-
StarCrafts Mod Release Date Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=QuaCCKr3yQY -
The Dwarves
Kdo podpořil tvůrce na KS více jak 45 chechtáky, tak na svém účtu, co u nich máte, tak už je k dispozici Steam kód na Alpha test:) -
Potvrzeno: Vývoj Silent Hills byl zrušen.
To člověku dokáže zkazit den. *9* -
-
Asi takhle: http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_6aI0nCd7d9dJl0wqrVavVEXbFZNu6DtW.gif
-
-
Halo 3 PC trolling
http://www.kn00tcn.net/site/halo-3-for-pc/ PHalo 3 objevena v profilech driverů od AMD/ATI -
-
Prvne se obejevil zaznam na steamu, ted zase tohle. Ze by prece jen na te PC verzi neco bylo?
-
-
No, nebo to je nějaký šum mezi novými konzolemi a PC.
-
-
možná steam na X720 :-D
-
-
-
-
Jak moc je nový Tony Hawk zabugovaný? Až kouzelně hodně! Podívejte se na video!
Vývojáři by si měli dát každý den ráno facku, dokud to neodbugujou :-D -
-
Ono nejde ani tak o bugy. Hlavně udělali hru, o kterou v téhle podobě nikdo nikdy nestál.
-
-
Botanicula
Všude vychází okouzlené recenze na Botaniculu, snad už taky něco píšete. -
Darksiders II mjůzik - case solved
Měl bych menší dotaz na majiele PC verze Darksiders II.
Je možný se dostat k souborům s hudbou? Jsou tam volně jako mp3, nebo jsou zabalený v nějakým šíleným archivu do kterýho se nedostanu?
Shánim totiž jednu skladbu, která není na soundtracku a nemůžu jí nikde sehnat.
Díky za případnou odpověď -
-
Nejsou volně. Jsou zabalený v nějakým šíleným archívu, jak píšeš.
Že by něco nebylo na youtube? -
-
Bohužel, na tubě sem ji našel jen v nějakým walkthrough, ale tam jsou i zvuky ze hry :(
Ale i tak dík. -
-
Co hledáš ?
Guardian fight music ? -
-
Nene, tu není problém najít. Shánim tu co hraje v tomhle walkthrough. Je podobná Plains of death.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=CynAOZv1gvo&t=133 -
-
Cool, to je ono *3*
Díky -
Gilded Arena:
http://www.youtube.com/watch?v=h6eT9CtFJpQ&list=PLf11kxorCVRVJ9ln6whSbUCIQYcnOUrb3 -
Díky moc
-
Napiš mail nebo kontakt a pošlu ti link na gamerip soundtrack. Nebudu ho tady veřejně postovat.
-
-
-
-
-
-
Na jednotlivých serverech hry Battlefield 3 půjde nastavit, zda se hráčům bude či nebude regenerovat...
Je fajn,ze naslouchaji tomu,co se fanouskum nelibi a dali do hry moznost volby.
Treba to nakonec bude zabavne i pro fanousky klasickych dilu battlefielda. -
-
Klasickej fanousek Battlefielda si vzdycky neco najde :D
-
-
retro games play
Ahoj o čem má být dnešní retro?? nevíte? -
Do obchodů již bylo expandováno přes 5 milionů kopií Fallout: New Vegas.
Expandováno, to je něco jako s montážní pěnou? *1* -
-
Tahle bleskovka mě snad ještě zabije *4*
-