-
Během cutscén ve Final Fantasy XIII budete mít možnost plně ovládat svoji herní postavu.
Ve Final Fantasy Versus XIII, ne v normální 13ce, ta je už dávno venku. Měl byste to opravit. -
5. epizoda Life is Strange dorazí 20. října.
Snad to nedopadne typicky, že dobro porazí zlo... -
-
o to snad ani nepude (a já bych si přál opak toho, co ty), tématem by měla být definice onoho zla.
-
-
Však já si nepřeji aby tam všechny "kladné" postavy umřeli a záporáci ovládli svět. Já bych byl rád pro nějaký temnější konec, kde by se třeba mohl někdo obětovat (tím někomu zachránit život), atd.
-
-
asi chápu...
Já temný konec nevyhlížím, jsem už poučen z jinak výborné první epizody Walking dead, že černota není to pravé ořechové.
-
-
-
-
Zdravím. Mam na steamu v inventari M&B: Napoleonic Wars. Mel by někdo zájem nabídnout neco podobne hodnotneho na vymenu? :)
-
Berserk and Band of the Hawk - Schierke trailer
https://www.youtube.com/watch?v=FM_9AJNXdac -
Spy Chameleon
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=232952375
https://indiegamestand.com/deal/
od dolaru -
-
Zaroven clovek muze udelat zasluznou cinnost (tedy pokud chce). Coz je pravda aspon to tam pisou.
-
-
Že ty sis v mládí strkal pastelky do nosu a jedna ti zůstala zaklíněná někde v mozku?
-
Myslím, že mi opět krvácí oči.
-
Prosím, stačííííííííííííííííííííí
-
-
-
Další kritická recenze, opět se zabývající nevyváženým scénářem, nevkusem a stupidním (ne)humorem
http://www.escapistmagazine.com/articles/view/editorials/reviews/10598-Grand-Theft-Auto-5-Review-People-Suck.2
Hodnocení 3,5/5 -
-
Mně příběh v GTA moc nezajímá. Raději bych info o zbraních, autech apod.
Stejně tam většina lidí blbe. -
-
Auta jezdí příšerně, a přestřelky prý mnoha změn nedoznaly (žádný MaxPayne se prý nekoná) takže zbývá už jen ten příběh...
-
-
Auta jsou supr, prestrelky temer totozny s Max Paynem a pribeh nemuzu hodnotit po 3 hodinach
-
-
Kéž by se náš vkus shodoval tedy!
I když kritizuju, tak pořád doufám, že to bude lepší, než se z videí zdá. Nicméně, pořád jsem četl hodně názorů těch, co už to hráli, že je jízdní model ošizený, z čehož následně vyplývalo, že je to záležitost preferencí (někdo chce NFS, někdo GTA IV).
A na videích to opravdu působí strašně. Auta jako by bez váhy, vznášedla s takřka okamžitou akcelerací a bez jakéhokoliv nahýbání se do stran (ani minimálního). -
-
No, nezlobil bych se, kdyby to na mě pak při hraní PC verze působilo stejně pozitivním dojmem, jako na vás dva. Díky za info.
-
Naštěstí to tak není :) za včerejšek jsem stihnul hrát nějakých osm hodin a z toho tak polovina jen free roam po městě a ty auta se ovládaj na pohodu. Není to tak smikovitý jako čtyřka nebo Sleeping Dogs (pokud teda nezmáčkneš tlačítko pro ručku) jinak auta začnou plavat až po smyku. Každý auto váží jinak, má jinou akceleraci a jinou topspeed takže variabilní jízda tam je až až. Jak psal Miserius, tak "gunplay" je jak v Maxovi takže "ženiální".
-
-
-
-
-
-
nechce se nekdo dohodnout za tyto hry na steam crystal towers 2, love, Kaptain Brawe: A Brawe New World, Legends of Aethereus?
-
Intel dalších 8 chyb v CPU
Hlavně lidi nekupujte ty pomalé Ryzen od AMD *15* -
-
kterej blllbec někdy řekl že Ryzen je pomalej? :O
-
-
Někdo mi tu nevěřil, že Vávra přijde v Kingdom Come o svoje nádobíčko. Tak už jsem si vzpomněl, kde to psal.
http://www.imgup.cz/image/LIQL -
-
mně přijde teda smutný, že plave v pasní mě/mně. to by se lidem, co píšou/čtou stávat nemělo :)
-
-
-
Spike Games oznámilo Deadliest Warrior: Legends - pro vaše PSN a XBLA účty bude k dostání v polovině...
Když se mluví o Spike Games tak si vždy vybavím tyhle 2 krásné videjka
http://spoonyexperiment.com/2010/08/04/deadliest-warrior-game-review/
http://spoonyexperiment.com/2010/08/06/deadliest-warrior-the-game-follow-up/
Spike games jsou jen ubožáci :)