-
nevydrzim a zeptam se
ci rikate na to, ze Netflix hleda pro postavu Ciri nebelosku?
-
-
Další z řady případů anti white rasismu, který se na západě rozmáhá. Není divu že lidé zuří a bojkotují netflix. Americká arogance a opovrhování kulturou slovanů a východní Evropy jsou dobře známé. Black panthera by taky běloch hrát nesměl.
-
Ja teda nejsem moc serialovej a ani nevim jestli na ten serial budu koukat ale mala Ciri cernoska by mi asi nejak extra nevadila.
-
Já se spíše divím že tu není už článek... a asi ani nebude.
-
Nechává mě to naprosto chladným. Osobně jsem si sám vždycky Ciri představoval jako Asiatku.
-
Zdroj?
-
Že ty vlasy co má Ciri asi hodně vyniknou
-
No, dalo se čekat, že se Amíkům nebude líbit, že žádná z hlavních postav není černoch... Když z Emhyra udělají černocha, tak by to ještě mohlo klapnout, bez většího kvikotu fanoušků.
-
😉ked to preslo cez Sapkowskeho, ako konzultanta, preco nie
-
-
já myslím, že se jim nepovedlo, nebo ani nezkoušeli mu vysvětlit, co znamená BAME
-
Tak nesmrdí mu prachy že
-
-
-
Warhammer
Když se nám to blíží u série Total War, tak pro milovníky knižní série o Gotrekovi a chtějí si zkrátit čas, mám dobré zprávy. Kdo neholduje angličtině, tak tento rok je plánovaný dotisk prvního a devátého dílu série (Zabíječ trolů a zabíječ lidí). Polaris zároveň získal práva na knihy Cesta lebek, Město prokletých a Hadí královna, kdy minimálně dvě vyjdou ještě letos a mají i práva na subsérie Warhammeru "Konec časů", kterou si nechávají až vyjdou a dotisknou zbylé knihy. Ta obsahuje Kinslayer a Slayer. -
-
Paráda!
-
Super. Zrovna nad Zabíječem jsem nedávno přemýšlel, jak bych si ho zase rád přečetl.
Je k tomu více infa? GW přece zakázalo nové řeklady do cizích jazyků.
Já se na Warhammer připravuju vlastním způsobem. Třeba modelováním Mannfreda na drakovi a čtením Vampire Wars omnibusu. -
-
Já jsem přímo psal do Polarisu ohledně dotisku Zabíječe lidí a zeptal jsem se na další knížky, tak mi napsali, že to mají v plánu. Původně právě práva bránila dotisku Zabíječe trol, zabíječe obrů a lidí. Ty chyběly v obchodech. Uvidíme, jak to dopadne. Nevíš jestli vyšla nějaká další knížka v sérii o Šedém věštci?
-
-
U nás to netuším. Snad se podívat na Black Library "Grey Seer" a co vyšlo.
-
-
To mě nenapadlo. Vyšel Thanquol's Doom.
-
-
-
-
-
Ted Price (Insomniac Games) začíná opět přemýšlet nad novým Resistance.
Tak at mu da nekdo facku. -
Et Armies
No na tože to je Indie hra na zabguovaném enginu to na chvíly zabití času je supr.
Prostě taková oddychovka, (no jak se to vezme) ani nevím co psát příběh je klasika o nišem "Záchrana světa po stomilionté nebo země nebo nezávislosti bla bla"
Ai nepřátwel taky nic moc ale kvantitou občas překvapí zbraně klasika pár útočných pušek a brokovnice sniperka... pistole s nekonečno náboji.
No sa úrovně taky ničím nepřekvapí - nějaké sklady, exteriéry v poušti...
Má to pár much, třeba že do nepřítele musíte vypálit klidně i celý zásobník.
Grafika je na poměry UE parádní a nevšiml jsem si nějakého padání FPS... vše na ultra ok možná tam nějaký záškub byl na Irán tedy docela dobrý pokus o FPS alá COD.
Njn ten DMG nepřátel a střelba je docela směšný, je tam hodně krve ale zvuk z ní jakoby jste stříleli do plastu... Herní doba asi klasika já sám už jsem u konce, tam je to docela i frustrující - není tu ukazatel zdraví a když chytíte pár rán je třeba se schovat no a nepřátelští odstřelovači vám občas dají heasdshot ze zálohy. Kdyby tam nebylo tolik Lens flare a jiných otravných věcí... bylo by to ještě lepší ale tak no nebudem žrát 6,5/10. -
-
Vsiml jsi si, že tu je sekce čtenářské recenze? Tyhle tvoje průjmy tady nikoho nezajímaj.
-
-
Tak a kdo je víc nemocný ty nebo já ? (určitě budu každé info hltit někoho kdo ty recenze schvaluje lol).
-
-
Určitě lepší, když bude trpět jen jeden člověk a ne všichni ostatní *1*
-
-
Dávám sem občas info... u her které třeba nikdo nehrál ještě.
-
-
-
-
-
Project CARS
Dá se někde sosnout a hrát beta? Včera jsem konečně zkusil Assetto,slušný ale a ta hra je kromě volantu prakticky nehratelná bych řekl, respektive hratelná je, ale ..
PS: v kartě hry tu máte leden 2013 -
-
No project cars jsou taky stavěný na volant. Hrát to na něčem jiným je podle mě masochismus. I relativně arkádový Shifty byly na klávesnici celkem šílenost *1*
-
-
hrať P.Cars na gamepade je masochizmus ?
-
-
Záleží na tom, jak to s ním umíš a kolik asistentů jsi ochotnej zapnout. Mně by nějaký 3 - 4 centimetry dlouhá osa nestačila, proto jsem kupoval volant.
-
-
Tak o asistentech a podobných blbostech pro lamy se nikdo nebaví, to je všechno v každé hře automaticky vypnuté.
-
-
Tebe bavila Forza ? A to si hater *15* . Jinak jak muzes rict ze na simulator si neporidis volant kdybys ho hrat chtel, na gamepadu to snad nejde ? Jasny moc konzoloidni. *4*
-
-
-
-
To si nemyslím, nehrál jsem ale podle infa co jsem četl a gameplayů co jsem viděl, bude PC spíš pro masy, než hc simulator. Teda doufám, volant si kupovat nebudu :) Nejradši mám něco mezi tím, více k simulaci, ale aby netrpěla hratelnost, nejlíp mi zatím v tomto ohledu přišla Forza 4.
-
-
-
Z průzkumu Valve a nVidia vyplývá, že 84% hráčů nemá takovou sestavu, aby si naplno (dle doporučených...
jestli to nebude tím, že vyžadují DX 10, XP je stále používané víc než dost -
-
na XP to ani nespustíš. tady se píše o spuštění na jiné než plné detaily *3*
-
Steam hlásí, že WinXP používá už jen 20 % hráčů, takže tím to nebude.
-
-
Z průzkumu Valve a nVidia vyplývá, že 84% hráčů nemá takovou sestavu, aby si naplno (dle doporučených...
kamo nvm kdes to sebral ale nekdy pred par mesicema bylo XP jeste nejvic rozsireny na svete :) .. hlavne v kanclech atd ...
btw vubec se nedivim ze 84% lidi an to nema comp... taky ta grafika je psychopaticka a Kazdej vocas kupuje new a cool grafarnu, misto toho aby koupil lepsi procak, pac pokud vim Frostbyte 2 engyne pouziva k vypocitavani Procak a ne grafarnu jak bejva zvykem -
-
na světě = mezi hernímiPC+kanclPC+ostatníPC
teď ale hádej, která podmnožina zajímá herní vývojáře... ding ding ding. Bingo! jsou to herní PC a ty jsou celkem slušně popsané právě statistikami na steamu
na výpočty "grafárnou jak je zvykem" snad ani netřeba reagovat -
Jó, tak FrostbYte a engYne jo ?
-
-
-
-
The 7th Quest pro iOS je na zadarmo. Jen dnes.
-
Závodní titul Motorstorm RC dorazí na PS3 a PSV 6. března.
Coz se netyka nas, ale Ameriky... v Evrope a tedy i na CZ storu uz vysel a je k zakoupeni *3* -
-
Díky za echo. Přepsal jsem to novinkou místní *15*
-
-
QuakeCon ! Duel Masters QL
http://www.twitch.tv/QuakeCon -
-
toľko nadčasov som už dĺho nevidel, je to pekne vyrovnané...
-
-
co prozradil GabeN
What is the status of Half Life 3/Half Life 2 Episode 3?
The number 3 must not be said
jinak prozradil, že dělají nějakou singleplayer hru (možná množné číslo), hry pro VR a speciální ovladače, Half-Life 3 byl pravděpodobně zrušen, ale potvrdil, že mají zájem udělat další hru ze světa HL/Portalu, stejně jako další L4D. a chtějí co nejvíc používat Source 2, takže do něj asi předělají TF2 a CSGO -
-
Takže vlastně nic moc nového.
-
Tady je nějaké shrnutí
https://www.reddit.com/r/Steam/comments/5omun0/gabe_newells_ama_highlights_17_jan_2017/
-