-
Just Cause 3
Tak to konecne vezmu, za tech par korun co to je na steamu se to vyplati ikdybych to mel po 5 hodinach prestat hrat. -
-
Na PS4 jsem, kupoval rovnou plný bundle a nakonec to vypadá , že se k těm DLC ani nedostanu , protože gameplay je jedním slovem STRAŠNÝ (.... a robotí ostrov hlídá gravitační anomále :( ) !!!!
Po hodině haraní Just cause 3 se cítíte jako ..... po třech směnách v kolbece :/ ....a to fakt už není zábava . -
Dobrý, snad to brzo cracknou abych si zahrál i DLC ( ne opravdu je to trochu moc jen za pár blbostí)
-
-
Horizon Zero Dawn
Mám dotaz a nikde o tom nemohu nic najít. Je potřeba k hraní DLC pro Horizon Zero Dawn, který má brzy vyjít, vlastnit základní hru? Díky -
-
Není to standalone, takže potřebuješ základ.
-
-
Divinity: Original Sin zítra konečně na GOGu
nadpis mluví za vše, kdo jste čekali, zejtra by to tam mělo vyjít (já jsem teda backer, takže pařím už dávno :D -
Nema nekdo nejaky slevovy kupon na Life is Strange ep1 nebo Besiege ? Nebo nejaky shop se slevou.
-
-
diky
-
http://www.nuuvem.com.br/produtos/search/life+is+strange komplet za 9 euro nebo ep. 1 za 2,7euro
Aha, příště refreshnu než odpovim :-) -
http://www.nuuvem.com.br/produto/2592-life-is-strange-episode-1
90 korun
-
-
Problem s instalaci?
Mel jeste nekdo problem s instalaci na Win 7. Instalace v polovine zastavi a uz se nenakopne. -
-
já mám XP a žádný problém jsem neměl.
omrkni fórum: http://forum.maniaplanet.com/
případně napiš na support. tam byly dvě možnosti instalace mám dojem (i když to bylo asi jen možnost stažení vlastně) -
trackmania jsem zapomel uvest :)
-
-
V The Witcher 3 půjde kdykoliv zaútočit ze sedla koně.
Wáááu! tomu říkám pokrok! *15* -
Pokud někdo chce vyzkoušet
Tak v pátek-neděle je myslím poslední Beta v ramci TESo a bude k dispozici Imperiální rasa. -
Náš kanál na Youtube překročil tento týden 10 tisíc odběratelů. Víme, že kdejaký nadějný mladík má dneska mnohem víc, ale stejně nás to těší - možná proto, že už nejsme nadějní mladíci ;). Každopádně děkujeme vám všem za podporu a jako menší dárek za
Těžko říct, jestli jsme ten "dárek" chytli za odměnu, nebo za trest. Tohle už se nedá vydržet ani jako kuriozita. -
-
cg kluci, holt to chce vice se vyprsit, nebo se chovat jako ko***i ? :D a dalsich 10K mate do tydne
-
-
nevíte někdo jak se mezi nejprodávanější hry na Steamu dostal Spec Ops: The Line a to bez akce?
-
-
Byl v dvoudenní akci za €3.99.
-
-
jsem i vzpomněl pak že jsem se dival v 19:15 a to vlastně ještě neaktualizujou
-
-
asi to bude tím horkem...
-
-
Kingdom Come je doma!!!!!
Ani jsem nečekal, že to dneska dojde - email o odeslání žádnej, sledovací číslo taky nikde a PPLka před doručením taky nevolala.
Už se instaluje a jde se po stažení updatů pařit.
Jupí. *14* *14* *14* *14* *14* *14* -
-
To je výborná zpráva. Snad to už dostaly i eshopy, aby to mohly v pondělí odeslat a v úterý jsem to měl doma.
-
Hmm, já musím počkat přinejlepším do úterka... *9*
-
Škoda že první update bude mít přes 20 gb. *7*
-