-
,,,
Stříbrná medaile v rychlobruslení žen na 3 km:) -
-
no a? nemas kamose na pokec?
-
Je to sice hezké, ale psát to sem je naprosto zbytečné. Koho Olympiáda zajímá, ten se na ni dívá a ten, komu je to jedno, se výsledky stejně dozví z jakéhokoliv média. Tady je to akorát silný off-topic co zabírá místo.
-
-
Nedívám, zajímá.
-
Rozhodně lepší info z olympiády než bludy co tu píše Jack, které nedávají smysl ani po desátém přečtení.
-
-
Ja bych tady vidal rozhodne radsi Jackovi kecy o hrach nez aby sem nekdo hazel sportovni vysledky.
-
Máš používat detroller jako všichni ostatní.
-
Diky ze si me zminil, pak bych tedy tech par bludu napsat mohl... i kdyz tak nejak neni o cem. *7*
-
-
-
Wustová byla neporazitelná, jela jak ďábel.
-
-
Jako koukal jsem se, asi měla lepší nože na bruslích:-D
-
-
Jestli, bude neporazitelná i delších tratí, tak to bude zajímavý.
Asi má o dost lepší fyzičku. -
-
Spíše tréninkové podmínky:) To totiž není jenom o fyzičce. A Nizozemsko je velmoc a narozdíl od nás, se nevykašlali na výstavbu odpovídající jejich postavení ve světovém žebříčku.
-
-
Tak stavě u nás halu pro minimum lidí kteří tento spor v ČR provozují nemá smysl.
Lepší by byla podpora pro dané sportovce.
-
-
-
-
-
-
Dizaj
Do kela co to je za příšerný disajn? Kde mám světlou verzi? A proč bleskovky nejdou posouvat, ale musím extra kliknout? -
-
A tak Bleskovky už posouvat jdou. Ještě světlou variantu prosím, nejsem haxor roxor z roku 1998.
-
-
Tak sice jsem konzoli nechtěl, exluzivity nepovažuji za nejchytřejší nápad, ale taky mě zbyl jeden slevový kupon, tak jsem neodolal. Za 9800 je to dle mého jak zadarmo a hlavně Bloodborne!!!!!! Moc se těším...
-
-
Neboj. Poté zaplatíš více na hrách a předplatnem.
-
-
BGEE
Tak je potvrzeno - Nové BGEE vyjde nejen na PC, ale i na IOS (Ipad 1,2,3)
viz. Trent Oster tweet.
"Trent Oster @TrentOster Close
@DreadGazeebo iOS is not the only platform for #bgee #baldursgate So far we've committed to PC and #iPad 1,2 and 3" -
Zkoušel ještě někdo ten náhodný steam klíč na aukru á 29,-?
Zajímalo by mě co všechno z toho může padnout, já dostal Zeno Clash 2 -
-
obyčejná ochcávka na lidi, co nesledují slevové akce. aneb jak vydělat na lidské hlouposti...
-
Věci co byly v bundlech za dolar...
-
-
Takze defakto peknej prodel. *3*
-
-
-
Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep není poslední DLC pro Borderlands 2, oznámil šéf Gearboxu Randy Pitchford.
Doufám, že to je alespoň poslední příběhový DLC. -
-
Klidně ať je jich víc budou dobrá. Alespoň tak jako to poslední.
-
-
Majitelé PC verze Batman: Arkham Knight označují hru jako neoptimalizovaný odpad. Na vině je pravděpodobně zabudované Denuvo DRM.
To se dalo čekat podle toho s kým spolupracují
http://cdn4.dualshockers.com/wp-content/uploads/2014/11/image.jpg
Tedy má to SteamStub + Denuvo. Více = lepší. Snad to někdo bude umět sledovat, zda jsem to podle občanky a fotky skutečně zapnul Já a ne někdo jiný.
https://github.com/atom0s/Steamless -
Path of Exile
Vcelku kvalitni diablovka Path of Exile, ktera je zatim v closed bete a tento rok se planuje prejit do open bety, je tento vikend na vyzkouseni i pro ty, kteri nedostali beta klic. Pokud mate nekdo zajem, doporucuji. Hru muzete stahnout na pathofexile.com -
Zhlédněte povedený pětiminutový film Assassin's Creed 3: Rebel Blades natočený na motivy známé...
Nádhera. Opravdu nádhera. -
Nový PS přijde, tehdy až vývojáři vytěží z konzole maximum...
A Killzone 3 a nový Uncharted z toho tahá co? *16*