Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Kingdom Come: Deliverance: oficiální název hry Dana Vávry, kdo ještě neví:)

    http://www.youtube.com/watch?v=JdPyK1fI6Dw

    První teaser přímo ze hry:) A magické datum 20.1.2014 *4*
    • Jack1947
      Trailer... nic neukazal ale konecne vime co zhruba ne(ce)kat. Hlavne ty slova i na te web ofik strance FIRST FIRST PERSON OPEN WORLD RPG... uz jsem se bal MMMO ale to by ( nesedeleo k Vavrovy co si stezuje na nedostatek SP her).
    • ted je otazka co vsecho k tomu dan zitra jeste rekne- snad ne nic ve smyslu ze za mesic se dozvime vic :)
    • ucho
      na to magické datum jsi přišel kde?
      • Keyz
        http://kingdomcomerpg.com/
        • ucho
          no vidíš, proč sem nikdo nedal tenhle normální zdroj s veškerými informacemi rovnou :D
          • Keyz
            Protože čumí dokola na to video :D
            • Jack1947
              A Zdroj je ve videu bum. *15*
    • langustyn
      zajímalo by mě jak to dopadlo s vydavatelem... nikde žádný logo..
      • Keyz
        Nj. Dělají komedie. Má to vyklopit a hotovo. Snad zítra redakce donese nějaké mučící nástroje a více se dovíme. :)
    • ucho
      říkáš do třetice všeho dobrého? :D
    • Keyz
      To je celkem brzo. Snad to stihnou procpat do světa aby se to tom více vědělo. Než bude další info.

      Jinak vypadá to jak jsem čekal techniky supr a věrohodně.

      I když moje oko vidělo, že na obrázku kde má mistr pěsti není asi zapnuté AA. Ale super, že ta košile není připlácnutá na ruce jako jedna textura jak to tak často bylo.
      • Docela zajímavý se podívat na to datum z historického hlediska. Může naznačovat že to bude období spíše pobělohorské. A ano taky to nemusí znamenat nic
      • Proč by to bylo brzo? Je to jen datum dalšího infa :)
  • ucho

    Sanctum

    Daruji někomu aktivační klíč na Steam ke hře Sanctum. Jedná se o hru ve stylu "tower defense", jen je to zároveň FPS, kde figurujete jako další upgradovatelný prvek a můžete věžím pomáhat. Hra je zaměřena spíše na kooperativní hru více hráčů.

    http://www.youtube.com/watch?v=UpuHdHuPmwE

    Podmínky darování:
    - musíš být vlastník účtu na Steamu
    - musíš hru chtít opravdu hrát, tedy aby někomu neležela léta na účtu a nebral si to někdo jen proto, že je to zadarmo, tedy vyžaduju fandu věžičkových her a proto se ptám: která věžičková hra je dle tvého názoru nejlepší?

    edit: klíč stále mám, tedy můžete psát kdokoli, pak třeba někoho vyberu :)
    • jindra.veliky
      Dungeon Defenders *3*

      Defense grid: The awaking *14*
      • Dungeon Defenders mě vůbec nebavila.

        Jinak nejlepší tower defense jsou podle mě módy na warcraft 3. Třeba Line tower wars, nebo rovnou Team Line Tower Wars.

        Jinak z těch novějších asi Orcs must die! imo.
        • ucho
          no tedy jestli máš opravdu zájem o Sanctum, tak dej mail. snad už to někomu budu moct poslat :)
          • william.hawkins@seznam.cz

            Jinak na steamu jsem Archoxko
            • No jasně, ale za 12 dní tam bude další nabídka. Doufám, že ještě lepší než tahle. *2*
              Jinak hned, jak jsem si ten klíč hodil na steam, tak tam mám 11 hodin. No jo no, demo bylo dobrý,
            • ucho
              Ar: no jestli to koupíš, budeš mít Sanctum 2x :D (jako já ho po koupi měl...)
            • Díky za tip, já jsem znal jenom humble indie bundle. Tohle vypadá taky velmi zajímavě.
            • ucho
              posláno.
              jinak http://www.indieroyale.com/
              Gemini Rue + Sanctum + Nimbus + ARES současně za 3 eura... už jen za ten Gemini Rue to stojí...
      • ucho
        tak jestli to s tou hrou Sanctum myslíš smrtelně vážně, tak dej mail a klíč pošlu.
  • jindra.veliky

    GTA V nove info

    http://www.gta.cz/gta5/novinka/exkluzivne-info-o-gta-v-leaknute-redaktorom-psm3
  • reakcia na noveho batmana :D

    http://i.imgur.com/DXKd1Ln.gif
  • Veskoslav

    Tokyo 42 - Announcement Trailer - Pre-alpha

    https://www.youtube.com/watch?v=Bo_K8xkFx70
  • Veskoslav
    Menší dotaz. Mám poslední generaci Xbox 360 ovladače připojený k pc. Funguje skvěle. Problém je ten, že jsem nepřišel na to, jak ho dát do neaktivity, když s ním nechci hrát. Tedy kromě toho, že ho vypojím z USB. Neví to prosím někdo? Díval jsem se na fóra a moc jsem to nepobral. Dík.

    Edit: Chápu, že máš nového a výkonějšího clickbota, ale už je to nuda;)
    • Veskoslav
      Double *7*
    • risa2000
      Používám tohle:
      http://console-forum.net/tema/136476-program-pro-vypnuti-xbox-360-wireless-controlleru-pripojeneho-na-pc
      ale mám jen jeden gamepad, takže nevím jestli to funguje i na ostatních.
      • Veskoslav
        To stačí jenom zapnout a vypne se to automaticky? Jsem asi poněkud opožděný v tomto. Protože mi přijde, že je to spíše pro bezdrátové ovladače to vypnutí. U drátu mi to nějak nejde:(
    • Ronox
      1. Přestaň řešit mínuska už je to nuda ;)
      2. Já to dělám barbarsky a pootevřu baterky a on se vypne.
      • Veskoslav
        Já ho ale nemám na baterky no. Mám drátový.
        • Včera STEAM zaznamenal téměř 765 tisíc aktivních uživatelů.

          Mam dojem že na to je soft :)
          • Veskoslav
            Nakonec jsem to stáhnul přímo ze stránek Microsoftu, což mě nějak nenapadlo. (Ne není to ono, pouze ovladače, které jsou defacto k ničemu)
          • Tady :)

            http://www.giantbomb.com/pc/3045-94/forums/turning-off-your-wireless-xbox-360-controller-for--560936/?page=1#js-message-6601389
          • Veskoslav
            Děkuji. Podívám se, protože fóra si docela protiřečí.
  • BF Hardline mozno ako early access

    http://www.rockpapershotgun.com/2014/06/16/testy-dice-considering-early-access-for-battlefield/
    • S Hardline to myslím nemá nic společného.
      • Jasne sorry, ma zblbol ten obrazok. Hardline sa uz veselo predava, toto je o buducnosti Battlefieldov.
  • Zdroj blízký IGN informoval, že PS4 má mít střeva složená z APU AMD's A8-3850 (čtyřjádrový...

    Po vysokých výrobních nákladech na PS3, Sony šetří?
  • Baldur

    http://www.neogamr.net/news/beamdogs-trent-oster-talks-about-baldurs-gate-enhanced-edition
    pokec o tom, co mozme ocakavat v BGenhanced edition *5*
  • První Pokémon hra pro WiiU s názvem Pokémon Rumble U dorazí do obchodů 29. sprna.

    Ne do obchodů, ale jen na wiiu eshop a v Evropě vychází už 15. srpna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit