Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 270. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Divinity: Original Sin a Shovel Knight (8/10), nejhůře dopadlo Supernauts (3/10).

    EDGE, casopis ktory ma v 100. najlepsich hrach ever v 2. 10tke Oblivion
    *7*
    btw, Divinity si zasluzilo viac
  • Draken69CZ

    Počítačový pirát se dohodl na alternativním trestu: Jeho video musí dosáhnout 200 tisíc zhlédnutí

    Hustý *8* tak takhle vypadá Jack *3* http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/38165-pocitacovy-pirat-se-dohodl-na-alternativnim-trestu-jeho-video-musi-dosahnout-200-tisic-zhlednuti
    • Jak tam dole v diskusi někdo píše. Je to vymyšlený mediální kampaň jen... Už jen ta firma Mediakom, která dělá reklamy a např. i to že za 8 let nasdílel několik desítek GB dat??? WTF? To je 8 filmů v HD...
    • socka co krade a pak neni schopna platit, stejne jako vetšina pc hraču
    • Veskoslav
      BSA jsou stejné kur*y jako OSA. Číslíčka si cucají z prstu. Navíc si myslím, že je to domluvené video na bububu efekt....Ono se stačí podívat, kdo je za tím "projektem"....Celé to zavání tím hloupým videem, kterým mě trestají, když si koupím film na DVD/BlueRay.

      Jinak BSA nemá jakoukoliv pravomoc, u nás ani oficiálně nepůsobí po průserech, co udělala. Má asi stejnou pravomoc či moc jako svaz Zahrádkářů. A video a doména je ve "vlastnictví" Mediakom s.r.o. Což jsou parchanti, co si vymýšlí příběhy na marketing/lobby a jiné legrace v podání této směšné výzvy.
      • urna už je na ceste k tobe domu
        • Spíš si na cestě do urny *1*
        • Veskoslav
          URNA? Maxíku, jdi si hrát na písek;)
  • ucho

    Groupees

    http://youtu.be/A4XlKAPtpYo
  • IWKYN

    EA se chvástá, že jejich Battlefield 3 bude nejlepší hrou tohoto roku. Na to, že máme teprve...

    EA směřuje do tak mocný ďuzny, že sahaj po těch nejdebilnějších pokusech jak přitáhnout pozornost ke svejm chabejm výmluvám pro hry...
  • ringmancz

    nový trailer na Mad Maxe

    https://youtu.be/0VHpEyxcgU4

    super hudba
  • MickeyMutant

    Dnes vychází DLC Army of the CR k ArmA 2, kde se konečně objeví jednotky a mise pro Českou armádu.

    Hlavní mise povede pěšky z Tábora do Putimi.
  • Vogon

    GameStar o Dark Souls 3, Tales of Berseria a Dragon Ball na TGS

    https://www.youtube.com/watch?v=RSZD77KfRLU
    Moje minimální znalost angličtiny mi říká, že měli interview s Miyzakim. DLC bude dlouhé okolo patnácti hodin. Miyazaki by chtěl udělat live action film Dark Souls.
  • Amylee.Anderson

    Několik dortů, které potěší srdce každého hráče.

    The cake is a lie!
  • Half a Million GTA$ Stimulus Package this Month

    Ví někdo jak to je s odměnou od Rockstarů v GTA Online ? Od 12.10 co jsem registroval GTA V v Social clubu jsem neviděl ani jednu splátku o které mluvili :( Už někdo z vás dostal nějaké GTA dolary na ingame účet ?
    • Rockstaři jsou proslulí tím, že si dávají na čas. *1* Jen vydrž.
    • Miserius
      Ne, prvních 250 tisic pošlou až opraví zbytek bugů, mělo by to být do konce tohodle týdne, ale to už asi nestihnou... Ale tak týden tomu dej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit