-
Homefront: The Revolution 'America Has Fallen' Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=fkAYv-ay4Bc -
PC verze her Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls a Heavy Rain mají totožné minimální a doporučené hardwarové požadavky.
Nezdá se mi. Možná tam byl překlep, který už je opravený, ale aspoň trochu inteligentnímu člověku by došlo, že je to chyba a necpal by to do herních zpráv.
-
Seznam změn v Batlefield 4
Stuck on loading screen. Wow, tato otravna chyba ma prenasledovala uz v BF3, ale ziadne strachy, teraz si veria ze to konecne opravia *1* -
rozdiel v kvalite je viditelny ihned:
https://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/2813/9875/original.jpg
*14* -
-
Jn na Xboxu to mělo pěknou grafiku *3*
-
tak ji maj taky poradne zoomnout, tenhle nechutnej sexismus, kdy muzskej zadek je zvetsenej namax a zenskej v dalce jak rozinka me urazi
-
-
EA oznámilo Need for Speed: No Limits pro mobily, tablety.
Bude ještě Ken Block tváří Dirtů? Když dělá do NfS? -
EA plánuje free-to-play verzi každé své větší značky. Nevydá hru, která by byla offline.
We will plaguete and infest... all then scattered em" away. -
-
Možná by to bylo srozumitelnější česky... *3*
-
-
EA plánuje free-to-play verzi každé své větší značky. Nevydá hru, která by byla offline.
¸Its time to ruin everything" Doufam ze to ted je lepsi... -
-
Česky to sice nebylo, ale už se tomu dalo rozumět *2*
-
-
EA plánuje free-to-play verzi každé své větší značky. Nevydá hru, která by byla offline.
A ucel splnilo, mne davali souveti a delsi vety, vzdycky problem ( jak eng nebo cz ale ty cesky taky vic ).
-
-
-
-
-
Vzhled
Velmi příjemná změna podoby *4* -
D3
hmm, tak teď to vypadá, že ten nedělní výpadek evropskejch serverů byl způsobenej hack útokem na účty... prej to byl ten důvod, proč to vypnuli, ale i tak spousta lidí přišla o věci a prachy...
a Blizzard stále mlčí.................... -
-
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5149619846#1
Toto je mlčení? -
-
myslím to, že mlčí ohledně tý neděle a co se vlastně stalo...
a když si do hry dají systém, kde člověk může hraním vydělávat peníze, skutečný peníze, legálně!!!, tak by člověk čekal, že tomu zabezpečení a stabilitě budou věnovat extrémní péči. třeba fakt věnovali, ale zatím to tak nevypadá...
takže pěkně všichni si kupte autentifikátor za prachy, kterej se ale dá obejít, a nekecejte... :)
PS: jinak hra je dost dobrá... jen ten bordel okolo to kazí :( -
-
Souhlasím.
-
-
Jo, přesně to.
Protože tam jen dokola píšou, ať si pořídíš nějaký autentikátor a další ochrany.
Jenže lidi už dávno prokázali, že ti ti vůbec nepomůže.
Pravděpodobně to probíhá tak, že někdo si tě přidá jako frienda, vyspoofuje tvoje session ID, zadá ho pro sebe, tebe hra kopne a on má kontroluje nad tvýma věcma s postavou. A to celé prochází přes jakoukoliv ochranu.
Takže smůla. Blizzard je nahranej. Znovu opakuju. Dobrou hru poslaly do pekla hnusy jako always-online-DRM a neúčinné zabezpečení.
Jo a taky je s podivem jak moc mimo realitu někteří Blizzdroni mohou být. Ale to je ve všech fanbase, a není se tomu důvod divit.
-
-
-
Takhle budou vypadat krabičky PS4 videoher. Xbox One krabička je k vidění zde.
K čemu krabičky? Jako já naposledy kupoval v krabičce Laru, jinak jedu steam -
-
No vidiš, a já zase zásadně kupuju jen krabičky. Každej to máme jinak..
-
-
Tetí DLC pro Pillars of Eternity II: Deadfire s názvem The Forgotten Sanctum dorazí 13. prosince.
třetí
-
-
Opraveno, díky :)
-