Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pár měsíců po vydání survival hororu Amy na PSN a XBLA vyjde hra i pro PC!

    na PSN jsem to teda nenasel,to teprve vyjde?vypada to paradne

    http://www.youtube.com/watch?v=UpjmwjwZ258&feature=related
    • Nojo. Vypada to zajimave. Pohyby teda obcas vypadaj dost divne, a vubec netusim co konkretne bude napni hry, ale... ..Jo. : )
      Release podle IGN jedenactyho septembera...
  • holec89

    Další DLC bojovnicí, která doplní soupisku Injustice: Gods Among Us, je Batgirl.

    tak to jsem rad, ale zajmavejsi me prijde batwoman (aspon podle aktualnich komiksu)
  • Xbox One 1,7Ghz

    Dnes startuje výroba, tohle je finální frekvence místo původních 1,6 To jen kdyby to někoho zajímalo :)
    • 1.75

      http://www.nowgamer.com/news/2067709/xbox_one_cpu_upgrade_confirmed_by_microsoft.html
      • xnire
        Dobrá zpráva, nicméně PS4 je pořád výkonově silnější, tak to aby v MS začali s tím cloudem "kouzlit". *1*
  • 12 kvalitních screenů z Infamous 2, pastva pro vaše oči.

    Bleskař už zase jedl vtipnou kaši nebo co. Koukal vůbec na ty screeny???
    • smejki
      asi tak. je to chudé, ale přesto nic co by mělo urazit. Pastva pro oči? Tady asi někomu čerstvě vyléčili šedý zákal *1*
      • Nebo na mě přišlo jaro...?! *1*
        • smejki

          Všechny záběry v traileru TES V: Skyrim jsou prý přímo ze hry.

          to působí až smutně *1*
    • Asi tak něak *7*
  • Poklidná ukázka dne v Grand Theft Auto IV.

    uz si jen dat pivko a cigo,relax :-)
  • Ataker

    Majitelé PS+ účtů dostanou možnost od 8.3 vyzkoušet demo Mortal Kombat, ostatní si ho užijí...

    A to se máme posrat z toho? Že bude o týden později?
    • Počkej až vyjde demo, bude se dít to samí, co se dělo když vyšlo demo na Crysis 2 na xbox o týden či dva dřív. To byli zasranci všichni xboxaři. Teď to bude naopak, je to radost sledovat tohle dětské hašteření *1*
  • genki.sudo

    Crysis 2 je po roce opět v nabídce STEAMu.

    Ešteže to tým nafúkancom z EA nakoniec došlo chá-chá...
    • došlo jim leda tak, že budou potřebovat další ovce, aby si trojku koupili na Originu. Tak proč neudělat "vstřícné" gesto a trojku zas dát origin only. Je to opravdu průhledné, se divím, že to někdo nevidí.
  • Ringwraith

    Možný leak

    Final Fantasy Versus XIII přejmenováno na Final Fantasy XV, a vychází i na Wii U?
    http://i50.tinypic.com/k9b21g.jpg

    Dost možná fake... ale třeba ne. Uvidíme na E3.
    • Deset prvních screenů ze hry Dead Space 3 najdete v naší galerii.

      Je až obdivuhodné, že jsem tímto nejapným žertem dospěl Ringwraithovi kapitulace.

      Jen počkej Trole...
      • Dobře ty. Příště už mu snad praskne cévka.
    • Al Lowe chce zrušit Kickstarter projekt Sam Suede: Undercover Exposure pro porušení autorských práv.

      Kdy už konečně pochopíš, že to tu nikoho nezajímá?
      • Cahir
        qwer: Tohle je herní server a každá aktualita a zpráva týkající se her tu má svoje místo. I v rámci gamescz existují mnohé subkultury a jsem si jist, že JPRG tu nějaké příznivce určitě má.

        Takže jestli tu uživatele něco opravdu nezajímá, jsou to útočné a bezobsažné příspěvky. *3*

        BTW, rozdělení plusů a mínusů v tomto vlákně svědčí o tom, že obecně nemají ani minimální směrodatnou hodnotu.
        • MickeyMutant
          Dal jsem ti -1, abych tě podpořil s tou teorií směroplatnosti. Nechť mi všichni, co jsou s námi zajedno, také nakliknou -1, aby v tom bylo jasno.
          • MickeyMutant
            Jen si mě pluskujte, ubožáci. Však ono se vám to jednou vrátí.
        • Dík Cahu, to je od tebe fér, že jsi se mě zastal, i když nejsme ti nejlepší kámoši.

          Ale stejně už té obecné nálady na zdejších diskuzích mám až po krk. Napsal jsem na Tiscali helpdesk ať mi zruší účet(y) a zůstanu maximálně jako read-only.

          Ale ty žij blaze!
          Jo a konec Mass Effect 3 je naprosto otřesnej. To já tak jenom na rozloučenou. *3*
          • Sice mi taky prisel prispevek od qwer mimo,presto si neodpustim poznamku,ze sis urcitou nenavist mezi urcitymi ctenari vypestoval sam.
            Tak se potom nediv,ze na tebe pak nekdo takhle zautoci,i kdyz v tomto pripade neopravnene. *3*
            • Deset prvních screenů ze hry Dead Space 3 najdete v naší galerii.

              Chudáčku, tak nám sem napiš ještě aspoň dvakrát, jak jsi si nechal zrušit acount, aby všichni věděli jaký jsi mučedník.
            • avp8 -> To tak možná posledního půl roku. Předtím jsem psával hůř a víc jsem si dělal zlou srandu z Biodronů atd. Jo a taky jsem se netajil svou oblibou japonských her. A to některé osoby jaksi neunesou.

              Ale vem to čert. Když si napíšete do přihlášení "Ringwraith" a zkusíte jakékoliv heslo, tak se dozvíte, že jsem byl zablokován administrátorem jak jsem si přál.
            • Čím si ji vypěstoval? Tím že říkal pravdu? Kdekoliv sem ho viděl psát tak se vyjadřoval slušně a s přehledem.
      • Kašli na něj. :) Tomu pomůže už jedině blízké prozkoumání rozjetého autobusu. *12*
        • EuroSamurai
          Ani bych se nedivil kdyby si pod autobusem skončil ty a to dobrovolně, páč podle toho jak silně zaujate se tu navážíš do jap. věcí si nejspíš náká hodně smutná troska, navíc pokaždý vezmeš nick dotýčnýho a změníš ho na vulgaritu takže si i nejspíš solidně tupej.
          Je mi tě hodně líto a možná bys měl navštívit psychiatra.
          • To že ti chutná náplň psích genitálií po zapumpování není můj problém ringouši a jestli máš ještě jiné sklony o kterých stále mluvíš tak mi o nich už prosímtě neříkej už tak je toho máš naloženo dost. *12*
          • Hairy_Ass
            Chudáci "japonské věci"... *15*
          • Bez na nádraží ať chytíš vlak ty sele. *12*
            • EuroSamurai
              Jen do toho ulev si, aspon nebudeš mít sebevražedný sklony .
        • Nikdy, ale opravdu nikdy nenadávám přímo někomu.
          Ale tobě budu. Jsi hnusnej kreténskej kkt.

          Redakce nechtěla, aby se v diskuzích vytvořila elitářská nálada, kdy se útočí na každého s jinými zájmy a názory. Ale stalo se. Z lidí jako jsou tito je mi na blití.
          • bů bů bů .. tak už si to hoď ať je klid. *12*
      • Chmh. Aby sis nenadělal do kalhot. Je to naprosto obyčejná zpráva o možný novince. Jsme na herní stránce.

        Jestli se ti zatínají těstičky nad každou východní hrou, tak je mi líto, ale budeš muset jít někam, kde budou psát jen o západních hrách. Třeba si založ blog.

        A nějakej nikdo jako ty nemá žádný právo rozhodovat, co lidi zajímá a ne.
  • drasta

    Hideo Kodžima se zapsal do Guinnessovy knihy rekordů jako šéf vývoje s nejvíce sledujícími na Twitteru a Instagramu.

    Velika gratulace! To je proste splneny sen!

  • Legend of Zelda: Skyward Sword z GI

    linky na uloz.to jsou zde!

    Strana 1-2 Recenze: http://www.uloz.to/10937474/page1-2-png
    Strana 3-4: http://www.uloz.to/10937475/page3-4-png
    Strana 5-6: http://www.uloz.to/10937476/page5-6-png
    • Ringwraith
      Nádhera. Díky moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit