Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CS:GO Operation Breakout

    Nová operace do CS:GO je opět tu.
    • Kozy
      Insertion je super!
  • Veskoslav

    Analýza: 38,9 milionu majitelů virtuální reality letos vygeneruje prodeje v hodnotě 1,9 miliard dolarů, v roce 2017 8,9 miliard dolarů a v roce 2018 12,3 miliard dolarů.

    Po přečtení už chápu to "nadšení". Ono stačí si rozkliknout článek. Nějaký Light Mobile VR (což fakt netuším, co si pod tím představit, jestli ten papírový nádstavec, co stojí 20 dollarů) má totiž 71% trhu dle analýzy. Pc i přesto mají nějakých 17%, což stále neodpovídá realitě, kdy rozhodně není tolik ke kapacitě výroby OR i když to vlastní Fuckbook. Valve VR se zcela neví kdy a OC rozhodně nedodá více jak milion zařízení na trh v odpovídající kvalitě.
  • Kozy
    Amnesia: A Machine for Pigs
    https://www.humblebundle.com/gift?key=kYCdG2kdHeYr5nHv
  • http://technet.idnes.cz/amd-vzdava-souboj-o-pc-s-intelem-a-zameri-se-na-mobilni-systemy-p6a-/hardware.aspx?c=A111129_163952_hardware_vse

    Co vy na to?
    • Ze nechci videt co bude umet a kolik bude stat i8... jeste ze mam s i7 zas na par roku vystarano (doufam ze alespon na dva)-
    • Asi nastanou špatné časy.
      • Hmm, no jasně. Bude to špatné a ještě špatnější.

        V zásadě nic nebrání Intelu vydávat jednu vlnu CPU za druhou, kde jen změní jméno a mírně zvýší výkon.

        Potřeba výkonnějších CPU sice reálně moc neexistuje... aneb pro většinu lídi je i5 2500K mnohem více něž kdy využijí, ale silnější CPU, kde je do řiti poměr price/performance, se stejně pořád prodávají...
      • Mechwarrior_bw
        to už nastaly, som si pozrel vývoj cien na CZC a nejaké 3 mesiace intelácke procesory neustále stúpajú na cene a mnohé sú už tam kde boli pred rokom. A grafické karty tiež na tom nie sú dobre ... nj kríza... a bude horšie.
        • EuroSamurai
          Čas upgradovat PC :D
        • Huh. Tak to abych si kupoval komponenty zas v US.

          Ale jak tak na to koukám (první co mě napadlo porovnat)
          i7-950
          Phenom II X4 980

          Cena naopak mírně stoupla u těch Phenomků. Sice jsou pořád skoro za poloviční cenu při stejném výkonu, ,ale....

          Edit: Jo, teď na to koukám, slavné 2X00K celkem stouply :/
  • Jack1947

    Celkem dobrý a pravdivý článek... proč se, zde nepíše něco podobného...

    Pod některé věci by se někteří mohli 10 x možná 100x podepsat... protože je samozřejmně dělají...


    http://bonusweb.idnes.cz/sedm-nejhloupejsich-zlozvyku-hracu-pocitacovych-her-pdg-/Magazin.aspx?c=A150714_220852_bw-magazin_bze
    • Thorar
      Protože to je článek o ničem, vata pro okurkovou sezonu?
    • VaZqeZ_EU

      Devět věcí, kterým nemůžete odolat ve videohrách (English)

      https://www.youtube.com/watch?v=uTEQESZS3Eo
      • Vojta_Ilavsky
        Vyjímka potvrzuje pravidlo.
    • Protoze to je clanek o nicem?

      Deset příznaků, že už jste fakt staří
      Deset věcí, které nás na dnešních hrách štvou nejvíc
      Sedm nejhloupějších zlozvyků hráčů počítačových her

      To je presne ten typ clanku ktery najdes na webech ktere nemaj co rict.
  • Rally Loeb

    Dnes novej test Dema Rally Loeb děs běs.Starej Colin dvojka je prostě nepřekonatelný
    • SalemCZ
      spíš bys měl zkusil Dirt rally, když je to pokračování Colina
  • Vyšel nový firmware (v3.72) pro konzoli Playstation 3, který se postará o lepší stabilitu systému.

    Spis na bezpecnost.Za chvili vychazi nova hra : Uncharted 3: Drakes Deception
    Sony se snazi jen ziskat cas. ( Coz je pochopitelne ). Je to jako sekat travu ,ktera vyrozte.Maximalne co si chraneji PSN online .Nechapu na cele veci to jak je mozny,ze nejnovejsi PS3 hra postavena na 3.66 kde nejsou klice normal funguje z demo verze udelali zahadne full. (PSN) Az kluci prijdou na zpusob jak toho nekdo docilil ( Sony po nem pujde jak ci tak jako po flusu ). Je to radost sledovat.
  • haknuta PSVm, leda smradlava pin da tvojej ciganskej matky.
    • Upozornenie! IQ tohoto jedina ohrozuje buducnost planety!
  • Neví někdo název této hry?

    Když tady vidím, jak se tu občas někdo ptá na hry, na jejichž jména si už nemohou vzpomenout, tak jsem si řekl, že to udělám taky.

    Neví někdo prosím název této hry? Moc si z ní nepamatuji. Rozhodně nebyla 3D, hlavně se v ní střílelo, grafika byla taková pixelová a byl pohled z ptačí perspektivy, dalo se nastupovat do aut písmenem E, vcházelo se často do budov, aby se vystřílely. Vím, že toto asi moc neřekne, ale pamatuji si na jednu misi. Někde jsem se spawnul a měl jsem zastavit letadlo? Nevím, ale nějaké velké letadlo v té misi určitě bylo.

    Když tak napište, co si myslíte, že by to mohlo být.
    • Spades
      První GTA? :D
      • Bylo to něco na způsob Hotline: Miami, akorát to bylo v otevřenějším prostoru. Opravdu si z té hry moc nepamatuji. Je to taková malá záhada, co jsem to vůbec hrál. Bylo to už dávno...
        • Retro City Rampage?
          • ringmancz
            to by nebylo dávno
          • Ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit