Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychotic

    Během cutscén ve Final Fantasy XIII budete mít možnost plně ovládat svoji herní postavu.

    Ve Final Fantasy Versus XIII, ne v normální 13ce, ta je už dávno venku. Měl byste to opravit.
  • 5. epizoda Life is Strange dorazí 20. října.

    Snad to nedopadne typicky, že dobro porazí zlo...
    • frantisek_nejezchleba
      o to snad ani nepude (a já bych si přál opak toho, co ty), tématem by měla být definice onoho zla.
      • Však já si nepřeji aby tam všechny "kladné" postavy umřeli a záporáci ovládli svět. Já bych byl rád pro nějaký temnější konec, kde by se třeba mohl někdo obětovat (tím někomu zachránit život), atd.
        • frantisek_nejezchleba
          asi chápu...
          Já temný konec nevyhlížím, jsem už poučen z jinak výborné první epizody Walking dead, že černota není to pravé ořechové.
  • OPenetrator
    Zdravím. Mam na steamu v inventari M&B: Napoleonic Wars. Mel by někdo zájem nabídnout neco podobne hodnotneho na vymenu? :)
  • Vogon

    Berserk and Band of the Hawk - Schierke trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=FM_9AJNXdac
  • ucho

    Spy Chameleon

    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=232952375

    https://indiegamestand.com/deal/
    od dolaru
    • Jack1947
      Zaroven clovek muze udelat zasluznou cinnost (tedy pokud chce). Coz je pravda aspon to tam pisou.
      • Vrook
        Že ty sis v mládí strkal pastelky do nosu a jedna ti zůstala zaklíněná někde v mozku?
      • Veskoslav
        Myslím, že mi opět krvácí oči.
      • Miserius
        Prosím, stačííííííííííííííííííííí
  • Další kritická recenze, opět se zabývající nevyváženým scénářem, nevkusem a stupidním (ne)humorem

    http://www.escapistmagazine.com/articles/view/editorials/reviews/10598-Grand-Theft-Auto-5-Review-People-Suck.2

    Hodnocení 3,5/5
    • Keyz
      Mně příběh v GTA moc nezajímá. Raději bych info o zbraních, autech apod.
      Stejně tam většina lidí blbe.
      • Auta jezdí příšerně, a přestřelky prý mnoha změn nedoznaly (žádný MaxPayne se prý nekoná) takže zbývá už jen ten příběh...
        • Miserius
          Auta jsou supr, prestrelky temer totozny s Max Paynem a pribeh nemuzu hodnotit po 3 hodinach
          • Kéž by se náš vkus shodoval tedy!

            I když kritizuju, tak pořád doufám, že to bude lepší, než se z videí zdá. Nicméně, pořád jsem četl hodně názorů těch, co už to hráli, že je jízdní model ošizený, z čehož následně vyplývalo, že je to záležitost preferencí (někdo chce NFS, někdo GTA IV).

            A na videích to opravdu působí strašně. Auta jako by bez váhy, vznášedla s takřka okamžitou akcelerací a bez jakéhokoliv nahýbání se do stran (ani minimálního).
            • No, nezlobil bych se, kdyby to na mě pak při hraní PC verze působilo stejně pozitivním dojmem, jako na vás dva. Díky za info.
            • Ronox
              Naštěstí to tak není :) za včerejšek jsem stihnul hrát nějakých osm hodin a z toho tak polovina jen free roam po městě a ty auta se ovládaj na pohodu. Není to tak smikovitý jako čtyřka nebo Sleeping Dogs (pokud teda nezmáčkneš tlačítko pro ručku) jinak auta začnou plavat až po smyku. Každý auto váží jinak, má jinou akceleraci a jinou topspeed takže variabilní jízda tam je až až. Jak psal Miserius, tak "gunplay" je jak v Maxovi takže "ženiální".
  • nechce se nekdo dohodnout za tyto hry na steam crystal towers 2, love, Kaptain Brawe: A Brawe New World, Legends of Aethereus?
  • Draken69CZ

    Intel dalších 8 chyb v CPU

    Hlavně lidi nekupujte ty pomalé Ryzen od AMD *15*
    • Johnny
      kterej blllbec někdy řekl že Ryzen je pomalej? :O
  • jamar28
    Někdo mi tu nevěřil, že Vávra přijde v Kingdom Come o svoje nádobíčko. Tak už jsem si vzpomněl, kde to psal.

    http://www.imgup.cz/image/LIQL
    • ucho
      mně přijde teda smutný, že plave v pasní mě/mně. to by se lidem, co píšou/čtou stávat nemělo :)
  • Spike Games oznámilo Deadliest Warrior: Legends - pro vaše PSN a XBLA účty bude k dostání v polovině...

    Když se mluví o Spike Games tak si vždy vybavím tyhle 2 krásné videjka
    http://spoonyexperiment.com/2010/08/04/deadliest-warrior-game-review/
    http://spoonyexperiment.com/2010/08/06/deadliest-warrior-the-game-follow-up/

    Spike games jsou jen ubožáci :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit