Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podcast otazky

    cau kdyz chci napsat mail do fightclubu, jaky to musi mit nalezitosti a jakej je ten mail ? podcast@games.cz? a predmet : otazka ????

    stihnu to jeste na dnesni podcast, kdyz ted napisu ?
    • Ne
  • SalemCZ
    Jak hodně je vlastně Black mesa dodělaná?
    • Draken69CZ
      Pokud myslíš Black Mesa, předělávku HL1 tak tam nejsou mise na Xenu, snad koncem roku https://games.tiscali.cz/datum-vydani/half-life-remake-black-mesa-si-na-xen-urovne-pocka-do-konce-roku-299127
      • SalemCZ
        Opravena, já teda ted nevím jak velká byla oblast Xenu, prostě kolik procent ze hry už vlastně je v té steam verzy?
        • Pan_Klobouk
          Xen byl v originalnim Half-Life tak na pul hodinky a ne moc zazivny. Takze Black Mesa remake... na Steamu mas zhruba 92,7% puvodniho Gordona Freemana. ;)
          • Lukass
            Jo Xen to bylo jediny co me na HL trosku vadilo. Ale ta bitva pred tim nez se tam clovek dostal byla skvela
  • jamar28

    DLC Fighter Pack 3 pro Injustice 2 přináší Atoma, Enchantressu a želví bojovníky Donatella, Leonarda, Michelangela, Raphaela. (+ video)

    Enchantressa bez Enchantressy, vidím Enchantressu, byl jsem s Enchantressou... *4*
    • Congrats on Goty

      ty si klidně uživéj Ty Enchatresso. ty jamale.
      • jamar28
        No mně právě přijde divné to skloňovat, nechal bych základní formu ve všech pádech.
  • zajimave video z PA Titans

    https://www.youtube.com/watch?v=t1K3b21_r-Q

    cca od 47:30
  • jesusek

    Druhá část E3 gameplay dema z Metro Last Light

    http://www.youtube.com/watch?v=xGFMJz5Moj0&feature=channel_video_title

    Vypadá to fakt dobře. A tentokrát žádné rotačáky. *4*
    • Jazz
      Jé, to je vážně pěkný 70% videa se tam prodíraj davem a konec...
      Když by někdo nebyl posranej na E3, tak to mohli natočit celý
      • Ten útěk působí dost filmově na to že je to gameplay.
        • Jazz
          To je ale pravda :D
  • Bethesda podruhé vyhodila svůj tým právníků a najala nové, s kterými se bude opět pokoušet...

    Myslim, ze se jen pravnik presunul do jiny spolecnosti, nez ze Beth zmenila. Neco v tom smyslu, snad uz to tu neni...
  • Na jaké platformy míří Duke Nukem Forever z regálů obchodů nejčastěji? 56% X360, 30% PS3 a...

    :D A tedˇ o tom kteří hráči nejvíc ruší předobjednávky .....
  • Zdar Gamesaři, 

    dva dotazy..

    1. Když ve VR brýlích, do kterých se vkládá mobil, nepustím žádnou VR aplikaci, ale chtěl bych se  jen dívat na nějaké obyčejné video či jen na hlavní plochu mobilu a tudíž bych to jen využíval jako držák mobilu na hlavě, tak je možné to takto použít nebo je to nesmysl?

    2. Když v PES 20 upravím v editoru hráče, tak proč pak ten hráč není upraven, když si chci dát jen klasický přátelák? Souvisi to s těma Live updatema sestav týmů? Ty provedené změny se projeví jen a pouze v režimu Master League nebo dělám něco špatně?

  • co je na tom pravdy

    Služba Xbox Live dnes přestala využívat virtuální platidlo Microsoft Points. Veškeré zůstatky se hráčům převedou na jejich lokální měnu.

    to jako fakt ?
    • braveman
      http://games.tiscali.cz/tema/microsoft-zavre-obchod-games-for-windows-marketplace-63736
      • nečetl jsem, protože Games for Windows nepoužívám a nečekal jsem že se to dotkne i účtu pro xbox :-/
    • Maarta
      Ano, je to tak
      • karta

        a podporuje xlive české karty ? mě se to nepodařilo zadat, proto jsem používal MS points a tohle zrušení proběhlo celkem potichu, tedy aspoň jsem o tom nic neslyšel ani nečetl upozornění na xboxu
        • Maarta
          Pokud máš např. UK účet, tak ti to českou kartu nevezme. Ale vezme ti to paypal účet, na kterém máš českou kartu.

          Tedy aspoň já měl tento problém, dkyž jsem přecházel z CZ na UK. Ale zjistil jsem, že pro mne z toho žádné nějaké extra výhody neplynou, takže po třech měsících zase pošupajdím zpátky na CZ
          • paypal

            aha takže paypal funguje ? to jsem nevěděl díky, to řeší můj problém
  • Vogon

    Soundtrack Dark Souls 3

    Ke stažení bez spoilerů(Odstranění názvů):
    http://www.mediafire.com/download/eom7981tqk6pqcc/DeSTOST+-spoilless+ver.-.zip
    Ke stažení s originálními názvy:
    http://www.mediafire.com/download/61s33vk6tjlfm4g/DeSTOST.zip
    Některé na youtube:
    https://www.youtube.com/watch?v=stWae6r7Blw&list=PLCLeSTzz6trYB89ZYFswkVKoQWPZ6e7_1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit