-
South Park: Stick of Truth datum vydání
Edit: No nic, prudislav byl rychlejší. Tak tedy "hurá". -
V Days Gone bude hrát vaše motorka obrovskou roli, těšit se můžete i na drastické změny počasí.
Motorka (s doprovodem pomalu vjíždí do klimatizované kanceláře vedení studia, bílé boa okolo řidítek): "Tak jsem si přečetla scénář a vůbec se mi nelíbí. Na podobný štěky si zaplaťte Koloběžku nebo Tříkolku, jestli chcete nevkus. Na to jsem moc dobrá, abych vám dělala jenom křoví na pozadí."
Days Gone CEO: "Ale madam, vždyť tam máte takovou spoustu dlouhejch, nádhernejch záběrů. Co třeba ta divoká jízda lesem s ladnými skoky přes ztrouchnivělé kmeny stromů nebo magický východ slunce nad rozpadající se dálnicí zrcadlící se na Vaší nádrži? A co ta nádherná projížďka postapo městem? Hlavní hrdina Vás neustále potřebuje, byl by bez Vás dočista ztracenej."
Motorka: "Akorát se mnou pokaždý flákne do bláta, když ze mě sleze, a dál jsem mu ukradená. Á propos, chci míň bláta. Naolejované záběry pro Bikeplay od vás sice nečekám, ale válet v bahně se určitě nebudu. Chci oblouk, vývoj charakteru, ukázku síly vůle, hluboký a ryzí cit, katarzi. Ne bláto na ráfku. Ať to ten váš Kaufman urychleně přeškrábe, jinak tady můj zadní blatník vidíte naposled."
Days Gone CEO: "Tak dobře, my to teda upravíme."
Motorka: "Chci fakt velkou, dramatickou roli. Obrovskou! A chci, abyste to rozhlásili při první možné příležitosti, aby se fanoušci měli na co těšit."
Days Gone CEO: "Ok." -
-
Z hodně slabýho soudku
-
-
Fanouškovský remake MGS je (jak se dalo čekat) zrušen. Vývojáři neřekli konkrétní důvod, jen že šlo o něco co nebylo v jejich moci ovlivnit, takže já to tipuji na právníky Konami.
http://www.technobuffalo.com/2016/03/07/metal-gear-solid-fan-remake-canceled
EDIT: Pardon, bleskař byl pro jednou opět rychlejší *1* BTW přidat možnost smazat příspěvek, by taky nebylo úplně od věci *1* -
-
Bleskař byl sice rychlejší, ale jen o fous vzhledem k tomu, že je to zpráva z pátečního rána*3*
-
-
V pátek odpoledne jsem si zapomněl v práci nabíječku k noťasu a dostal se k ní zase až v pondělí ráno. Kdybys jen viděl, kolik novinek se během těch tří dnů nashromáždí *3*
Teď ještě musím vymyslet, co udělat se zprávami, které jsem si předpřipravil na pátek večer / sobotu *13*
-
-
-
Na PSN se objevily trofeje z doposud neoznámeného DLC Assassins Creed IV: Blackbeard’s Wrath.
Hm... Aspon ze Blackbeard, na to jak ho všude ukazovali tam byl žalostně málo -
-
Bohužel, nejde o singleplayerové DLC, ale přídavek do Assassin's Creed 4 přidá tři nové hratelné postavy do multiplayeru
-
Jo, presne nejslavnejsi pirat ( ono asi si ho schovavali pro to DLC.) Hlavne pro Next gen , pak by se dalo pochopit.
-
-
Bylo to ještě horší jak Vaas, cela reklamni kampan zalozena na něm a najednou prd a temer tam nebyl
-
-
S tim Vaasem, to bylo hodne trapny, to mas pravdu..
-
-
Vždyť Vaas byl nejzajímavější postavou z FC3, po
jeho smrti se už tak nějak hráč neměl na co těšit . Ale máš pravdu,jeho zabití bylo opravdu takové trapné. To byl dle mého celý problém FC3 - příliš velký důraz na jakési metafyzično, které způsobovalo možná tak jen WTF momenty, než že by hru nějak zásadně obohacovalo. -
-
Ona ta hra celkove upadla a ke konci se ritila z celkem uchazejici sandboxove akce, do vod mysticna a byl na to az moc velky duraz. Rozhodne ale zabavnejsi nez Far cry 2 kde se clovek mohl k uzoufani undit prejezdy z bodu a do b a respawnem protivniku do nekonecna na zachytnych bodech a vrchol byl kdyz uprostred nebo pred misi mu dosli zivotne dulezite leky na malarii. Zaparim si Far cry 1 urcite, opet to jsem hral jen chvily a mel bych si to zahrat cele. A to je hra z roku prosim 2004. Stale ma co nabidnout.
-
-
-
Vaas kdyz jsme u nej tam byl, celkem dost ve FC3 tady Blackbeard kdybych nevedel o koho se jedna mozna bych ani nevedel ze tam nekdo takovy byl... skoro by si zaslouzil vlastni hru.
-
-
-
-
Japonci se rozhodli natočit film (pro dospělé) na motivy videohry Lollipop Chainsaw.
Preco sa tomu vobec necudujem.. -
-
Pokud se Vám z nějakého důvodu vypne WiiU během software update, pravděpodobně ji můžete vzít...
lebo pozeras hentai
-
-
Tearaway
Nejdůležitějším pátečním releasem nebyl novej xbox, ale Tearaway. Už ste to někdo zkoušeli? Je to mazec -
-
škoda že jenom na Vitu, ale chápu, že ten systém potřebují podporovat
-
-
No hlavně to je přímo dělaný na Vitu .. neznám jiný populárnější zařízení s touchpadem zespoda. Pak by to trochu ztrácole smysl ty featury, které to má.
-
-
Právě, to nemůžou portnout ani na PS4 bez překopání velký části hry. A to je spíš dobře. Vita už potřebovala nějakej killer titul
-
-
-
-
DS
Tak první díl Dark Souls 2 mám na youtube, kdo koukal na jedničku, určitě koukněte i na druhý díl ;)
http://youtu.be/NDbuEauJbYs -
-
Je mi líto, ale zahraju si to radši sám *3*
-
-
Jasně, to chápu :) Rozhodně lepší se neochuzovat o zážitek :)
-
-
-
Planetside 2
Nemáte někdo nepotřebný klíč do bety Planetside 2? -
-
mám, pošlu na mail zebramoklicejakchudak@email.cz
-
-
Spekulace: Připravují se dva nové striptýzové kluby do GTA Online.
doufám že otevřou Cockatoos -
Final Fantasy XIV : Heavensward
neboli ste náhodou na predvádzačke ... Final Fantasy XIV : Heavensward čo bola teraz u žabožrútou na nejakom zámočku ???? http://eu.finalfantasyxiv.com/pr/blog/001021.html