-
Pár měsíců po vydání survival hororu Amy na PSN a XBLA vyjde hra i pro PC!
na PSN jsem to teda nenasel,to teprve vyjde?vypada to paradne
http://www.youtube.com/watch?v=UpjmwjwZ258&feature=related -
-
Nojo. Vypada to zajimave. Pohyby teda obcas vypadaj dost divne, a vubec netusim co konkretne bude napni hry, ale... ..Jo. : )
Release podle IGN jedenactyho septembera...
-
-
Další DLC bojovnicí, která doplní soupisku Injustice: Gods Among Us, je Batgirl.
tak to jsem rad, ale zajmavejsi me prijde batwoman (aspon podle aktualnich komiksu) -
Xbox One 1,7Ghz
Dnes startuje výroba, tohle je finální frekvence místo původních 1,6 To jen kdyby to někoho zajímalo :) -
-
1.75
http://www.nowgamer.com/news/2067709/xbox_one_cpu_upgrade_confirmed_by_microsoft.html -
-
Dobrá zpráva, nicméně PS4 je pořád výkonově silnější, tak to aby v MS začali s tím cloudem "kouzlit". *1*
-
-
-
12 kvalitních screenů z Infamous 2, pastva pro vaše oči.
Bleskař už zase jedl vtipnou kaši nebo co. Koukal vůbec na ty screeny??? -
-
asi tak. je to chudé, ale přesto nic co by mělo urazit. Pastva pro oči? Tady asi někomu čerstvě vyléčili šedý zákal *1*
-
-
Nebo na mě přišlo jaro...?! *1*
-
-
Všechny záběry v traileru TES V: Skyrim jsou prý přímo ze hry.
to působí až smutně *1*
-
-
-
Asi tak něak *7*
-
-
Poklidná ukázka dne v Grand Theft Auto IV.
uz si jen dat pivko a cigo,relax :-) -
Majitelé PS+ účtů dostanou možnost od 8.3 vyzkoušet demo Mortal Kombat, ostatní si ho užijí...
A to se máme posrat z toho? Že bude o týden později? -
-
Počkej až vyjde demo, bude se dít to samí, co se dělo když vyšlo demo na Crysis 2 na xbox o týden či dva dřív. To byli zasranci všichni xboxaři. Teď to bude naopak, je to radost sledovat tohle dětské hašteření *1*
-
-
Crysis 2 je po roce opět v nabídce STEAMu.
Ešteže to tým nafúkancom z EA nakoniec došlo chá-chá... -
-
došlo jim leda tak, že budou potřebovat další ovce, aby si trojku koupili na Originu. Tak proč neudělat "vstřícné" gesto a trojku zas dát origin only. Je to opravdu průhledné, se divím, že to někdo nevidí.
-
-
Možný leak
Final Fantasy Versus XIII přejmenováno na Final Fantasy XV, a vychází i na Wii U?
http://i50.tinypic.com/k9b21g.jpg
Dost možná fake... ale třeba ne. Uvidíme na E3. -
-
Deset prvních screenů ze hry Dead Space 3 najdete v naší galerii.
Je až obdivuhodné, že jsem tímto nejapným žertem dospěl Ringwraithovi kapitulace.Jen počkej Trole... -
-
Dobře ty. Příště už mu snad praskne cévka.
-
-
Al Lowe chce zrušit Kickstarter projekt Sam Suede: Undercover Exposure pro porušení autorských práv.
Kdy už konečně pochopíš, že to tu nikoho nezajímá? -
-
qwer: Tohle je herní server a každá aktualita a zpráva týkající se her tu má svoje místo. I v rámci gamescz existují mnohé subkultury a jsem si jist, že JPRG tu nějaké příznivce určitě má.
Takže jestli tu uživatele něco opravdu nezajímá, jsou to útočné a bezobsažné příspěvky. *3*
BTW, rozdělení plusů a mínusů v tomto vlákně svědčí o tom, že obecně nemají ani minimální směrodatnou hodnotu. -
-
Dal jsem ti -1, abych tě podpořil s tou teorií směroplatnosti. Nechť mi všichni, co jsou s námi zajedno, také nakliknou -1, aby v tom bylo jasno.
-
-
Jen si mě pluskujte, ubožáci. Však ono se vám to jednou vrátí.
-
-
Dík Cahu, to je od tebe fér, že jsi se mě zastal, i když nejsme ti nejlepší kámoši.
Ale stejně už té obecné nálady na zdejších diskuzích mám až po krk. Napsal jsem na Tiscali helpdesk ať mi zruší účet(y) a zůstanu maximálně jako read-only.
Ale ty žij blaze!
Jo a konec Mass Effect 3 je naprosto otřesnej. To já tak jenom na rozloučenou. *3* -
-
Sice mi taky prisel prispevek od qwer mimo,presto si neodpustim poznamku,ze sis urcitou nenavist mezi urcitymi ctenari vypestoval sam.
Tak se potom nediv,ze na tebe pak nekdo takhle zautoci,i kdyz v tomto pripade neopravnene. *3* -
-
Deset prvních screenů ze hry Dead Space 3 najdete v naší galerii.
Chudáčku, tak nám sem napiš ještě aspoň dvakrát, jak jsi si nechal zrušit acount, aby všichni věděli jaký jsi mučedník. -
avp8 -> To tak možná posledního půl roku. Předtím jsem psával hůř a víc jsem si dělal zlou srandu z Biodronů atd. Jo a taky jsem se netajil svou oblibou japonských her. A to některé osoby jaksi neunesou.
Ale vem to čert. Když si napíšete do přihlášení "Ringwraith" a zkusíte jakékoliv heslo, tak se dozvíte, že jsem byl zablokován administrátorem jak jsem si přál. -
Čím si ji vypěstoval? Tím že říkal pravdu? Kdekoliv sem ho viděl psát tak se vyjadřoval slušně a s přehledem.
-
-
-
-
Kašli na něj. :) Tomu pomůže už jedině blízké prozkoumání rozjetého autobusu. *12*
-
-
Ani bych se nedivil kdyby si pod autobusem skončil ty a to dobrovolně, páč podle toho jak silně zaujate se tu navážíš do jap. věcí si nejspíš náká hodně smutná troska, navíc pokaždý vezmeš nick dotýčnýho a změníš ho na vulgaritu takže si i nejspíš solidně tupej.
Je mi tě hodně líto a možná bys měl navštívit psychiatra. -
-
To že ti chutná náplň psích genitálií po zapumpování není můj problém ringouši a jestli máš ještě jiné sklony o kterých stále mluvíš tak mi o nich už prosímtě neříkej už tak je toho máš naloženo dost. *12*
-
Chudáci "japonské věci"... *15*
-
Bez na nádraží ať chytíš vlak ty sele. *12*
-
-
Jen do toho ulev si, aspon nebudeš mít sebevražedný sklony .
-
-
-
Nikdy, ale opravdu nikdy nenadávám přímo někomu.
Ale tobě budu. Jsi hnusnej kreténskej kkt.
Redakce nechtěla, aby se v diskuzích vytvořila elitářská nálada, kdy se útočí na každého s jinými zájmy a názory. Ale stalo se. Z lidí jako jsou tito je mi na blití. -
-
bů bů bů .. tak už si to hoď ať je klid. *12*
-
-
-
Chmh. Aby sis nenadělal do kalhot. Je to naprosto obyčejná zpráva o možný novince. Jsme na herní stránce.
Jestli se ti zatínají těstičky nad každou východní hrou, tak je mi líto, ale budeš muset jít někam, kde budou psát jen o západních hrách. Třeba si založ blog.
A nějakej nikdo jako ty nemá žádný právo rozhodovat, co lidi zajímá a ne.
-
-
-
Hideo Kodžima se zapsal do Guinnessovy knihy rekordů jako šéf vývoje s nejvíce sledujícími na Twitteru a Instagramu.
Velika gratulace! To je proste splneny sen!
-
Legend of Zelda: Skyward Sword z GI
linky na uloz.to jsou zde!
Strana 1-2 Recenze: http://www.uloz.to/10937474/page1-2-png
Strana 3-4: http://www.uloz.to/10937475/page3-4-png
Strana 5-6: http://www.uloz.to/10937476/page5-6-png -
-
Nádhera. Díky moc.
-