Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Spekulace: PS4 nabídne zpětnou "lokální" emulace PS1 a PS2 titulů.

    nešlo by ty "spekulace" psát česky? nebo to zase vypadlo z nějakého generátoru bleskovek?
    • Jack1947
      Tentokrat se treba bleskare zastat, sak on udelal jen jednu hrubku. ( pro ostatni).
  • A kedy bude recenzia na homeworld?
  • Jack1947

    Hardwarové požadavky Call of Duty: Ghosts ze stránky Nvidia nejsou oficiální.

    Copak, to zas budeme "varit" , podobne jako Watch dogs. Ale no tak panove uz by bylo na case se rozhodnout. Kdy co je a bude officialni a co naopak ne.
  • The Flock - Zdá se že mi přišel ještě jeden klíč má někdo zájem? samozřejmě je třeba aby napsal email. První bere.
  • Nvidia dosáhla uctihodného milníku - miliarda GPU dodaných na trh.

    myslíte úctyhodného?
  • Erendiel
    Magicka s 21 přídavkama na STEAMu -75% za 8Euro
    • ringmancz
      pořád je to tak zabugovaný? jsem hrál coop s kamarádem, ale ztratil jsem save
      • rancor1223
        Se savy jsem nikdy problém neměl, jen jsem párkrát odstřelil kámoše mimo mapu *1*
        • ringmancz
          ty jsem ztratil protože jsem si je nezazálohoval, ale ve hře se třeba stávalo že se jeden nemohl pohnout z místa, takže odpojit a znovu připojit, nebo umřel a nešel oživit
      • Erendiel
        Hrál jsem chvíli sám i coop a nic jsem nezaznamenal.
    • Erendiel
      Kdyby chtěl na steamu někdo zahrát přidejte si mě Erendiel
  • Video: Hráč s přezdívkou FaraazKhan dokázal dohrát Dark Souls 3 aniž by ho zasáhl nepřítel.

    To až si bude dávat do CV při ucházení se o práci v mekáči, tak to zaměstnavatele bude určitě zajímat.
    • homeles8
      já tak dohrál 1. Mafii *5*
    • Lepší, než kdyby seděl v hospodě a chlastal.
  • Draken69CZ

    Betaverzi Destiny vyzkoušelo 4,6 milionů hráčů, historicky nejvíce ze všech betaverzí nových značek.

    To jenom ukazuje, že na konzolích není co hrát :P
    • Jack1947
      Z ucha si nic moc nedělej, ono už je takové - a občas se opravdu i utrhne. *3*
      • Draken69CZ
        Já si myslím, že ten člověk je vážnější a má přísnější pohled než na té profilovce, ale psss
        • Jack1947
          Tak určitě ale vážnej je i tady na games (ale psst) , někdy se ztrácí ve svých uších přemetech... ale jinak je snad v celku fajn. Hlavní je to naše ucho a máme ho moc rádi. *4*
    • Miserius
      Jo, proto tady skuhrali PC hráči proč to neni i na PC, a ty jsi byl první
      • Miserius nechce zemřít...
      • Draken69CZ
        Ne ne, já jsme se jen slušně zeptal kde to seženu na PC až později co jsem si to zjišťoval a mezi tím jsem tu byl urážen, jsem zjistil že věta "pro všechny hráče" neznamená pro všechny. Pak když jsem si to chtěl stáhnout na Xko byl live trochu mimo provoz.
        • Já myslím, že znamená. Ortodoxní PC komedianti by se vůbec neměli brát v úvahu, to je taková tolerovaná menšina. A zbytek normálních lidí si poradí.
          • maaa/gooor
          • V tomhle případě je jedno, co máš, důležitej je mozek. A taky je jedno, co k čemu se přibližuje. Konzole je konzole. Já sám ji sice nemám, ale přitom si střízlivě uvědomuju, jak se ta situace kolem PC srandistů má. Tož tak...
            • Nech bejt. Funkčnost mozku, to je dar. Jen malá část (a zvlášť tady) se jím může pochlubit. Ale, co ti budu vykládat, příteli...
            • Draken69CZ
              Tak to potom jó :D Takže zrušit PC, ty konzoli nemáš takže co tu vůbec děláš určitě ani hry nehraješ. Tak hlavně že ti ten mozek funguje :D
          • Draken69CZ
            Nevím proč reaguješ na mě když píšu že mám jak PC tak konzoli. A vzhledem k tomu že konzole se čím dál tím víc blížej k PC je tvůj příspěvek spíš směšnej než věcnej.
    • ucho
      pokud někdo vysedává u hraní každý den, tak ano, nemá co hrát, pokud se nevěnuje pravidelně nějaké onlinovce. to platí i u PC. pracující člověk má ale i teď na konzolích her k dispozici dost...
      • Draken69CZ
        A Ucho se nám utrhlo, tedy chytilo :D
        • ucho
          "Chytilo?" Takže ten tvůj příspěvek měl být zase jen pokus o flame od idiota a ne příspěvek do diskuze? Tak to jsi na sebe pyšný ne?
          • Draken69CZ
            Je zajmavé jak idiota jako já dokáže tak YntelYgentního člověka jako si ty nachytat, takže se ptám vařrum?
            • Draken69CZ
              Včera jsem nic nenapsal :(
            • ucho
              jednoduše jsem předpokládal, že se nechováš jako blbec záměrně každý den
  • Zaklínač

    Prý by mělo být nějaké pokračování?
    • jamar28
      Ano i ne. V nějakém rozhovoru řekli, že do universa Zaklínače se ještě časem nejspíš podíváme, ale Geraltův příběh považují za uzavřený. Takže Zaklínač bez Zaklínače.
      • SalemCZ
        nemysleli tím Gwent?
        • jamar28
          Ne. V nějakém rozhovoru říkal, že na ten svět stále mají práva a že by jim fanoušci neodpustili, kdyby se tam už nikdy nevrátili. Ale teď se soustředí plně na Cyberpunk.
    • skaven
      hej, pocul som o Witcher2 a zevraj aj Witcher 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit