Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    PC verze Assassin's Creed Origins nenabídne podporu HDR.

    Ubisoft v tomhle směru zrovna dostává výživnou dršťkovou na internetech, protože do vydání hry se prsil, že všechny platformy dostanou podporu HDR, po dotazech na termín pro PC sliby ze stránek smáznul a přepsal. Předobjednávači s HDR TV v obýváku utřeli ústa. Ubi klasika.
  • World War 2: Battleground Europe

    nechce si nekdo z redakce zahrat a zhodnotit hru World War 2: Battleground Europe? V zivote sem o tom neslysel az ted sem videl jejich stranky a vypada to moc zajimave.
  • EA umožní na distribučním systému Origin požádat o vrácení peněz, pokud s jejich hrou nebudete spokojeni.

    Ten Origin by mel platit nam za ten teror kterym musime prochazet pri spousteni her.
  • Veskoslav

    SPACE HACK

    http://www.bundlestars.com/#giveaway
  • Jack1947

    Ze Steamu zmizel záznam o Dead Island 2, byla hra zrušena?

    Tak nejdřív je třeba to trochu proštavit štávičkou už z zestarnoucího Dead island... ( jop vyšla Definitive edition ^^).
    • PanS
      A to je důvod, proč ze Steamu stáhli pokračování? To nedává smysl.
  • Video: 12 minut v kooperačním módu Xbox One exkluzivity Sunset Overdrive.

    Vypadá to docela zajímavě, ale přijde mi, že jsem na to jaksi málo retardovanej. *6*
  • Tak jsem konečně vytvořil nějaké to krátké video. Není to nic moc, ale vzhledem k tomu, jak Fraps žere výkon PC, tak zatím budu muset dělat přesně taková videa. Snad se bude líbit. Jedná se o záznam ze hry Counter Strike: Global Offensive. Takže pokud jste fandové CSka, tak se nestyďte a napište, co si o tomhle videu myslíte. Like a komentář potěší, odběr nás i navíc podpoří. *3*

    https://www.youtube.com/watch?v=ZHnfB57l6hY
    • to byl kopetativní mod? s jakými ranky si hrál a jakej máš?
    • Tilwaen
      Hudba je věcí vkusu, nepřijde mi tam ale rušivá. Co bych viděla jako problém je rozhodně rozlišení, jak psal Lukyz přede mnou - 480p je v dnešní době žalostně málo, pokud se na to chce divák podívat ve fullscreenu. Další věc, co mi přijde nedomyšlená, je délka videa - samo o sobě je příliš krátké, hodilo by se více spíš do nějaké kompilace.

      Upřímně, po shlédnutí Tvého videa z toho nemám úplně špatný pocit, jen to bylo takové... o ničem. Určitě mě to nemotivovalo k tomu, abych si prohlédla případná další videa z Tvého kanálu. Což u fandů CS:GO může být samozřejmě naopak.
    • btw. nic ve zlém ale OnlyHardcore je jak název porna *1*
    • Ježiš a já jsem čekal, podle těch komentů, že mu tam hraje nějaký speedcore a ona to je taková slaďárna jak z diskotéky na Ibize *1*
    • Keyz
      K CS? Tohle je klasika https://www.youtube.com/watch?v=N3B5DAL-JVQ

      Podle mého amatérského názoru pěkně udělaný a sestříhaný... Jinak fraps žere hodně. Ale také se podívej v jaké bitrate to nahrává :) klidně používej nahrávaní od Nvidia apod. Jestli na to nemáš PC.
    • Kozy
      Hudba je úplně v pohodě, spíš to chce zajímavější obsah.
    • oktavius66

      Názor na ACE

      Nic si z nich nedělej hele... Já to video pochopil.. Countera hraji už sakra dlouho a vím o co jde. Velmi vydařený ACE *3* . Možná si trošičku Lucker, ale jinak dobrý. Tvá videa se mi zatím líbí. Jen pokračuj.
    • Proč?
    • Lukyz
      Pokud máš kartu od Nvidie tak zkus Shadowplay. Dopady na výkon má podle mé zkušenosti minimální *3*

      Fanoušek CS teda nejsem, ale i tak mi přijde těch celých 33s o ničem + otřesná hudba a rozlišení 480p je v roce 2014 fakt problém...
    • Miserius
      To je to Only Hardcore jo? *8*
      Mimochodem do 5 zvládnem napočítat i bez pomoci *2*
      • Asi jste nepochopily smysl videa *1* . Nejedná se o počty pro mateřskou školku. Jde jenom o pěkný ACE. Jinak řečeno ESO= zabití celého teamu v zápase jedním člověkem. Jak je řečeno v informativním videu- Zatím nevlastním AverMedii a proto zatím nelze natáčet nové hry. Ale na druhou stranu. Csko není zrovna ta nejlehčí hra, která existuje. Jsou to videa mimo mísu, které zatím nijak nesouvysí s kanálem. Je to tam pouze z důvodu, že nechci aby zůstal kanál prázdný.
        • Miserius
          Tak proč sem postuješ nějaky tvoje pokusny video? To nikoho nezajima *15* Jeste jeden takovej trhák a uz na to ani nebudu koukat *2* A ta feťácka hudba u toho zase *8*
          • Není to pokus... Proč jsem asi napsal do 1.komentáře "Takže pokud jste fandové CSka, tak se nestyďte a napište, co si o tomhle videu myslíte". To video bylo myšleno pro tuhle skupinu lidí. Je mi jasné, že starší lidé +-25 let tyhle videa nemají moc rádi, protože je CSko moc nezajímá a spíše dají přednost hrám jako.. já teď nevím třeba: Dark Souls, Demons Souls a staré klasiky. Je mi to úplně jasné a taky to poslouchám denně. A teda nevím jestli by se do takových videí hodil nějaký Jezz, Rock nebo Metal... To by vypadalo ještě hůře než teď a tím si můžete být jistí.
            • *1* CS že není pro 25+ ? Hra z roku 1999 , že by je jako 15 leté neoslovila ? No musím se smát , když si vzpomenu co jsme jako +-15letí poslouchali my 1996 Thunderdome
            • shefield2
              Tos tam měl dát radši hlučení cikád, než tuhle UFO muziku. Co jsem pochopil, tak cílíš na HC hráče, tahle hudba je dominantní u mladší skupiny lidí. S rockovou, případně metalovou hudbou by to opravdu nevypadalo špatně, viděl jsem mraky videí z různých her a hudba u toho opravdu nezněla, jako kdyby se někomu splašil mixážní pult. *1*
              Já si spíš myslím, že to děláš podle toho, co se tobě líbí, než podle toho, co si myslíš, že by se mohlo líbit.

              Zároveň jsem koukal na to informativní video, doporučil bych kvalitnější mikrofon, mluvit srozumitelněji a méně polykat. I když očekávám, že tvůj projev se časem zlepší. *3*
              Z tohoto by sis mohl vzít příklad. Tedy co se muziky týče. http://youtu.be/eK00kpw_Qhw
            • Miserius
              Jezz by k tomu opravdu asi moc nešel *1* *1* To je ale jako kdybych natáčel průchod Dark Souls a pustil k tomu Sinatru nebo Elvise, protože je rád poslouchám... Mě by se to líbilo, možná mojim kamarádum a zbytek by to po pár vteřinách vypnul *3* Tyhle elektra nebo co to je můžou být i pěkny (NFS Rivals/ Most Wanted soundtrack) ne jen tupý dunění kde bych ani nepoznal jestli to je pořád jeden "song" nebo už patnáctej... Dovolil jsem se podívat na to video Trollení, prozradil bys mi co je na zastřelení hráče co projde dveřma jako trollení?
            • ucho
              Jako že lidé 25+ nehrají CS? Máš na to nějaké statistiky? To video by bylo celkem zajímavý s nějakým songem od Michala Davida, ale to by u Youtube neprošlo.
    • ucho
      můj názor? o ničem.
      • Samozřejmě že to nemá význam. Je to čistě dělané video pro CS hráče, protože vím jak teď takové videa kolují internetem.
  • "Hackeři z "Lulz security" pronikli do systémů amerického Senátu"

    Zajímavé, že?
    • :) Není snažší cesty jak se zbavit nepohodlných ....
  • wizaard

    Neoficiálně: Majitelé Xbox One, kteří s koupí konzole neotáleli, obdrží zdarma Limbo.

    Už obdrželi. :-)
  • Whoossain

    Microsoft varuje, že hraní uniklé nelegální verze hry Gears of War: Judgment může vést k doživotnímu...

    XBL nepoužívám...
    • Gratuluji
    • victor
      Dřív nebo později : Microsoft nepožívám a nemám problém ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit