Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Divinity:Original Sin

    Zdravím, koupil jsem si na GOGu D:OS a když jí chci spusti, tak se objeví černá obrazovka, ukazatel se změní na herní, ale následně to spadne s hláškou ''program přestal pracovat'' . Zkoušel jsem všechny možný možnosti, co jsem našel na netu, ale furt nic. Nemáte někdo ještě něco? Mám GeForce GTX 750 2GB, 8 GB RAM DDR3, AMD Phenom II X4 840 a 64-bit Windows 7.
    • UŽ TO JEDE!

      Facepalm... neměl jsem nainstalovanej DirectX... až to dohraju, tak se oběsim.. za tohle *16* *12* *1*
      • Chim
        Tak hodně herních zážitků v posledních dnech života *1*
      • Jako jo, ale ty hry už by se sakra mohly naučit si říct, co jim chybí, takže tvoje blbost je to jen z 50 %. :-D
      • solomon.short
        no to jsme rádi. není zač *3*
      • owny
        *1*
      • Morraw
        Gratuluju a přeju mnoho desítek hodin příjemné zábavy *4*
    • U stahování z netu se může vždy něco pokazit, zkusil bych to smazat a znovu celé stáhnout...
      • zkouším, už jsem to stáhnul, tak uvidíme
    • mas 32bit? nekde jsem cetl, ze na tom zlobi...

      a doufam, ze opatchovany
      • patchoval jsem to a mám tu verzi 1.0.169
        • Nemáš čerstvě přeinstalovaný PC? Můžou ti chybět nějaký knihovny, který se k jiným hrám přidávají jako redist.
          • ano, mám :-) Co třeba by mohlo chybět?
            • jo, asi poprvý v životě napíšu na support :-) Jinak děkuju moc všem, co se mi snažili pomoct *4*
            • kdyžs koupil na GOGu, nejlíp jim napsat na support - je to nejrychlejší a navíc budou přesně vědět, co se stalo :)
        • http://www.larian.com/forums/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=535654

          prej spustit primo exacem, ne pres steam, jinde zas radi snizit rozliseni

          holt hledej "divinity original sin startup crash"

          je tech vlaken povicero
          • Morraw
            "koupil jsem si na GOGu" *1*
            Ale jinak jak píše tady dole anonym, tak zkusit naistalovat vše ze složky _CommonRedist a přinejhorším reinstal celého systému.
      • aha, ted jsem to docet

        tak tim to nebude *5*
    • rezim kompatibility

      Ahoj
      Nevim co vse jsi nasel na netu ale pokud jsi nenasel ze mas nastavit rezim kompatibility třeba na WIN XP tak to vyzkousej
      • solomon.short
        tedy nevím, ale u hry primárně určené na W7 a vyšší zkoušet režim kompatibility je poněkud... divné.

        A jak už zmínil Kubas - GOG má vlastní support, nejlépe jim napsat přímo
      • našel, vytkoušel, nefunguje. Fakt už nevim co ještě mám zkusit, ale díky moc.
  • Velké odhalení Zelda timeline

    Fanoušci o ní diskutovali dlouhá léta a teď je skutečně tady:
    http://vgtribune.com/zelda-timeline-revealed/

    Jo, u nás v ČR to zajímá asi jen mě a tři další týpky, ale stejně je to velká věc.
    • EuroSamurai
      No tak nák takhle sem si to představoval a spíš by mě zajímalo jak je to s reinkarnací Linka a Zeldy.
    • tak to je skvely kdyz to vis tak prestan otravovat a nejlip se odstehuj do toho svyho homostánu
      • EuroSamurai
        Ty musíš mít hodně smutnej život :)
        • EuroSamurai
          Miki Hoshii:Taky koukáš kolik je tu ubožáků?:D Já myslel že tu je jen jeden odpad jako ten hater nademnou .
        • nemluv porad s tim zrcadlem
          • Tsugumi is seriously shocked by your faggotry.
            http://s1.zerochan.net/600/08/31/876558.jpg
            • Tak nějak nechápu proč bych vůbec měl . Moc dětinské a málo zvrhlé ;)
            • You can't appreciate her assets?
            • DATtel

              Ale to už je fakt úlet ....
            • From Guilty Crown. I watched all 11 episodes yeasterday, the 11th as livestream, and I can say it's one of the best animes this season. And it feels kinda like Code Geass.

              Also observe:
              http://s1.zerochan.net/600/46/01/872596.jpg
            • EuroSamurai
              Z čeho to je?:D
  • Kozy

    První recenze na Deus Ex

    https://www.youtube.com/watch?v=EPK6OQZfVWg
    • Veskoslav
      Lidi, co mají logopedickou vady by měli držet hubu a ne dělat videa....To se fakt nedalo. Ať proboha vyhledá logopeda. Tímto projevem se jeho video dostává na hodně nízkou laťku. Protože pokud je recenze stavěná na mluveném projevu, tak sebelépe udělaná a sepsaná nezakryje fakt, že to říkal had křížený s hadicí, co zrovna neměl nic na práci než ojíždět hadice.
    • Lukyz
      Obdivuju jedince, kteří to video dokoukali do konce.
      Tohle se nedá poslouchat *11*
  • Cliff Bleszinski ve své kariéře nejvíce lituje spuštění multiplayeru v Gears of War 2.

    A to už ako prečo, či som len nepochopil text? :D
    • montatatana
      Konkretne rekl jen "My biggest regret was the launch of Gears 2’s online play. It was a huge mistake for everyone involved, unfortunately." Asi podcenili servery nebo tak neco :)
  • PS4 tech demo Dark Sorcerer využívalo pouze čtyři z osmi dostupných gigabytů GDDR5 RAM.

    tak to cumim, ale je mozny ze to pripravovali jeste za doby kdy se predpovidaly jen ty 4 giga a uz to moc neroztahovali
    • PS4 tech demo Dark Sorcerer využívalo pouze čtyři z osmi dostupných gigabytů GDDR5 RAM.

      Většina her není dělaná na víc jak 4GB , prostě to neumáí využít a myslím že tenhle trend bude ještě chvíli pokračovat. Hlavně kvůli tomu , že RAM nejsou tak důležité pro výslednou kvalitu. Samozřejmě do dvou let už to bude standart , ale i dnes nemá většina lidí v PC víc jak 4GB ddr3 .
      • GlaDOS
        Proto mi připadá úsměvné, když si hráči kupují 16 GB. Pokud jen hrají a nepracují třeba s videem, tak je myslím 8 GB dostatečné. Stejně většina her na disku zabere něco okolo 10 GB, častěji i méně. A celá hra se do ramky rozhodně nenahrává.

        Jinak na tom Dark Sorcerer nebylo nic, co by mělo zabírat spoustu paměti. Vždyť to byla jen jedna malá scéna. Tohle bylo náročné hlavně na výpočetní výkon.
        • Keyz
          Tak RAM jsou levné a asi si řeknou více= lépe.
          Mohlo by se toho více nahrávat do RAM, když v PC má snad každý 4 GB anebo více.
  • Kozy
    Pozor. Greg Miller https://www.youtube.com/kindafunny začne už tuhle neděli vypouštět let's play videa z Phantom Painu. Tak bacha na spoilery, budou jich plný internety.
  • Rozpumpujte parádní grafiku v Crysis 2 módem BlackFire's Mod 2.

    Parádní grafiku ? Asi jsem slepej.Vyzkoušel jsem to a je to pěknej humus.Hned jsem tam vrátil původní nastavení na ULTRA DX11 a vypadá to mnohem líp *7*
  • zaklinac 2 sberatelska edice PC ! ! !

    ZAKLINAC 2 SBERATELSKA EDICE PC !!! :) :
    http://aukro.cz/show_item.php?item=4643612092
    • Dám vám za to dvě pastelky a jedno mlíko.
      • Hmmm, pokud to mlíko bude čokoládový, tak si plácnem.
        • Tak to fakt ne. *15*
    • za 1500 koupim
      • Vrook
        Budeš pak hrát karty s tou Geraltovou bustou?
      • Draken69CZ
        *1* ty si vykastrovaný býk
  • Black_Hand

    Na konzoli Ouya si zahrajete i aktuální PC pecky, bude totiž podporovat stream hraní přes OnLive....

    takze misto Ouya konzole budeme mit OnLive konzoli...ted Ouya vypada daleko lip.
    • Další OnLive konzole? já myslel že jedna stačí *7*
  • KCD po 100 hodinách hraní

    https://www.youtube.com/watch?v=evCtzMqNJiU *15*
    • Jack1947
      Já si koikrát říkám že snad ani nedák těch 50 co je na příběh *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit