Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    PlanetSide 2 stavba základen

    Edit: Pardon pozdní zpráva:) Neviděno na hlavní stránce.
  • ucho

    pro redakci

    http://www.computerandvideogames.com/307454/news/crysis-2-steam-removal-not-eas-decision/
  • Gabe Newell chce podporovat Linux, protože se mu Windows 8 zdají katastrofální.

    Jo, mě se tak nějak trochu zdá, že s těma Windows chtěji udělat z PC nějakou obdobu jejich Xboxu.... :/
    • Gabe Newell chce podporovat Linux, protože se mu Windows 8 zdají katastrofální.

      Zatím, ale nevidím nic proč by měli hry vyrábět přímo pro Win8 .... vždyť snad to samé se rozjede i na sedmičkách, tak proč by Valve mělo s Woknama končit ?
      • Hry by bezet meli. Ale samotny Steam by vyzadoval velke upravy aby bezel nativne v metru apod. Ale Gabeovi jde zrejmne jako by slo me, o princip. A ja jsem rad ze jde proti nim takhle otevrene, doufam ze se pridaj dalsi. Aby si panove v Redmontu nemysleli ze cokoliv si vymysli natlaci komunite za kazdou cenu, at uz je to nesmysl typu Metro na desktopu ci neco jineho.
        Protoze sam v MS delal a vi jak to funguje. Dnes Ti prodavaj jako uzasnou novinku Win s Metro a pritom uz davno muzou vyvijet novy OS, ktery Metro vubec nema, protoze zjistili ze je to slepa ulicka.
        Viz prodej WP7 v dobre kdyz z testovali WP8, bez moznosti upgradu a ty reci okolo. Ci Kinect jako uzasny revolucni ovladac, na ktery vyslo her ze spocitas na prstech jedne ruky a najednou cpou vsem tablet Microsoft Glass na hry....
        • Možná proti nim otevřeně jde, ale pochybuji, že na W8 Steam nebude. Asi Metro nevyužije, ale bude tam. MS už vnutili uživatelům stupidní Ribbon a spoustu hloupých větších či menších otravností ve W7 - jenže nikdo si nestěžuje, protože W7 "vevnitř" šlape lépe jak XP, a stejně tak W8 systémové prostředky využívá lépe.
          No, uvidíme až podle prodejů.
          • To ano. Nerikam ze tam nebude, prisli by o zakazniky. Ale muze se mu nelibit a ja jsem rad ze nejde se stadem, ale rekne co si mysli.
            Slapou lepe urcite, ale ne o tolik aby to cloveku stalo za to dat dalsich nekolik tisic za novy OS, ktery mi ani neda na vyber jake rozhrani chci pouzivat. MS ví lepe co já chci.
            • Ve skutečnosti tak polovina IT komunity říká, že Metro je na PC blbost. MS se patrně přeorientovává na mobilní zařízení, zrujnuje Nokii, aby si jí (nebo jejich patenty) mohli koupit a tak dále.
              Samozřejmě všichni uživatelé mají nejradši obrovská barevná tlačítka, to ví MS jistě. Ptali se na to souseda Boba :)
  • ringmancz

    Multiplayerový mód The Last of Us je v Evropě méně drsnější než v Americe.

    já bych teda tipoval, že to bude naopak. stejně tak bych neřekl, že děcka ve F2 budou v US verzi
  • Krátký trailer na amatérský film Killzone: Extraction od skupiny Pwnisher. V neděli (27.2) si film...

    Doufam že ho zde uvidíme s českými titulky
  • Jack1947

    Vyšla free-to-play verze hry Toukiden 2 pro PS4 a PSV, která nabízí první kapitolu z plné hry.

    To je snad trial ne frýtuplej ??? navíc to je pěkná chujovina.
  • ringmancz

    PS3 upscaling

    nevíte někdo, jestli jde nastavit, aby se určitá hra neroztahovala na 1080p a zůstala jen na 720p? nemyslím teď nastavení v Display setting, protože pak nepůjdou ostatní hry a filmy v 1080p. díky
    • Spades
      Jinak to určitě nejde. To by bylo na běžného američana moc "advanced".
  • Beta Diablo III se spustí v průběhu příštího měsíce.

    To je mi novinka. To už se ví přes půl roku.
    • Právě proto by se to teď mělo co nejvíce připomínat, aby se na to nezapomnělo :). Hromadné zklamání ucelí herní komunitu.
  • Jeden z kandidátů na guvernéra Tokia slibuje

    Nebo by mohl silou vůle zastavit pohyb tektonických desek. Už jen ten jeho ksicht křičí "Budete trpět pod mou nadvládou!" i když bude vlastně mít minimální pravomoce *1*

    A píše se "Tokya" nebo "Tokia"? To nerýpám, jen mě zajímá, jak se to v tomhle stupidním jazyce píše. Jak je to napsané, to ve mě vyvolává obraz Tokio Hotel ^^
    • No protože to jsou němci a v evropě se to prostě píše Tokio je to stará romanizace japonskejch znaků kterou používají jen některé evropské země. Angličani a američani používají Tokyo.
      • Vím, co používají ostatní, zajímala mě čeština.
        • v čechách je to správně Tokio *3*
          • Pff, hloupé Čechy. Děkuji *4*
  • Chci se zeptat, jestli se vůbec někomu podařilo ze zdejších hráčů CS:GO vylosovat knife, AWP nebo něco podobně vzácného v krabicích? Za celou dobu hraní CS:GO jsem s klíči otevíral asi 10 krabiček a vždycky h*vno. :) Negev, Negev, Negev, Negev.......
    • Jazz
      http://csgostash.com/skin/463/Butterfly-Knife-Stained BS mi padl z třetí otevřené Breakout casy (dohromady patnáctá) Střelil jsem ho pár měsíců zpátky, původně měl cenu 190€.
    • kámoš měl motýlka prodal ho za 300euro a teď toho lituje na černým trhu (i ten CS:GO má) má mnohem větší cenu
    • residentevilfans
      Awp asimov,ak-47 wasteland,USP Guardian a Huntsmen night knife. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit