-
Duke
OMG Lidi!
Na steamu je asi už 3 dny DUKE forever. Vyjde nějaký článek jestli je to doopravdu pravda a vyšlo to, nebo nějaký FAKE? Čekal jsem, že v den, kdy to vyjde budou famfáry nebo něco či cokoliv a ono nic. -
-
dohráno...
-
smazano
-
-
Pozoro změna! Malinko kulatý Fight Club....
pozoro trololo :) -
Hellraid
https://www.youtube.com/watch?v=aqeYqFN2HNA
No vypadá to dobře:) -
-
Vypadá to super. Jediný věci co jsem si všiml je, že když používá tu fire staff tak je tam šílenej FPS drop (a ty plameny ani nevypadaj nic moc) a že když ten paladin boss točí tu sekeru kolem sebe tak mu prolítne tím trámem.
Jinak takovejhle combat style měl mít Skyrim. -
-
No já ti nevím, v čem je ten combat tak moc jinej? Teda kromě toho, že nepřátelé neznaj běh, útok v pohybu a další věci, který jsou potřebný k tomu, aby hráče aspoň jednou pořádně trefili...
-
-
Huh, Bachův blonďatej brácha :D
-
-
http://www.muve.cz/promocje/jarohrani?utm_campaign=Muve_Internal&utm_medium=facebook.com&utm_source=post_muve.cz&utm_content=jarohrani
-
Origin
Zdá se, že se EA probralo z kómatu a dalo i nějaké ty slevy. Škoda jenom že většina z nich je naprosto o ničem. -
-
EA mělo hromadu super slev asi před měsícem, takže bych úplně nebyl tak přísnej
-
-
neznate nejaky dobry letsplayery ze r6 siege, ktery by byli sehrani, komunikovali spolu a nedelali pri tom trapne zvuky?
-
-
Zkus Beaglerush. Býval členem komunity Shack Tactical, kteří pravidelně hrají Armu. Ale zatím má z R6 jen jedno video.
-
trapne zvuky delaji vsichni letsplayeri, aby se na ne deti divaly
-
-
Steam slevy
Ještě včera jsem neměl v úmyslu cokoliv letos kupovat. Ale když jsou ty Vánoce *15* http://imgur.com/E38Tbln
Jak jste na tom letos s nakupem vy ? *5* -
-
zatím nic, takže dobrý. něco menšího možná vezmu, ale budu to hned muset dohrát :)
-
The Evil Within Bundle
-
SOMA - dobrá volba. Já to asi vidím na toho Tomb Raidera. Co dál, nevím.
-
Vemu Spec Ops: The Line za 4 eura paradni cena, hru sem jeste nehral takze se celkem i tesim.
A jeste Dirt Rally -
-
Já to vidím na posledního Tomb Raidera a Brothers in Arms trilogii, která mě svýho času nějak minula.
-
Já tam bohužel nevidím žádnou supervýhodnou nabídku, takže pravděpodobně druhé Vánoce v řadě nenakoupím nic.
-
-
ACIII zrušeno!!!
Ohromující zpráva Ubisoftu,že bylo ACIII zrušeno!Odkaz http://www.be.31337.pl/youare.swf -
-
You suck.
-
-
Taky si říkám.
"youare.swf"... každej, kdo není na netu první den ví, co to je za animačku.
Měl radši použít nějakej short URL generator.
-
-