-
Podle DICE bude dohrání jedné z šesti co-op misí přes net (jinak to nepůjde) v Battlefield 3...
Ja se priklanim k tem 15 minutam. *5* -
Rychlá otázka, kde prosím seženu nejlépe zadarmo nějaký maskovač ip adresy... ?
-
-
https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en
-
-
Sega má na příštích 3-5 let jasno -> chce oživovat své staré tituly.
Aha a co delali doted? Vzdyt vychazelo samy Mario a Zelda... -
-
...
Škoda, že Mario a Zelda jsou značky Nintenda a ne Segy :D (omlouvám se, jsem detailista)
-
-
So it begins...
https://www.youtube.com/watch?v=tRxcSNaVCPA -
GTA V
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151203110695097.506633.51752540096&type=1 Nový screenshoty z GTA V :) *3* -
-
Obsah je nedostupný.
-
Jiný zdroj než kniha ksichtů není?
-
-
http://www.rockstargames.com/newswire/article/37991/transport.html
-
-
sakra, to bude náročný... :) ale vypadá to dobře.
-
-
-
-
Chasing Dead
http://store.steampowered.com/app/428440/ Tf další zombíci ? *8* *7* *12* -
Doboručte mi nějakou survival hru (myšleno jako opravdu pořádnej survival)
-
-
.
Opravdu, ale opravdu survival? Vyskoč z letadla uprostřed amazonskýho pralesa jen s nožem a vodou na dvanáct hodin. -
-
Mno pokud opravdu vyskoci jen s tim nozem a vodou,tak to survival moc dlouho nebude.Ten padak by se prece jen hodil *3* .
-
-
System Shock 1/2:)
-
Projdi se Chánovem a zůstaň na živu,to bude dost survival...
-
Eternal Darkness
Fatal Frame 1-3
nějaký ty HL2 módy jako Afraid of Monsters atd. -
-
Eternal Darkness rozhodně
Siren Blood Curse
AVP1 za mariňáka
Demons Souls
-
-
-
Super Meat Boy za 70 centů
Když jsem to kupoval před rokem za 3 eura, tak jsem si říkal, jak výhodně jsem nakoupil, ale teď vidím, že všechno může být ještě lepší.
Každopádně kupuji do inventáře. Časem to někomu dám. -
-
EDIT: Steam spadl. Nestihl jsem to koupit. To mám za to, že se tady zdržuji psaním komentáře. *15*
-
-
Cos jako nestihl? Vždyť je to za 70 centů až do sedmi do rána. *1*
-
-
Však jo. *15* Já nic neříkám... Času dost. Život je dlouhý...
-
-
-
-
Fallout 4 již za dva roky
http://www.diit.cz/clanek/fallout-4-jiz-za-dva-roky/38036/ Confirm? Jestli to je aprílová demence, tak je půjdu odstřelit. -
-
"Press2005" [press2005@zenimax.com] wrote:
Unfortunately, any information not already released to the public through our website is confidential. Keep checking the website for updates soon! Sorry I couldn't be of more help!
Není to skvělé? -
@Ucho
Tak to jo. Ale na něco přece ta ostatní studia musí mít. O komerční úspěšnosti se radši bavit nebudeme, jsou to čísla neúplná a ještě zmanipulovaná nějakou velkou zlou korporací.
No nic, jdu do nějakého temného kouta klečet, klepat se a doufat. -
Doufej že jo. Páč "A ano, ve Falloutu 4 se podíváme do hodně velké části Severní Ameriky, valná část ale bude zpřístupňována postupně s dalšími a dalšími DLC, protože vydat vše na jeden zátah by se Bethesdě nevyplatilo a navíc by to bylo příliš velké sousto pro vývojáře." je snad jenom debilní vtip
-
-
Spíš doufám, protože moc nechci, aby to dělala Bethesda. Ti už ukázali na F3, že tohle univerzum jim moc nesedí. Obsidian na Hrad!
Jinak DLC taktika, to se dá v příštích letech očekávat všude. Vlastně i dnes. -
-
tak to ti asi uniklo, že Bethesda má práva na sérii Fallout, tedy ano, oni budou dělat další díly. patrně i Fallout 5.
-
-
To, že licenci mají oni, ještě neznamená, že to nemůžou zadat někomu jinému. Už to ostatně udělali jednou, že? Jestli do mě chceš rýpat, tak aspoň ať to má smysl.
-
-
MrSanta: ano, tohle Bethesda údajně pronesla. ono celé je to s tím New Vegas takové tajemné :) Bethesda si vždy dělala vše sama. tedy nevěřím, že by své hlavní tituly nenechala dělat někdy někoho jiného. taková nebyla politika Bethesdy nikdy, pokud se nepletu. dalším faktem je, že i když mají někteří v oblibě více New Vegas, komerně úspěšnější byl Fallout 3.
-
ucho: to právě smysl dává. Zaplatí vývojářské studio, aby pro ně udělalo hru z dobře prodávající série. Bethesdě zůstane čas na tvoření další TES hry a budou mít dukátky aj z další Fallout hry. Obsidian si taky něco vydělá a spokojení jsou všichni. Hlavně hráči samotní, přece jen Obsidian si s Fallout hrou poradil o dost lépe, než Bethesda.
Problém je (jestli mě pamět neklame, což se bohužel stává *7*), že Bethesda při oznámení F:NV řekla, že se nejedná o přímé pokračování F3 a že přímé pokračování (tedy F4) bude dělat Bethesda sama. -
Aoyagi: no a to právě nedávalo smysl. těžko říct, proč nechala Bethesda udělat Fallout New Vegas od Obsidianu, asi v tom cítili další peníze. třeba z kamarádství některých lidí, dobré vůle, proč ne. vše ale v rukou drží Bethesda a pochybuji, že by si další díl nechala ujít... jelikož si Bethesda koupila značku Fallout za těžký peníze, využívat ji bude pouze Bethesda... jestli něco nechá udělat zase někoho jiného? spíše ne než ano, ale nic není nemožné. ale o všem bude opět rozhodovat pouze Bethesda.
-
Pointa příspěvku, na který jsi původně reagoval, byla: Rád bych, aby se značkou Fallout nezabývalo přímo studio Bethesdy, ale Obsidianu, který je dceřiná firma Bethesdy a jako taková vytvořila New Vegas, který byl lépe přijatý médii i hráči. V diskuzi o Skyrimu jsem psal něco ve smyslu "Snad ke Creation enginu pustí Obsidian co nejdříve" a pár dní na to se objevila tahle novinka.
Jestli Bethesdí posádka pronesla cosi o tom, že značkou Fallout se hodlají zabývat jen oni osobně, tak o tom nevím a jestli to byla pravda, bude to už nějaká doba. Mohli by to přehodnotit. Ale to už nejspíš jen marně doufám v jejich prozíravost.
Edit: No jo, Fallout wikia opět podává hrozivé předpovědi: The exact list of developers is unknown, although they'll likely be mostly the same as the Fallout 3 developers. -
já nerýpu, ale tak je všeobecně známé, co Bethesda pronesla. včetně toho, jak to bude s dalšími díly... prostě v tomhle rozhoduje pouze Bethesda, pojede to na jejich enginu. kde v tom vidíš rýpání?
-
-
-
-
-
-
Jaydee dostal ban?
už asi měsíc na EG nic nenapsal. konečně si v centrále všimli, co tam vyvádí a odstřihli ho nebo je jenom někde na dovolené? na twitteru si mě zakázal :'( -
-
Vykopli ho z "jeho " serveru ? lol - to by byla docela síla jestli je/byl spolumajitel.
-
Tak na dovči evidentně není, páč ti tady zuřivě naklikává..
-
Mají tam nějaké příliš velké leháro, dokonce tam podezřele dlouho visí podvratné komentáře.
-
-
Pláž bez wifiny.
-
Tak návštěvnost už vybudoval půjde zkurv*t zase něco jiného *15*
-
-