Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Ty slevy jsou šílený, kam až to zajde.
    • Zatim nic moc zajimavyho, uvidime jak se to rozjede :)
      Ale je vtipne jak uz nekteri maji hotovy odznacky *1*
      • Však odznaky už jdou dělat snad od soboty nebo neděle, takže na tom nevidím nic zvláštního
    • Keyz
      Lidé budou čekat na slevy, protože budou velice časté a velké. Firmy budou muset více řešit kdy hru vydat a vůbec prodejní taktiku.

      Tohle více nahrává velkým hráčům. Ty mají často hodně peněz aby nasadily na své známé titulky velké slevy a nalákali na sebe pozornost... Klidně mohou něco prodělat, když mají více her. Bohužel pak je menší šance prosadit se od ostatních. I když budou skvělé recenze, tak jestliže budou "neustále" slevy a reklamy na AAA hry "Sleva 65% + Čů*ák k tomu.... Tak je obtížné odolat.

      "„Když jde o peníze, každý je téhož náboženství.“ Většina dá na slevy a raději koupí 2 hry které chtějí méně, než jednu drahou hru.
      • Je zajimavy, ze na tohle si stezujou vice velke firmy. Naopak nove firmy, co maji par vyvojaru a vydavaji prvni hru, jsou vetsinou se zisky spokojene. Hold by meli utracet vic na vyvoj hry a ne na jeji marketing.
      • to jsou kecy, podobne jako v hudbe kdysi exiistovalo kdysi jenom par velkych stik, ale dneska uz nahrava kazdej, kdo ma ruce a nohy

        tak podobne je to i s vyvojem her, dneska staci trochu chtit, vzit nejakej engine a zacit to sekat...

        a v ty zaplave nutne musi velka cast neprofitovat, ale kvalita se prosadi, protoze ji zas az tolik neni
        • Keyz
          Jistěže je více jednoduché dnes něco vydat. Ale prosadit se je horší.
          Je hodně děl a do toho časté slevy.

          Hůře se prosadíš proti ceně i když máš kvalitu a publikum je již zvyklé na cenu :(
          • Mart9
            Když někdo vydá pixel artovou srágoru a napálí to za 400 Kč, tak ať se nediví, že se neprosadí.
    • Mart9
      Asi jsem na jiném steamu. Čekal jsem nějaké pecky za max. 5€, velké zklamání.
      • Veskoslav
        Trochu blázen ne? A co jsi čekal za 5 euro? DS II? AC Unity? Předpodej GTA V? Mordor? Lidi už fakt neví, co by chtěli.
        • Mart9
          Určitě Black Flag, už v létě byl za 5€, ale tam jsem zaváhal a od té doby si to vyčítám. Samozřejmě Unity ani GTA 5 nečekám, to je bez šance.
          • Jazz
            Black Flag za 5€?
            Stál 27€....
            • Jazz
              "Tutově"
              http://prntscr.com/5infdj
            • Mart9
              Ve slevě stál 5€, tutově. Doteď toho lituju, že jsem nekoupil.
          • stáhni si demíčko, a za 2 roky až to spadne na tech 5€ podporís vyvojare...
          • Veskoslav
            Tak slevy jsou do 2. 1. Mám času habaděj.
      • oktavius66
        Taky jsem čekal na první den více. Spíše se divím, že je tam zase to samé co minulý rok.. . Ale tak třeba mají eso v rukávu *3*
      • Kozy
        lol
      • Draken69CZ
        Máš tam nejpeckovatější hru za 4,99 Dark Souls™: Prepare To Die™ Edition
        • Hrozná™ srajda™ ti teda povím™
        • Pethulla
          o Dark Souls uvažuju pokaždé, když je ve slevě. Ale když si uvědomím kolik bych musel zaplatit za nový gamepad(y), když bych ten starý vzteky rozmlátil, mě od téhle investice prozatím odrazuje.
          • Draken69CZ
            Trocha tréninku, trpělivosti a můžeš hrát i na M+K :)
            • @Pethulla: Možná je čas vyhledat nějakého odborníka, když se neumíš ovládat
            • Pethulla
              tak by to dopadlo jako u starého Football manageru. Ten mě stál navíc 3 myši a dvě klávesnice.
        • Mart9
          Poslední hra na světě, kterou bych momentálně hrál. Neříkám, že je špatná, ale není pro mě.
  • Kravicka

    Pro TIP pro Games

    Zalozte si https://www.patreon.com/
    • Tilwaen
      Proč? Kdo chce, přispívá už teď přes zdejší donate systém.
      • Jack1947
        *1* *15*
  • MickeyMutant

    Odhaleny názvy čtyř nových multiplayerových módů Star Wars Battlefront - Supremacy, Blast, Cardo a Droid Run.

    Cargo, ne Cardo. Flashman, you're such a card!
    • Such a card, such a deck... *4*
  • CD Projekt RED: Cyberpunk 2077 je mnohem, mnohem větší než jakákoliv jiná naše hra

    Jen jestli už to trošku nepřehání. Míň je někdy víc
  • Vogon

    Yakuza 0 vyjde v Evropě 24. ledna 2017

    http://blog.us.playstation.com/2016/07/27/yakuza-0-launches-january-24-2017-exclusively-on-ps4/

    Pokud jste si chtěli vyzkoušet potrhlou Japonskou soap operu, která neuvěřitelně přesně simuluje čtvrť Kabukicho(V tomto díle navíc v roce 1988) a která je v Japonsku tak populární, že v nejnovějším díle(Yakuza 6) bude Takeši Kitano(Takešiho hrad, Battle Royale), tak tato hra bude nejlepším místem, jelikož se odehrává před prvním dílem série.

    Ptáte se, jak moc šílenou simulací je série Yakuza? Tyhle hry vychází v Japonsku prakticky každoročně, a hra se odehrává v ročním období ve kterém vyjde(I o vánocích). Díky každoročnímu vydávání dochází k vtipným detailům, kdy se čtvrť Kamorocho(Ve skutečnosti Kabukicho) dynamicky mění, takže stavb započaté v jednom díle, jsou v dalším díle dokončené. A jak je to reálné? V těchto hrách můžete hrát skutečné arkády, můžete si koupit skutečné pití a můžete se obšťastnit se skutečnými hosteskami.
  • Veskoslav

    U X Humble

    Bacha. Není to každá hra=1 kód, ale jsou to dvě "sady" po dvou kódech:)
  • montatatana

    Systémový update v1.8 pro PSV je připraven, kromě podpory PSOne her nabídne i ovládání PSP her...

    A konecne jde taky hlavni menu a zbytek konzole ovladat tlacitkama! :)
  • tomocz

    DS2

    http://steamcommunity.com/app/236430/discussions/0/624076027426323183/

    Zajímavý... chtěl jsem koupit teď ve slevě, ale to bych se od nich nechal asi dost očůrat, vzhledem k tomu, že bych nemohl přejít na next-gen verzi.
    BTW: Dost zajímavý je to porovnání screenshotů, co mělo bejt a co nakonec bylo, přičemž za to co mělo bejt si teď - po roce, lidi budou muset platit znova :D
    • No znova si to kupovat teda nebudu, ale beztak ta dx9 verze s enb vypada lepe, nez bude ta s dx11 bez toho.
      • ENB je k ničemu. GEMFX je parádni
        http://www.nexusmods.com/darksouls2/mods/7/?tab=4&&navtag=http%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Fdarksouls2%2Fajax%2Fcomments%2F%3Fmod_id%3D7%26page%3D1%26sort%3DDESC%26pid%3D0%26thread_id%3D1645283&pUp=1
        Hned první screeny v diskuzi.
        • Je to akorat preset toho cloveka pro enb :p
  • life28

    7 dosud neviděných in-game screenů ze hry I am Alive, o které už jsme dlouho neslyšeli žádné...

    Nič moc kks...to už muselo byť odfotené dávno...alebo chcú s takouto grafikou vyjsť na budúci rok?
  • Video vysvětlující počet fps

    https://www.youtube.com/watch?v=eXJh9ut2hrc

    Existuje i s CZ titulkama, je to tady v hodinovém povídání pěkně vysvětleno ze všech stran. Poznat to stoprocentně jde a hraní je MNOHEM lepší.
    • ucho
      nevím, že by se s tebou někdo přel o to, že to není lepší. tady je hlavně to, jakou váhu má to tvoje "MNOHEM". vadilo 30 fps u Last of Us na PS3, aby ta hra dostala taková hodnocení, jaká dostala? je to kvůli těm 30 fps špatná hra, kterou si lidé neužili? (Last of Us má na PS4 60 fps a hra tady dostala o 2 body nižší známku než na PS3, takže je jasné, že vyšší fps znamená horší zážitek :D) samozřejmě že je 60 fps lepší, ale 30 fps není taková tragédie, jak se tady snažíš naznačit.
      • Ty tvoje žvásty. Operovat tady nějakýma stupidně hodnoceníma na games a ještě za takových podmínek, ty jsi vážně v*l člověče. A hlavně u recenzentů, kteří vůbec neřeší fps. Navíc recenze, kde ten člověk tomu dal nižší hodnocení jen proto, že už to tu jednou bylo, jen na jiné platformě :) Kdyby to nejdřív vyšlo na PS4, tak by jsi měl hodnocení prohozená.
      • autor samozřejmě poukazuje na to pořád ještě rozšířený tvrzení, že víc než 30 fps lidský oko nerozezná, což je možná pravda u filmů, ale u her rozhodně ne...
        • ucho
          tak ten rozdíl je způsoben hlavně tím, že u filmů videokamera snímá i pohyb, tedy rychle pohybující se věci jsou máznuté. u her se však v současnosti používají podobné fičury při pohybu kamery, tedy pocit trhání tak velký není. jinak je hezké, na co poukazuje autor, ale nemělo by se zapomínat na to, že o tom tady řeč vůbec nebyla ;)
          • Taky je zpusoben tim, ze oko to opravdu tak moc nepozna. Kdyz sledujes film sledujes rozmazany pohyb, obraz co sam jede. Kdyz hrajes hru, sam kamerou tocis a tam tech 33ms proste pri 30 fps pozna mozek.
      • Dr.FlyHack
        JJ, ucho. Stejně jako u Fov, i tady FPS nejsou na prvním místě, dalo by se říct že dokud neklesnou pod 30, moc mě nezajímají.
        Samozřejmě že pokud se tiskneš 5 centimetrů u monitoru tak se to samé říct nedá.
      • Vylepšila by se přece "hratelnost", ku*va, ne? Tož ucho...
      • Ronox
        Souhlas. Sám si pamatuju dobu, kdy jsem hrál Dooma 3 v okně 640x480, abych to měl aspoň nějak hratelý a byl jsem u toho stejně zes*anej. Ano je to lepší, ale potřebuju to, abych si tu hru užil? Ne.
        • ale to jsi hrál na CRT. 25 fps na CRT a LCD jsou 2 různé věci.

          Na CRT máš defakto zaplý gsync.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit