pomoci TV rakety. -
Ano, a je dulezite svoje nedostatky a neschopnosti svalovat na ty ostatni zle pubertaky. A neuvedomovat si ze jsi to ty, kdo tu zacal hrat frajera jak bys vsechno zakazal a vsechny killoval.
Btw, rikals ze koncis tak tahni. *7* -
Z casti tvuj problem jo? *1* To je jenom tvuj problem, ze tu brecis nad skillem nekterych hracu a tvoji neschopnosti jim to prekazit... Sebelepsi pilot muze byt sestrelen Stingerem, pokud jste 2 tak je to temer tutovka... Musis byt ale pekne exot kdyz bys je hned autokilloval a jeste se vztekas kdyz to kazdymu prijde nenormalni *1*
-
EDIT: povedlo se mi to postnout o kus vedl. Už sem se v tom vláknu ztratil, nicméně myslím že není až tak těžký přijít na to, kam to patřilo, takže to tak už nechám.
Ne Miseriusy, s třetím Battlefieldem mám mnohem víc problémů, což by jsi věděl, kdyby jsi četl pořádně můj úvodní příspěvek, kde je cituji "Další z důvodů, proč si čtyřku nekoupím". Zároveň bys mohl uhodnout jaký, pokud tu hru skutečně hraješ, což si nejsem jistej na základě toho, cos tu napsal o Stingerech...
Tenhle flame je z části i můj problém, protože mi mělo bejt jasný, že když mezi zdejší komunitu z části tvořenou nedovivinutými puberťáky napíšu nějakou širší myšlenku, začne zákonitě úražení, nadávky a flame. Já jen chtěl, aby měl admin tu možnost ukotvit do pravidel servru "no profi jets", ale jak to s železnou přesností platí, okamžitě v tom každej začal hledat to absolutně nejhorší, od extrému k extrému, takže jsem byl označen za tragéda a nepřímo i gestapáka. Podle některých se tu u počíteče vztekám a brečím (haha), ale co už, podle sebe soudím tebe, že? Fakt bezva jsem si pokecal hoši. Možná, kdyby se někteří snažili uchopit myšlenku z několika úhlů a nejít hned do extrému, ale to je v týhle komunitě čistá utopie... Z toho někteří možná jednou vyrostete. -
Ja nevim co hrajes za mapy ale v posledni dobe jsem se nepripojil na jedinej tisici ticketovej Caspian, Firestorm nebo Kharg kde by takovej pilot nebyl. Ja s tim problem nemam ja si ho rad sestrelim aackem nebo mu budu alespon prerusovat nalety (protoze to je jedina chvile kdy profijet leti rovne a da se spolehlive zasahnout) a rozhodne bych kvuli tomu neplakal jen se docela divim ze na takove letce nenarazis casteji a nebo ze dokonce nejakeho takoveho dokazes zasahnout raketou.
Kdyz jsem v americkym AA tak zadnej jet neni neporazitelnej. Tungusce bohuzel trochu chybi presnost a hlavne rychlost takze nalety shora na budky tak vetsinou konci vitezstvim stihacky :( -
Ale to co ty tu popisujes je problem na kterej narazim tak 1x za den a kdyz uz teda jsi nervni nerdík tak proste leavni a jdi jinam... Nekdo je proste natolik dobrej ze je "neporazitelnej" a ty se z toho muzes pokáknout... Chcete realnejsi a realnejsi vecicky ale brecite i u arkady jako Battl... Byt to realny tak budes lezet v klubicku nekde ve sklepe
-
To mu Drasťo nevysvětlíš. Evidentně na opravdu zkušenýho pilota vživotě nenarazil, nebo tu vykládá pohádky. V jetu mám přes 5 tisíc killů a stinger mě sestřelil jen párkrát, když jsem byl vysloveně drzej a kašlal na lock on. Ta špuntovka nemá žádnej dosah a jet jí zmizí z dostřelu okamžitě. Nehledě na to, že dobrej pilot se dokáže těm raketám i vyhnout, pokud má alespoň letmou představu, odkud vycházejí. Často stačí jen letět plnou rychlostí pryč z mapy a než se k tobě dostanou, tak se ti nabijou znova světlice, protože ty rakety lítaj jen o chlup rychlejc, než samotná stíhačka...
-
Ja stihacky sestreluju hlavne pomoci AA kanonu ale rakety kdyz je prilezitost zkusim ale nevidel jsem profijet kterej by na sebe nechal sahnout raketou a to mam v AA ty rakety dve. Nejaky lamky si obcas nespocitaj vysku pri leteckejch soubojich a obcas nestihnou utyct (kdyz nekdo z tvyho tymu lita s AA raketama) ale to se tehle profiletcu o kterych tu je rec vubec netyka i kdyz se daj alespon docela dobre drzet od tela kdyz na ne miri tech raket vic. Tady mluvime o lidech ktery koncej hru v letadle bezne se skore 60/3. Ty maj oci i vzadu a rakete proste frknou za kopec a nechaj za sebou jen oblak dymu.
-
Pokud sestrelujes stihacku stylem Spawnu se, vybehnu pred barak a chci sestrelit! Tak mozna.../oprava Tak určitě *4*
-
Aha (moje chyba) ale pak vubec nechapu jak chces sestrelovat profi jetgeje raketou obycejnou... pusti ECM jammer a nez se vykouri tak uz je davno mimo dostrel nekde za kopcem.
-
Mluvím o pěchote Drasťo...
-
Na ktery mape se lita 2 vs 1?
-
-
AAckem (tim americkym) se i dobra stihacka sundat da i kdyz to neni uplne lehky a musis bejt porad ve strehu...
Teda ne ze bys za nej dostal kill protoze jet-gejove vzdycky vyskoci a pak daj radsi jeste na padaku suicide ale disable na stihacku mu das. Ja jsem se prave kvuli tomuhle problemu dost na AAcko soustredil.
Dost casto to vedlo k legracnim situacim kdyz takovej jet-gej plakal ze jsem cheater a strkal si na stihacku miny nebo z ni vyskakoval a pokousel se me dostat C4kou... jee to bylo vzdycky spousta legrace. Nic me neuspokoji tak jako brecici jet-gej. -
-
Vsiml sis ze tu breci jenom anti-jet-gejove? *15*
-
-
cryyyyyyy me a river
-
-
-
-
-
Nové obrázky repliky 30 cm dlouhé a 4,5 kg vážící pistole M-3 Predator, kterou můžete znát...
Docela předražená, vzhledem k tomu, že M-8 stojí "jen" o pět tisíc víc a je mnohem větší. -
Ahoj :) Asi sem blbej, ale jak je to s Batman AC harley quinn revenge? Na českym steamu neni, takže jak ho koupim? Chtěl bych si koupit Batmana a nevim jak to je. A nebo počkam na gotynu do září.
-
-
Já čekám na GOTY, na konec roku, s tím, že by mohla být čeština rozšířena i na to. Tak trochu počítám i s tím, že bude o Vánocích na Steamu ve slevě, stejně jako B:AC nedávno.
-
-
Do profilu tajemné hry The Last of Us přibyly 3 nové screeny.
Už by mohli přestat teasovat. Doufám že o víkendu už to odhalí úplně -
Neoficiálně: V posledních dnech hráli dva testeři přes STEAM GTA V.
a kodove oznaceni GTA V je Shetland Pony :D. -
-
V posledních dnech?
Už to hrál někdo na začátku července... -
-
Jo no, vývojáři. *7*
-
-
-
Zaklínač 3 nastavení
(opakuju svůj post z diskuze pod jedním článkem, ale někteří lidé mají s výkonem u W3 problémy, tak třeba to ocení)
Pár postřehů z článku od Nvidie ohledně nastavení a jeho efektu na hru a na framerate:
*nastavení počtu postav nehraje roli, protože jich nikdy není v okolí tolik, aby se tento počet nevešel i do minimálního nastavení
*nastavení detailů jsou ve skutečnosti spíše decals a vzdálenost jejich zobrazování, nemá to moc vliv na grafiku
*i 2GB grafická karta zvládne textury na ultra
*všechny efekty v postprocessingu mají velmi malý vliv na výkon, ale poměrně výrazný na kvalitu obrazu, tedy až na SSAO/HBAO, které si nějaký ten výkon vezmou, ale alespoň SSAO se kvůli kvalitě obrazu vyplatí
*kvalita vody vynikne jen při plavbě oceánem a ani tam to není nic extra úžasného
*nejvyšší vliv na výkon i grafiku mají hairworks
*a také nastavení foliage - v otevřených prostranstvích vás může vysoké nastavení stát desítky FPS. Pro slušný zážitek je ale doporučeno nastavit vzdálenost foliage na Medium, hustota trávy stačí na minimum
*nastavení stínů neovlivňuje víceméně ani výkon, ani krásu hry -
-
Postavy se vyplatí jenom ve městě mít nastavený větší počet, vypadá to fakt uchvatně a zase tolik to nežere (5 fps u mě). Nejvíce žerou "vlasy Nvidia", jak už jsi psal. U mě to dělalo dokonce i 20 fps. Nvidia i AMD už pracují na nějaké opravě, co sníží náročnost. Ale osobně jsem neviděl rozdíl a spíše očekávám při uvolnění moderské obci, že modeři to udělají lépe.
-
-
Ten počet osob beru z článku nvidie, tam říkají, že se jim takovou lokaci ve hře najít nepodařilo, ale může tam být. Je to myslím 75-100-125-150 postav.
Hairworks mi normálně seberou tak 10 fps, ale při detailu (což je často, protože kamera se v těsnějších místech přibližuje ke Geraltovi) bere klidně 30.
Já s GTX 770 hraju se zapnutými postprocessy kromě AA a s SSAO, bez Hairworks a většinu těch nepodstatných věcí na minimum - na max mám jen textury a detaily, foliage na medium. A většinou se to drží mezi 45-60fps (mám zapnutý adaptivní v-sync, takže přes 60 se nedostanu). Hra vypadá parádně, jedinou vadou je při tomhle nastavení viditelné dokreslování porostu, hlavně při trysku na koni. -
-
Co mas za procesor? Ja jedu 1440p a to je asi znat dost ale i kdyz si nastavim full HD tak se pres 45 nedostanu ani nahodou.
Premyslim ze bych tu 770 prodal a koupil neco lepsiho ale nejsem si jistej jestli to ma smysl. Vyplati se treba 970 proti 770?
980 je prece jenom trochu draha sranda...
Ale je to blbost... W3 je zatim jedina hra u ktere se moje karta zadejcha. -
-
i5 4670k, nepřetaktovaný
970ka bude asi docela slušný rozdíl, Witcher prý celkově jde líp na 9xx series, ale do budoucna se bojím, že to bude taky jen pro 1080p. -
Nevim jestli myslis me pisu na mobilu a mam v tom zmatek.
Ale ja mam Phem X4 965 3.4 stara ludra.
Jako ja mam 60FPS i na ultra ale sou tam dropy k 45 a to me vadi.
Ja jedu radci stabilne 50 nez dropovat. -
-
Myslel jsem Jakubc protoze ma stejnou grafiku.
-
-
-
Jo toho dokreslování jsem si taky všiml, ale je to asi nejméně, co jsem u her s otevřeným světem viděl, abych se přiznal. Jako je pravda, že jsem videa a informace ignoroval, takže graficky nemohu porovnávat první záběry atd. Ale podle mě je toto v současné chvíli nejlépe vypadající RPG na trhu.
-
-
Asi ano, mně se líbí i DAI, ale v těch postavách je tak obrovský rozdíl a lokace jsou o tolik hezčí/realističtější, že je Zaklínač asi top. Co je ale důležitější, třetí díl napravuje chyby druhého a i combat je díky těm úskokům mnohem dynamičtější. Celková atmosféra trochu připomíná jedničku (v první lokaci a při audienci)... Zpětně mi dvojka prostě připadá slabá, frustrující a omezená, trojka je po nějakých 8 hodinách a dokončení první lokace na (snad) 100% naprosto úžasná, snad jen ta místa na mapě pod otazníkem by mohla být krapet variabilnější.
-
-
Já mám i dvojku rád, teď jsem dojel tu rozšířenou edici. Nejvíce mě štvalo to omezení v pohybu, kdy člověk nemohl z boje utéct, nemohl seskočit, kde se mu zlíbilo atd. Ale příběhem patří podle mě k tomu lepšímu. Jenom škoda, že to nebylo delší. Trojka má podle mě nejlepší styl boje a zatím mám dokončenou skoro celou 1. kapitolu a svití mi 13 hodin *1*
-
-
-
-
-
Zkousel jsem to nastavovat podle toho co jsi psal a vicemene se shodujeme v tom co ma vliv na vykon (az na to ze v postprocessingu je taky AA ktery ma taky vliv na vykon). Zda se mi ale ze to moc nepomohlo.
Mam taky pocit ze trochu trpim micro stutteringem coz je duvod proc se mi to zda i se 30ti FPS zoufale neplynuly...
Vzdalenost vykreslovani kytek jsem taky menil ale zadna slava. I kdyz to mam na low tak je to skoro bez rozdilu. -
-
co to je? vy máte milionkrát lepší PC než já a i tak snižujete detaily, aby jste meli 60 FPS *15* Mně se to v krajině zdá naprosto, ale naprosto plynulé i pří 30FPS. žádný microsuttering nic. Už to přeháníte s tím FPS, raději pěkně na nejlepší kvalitu s méně FPS...
-
-
Uprime je mi to zahadou. Normalne 30 FPS snasim relativne dobre ale u tehle hry se to nevim proc proste neda a je to strasne znat :(
-
-
zrovna u RPG z 3 osoby by mě nenapadlo vyžadovat 60 FPS. Je to příjemnější, ale to je tak vše.
-
-
na čem hraješ na gamepadu nebo na K+M?
-
Ten rozdíl mezi 30-40 a 45-60 je tady opravdu extrémní. Já už jsem na to hodně citlivej, ale myslím, že tady to i běžný hráč pozná a bude mu těch +-30 málo.
-
-
-
-
30 fps je u mě taky nehratelných. Původně jsem chtěl stabilních 60 s v-syncem, ale to je pro mě nedosažitelné při slušné kvalitě, takže jedu +- 50 a hra působí velmi plynule.
AA mám vypnutý, rozptyl světla mám pouze SSAO. U tebe bude opravdu asi problém v tom rozlišení, máš tam skoro 2x tolik pixelů. :-( Ale tak 770ka je prostě FHD karta a vždycky byla. -
Kamarád má prakticky tu samou sestavu, ale hraje s menším rozlišením a jede mu to okolo 40 fps na ultra (bez vlasů a listování na medium).
-
Listovy medium.
Hustota travy high.
SSAO zapnuty
Bloom, blur OFF- ty nesnasim.
Jinak vsechno ultra a FPS se drzi kolem 50, mam lock na 50 alle me to ovlivnuje slabsi procesor.
Hra je optimalizovana dobre, ale graficky orgie se na ultra nekonaji.
Postavy vypadaji good
Interiery a budovy taky. -
-
Bloom vypnutí přidá 1 fps k dobru, takže žádná změna.
-
-
-