Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Duke

    OMG Lidi!
    Na steamu je asi už 3 dny DUKE forever. Vyjde nějaký článek jestli je to doopravdu pravda a vyšlo to, nebo nějaký FAKE? Čekal jsem, že v den, kdy to vyjde budou famfáry nebo něco či cokoliv a ono nic.
    • dohráno...
    • smazano
  • Pozoro změna! Malinko kulatý Fight Club....

    pozoro trololo :)
  • Veskoslav

    Hellraid

    https://www.youtube.com/watch?v=aqeYqFN2HNA

    No vypadá to dobře:)
    • Pilgrim66
      Vypadá to super. Jediný věci co jsem si všiml je, že když používá tu fire staff tak je tam šílenej FPS drop (a ty plameny ani nevypadaj nic moc) a že když ten paladin boss točí tu sekeru kolem sebe tak mu prolítne tím trámem.

      Jinak takovejhle combat style měl mít Skyrim.
      • No já ti nevím, v čem je ten combat tak moc jinej? Teda kromě toho, že nepřátelé neznaj běh, útok v pohybu a další věci, který jsou potřebný k tomu, aby hráče aspoň jednou pořádně trefili...
    • Huh, Bachův blonďatej brácha :D
  • http://www.muve.cz/promocje/jarohrani?utm_campaign=Muve_Internal&utm_medium=facebook.com&utm_source=post_muve.cz&utm_content=jarohrani
  • Veskoslav

    Origin

    Zdá se, že se EA probralo z kómatu a dalo i nějaké ty slevy. Škoda jenom že většina z nich je naprosto o ničem.
    • Pilgrim66
      EA mělo hromadu super slev asi před měsícem, takže bych úplně nebyl tak přísnej
  • neznate nejaky dobry letsplayery ze r6 siege, ktery by byli sehrani, komunikovali spolu a nedelali pri tom trapne zvuky?
    • Zkus Beaglerush. Býval členem komunity Shack Tactical, kteří pravidelně hrají Armu. Ale zatím má z R6 jen jedno video.
    • trapne zvuky delaji vsichni letsplayeri, aby se na ne deti divaly
  • froztik

    Steam slevy

    Ještě včera jsem neměl v úmyslu cokoliv letos kupovat. Ale když jsou ty Vánoce *15* http://imgur.com/E38Tbln

    Jak jste na tom letos s nakupem vy ? *5*
    • ringmancz
      zatím nic, takže dobrý. něco menšího možná vezmu, ale budu to hned muset dohrát :)
    • The Evil Within Bundle
    • jamar28
      SOMA - dobrá volba. Já to asi vidím na toho Tomb Raidera. Co dál, nevím.
    • Lukass
      Vemu Spec Ops: The Line za 4 eura paradni cena, hru sem jeste nehral takze se celkem i tesim.
      A jeste Dirt Rally
    • Lukyz
      Já to vidím na posledního Tomb Raidera a Brothers in Arms trilogii, která mě svýho času nějak minula.
    • Mart9
      Já tam bohužel nevidím žádnou supervýhodnou nabídku, takže pravděpodobně druhé Vánoce v řadě nenakoupím nic.
  • ACIII zrušeno!!!

    Ohromující zpráva Ubisoftu,že bylo ACIII zrušeno!Odkaz http://www.be.31337.pl/youare.swf
    • MishKonn
      You suck.
      • Ringwraith
        Taky si říkám.

        "youare.swf"... každej, kdo není na netu první den ví, co to je za animačku.

        Měl radši použít nějakej short URL generator.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit