-
RIP CS:GO
po tomhle videu už fakt nemám náladu hrát nějaký CS
(Babiš hraje CS GO)
https://www.facebook.com/imperiumhracu/videos/1899239033668258 -
-
Njn chce se před volbama přiblížit masám. V zákulisí pak řekne, co to je dneska za ******** mládež, že se baví takovými ****** *******.
-
-
nj, roky dookola hrat par aren, to je fakt na gebulu
-
-
-
Dark SASI
Zapomeň na Dark Souls Remastered. Přichází Dark SASI od zkušeného týmu ruských trollů. Jen za stovku. No nekup to! -
Hitman + Ugu
Tak jsem dal pár hodin tomu Hitmanovi a musím říci, že je to neskuteščně zjednodušený absolution, ale přesto, se to hraješ skvěle. I když je nutnost vypnout trackery, jinak je to čistej tunel. Každopádně Paříž skvělá.
Nevšiml jsem si, že by se tu někdo zmínil o nálezu ve SkillZone, docela péěkná konspirace. Ač to jde mimo mne, video a diskuze pod ním, výživné. https://www.youtube.com/watch?v=9Ze-0xiDbW8
Dokument, kde je vše do detailu nafoceno.
https://docs.google.com/document/d/1KI98qlO600GPDzN2MtGZa7daUk_Ee5eAF5x2-4yWyt0/edit -
-
Jaká pak konspirace jsou trochu zaprclý, tak si udělali vlastní reklamu no.. . každý chce mít něco z něčeho. Hehe a koupil si celé i sešn špáááš ? *14* *5*
-
-
Geniální názor jako vždy...
Ano mám celou hru..Nejsem trochu zaprclý" (jak říkáš) pirát.:) Viz. http://steamcommunity.com/id/Czech_NoOb/
Jinak kdyby jsi alespoň otevřel ten google doc tak tohle nenapíšeš. A jo třeba je to k*avina, ale minimálně je to zajímavý. -
-
Obyčejná alternate reality hra. Těch už tu bylo.
Neříkám, že nejsou sranda, ale jestli tomu fakt někdo věří, tak to mám pro něj špatné zprávy... -
Pěkný profil, ve všech "statistikách" zaostávám *4*
-
-
To asi ničemu nevadí, ale děkuji.:)
-
-
1117 her, to je hodně slušný. *4*
-
Na to je to moc okatý jinak, u tebe jsem ani nepochyboval. Pak se holt nemůžem divit když hry jsou takové jaké jsou *3*
-
-
-
-
Aoyagi
Socanské řeči? Probuď se. Zákazníci mají právo na lepší konec ME3?
Aho Coline Moriarty, ty jsi i tady v Česku? Tady je zajímavý video o tobě, podívej se na něho.
https://www.youtube.com/watch?v=BC-MKzl1mig
Pff, asi trocha zním jako socan. Jaká smůla. No, přece jen raději myslím prvně na sebe než na korporace. To se ale v dnešním světě moc nehodí jak vidno. -
-
Víc vzhůru už být nemůžu. Video zní fajn, kouknu na to ale až doma večer :/
Taky myslím hlavně na sebe. To každý duševně zdravý člověk. Nechci zasahovat do úžasně jednoduché a funkční služby, protože někdo chce ušetřit dvě eura (ze kterých by stejně polovina šla Valve). Pokud by to mě, jako hnusně sobeckému tvorovi jménem člověk, vadilo, prostě si to nebudu kupovat. Stejně jako si nekupuji nic od EA od dob ME2. Mám taky křičet, že mám právo mít celou kolekci hezky pohromadě na Steamu, že mám právo na minimální změny v ovládání a designu? Že mám právo na zdrojové kódy?
Lidi jsou hajzli a tak se k nim musí taky chovat. Předprodávání digitálních her by okamžitě začalo spoustu lidí zneužívat (nevím jak, ale oni si vždycky cestu najdou).
Jednou ze mě bude zlý diktátor. -
-
Ze mě taky, ale budu to jen hrát a ve skutečnosti budu dobrej.
Video zkoukni.
Ono je to celé o tom, že postup k jednoduchosti a funkčnosti služeb jako Steam by neměl zahazovat výhody předchozích modelů (měl jsi krabici a mohl jsi ji prodat komukoliv). -
-
Jo, mohl jsi krabici prodat komukoliv, jenomže jsi riskoval, že z tebe vydavatel vysoudí i poslední prodřený trenky (pokud by mu za to ovšem takový drobek jako koncový zákazník stál), protože v licenční smlouvě před instalací jsi mimo jiné odsouhlasil, že to nebudeš půjčovat, dál prodávat a pronajímat.
-
Původně jsem chtěl napsat něco sáhodlouhého, ale kašlu na to. Normálnímu uživateli to nic nepřinese, nevážím si lidí, kteří nejsou schopni hlasovat peněženkou. Člověk má mít právě právo volby. Pokud mu toto právo nestačí, pak potřebuje směrnice na cokoliv a pak se mi ostátní skládáme na aparát, který podporuje tyhle neschopy. Takže tao organizace jen likviduje práva lidí, kteří s tímto souhlasí. Doporučuji té organizaci, pokud se jí něco nelíbí, ať si otevře svůj vlastní obchod a při vyjednáváním s vydavateli ji všichni asi utrhají ruce nebo co. Je to jen snaha se zviditelnit. Protože kdyby jí skutečně o něco šlo, došlápla by si na nevyrovnanost cen na steamu v EU vs US a regionální zámky (i když ani po tomhle jí taky vůbec nic není). Tohle je voda na mlýn pro "frantíky", hloupé "frantíky".
-
-
Jaká ironie, když tady píšeš, že člověk má mít právo volby a pak kritizuješ ty, kdo jsou pro právo volby zákazníků na to přeprodat to, co si koupili.
Tak ať prostě Steam (= všichni různí vydavatelé, kteří na něm prodávají) a ostatní přidají možnost si buď hru skutečně koupit (můžeš si s ní dělat, co chceš) nebo si levněji koupit licenci pro jeden účet (jak jsou teď všechny hry na Steamu prodávány). Vyhráli by na tom naprosto všichni zákazníci. Měli by víc možností volby. Což se zdá být to, co sám chceš. -
-
Jistě, že souhlasím s možností volby, ale nebudu nikomu nic nařizovat. Protože tím, že někomu něco nařídím donutím zbytek lidí, kteří jsou se stavem spokojeni, podílet se na nákladech. Náklady by samozřejmě šly nahoru i spokojeným uživatelům, ať už v ceně nebo ještě větší debilizací her. A to je socialismus. V současnosti mi Steam DRM nevadí a dostačuje mi - moje právo volby - koupit x nekoupit. Až mi začne vadit DRM a licenční podmínky, můžu hrát hry zdarma nebo starý abandonware či hry od indie vývojářů, které si leckdy se zábavností a náročností na myšlení aaa titulům minimálně vyrovnají. Nikdo mě nenutí kupovat a hrát novinky. To je ta svoboda, chci svobodu. Ad absurdum - kdyby každý jednal jako já a nespokojení lidé jako ty by hry nekupovali a ani nepirátili, špatný vydavatel by neměl šanci a došlo by i na tvé přání. Ale chtíč zvítězí ;)
-
-
-
Spíš bych za tím viděl diverzitu trhu, jenže v tom případě by měli žalovat publishery, ne prodejce, a to za nemožnost volby toho předchozího modelu, který má svoje výhody. Ale to by taky museli žalovat v podstatě všechny s trochu tvrdší DRM.
-
-
-
-
Wolf
Tak jsem naistaloval Wolfa a můžete mi říct, jestli tohle myslí v roce 2014 vážně? Ta hra vypadá jako 10 stará hry, textury maji rozlišení snad 128*128 navíc vůbec nedoskakují, je problém u mě nebo takhle hnusně to vypadá všude? Že se nestydí to vydat na next-gen. -
-
Je to idTech5 engine, zase mají nějaké problémy na některých AMD kartách. A je to na všech hlavních platformách, ne jen na "next-gen".
-
-
Asi tak. Ono když to podle Benchmarku jede na GTX 760 o něco rychleji, než na AMD R9 290x, tak je dost očividný, že je někde problém. Tentokrát už si na to mohli dát pozor. Asi od vydání Rage stihli zapomenout, že idTech5 je dost náročnej na streamování textur...
-
-
To jo. Já teda koukal jen na asi dvě videa a přišlo mi to naopak graficky hodně hezký. Ostrost textur není zrovna prvotřídní, ale co se mě týká, není ani rušivá. Navíc kdyby textury byly ostřejší, tak by velikost té hry byla neskutečná, už teď má snad 40 GB.
-
-
-
Zkus nastavení grafiky na víc než nejnižší.
-
-
udelej screenshot jak to u tebe vypada. Tohle se mi uplne nezda.
-
-
Tomb Raider GOTY http://store.steampowered.com/sub/36483/
-
-
Já už teda dlouho nehrál nic takhle nového ale abych si zničil kolečko u myši než odscrolluju seznamem DLC .. no to je vážně k *11* kam až tohle došlo.
-
-
No, kdyby aspon rozsirovali pribeh ale vetsina jsou jen blbosti za 0.50... *7*
-
-
Z toho množství blbostí je jenom jediné rozšíření hry a to ještě jenom o jednu malou lokaci. Smutné.
-
dělaj tím reklamy na jejich jiné hry
-
-
-
ono hlavně jakýkoli tomb raider nemá smysl kupovat...
-
Tomb Raider GOTY Edition
Tomb Raider Definitive Edition
Tomb Raider Bigger Boobs Edition
Kolik těch edicí ještě bude, než z toho vyždímaj kolik potřebujou? *6* -
-
On hlavně není vůbec důvod to kupovat (nevím, jestli kvůli multiplayeru, to nehraju, tak mě u her nezajímá). TR je dobrá hra, ale tahle edice je jenom hromada DLC k ničemu, nebo jenom pro ulehčení hry a jediné DLC, které nabídne trochu herního obsahu se vyplatí pouze ve výprodeji, nebo se bez něj dá obejít. Zájemci o TR, který je každou chvíli v nějaké slevě za dvě tři stovky, ať si prostě koupí jenom základ a zážitek budou mít stejný jako s GOTY. DLC se prostě většinou zvrhlo ve ždímání peněz za každý prd, místo možná původního záměru na rozšiřování her.
-
-
Jenže ta GOTY edice je o 20euro levnější, takže i když jsou DLC k ničemu vyplatí se koupit GOTY.
-
-
Teď ano, ale kdo by to kupoval za 30 €, když to za chvíli zase bude někde za 10. Ale jinak ono ani nejde o nějaké nové vydání, ale o kolekci hry a DLC s přídavkem GOTY v názvu, takže je to stejně určené jenom těm, co hru ještě nemají a není to nějaké znovuprodávání hry.
-
-
-
-
-
Neco pres dvacet minut...
Uz se tesite? :D -
-
Já se těším ... na to že tu bude klid protože většina odtáhne hrát a za měsíc se vrátí jak je to zklamalo :-P
-
-
Každopádně je vidět že to funguje. Kdybych něco takového napsal včera tak určitě nebudu mít kladné hodnocení :-P
-
Vypadá to, že Silent Hill: Book of Memories je opět odloženo. Amazon udává jako datum vydání...
Myslím, že když tě hra dokáže zabavit na měsíc, tak to samo o sobě něco znamená, ne? -
-
Hmm na tom něco bude.
-
-
-
Blizzard se ani letos na E3 nedostaví, svoji účast ovšem potvrdil na Gamescom.
Ne. (a myslím to vážně)
-
-
Wiedzmin
Přijde mi, že má Zaklínač nevyváženou obtížnost a leveling. Do Velenu jsem přišel na 3 levelu a prakticky jsem nemohl dělat žádný questy až na jeden nebo dva. Nepřátelé byli na 9 levelu. Teď jsem na 14 a situace je opačná, s žádnym nepřítelem nemám problém (sekundární Igni je asi nejvíc OP) a ze Zaklínače se stává dost snadná hra, umřu jenom kvůli vlastní blbosti.
Další věc, jakej má smysl najít při plnění questu např. pro 7lvl blueprint na meč pro 20lvl??
Prý i na poslední obtížnost je hra od Novigradu jednoduchá, to je docela zklamání. Přitom zdaleka nedělám všechny úkoly.
Máte s tim taky problém?
Teď něco pozitivního, líbí se mi to množství easter eggů. třeba Novigradskej mistr pěstních soubojů se jmenuje Tyler Durdil :) -
-
Hra je poměrně lehká. Dnes dohráno, třetí obtížnost, po 93 hodinách, 62% splněných achievementů, level kolem 35 (od cca 30. levelu jsem stejně neměl do čeho dávat, protoźe jsem měl namaxovaných 12 schopností a víc jich mít aktivních nejde). Výbava - meče gryfí a zbytek kočičí.
Od 20. levelu už jsem neměl problém zabít cokoliv, jen poslední série 3 bossfightů (hlavně ten první "na kopečku", abych nespoiloval, mi dal zabrat). Oleje jsem nepoužíval vůbec, petardy taky moc ne, z lektvarů se mi nejvíce osvědčila okrová sova, co zrychluje doplňování výdrže, což společně s alternativními módy Igni a Quenu...no, není to moc fér, když si můžete skoro nepřetržitě držet štít, co vás healuje a ještě zraňuje útočníky. :-) -
-
jo alchymie je úplně odsunuta na druhou kolej, Nikdo tam nebude rvát perky, jelikož není ani potřeba. Měli ji dát nějaký vedlejší strom nezávislý na cestě meče a znamení a hráč by body ziskávat nějakou alternativní cestou a hlavně ji měli udělat tak, aby byla potřebná. Mám pocit, že nejvíce byla potřeba v jedničce.
-
-
ty mínuska máš proč? Někdo to zas neunesl? Chápete, že ta hra má moc a moc chyb? Ikdyž je fajn hra a povedla se, tak rozhodně není dokonala, takže na to přestańtě nahlížet jako na svatý obrázek , a že je hra primitvní a nevyvážená je pravda. Ze začátku masakr a pak procházka. Stejný problém jsem měl u dvojky, ve Flotsamu jsem měl problémy, pak už to byl jen casual...
-
-
Tak z Witchera si evidentně někteří udělali herní modlu. Mě taky baví a hodně, jenom si myslim že má spoustu chyb jak po technický tak herní stránce, který se z nějakýho důvodu přehlíží.
-
-
Tak každý to posuzuje jinak, já třeba hraju na nejtěžší obtížnost a hra mi nepřijde lehká ani po Novigradu. S bugy atp. jsem se zatím taky nesetkal, takže moje jediná výtka je na "teplý" barvy, který řeším pomocí SweetFX ( nepovažuju to za chybu, spíš je to otázka vkusu ) za mě jen chybka, že se topím v korunách a nemám je pořádně za co utratit = ztráta motivace (krom XP) k plnění zaklínačských zakázek.
-
-
nevidím zlo, neslyším zlo.
-
-
-
-
Změň si obtížnost a tolik nespěchej. A rozhodně není jednoduchá od Novigradu. I když se láduji oleje, lektvrady a znameními, tolikrát mě umlátí skupina topivců, že člověk musí aspoň trochu přemýšlet než se pustí do souboje. Igni má sice pritální sekundární mód, ale Grif si z toho nic nedělá, trolové akorát nahodí kamennou kůži a polednice a jejich alternativy se ti akorát rozplynou v prach, aby tě následně na dva zásahy zabili.
-
-
Ty jo, mě právě vůbec nepřijde že bych spěchal. Jasně nedělám všechny vedlejší úkoly, protože si nechci vybrat všechen obsah během prvního průchodu. Dost by pomohlo snížení zkušeností za hlavní questy. Co jsem se díval na reddit tak změna obtížnosti nic neřeší, spíš jenom začátek a trápí to víc lidí. Snad to v budoucnu vyřeší. Chybí tomu ta vybalancovanost západních her.
-
-
Tak vedlejší úkoly plň, některé ti změní i hlavní příběhovou linku v pozdější hře aniž by jsi to tušil. Potom ti naopak ty zkušenosti budou chybět a budeš dělat silnější potvory na X pokusů, protože prostě na to nebudeš mít level. Ze začátku jsem si říkal to samé, neustále 2-5 levelů na úkolem, ale pak se to nakupilo a musím brát i zakázky, abych měl zkušenosti na daný úkol. Na redditu toho napíšou. Změna rozhodně změní docela dost a kdo tvrdí opak, tak fakt kecá. Silnější potvory jsou na tu nejvyšší obtížnost neskutečně brutální a takové zabití Běsů, byť má jenom o 2 levely výš jak ty, to je výzva tak na 10 minut, když má člověk štěstí. A moc vybalancovaných západních her neznám, abych se přiznal. Takové DA:I je mnohem tragičtější, Skyrim raději ani nezmiňovat.
-
-
Na redditu toho napíšou, ale pravda je jen co napíšeš ty, viď?
Ta hra je jednoduchá i na nejtěžší obtížnost, akorát všechny ty boje trvají déle, protože mají nepřátelé strašně moc hp. Prej brutální...
-
-
-
-
Dělám všechny questy a bohužel jsem hodně "přeexpil" protivníky i další questy, za které již nemám další XP :( Tedy jde se lehce namakat a bohužel level, je zde to hlavní jako u řady her. Navíc díky "místům moci" máš další body navíc.... Rychleji si dáš to co chceš. Proto asi to omezení na aktivní dovednosti.
-
Hra je sakra jednoducha, a vubec chyb ma jak maku, nevin proc je vsichni prehlizi.
Nejtezssi obriznost ve trojce je jak normal ve dvojce. -
Ve Velenu je dost nepřátel, který maj větší level než 14. Jsem sice na 12, ale potkal jsem dost těch, co měli lebku.
-
-
Counter Strike: GO
Zdarec lidi, chtěl bych od někoho poradit...bývá někdy na steamu ve slevě Counter Strike: GO? Na steamu nakupuji teprve pár měsíců a zatím u všech kousků, které jsem si chtěl časem pořídit, jsem se dočkal různých slev, ale GO mám v hledáčku už od začátku a pořád nic...tak mě jen zajimá, jestli má vlastně cenu čekat? Děkuji za odpověď *3* -
-
Já to koupil na podzim za 5 euro (sleva 50%)
-
Sleva byla, ale tuším maximálně okolo 30%. Nějaká závratná 75% zatím ne. *5*
-
ve slevě to určitě bude. záleží jen na tom, jak moc to chceš hrát a jak to chceš promítnout do ceny.
-