Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    StarCrafts Mod Release Date Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=QuaCCKr3yQY
  • Veskoslav

    The Dwarves

    Kdo podpořil tvůrce na KS více jak 45 chechtáky, tak na svém účtu, co u nich máte, tak už je k dispozici Steam kód na Alpha test:)
  • Potvrzeno: Vývoj Silent Hills byl zrušen.

    To člověku dokáže zkazit den. *9*
    • oktavius66
      Asi takhle: http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_6aI0nCd7d9dJl0wqrVavVEXbFZNu6DtW.gif
  • prudislav

    Halo 3 PC trolling

    http://www.kn00tcn.net/site/halo-3-for-pc/ PHalo 3 objevena v profilech driverů od AMD/ATI
    • Prvne se obejevil zaznam na steamu, ted zase tohle. Ze by prece jen na te PC verzi neco bylo?
      • No, nebo to je nějaký šum mezi novými konzolemi a PC.
        • prudislav
          možná steam na X720 :-D
  • Jak moc je nový Tony Hawk zabugovaný? Až kouzelně hodně! Podívejte se na video!

    Vývojáři by si měli dát každý den ráno facku, dokud to neodbugujou :-D
    • PreidaQ
      Ono nejde ani tak o bugy. Hlavně udělali hru, o kterou v téhle podobě nikdo nikdy nestál.
  • MickeyMutant

    Botanicula

    Všude vychází okouzlené recenze na Botaniculu, snad už taky něco píšete.
  • Malleth

    Darksiders II mjůzik - case solved

    Měl bych menší dotaz na majiele PC verze Darksiders II.
    Je možný se dostat k souborům s hudbou? Jsou tam volně jako mp3, nebo jsou zabalený v nějakým šíleným archivu do kterýho se nedostanu?
    Shánim totiž jednu skladbu, která není na soundtracku a nemůžu jí nikde sehnat.
    Díky za případnou odpověď
    • MickeyMutant
      Nejsou volně. Jsou zabalený v nějakým šíleným archívu, jak píšeš.

      Že by něco nebylo na youtube?
      • Malleth
        Bohužel, na tubě sem ji našel jen v nějakým walkthrough, ale tam jsou i zvuky ze hry :(
        Ale i tak dík.
        • Jazz
          Co hledáš ?
          Guardian fight music ?
          • Malleth
            Nene, tu není problém najít. Shánim tu co hraje v tomhle walkthrough. Je podobná Plains of death.

            http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=CynAOZv1gvo&t=133
            • Malleth
              Cool, to je ono *3*
              Díky
            • MickeyMutant
              Gilded Arena:
              http://www.youtube.com/watch?v=h6eT9CtFJpQ&list=PLf11kxorCVRVJ9ln6whSbUCIQYcnOUrb3
            • Malleth
              Díky moc
            • Ronox
              Napiš mail nebo kontakt a pošlu ti link na gamerip soundtrack. Nebudu ho tady veřejně postovat.
  • Na jednotlivých serverech hry Battlefield 3 půjde nastavit, zda se hráčům bude či nebude regenerovat...

    Je fajn,ze naslouchaji tomu,co se fanouskum nelibi a dali do hry moznost volby.
    Treba to nakonec bude zabavne i pro fanousky klasickych dilu battlefielda.
    • Klasickej fanousek Battlefielda si vzdycky neco najde :D
  • retro games play

    Ahoj o čem má být dnešní retro?? nevíte?
  • Do obchodů již bylo expandováno přes 5 milionů kopií Fallout: New Vegas.

    Expandováno, to je něco jako s montážní pěnou? *1*
    • Tahle bleskovka mě snad ještě zabije *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit