-
Hackerská skupina LulzSec vypustila na internet soubor, který obsahuje 62000 emailů a hesel. Pokud...
hmm super, z mediafire uz je stazeny...tak se asi nepodivam, jestli tam nejsem. -
-
Hackerská skupina LulzSec vypustila na internet soubor, který obsahuje 62000 emailů a hesel. Pokud...
http://dazzlepod.com/lulzsec/
Můžeš hledat. -
-
dik moc....nejsem tam :).
-
-
Právě jsi se přidal na seznam :D
-
-
No ja bych s tim seznamem byl taky opatrnej, ale ono se da nechat vypsat si treba jenom vsechny maily s .cz ve jmene atp.
-
-
-
-
-
Thief setéměř s jistotou dostane jak na PC, tak i PS4 a nový Xbox. (+ nový artwork)
ByeBye PS3 následuješ spící Xbox360 .... -
Pánové pozor na hesla ! .... Právě jsem zjistil , že mi nějaké ucho z kanady nabouralo účet Origin (respektive patrně mail na Tiscali) a nakoupilo Fifu15 a herní body cca za 150 000 Kč (default limit) .
Takže žádné já jsem v bezpečí mám silné heslo .... už dokáží bruteforce prolomit číselné kombinace na 8 míst :( .
Děkují tímhle české podpoře EA . Snad se podaří zablokovat co nejvíc . Já teď letím do banky blokovat kartu ...
(Ještě se vrhnout na PSN a smazat veškeré karty - Tam je to s bezpečností a ověřováním dlouhodobě na štíru :((( ) -
-
A ses si jistej, ze sis do PC nezatahnul nejakej keylogger?
-
-
Vybílený účet ...
Ještě to tak ... v PC telefonu či tabletu ? Vše se synchronizuje :(
-
-
Já měl takhle jeden čas násosku. Dělal malý platby, kterých jsem si nevšimnul (500-1000) a přišel jsem na to až zpětně a to to trvalo skoro dva roky. Od té doby jsem se naučil značit si platby a průběžně kontroluju účet přes Appku. Jsou to zmetci. U tebe to je ale horší no. Držím palce ;)
-
-
Se mi taky stalo, Amazon mě účtoval 16 stovek za nějaky jejich předplatný (pravděpodobně jsem to jako pako nějakym omylem aktivoval) a všimnul jsem se taky až když děkovali ža dlouhodobý členství *1* CO jsem se ale divil, tak když jsem zažádal o zrušení tak mi vrátili uplně všechny peníze, protože jsem to prý ani jednou nevyužil... Nechce se mi věřit že by tohle nějaký česka firma udělala...
-
-
kdo ti dal to minus, to by me opravdu zajimalo, diky za upozorneni a at to dobre dopadne..
-
tak to by ti snad mohlo ea vratit...
-
-
Ano už to blokují a co jde navrací ... Za to jim děkuji .
-
-
Jo to mi jednou psali na GMAIL, že jsem provedl pár nákupů přes svůj učet na XBOXlive, docela sranda no. Když kartu nevlastním a žádné fyzické udaje tam nemám no snad měl ten dotyčný radost... že si něco koupil za svoje peníze ale z cizího učtu. *4*
Ted se zase můžu obávat abych neztratil novou občanku, měnil jsem si kvůli změně bydliště a mám si vymyslet aspon 4-5místný kod. Sice jsem (musím zaklepat) nikdy neztratil ale pak co když se jednou stane. Pak tyhle bezpečnostní udaje pomalu ztrpčují život, pasy už mají mezikontinentální otisky prstů (nutné pro USA atp...) co bude dál všechno nanochipy a aby se rovnou četlo všechno ve skenu "mysli".
Jinak nezávenihodná situace, taky nezvratný důkaz že anonymita udajů na internetu (hlavně kreditních) je hodně snadno ohrožeitelná. Co naplat že tu je spousta fíglů, no ono když může přes 20let působit na Windows vir o ktereém neměl nikdo až do ted (pár dnů) ponětí tak co by si nedokázali poradit s takovou prkotinou jako hesly. Na to je třeba říct kdo nic nemá, tak se nemusí bát. *3* -
-
To mne také prvně napadlo (díky tomu jak vnímá gmail aliasy) , ale řekni mi kdo protočí takové peníze za tolik objednávek na cizím účtu (kua a zrovna na mém :( ) ?
-
Jak se můžeš bát že ztratíš občanku? Jsi mentál? ... No, asi jo, ale stejně... To je jako se bát že zítra zakopneš
-
-
Misero, psal jsem že můžu bát ne že se bojím *15* , už jsem te tak dostal. Že my vymýslíš slovíčka co bys chtěl tak moc abych řekl, *4* .
Tyvle ty reklamy jsou otravné zpomalují vyhledávání a prostě mě už seerou, proč mám vždycky protrpět to ppodělané zaseknutí na hlavní stránce... ještě chvíly a házím Ad-block sry ale je toho moc.
Když už jsme u policie, tak jednou mi našly nový (SE P1i) mobil který mi na hlavním sebral nějaký cigoš... sic to byl krám potěšilo a mohla se po vánocích zaplácnout ta nová N95ka (kterou mám doted) byla to fůra let a i když vím že se tady asi šábli a byla to nějaká ta výpomoc. Změnilo to trochu pohled na policii...Aspon tu klasickou... -
No občanku ztratíš jedna dvě ... už se mi také poštěstilo , když jsem jel na kole , tak prostě vypadla s ostatními dokumenty na železničním přejezdu . Díky bohu tehdy to dobře dopadlo a byla doma dřív než já z výletu ....
-
-
To je mi jasný ze to jde ztratit, ale nechápu jak se někdo může bat že by ji nekdy ztratil... To by se celej zivot jen neceho bal
-
-
-
-
Tak to ti teda nezávidim, good luck
Šel jsem si hned pro jistotu podívat kolik mam denní limit na kartě, ale napadlo mě, proč ty jsi limit neměl? Jo počkat, ty jsi měl denní limit 150 tisic? *8* Tak bych si taky chtěl žít *1* -
-
No právě že mám několk karet , ale tuhle na internetové platby běžně nepoužívám (ležela mi doma s minimálním vkladem , takže jsem limity neměnil ...) No uvidíme .
-
-
-
Guerilla Games: „To, co odlišuje Killzone 3 od ostatních FPS na trhu je především unikátní...
Ehm, to má být sranda? Co je na něm tak zvláštního ? -
Pro zdejší znalce hardwaru, pokud máte chuť poradit. Po mnoha letech kupuju nový komp a asi poprvé v životě se chci hecnout a koupit něco k světu. Aktuální situaci okolo hardwaru sleduju spíše okrajově. Zatím mám v merku tuhle věc
http://www.tsbohemia.cz/barbone-eagle-gold_d201670.html
Je to za ty prachy adekvátní? Případně má někdo doporučení na jinou (a lepší) konfiguraci ve stejné cenové hladině nebo výkonostně podobný komp za levněji? Jinak beru to jako komp, který by mi měl několik let na hry vydržet (DX 12 atd.) a je mi jasné, že pokud bych si něco skládal sám, tak se dostanu na lepší cenu, ale ideálně si chci objednat krabici a hotovo. -
-
Alfa atd. nabízejí to, že si vybereš komponenty a oni ti to poskládají včetně otestování funkčnosti atd. A vyjde tě to levněji minimálně o 3-5 000, co jsem se díval na ty komponenty.
-
Zcela vážně míněná otázka. Neuvažoval jsi o konzoli na hraní?
-
-
Mám PS3. O nové generaci zatím neuvažuju, ještě tam není moc her, co by mě lákaly. Primárně hraju na PC.
-
-
Jasný chápu mám to podobně jen mě baví se v tom trochu hrabat ;)
-
-
Vzhledem k tomu, kolik do toho chce narvat, tak logicky ne...
-
-
Když se nevyznáš a chceš to mít složené, tak je stejně lepší koupit to po částech a nechat si to zdarma složit. Třeba u CZC. Trvá to asi o dva dny déle a máš to složené a jestli dáš i OS, tak to myslím také o testují. (napiš ale, že chceš všechny krabice a vše co k tomu bylo poslat, jinak pošlou jednu krabici a tam nacpou kabely atc, krabice se hodí když to poté budeš prodávat)
http://i.imgur.com/W54EQJ0.png
Lze to ještě výrazně měnit aby jsi ušetřil a měl stejný výkon. I tak ale máš lepší CPU na hry které má stejnou frekvenci. Výrazně větší a lepší SSD (ten samsung má jako jeden z mála novější čipy které prodlužují životnost) a výrazně lepší odhlučněnou bednu.
Co vyhodit? Desku můžeš výrazně zredukovat na menší desku s jedním PCE-slotem a méně audio sloty. Hodně lidí tohle nikdy nepoužije a platí zbytečně za to, že to tam mají. SSD lze koupit stejně velký ale jinou značku (Crucial MX100), zdroj lze koupit nemodulární (nelze odpojit kabely), bednu základní do 1000 Kč a ram bez chladiče. No, a poté to budeš mít maximálně efektní a výkon bude pořád stejný. Jako myšlenka konzolí. Také nemají pěkné kvalitní bedny a na desce nenajdeš jedinou věc která není využita. Prostě vše je maximálně využité a šetří se jak to jen jde a funguje to. To zde je také možné udělat jak jsem psal. Poté ušetříš tisícovky. -
-
zostavu na DX12 by som teraz nekupoval, nevidím v tom veľký zmysel. Osobne plánujem upgrade na konci roka, rád by som 6-jadro a grafickú kartu vhodnú na VR (90fps, 1440p). Dovtedy mám zásobu starších hier ktoré možno ani všetky nestihnem odohrať :) a ešte ani neviem či pôjdem do Oculusu alebo Vive...
-
-
To se určitě vejde do jeho rozpočtu *1*
90fps, 1440p. Jenom kvalitní 1440p monitor stojí nemalou částku. -
-
do môjho sa vojde, ja ale nechcem kupovat nový monitor ale VR riešenie. A keby si x_ander do konca roka odkladal niečo bokom, vošlo by sa mu to tam tiež.
-
-
-
http://diit.cz/clanek/geforce-gtx-970-35-gb-problem
http://diit.cz/clanek/geforce-gtx-970-bzucici-civky
http://diit.cz/clanek/geforce-gtx-970-rop
http://diit.cz/clanek/jen-hsun-huang-o-geforce-gtx-970
http://diit.cz/clanek/geforce-gtx-970-microstuttering-total-war-attila
tu 970 si rozmysli
-
-
Seznam her s časem jejich nahrání ve službě PS Now.
to snad stačilo napsat, že to trvá kolem 50 sekund... -
Crytek zvažuje přenést herní značku Crysis i do jiného (než FPS) žánru.
No kdyby udělali kvalitní RPG typu Zaklínač 1 z prostředí Crysis tak tomu bych se vubec nebránil. -
Dodatečné pálení platform
http://www.theverge.com/2013/11/8/5080192/microsoft-ceo-candidate-stephen-elop-bing-xbox-rumors
Elop zapomněl, že už není trojská kuna. -
Někdo mi na Gamescomu vrazil do ruky beta klíč na Raiderz. Chce ho někdo?
-
-
Fiktivní záběry z 2. Světové války natočené z pohledu první osoby, tak přesně takhle nějak...
Já ne. -
-
Já taky ne *1* Ale je mi líto to jen tak vyhodit.
-
-
Tak ho tady zavěs, on si ho někdo vezme :).
-
-
Tak původně jsem nechtěl, aby to někdo nevzal nějakej troll jen tak. Ale vzhledem k tomu, že se nezdá, že by ho někdo chtěl, tady je: GC_MCMZIZK1YZAWIZQY
Snad někoho potěší *1*
Ještě jsem tu někde měl voucher na Sniper: Ghost Warrior na Steam. Přesněji, první díl zdarma pokud si koupíte druhý. Nemůžu to ale najít (ne, že by bylo o co stát). -
-
Snad s tím dokážu nějak žít... *15*
-
Ham ham. Už jsem ten klíč snědl. Takže ho vzal trol, ha! *15*
-
-
-
Myslím jako typ,název vím *1*
-
-
MMORPG, dej si gameplay na YT.
-
-
A co to je vůbec za hru ? *1*
-
-
-
-
Gears of War Remaster
http://www.polygon.com/2015/4/24/8490745/gears-of-war-xbox-one-anniversary-remake
http://kotaku.com/report-gears-of-war-remaster-coming-to-xbox-one-1700059889
Rework cutscén od Plastic Wax. https://www.youtube.com/user/PlasticWaxAnimation/videos To si nechám líbit, navíc je ve vývoji nový díl, takže vsuvka v této podobě je vážně super. Otázka je, kolik za to budou chtít, když to podle Polygonu bude jen 1. díl.