-
Spekulace: PS4 nabídne zpětnou "lokální" emulace PS1 a PS2 titulů.
nešlo by ty "spekulace" psát česky? nebo to zase vypadlo z nějakého generátoru bleskovek? -
-
Tentokrat se treba bleskare zastat, sak on udelal jen jednu hrubku. ( pro ostatni).
-
-
A kedy bude recenzia na homeworld?
-
Hardwarové požadavky Call of Duty: Ghosts ze stránky Nvidia nejsou oficiální.
Copak, to zas budeme "varit" , podobne jako Watch dogs. Ale no tak panove uz by bylo na case se rozhodnout. Kdy co je a bude officialni a co naopak ne. -
The Flock - Zdá se že mi přišel ještě jeden klíč má někdo zájem? samozřejmě je třeba aby napsal email. První bere.
-
-
.
-
-
Nvidia dosáhla uctihodného milníku - miliarda GPU dodaných na trh.
myslíte úctyhodného? -
Magicka s 21 přídavkama na STEAMu -75% za 8Euro
-
-
pořád je to tak zabugovaný? jsem hrál coop s kamarádem, ale ztratil jsem save
-
-
Se savy jsem nikdy problém neměl, jen jsem párkrát odstřelil kámoše mimo mapu *1*
-
-
ty jsem ztratil protože jsem si je nezazálohoval, ale ve hře se třeba stávalo že se jeden nemohl pohnout z místa, takže odpojit a znovu připojit, nebo umřel a nešel oživit
-
-
Hrál jsem chvíli sám i coop a nic jsem nezaznamenal.
-
-
Kdyby chtěl na steamu někdo zahrát přidejte si mě Erendiel
-
-
Video: Hráč s přezdívkou FaraazKhan dokázal dohrát Dark Souls 3 aniž by ho zasáhl nepřítel.
To až si bude dávat do CV při ucházení se o práci v mekáči, tak to zaměstnavatele bude určitě zajímat. -
-
já tak dohrál 1. Mafii *5*
-
Lepší, než kdyby seděl v hospodě a chlastal.
-
-
Betaverzi Destiny vyzkoušelo 4,6 milionů hráčů, historicky nejvíce ze všech betaverzí nových značek.
To jenom ukazuje, že na konzolích není co hrát :P -
-
Z ucha si nic moc nedělej, ono už je takové - a občas se opravdu i utrhne. *3*
-
-
Já si myslím, že ten člověk je vážnější a má přísnější pohled než na té profilovce, ale psss
-
-
Tak určitě ale vážnej je i tady na games (ale psst) , někdy se ztrácí ve svých uších přemetech... ale jinak je snad v celku fajn. Hlavní je to naše ucho a máme ho moc rádi. *4*
-
-
-
Jo, proto tady skuhrali PC hráči proč to neni i na PC, a ty jsi byl první
-
-
Miserius nechce zemřít...
-
Ne ne, já jsme se jen slušně zeptal kde to seženu na PC až později co jsem si to zjišťoval a mezi tím jsem tu byl urážen, jsem zjistil že věta "pro všechny hráče" neznamená pro všechny. Pak když jsem si to chtěl stáhnout na Xko byl live trochu mimo provoz.
-
-
Já myslím, že znamená. Ortodoxní PC komedianti by se vůbec neměli brát v úvahu, to je taková tolerovaná menšina. A zbytek normálních lidí si poradí.
-
-
maaa/gooor
-
V tomhle případě je jedno, co máš, důležitej je mozek. A taky je jedno, co k čemu se přibližuje. Konzole je konzole. Já sám ji sice nemám, ale přitom si střízlivě uvědomuju, jak se ta situace kolem PC srandistů má. Tož tak...
-
-
Nech bejt. Funkčnost mozku, to je dar. Jen malá část (a zvlášť tady) se jím může pochlubit. Ale, co ti budu vykládat, příteli...
-
Tak to potom jó :D Takže zrušit PC, ty konzoli nemáš takže co tu vůbec děláš určitě ani hry nehraješ. Tak hlavně že ti ten mozek funguje :D
-
-
Nevím proč reaguješ na mě když píšu že mám jak PC tak konzoli. A vzhledem k tomu že konzole se čím dál tím víc blížej k PC je tvůj příspěvek spíš směšnej než věcnej.
-
-
-
-
pokud někdo vysedává u hraní každý den, tak ano, nemá co hrát, pokud se nevěnuje pravidelně nějaké onlinovce. to platí i u PC. pracující člověk má ale i teď na konzolích her k dispozici dost...
-
-
A Ucho se nám utrhlo, tedy chytilo :D
-
-
"Chytilo?" Takže ten tvůj příspěvek měl být zase jen pokus o flame od idiota a ne příspěvek do diskuze? Tak to jsi na sebe pyšný ne?
-
-
Je zajmavé jak idiota jako já dokáže tak YntelYgentního člověka jako si ty nachytat, takže se ptám vařrum?
-
-
Včera jsem nic nenapsal :(
-
jednoduše jsem předpokládal, že se nechováš jako blbec záměrně každý den
-
-
-
-
-
-
Zaklínač
Prý by mělo být nějaké pokračování? -
-
Ano i ne. V nějakém rozhovoru řekli, že do universa Zaklínače se ještě časem nejspíš podíváme, ale Geraltův příběh považují za uzavřený. Takže Zaklínač bez Zaklínače.
-
-
nemysleli tím Gwent?
-
-
Ne. V nějakém rozhovoru říkal, že na ten svět stále mají práva a že by jim fanoušci neodpustili, kdyby se tam už nikdy nevrátili. Ale teď se soustředí plně na Cyberpunk.
-
-
-
hej, pocul som o Witcher2 a zevraj aj Witcher 3
-