-
Dragon Age Origins Ultimate Edition - STEAM
Mohl by mi někdo poradit kde se dá sehnat DAO na Steam za rozumnou cenu?
Našel jsem Ultimate Edition dokonce za 240Kč, ale na Origin a mám proti němu nějakej morální blok. Zatímco na Steamu chtěji 30€ *13* Díky moc za jakoukoli radu -
-
http://www.kinguin.net/category/1223/dragon-age-origin-ultimate-edition-origin-key/?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop
Tady píšou, že je to steam, ale kdo ví jestli je to tak. Hlavně u hodně her co jsou na steamu, ale jsou od EA vyžaduje i origin. -
-
Na popis dole neber zřetel, de o to, co je pod obrázkem ;) tudíž origin :)
-
-
Steam je ještě dobrej, viděl jsem i za 70 dolarů :)
-
Počkat si na jarní výprodej.
-
-
Dle současných recenzí, ta Zaklínač 3 nevypadá tak špatně a míra saturace záleží spíš na konkrétním počasí.
https://www.youtube.com/watch?v=rbNIYBZBVSY
https://www.youtube.com/watch?v=McI_PbjqWsg
Navíc u takové hry jde o grafiku až úplně na posledním místě, kdo si tohle neuvědomuje, tak by měl raději sklopit hlavu. LVL je povrchní jedinec, který dokáže ocenit pouze to nejlesklejší pozlátko. -
-
jinak aspoň mohli zachovat atmosféru a neudělat z toho DisneyChannel. Už těch barviček je dost. Už nás několik let tímhle humusem zásobuje Blizzard, navíc teď máme KickStarter a indie barvičky jako Divinity či nejnovější Dungeons a samozřejmě x dalších. Pak tu máme nové Dragon Age a nezapomínejme na Moby. Všude barvičky a kýč, tak aspoń někdo mohl zachovat nějakou surovou atmosféru středověku.
-
vypadatá to prostě hrozně *3*
-
-
Steam je pekne pretizene jde videt ze lidi nakupujou jak blby. Stahuje to teda pekne pomalu.
-
-
Lidi jen brouzdaj ve frontách her, aby jim vypadaly kartičky, který vzápětí prodaj za svých každodenních 30 centů. *1*
-
-
to jde jenom 3x denně
-
-
Ano, však píšu 30 centů denně. Každá kartička je cca za 10. A když těch 150 mil. uživatelů brouzdá frontou (a přehrává ukázkový videa atd..), tak to dá asi serverům celkem zabrat. Ale kvůli pár eurům zadarmo, co by člověk neudělal. *1*
-
-
-
-
-
nVidia předpovídá, že v roce 2014 porazí PC hry (z hlediska tržeb) hry konzolové.
dobrej vtip :) -
Witcher 3
Tak dohráno. 9/10. -
PS4 PRo hry s podporou 4k
http://www.gamesradar.com/ps4-pro-confirmed-games-list/ No docela me překvapilo kolik her umí ject v plném 4k nebo i polovičním 2k. To jsem opravdu nečekal myslel jsem zprvu že to umí jen některé hry. No jistě pokud se budem bavit o kvalitě tak to je diskatubilní ale hezké vědět a to jsem jen namátkou napsal a hned první odkaz z guglu. Je vidět že pokrok zde je minimálně od PS3 kde většina her jela (ne)stabilních 30fps a to jen 720p ( tak 5 z nich 1080) a některé ani nejeli 720p spíše 600 a méně. -
-
Co to zas je za propaganda clanek, AC origins prej up to 4k, vzdyt to 4k je tam checkerboard tzn max pulka 4k. Tak nejak pocitam ze tam to bude vetsina spatne v tom seznamu. *1*
-
-
To je škoda... no mě to nevadí jen je to škoda. Počítám že to bude tak půlka her ale jak říkám nevadi jestli někdo má přesnější a ověřenější info... mile rád si přečtu.
-
-
Jacku, PS3 je 12 let stará konzole, jasně že tam bude pokrok. A snad víš, že 2K je v podstatě Full HD, takže nic, nad čím bys měl jásat.
-
-
2k je v podstatě full hd ale tvoje pc by to neutáhlo ( víš že full hd je 1920x1080/1200 ale 2k je 2560x1600 což je celkem rozdíl a na fps to hned bude znát no a 4k je vlastně tím pádem defakto jen 3840x2160 a takže to fakt už od 2k není takovej rozdíl i když ještě 4k může bejt 4096x2160
Takže vlastně žádná sláva ale pc za 50hadrů by to rozjelo tak tak... nebo snad ne ? *6* -
-
Jacku, já mám 2 roky starý PC, 50 fakt nestálo a hraju ve 1440p většinou na vysoký detaily s pěkným frameratem.
Příště si ještě vem kalkulačku a vynásob si ty čísla mezi sebou, abys neříkal, že mezi tvým 2K a 4K není takovej rozdíl. Je to v podstatě dvojnásobek. -
-
1440p ale 4k by rozjelo sotva nebo se pletu ? už by se zadýchalo u 2k. Sarkasmus ti nic neříká nebo ano ?
-
-
No teoreticky ano, jenže monitory s 2048x1080 jsem neviděl... 2560+ už ano stejně jako 3k jsem neviděl to je zase stejjně skoro jak 4k pokud je to přesně tak jak říkáš.
2560x1600/1440
https://www.cnet.com/news/tv-resolution-confusion-1080p-2k-uhd-4k-and-what-they-all-mean/
https://en.wikipedia.org/wiki/2K_resolution#Comparison_to_1080p
https://en.wikipedia.org/wiki/Graphics_display_resolution OK pravda ale jak řikám v pc sféře tohle rozlišení moc normální není.To je potom chyba výrobce nebo všech výrobců že chybně onzačují 2k za 2560x1440/1600 když to je qhd a ne jen obyčejné 2k které se nevyužívá. To samé 4k je "jen" 3840x2160 místo 4096x2160 které není nativní ale dá se vyvolat... atp... snad jediné přesné bylo 800x600 a 1024x768 720p možná 1280x1024...720 -
Jacku ale ono FullHD a 2K je opravdu skoro tatáž věc. 2K je dle standardu 2048x1080, což má k FullHD výrazně blíž než ke QHD, tedy 2560x1440.
-
Nemyslíš že spíše ty když si napsal že Fullhd a 2k je vlastně tatáž věc ?
-
Nějak ses do toho zamotal. Příště do takových témat radši nezabrušuj.
-
-
-
-
-
-
Potvrzeno: Druhá sezona The Walking Dead vyjde tento měsíc.
Trvalo to tedy extra dlouho ale konecne to vyjde. Zaroven potesi ze tam budou i stari znamy. Takze to krom postavy i ostatnimi postavami navaze. Coz je super. -
Proč je Zaklínač špatná hra.
Pište svoje důvody, nechci slyšet to stádo zblblé hypem vedené Veskoslavem.
Já jako první napíší svoje důvody. Questy. Pořád dokola hledaní červených stop. Není quest bez vyšetřovaní zločinu. Mělo se to jmenovat spíše CIA: WIld Hunt...
Neatraktivní grafika plá kýče, která se nehodí pro Witcher universum
Neatraktivní lokace, která nejsou zábavné k prozkoumávaní. Pokračujte za mě. Je toho tolik od špatného expení až po nesymetrické kozy. -
-
No ono stačí jenom jediné. Přestaň hrát přes Youtube....
1. Ano questy obsahují hledání stop. Ale co sis jako Zaklínač představoval? Systém větvení a zvratů ve questech. Nejistota, jestli jsi to Droplera měl zabít a ne pouštět, jestli jsi popravil správného člověka, protože na něj ukázali důkazy, to nemá žádná jiná hra....
2. Nehodí? Proboha....Evidentně první hra, kterou jsi hrál. Protože 2. díl měj podobnou, pro mě horší barevnou paletu.
3. Neatraktivní lokace? Můžeš mi prosím tě říct, co jsi za level a kde všude jsi byl? Právě že různé lokace od padlých pevností elfů, zničených vesnic až po města jsou zpracovaná jako nikde. Močál vypadá jako močál, pevnost jako pevnost, město má hradby takové, že to odolá i celému císařství.
Co tě tak čtu, tak ty naprosto netušíš, která bije. Ať už v příběhu nebo celkovému hraní. Fakt by mě zajímal level a co jsi už plnil za úkoly. Spíše to vypadá, že sis zapl nějaký walk na youtube.... -
A co bys chtěl, aby zaklínač řešil? *15* Grafika mi atraktivní přijde víc než dost, vždyť je to nejlíp vypadající rpg současnosti! A neatraktivní lokace? Opět otázka vkusu, já se u nich bavil dost.
-
-
až na ty rozplizlé textury budov v dáli a vegetaci z leporela a přehnané nasvícení. Ano, vskutku nejlepší vypadají RPG. Nulová telesace, hrady rovné jako šmirg papír. Architektura budov nulova, vše jak přes kopírak.
BTW Zmodovaný Skyrim je asi tak 10 let před tímhle kýčem. A když už i nový Dragon Age má telesaci... -
-
-
Chybí tam letadla a kosmické lodě! Jo a taky je tam podezřele málo tučňáků.
Ale no tak chlapi, vždyť už to musí připadat trapné i vám. Takové naschvály a pošťuchování nikdy nepřinesly nic dobrého. -
-
co to je za hloupý přísvěvek? Pokud nemáš co říct, proč lezeš do vlákna.
-
-
Říkám hergot, že tam chybí kosmické lodě! To ti připadá jako malý příspěvek do plénu?
-
Zajímavé, že maxovi tohle nenapíšeš, přitom jeho názory jsou asi stejně relevantní, jako tyhle. *1*
-
-
-
- srandovní lore
- príliš akční
- omezený rozvoj a vyber postavy
- soubojový system -
-
ano, ano. Rozvoj postavy je tristní. To snad není ani RPG ne? To je výsměch pravda. Akčnost by nevadila. Combat to je podobné jako ve dvojce, nic jiného jsem ani nečekal, šetřili peníze na PR a hype. Lore to neřeším, to je mi fuk ve hrách...
-
-
Když ti je lore fuk, tak se nediv, že tě rpg jako zaklínač neberou, když je to na lore do značné míry postavené. *15*
-
-
jako Lore vyvyžuje mizerný combat a leveling. Aha. I see...
-
-
Věř si čemu chceš, stejně tak já věřím, že tu jen trollíš pod vícero nicky. *15*
-
A nehraješ to přes youtube, ti nevěřím, že by sis nevšíml toho špatného levelingu Geralta a laciného combatu ze dvoječky...
-
Ano, překvapivě jsem už krůček od záchrany Marigolda a mám 13. level, takže to už nějaký čas hraju. *3*
-
hrál jsi to vůbec? *15* Toho si nejde nevšímnout *3*
-
Jsem žádný mizerný combat a leveling nezaznamenal, ale když prdíš na příběh, tak hraní Witchera postrádá smysl. Podle mě.
-
-
-
-
-
-
Rise Of The Tomb Raider
Tak prvni dojmy sou paradni, grafika, hudba, zvuky parada. Je to presne takovy jaky sem cekal.
Hodnoceni optimalizace jeste pockam pac su fakt na zacatku. Lara vypada a pohybuje se skvele, efekty snehu sou paradni, hra je na zacatku nabita atmosferou a akci, to sem presne cekal.
No nic jdu se ponorit dal do hry.
Jo a jeste musim dodat, nejhezci virtualni zadek co sem kdy videl *1*
Hraju vsechno na high krome stinu a foliage to mam na medium. Blur, V sync , Vignete mam Off jinak vsechno zapnuty a filtrovani textur 4x.
Mam lock na 50 FPS a parada, nejvetsi dropy sem zatim mel pri prechodu do jeskyni, ale je to chvilicka, nic zasadniho.
http://imgur.com/YuFDXlV
http://imgur.com/Tz9Nkyf -
-
ty zuby *13*
-
Lukass a jaký to je uvalit 1200,- za hru, kterou jsem si dnes pořídil za 230,- (viz bleskovka) ? *1* *1* *2*
-
-
Jaký to je pak uvalit 230kč za hru, kterou jsem já si pořídil zadarmo od jednoho moc hodného člověka z 4chanu?
-
Ušetril si pár korún výmenou za najhorší OS, naviac si podvodník. Mimochodom by bolo možné podať na games trestné oznámenie za nabadanie na podvod.
-
-
tak ho podej madare *1*
-
-
My mame love, a dal sem za nu 999. Navic takhle skvelou hru podporim plnou cenou rad a s hrdosti *5*
-
-
-
bacha na prudce inteligentni AI
-
-
A originální komentáře *1*
-
-
-
Obrazem: Grafické srovnání původní a remasterované PC verze hry BioShock.
Toto je chybná informace.V článku se porovnává PC verze a remasterovaná verze pro konzole. u PC remasteru se totiž grafika vůbec nezmění, viz oznámení 2K. -
-
A já měl za to že se pro PC remastruje 1. a 2. díl a pouze Infinite zůstane beze změn, proč by pak majitelé 1. a 2. dílu na PC dostali zdarma remastrovanou verzi?
-
-
OK, v tomto jsem se mýlit mohl, ale stále platí, že srovnání obrázků je mezi starou PC verzí a novou konzolovou verzí.
-
-