Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • StarWars: Moviebattles 2 video

    https://www.youtube.com/watch?v=dA6-A8LHmNQ

    Když vidím že se točí mašina okolo hry StarWars Battlefront, tak bych rád postnul video z modifikace "Moviebattles 2" pro hru JediAcademy. DICE mají hezkou grafiku, ale mohli by se přiučit, jak udělat správnou SW šílenost ^_^
    • ten mod sem kdysi zkousel a celkem dobry ale to video je strasny.
  • Kompletně celou sérii Commandos si v rámci tohoto bundlu můžete nyní pořídit za mrzkých 52 Kč!

    Ach bože bože.. http://cs.wikipedia.org/wiki/Commandos_%28hern%C3%AD_s%C3%A9rie%29

    Vidíte tam na tom bundle stars někde Strike Force? Já fakt nechápu kdo to na games píše prostě, nepochopitelné.
    • nekromant33
      samotné bundlestars.net to takhle propaguje... zmínit by to mohli ale bleskovka je napsaná podle zdroje správně
      • víš jak.... ono je to teď v kurzu, rýpat do bleskaře, tak si chtěl taky ohřát trochu polívčičky frajer.
        • radši to necháme tak..
    • Tak asi takový poznámka mezi řádky, že SF už není "Commandos", či co. Ale, pořád jen slovíčkaření. Přestože SF není vůbec špatná věc, když není součástí, tak holt není.
  • MidnighT91

    Dragons Dogma PC

    Nechce se mi čekat na článek protože mám potřebu se k téhle hře vyjádřit dokud jsou moje zážitky čerstvé...
    Na tuhle hru jsem se už od oznámení na konzole strašně těšil. Od té doby co vyšla, všude čtu jak je to nejlepší rpg na konzole a všichni říkají jak je to strašně úžasná hra. A teď po zhruba 6 hodinách hraní se musím vyjádřit. Tímto jsem ztratil poslední zbytky respektu ke konzolistům co jsem měl.
    Takovou ...... ........ ........(doplňte jakoukoli vulgaritu) jsem dlouho nehrál. Hmm ale kde začít?!
    Tak třeba: Savy vůbec nefungují. V jednu chvíli jsem si to RUČNĚ uložil, následně jsem to posral tak jsem dal restart (ne Load Checkpoint) jenže mě to vrátilo asi o 15 minut dřív než jsem si to uložil a ten můj save už nebyl k dohledání. Takže jsem znovu pokračoval, po 10 minutách spadl ze skály dal load a tentokrát mě to vrátilo na náhodnej save ještě starší než předtím.
    Dále: Naprosto všechna AI v té hře je na úrovni retardované zlaté rybky. Vážně, takovou úroveň retardace jen tak nevidíte.
    Další: Menu a vůbec všechno HUD je totálně otřesné a nepřehledné a orientace v něm je hrozná.
    Hlavní věc: Ta hra není nic jiného než průměrné MMO v singlplayeru. Hra začíná nikde, vysvětlení co se vlastně děje dostanete nulové. A vedlejší úkoly jsou typu zabij 45 vlků a vrať se...

    Při vytváření hlavního parťáka, mi o něm položili 4 otázky a já 2 z nich nechtěně promačkal aniž bych si je přečetl, a hádejte co, zpět už dát nešlo takže jsem byl nucen dát alt + F4 aby se hra neuložila a já si mohl parťáka udělat znova...... WTFFF *11*
    Takže rekapitulace je že ZATÍM je to hra na 4 z 10 a konzolisti nepoznaj špatnou hru ani když je kope do pr*ele Kdybych chtěl hrát MMO tak si zahraju Vindictus Protože ten je v podstatě to samé akorát s tím rozdílem, že vaši společníci jsou lidi a ne retardované opice... Potom to zkopíruju i k článku protože mě zajímá co mi k tomu konzoláčci co to vychvalovaly do nebes řeknou...
    • zlodej sa sťažuje, že mu to nejde...katastrofa a ešte to tu vypisuje...
      • MidnighT91
        Zloděj co to měl předobědnané od oznámení pc verze s tím že tady vedle rozhodně nešlápne protože je to zaručená kvalita... Jo jistě HA HA
        • není to pro každeho. já to taky nedohrál protože je tam dost grindu a málo příběhu ale svět je pěknej rpg prvky taky dobry a ten datačoví ostrov má fakt super atmosféru a je skvěle udělanej
      • Jack1947
        Přesně, měl to radši koupit a přejít možnost refundovat aby si mohl stěýovat právem *5*
    • Ronox
      Pokud se nepletu, tak parťáka lze "opravit" v Innu, v tom křesle, které je v levé místnosti.
      • MidnighT91
        Díky, to je dobré vědět...
    • Femto
      Chlapče raději se vrať k Life is Strange :) Tak trošku z tebe smrdí casual :)
      • MidnighT91
        Fantasy a vůbec RPG miluju od dob prvního diabla a gothicu a tohle zatím můžu s klidem zařadit mezi 5 nejhorších co jsem kdy hrál. Singl mmo. přirovnal bych to ke Kingdom of Amalur. To taky bylo rozbité singlplayer mmo. Hraje se to hůř než první dark souls na klávesnici. Tam jsem neměl jedinej problém a přitom to byl totálně odfláklej port...
        • ty otazky co si skipnul nic neznamenaj v gilde jim muzes položit další když si sedneš na to jejich specialní křeslo :-P
        • Femto
          jasně, protože jsi nechtěně promačkal otázky. Prosím tebe, přestaň skipovat, nauč se pravidlům hry. Ano, je potřeba se naučit, jaké hra má pravidla, zabere to pár hodin, pak dostaneš hardcore RPG dost podobné právě Gothicu.
          • MidnighT91
            Ne meleš kraviny na tu hru se dívám tak objektivně a nezaujatě jak jen můžu a opravdu se snažím do ní dostat a oblíbit si jí ale je to dost problém. Ne hry neskipuju jsem puntičkář , myslím že tu nejsem jedinej kdo si čte ve hrách všechno co přečíst jde a proleze každej kout, takže mluv laskavě sám za sebe, víš ono se občas stane že omylem dvakrát po sobě zmáčkneš myš a nebo chceš změnit rozhodnutí, jenže pokud je jediná tvá volba dát alt f4 tak je neco kur*a špatně.

            Edit: Keď príde reč na najlepšiu hru minulej konzolovej generácie....... Stačilo
            Příběh tam je ale je divně podanej a vysvětlenej.
            Už jsem toho dohrál dost a o hrách toho vím hodně a umím se na ně dívat s nadhledem.
            Takže mi věř že za tech 24 let RPG puntičkaření už odfláknutou hru poznám...
            Oh btw: Nemluv mi tu o učení se pravidel té hry Pravidla dark soul jsem se naučil už při souboji s prvním bossem tady žádná podstatná pravidla k učení nejsou prostě jdeš od úkolu k úkolu a mezi tím zabiješ 1000 vlků.
            Atmosféra tam nějaká je jenže co jsem zatím viděl tak všechy lokace vypadaly dost stejně nudně a šedivě...
            • Jack1947
              Proč si se teda vyjádřil znovu, jen aby jsi je zase urazil? *10* to nebylo hezké... a vůbec.
            • MidnighT91
              Sorry o konzolistech jsem se vyjádřil přehnaně, oni nemůžou za to že nic lepšího nemají, ale to že je ta hra špatná není odfláknutým pc portem, za to může samotné jádro hry a to je stejné jako na konzolích. Podívej se na kingdom of amalur ta hra je bez pár drobností úplně stejná přičemž věci jako hud a spravování inventáře má daleko lepší. Vindictus je zase online varianta...
            • Jack1947
              Co si čekal, já RPG nemusím a vzdal sem to tehdy při prvním tažení ...prostě na mně moc HC a nudné a ty checkpointy napytel jak si psal. Pokud tvůj respekt vůči konzolistům je horší kvůli jednomu zmršenému portu tak to mi je tě upřímně líto. *7*
            • MidnighT91
              Možná by to chtělo nebejt 5 minut takovej fanboj jako ti od zaklínače a dívat se na tu hru s nadhledem stejně jako se díváš na něj.Možná bys pak viděl jakej je to oproti zaklínačovi odfláknuté...
            • Femto
              Tak prostě to asi bude chtít dalších 24 let RPG zkušeností, abys ocenil kvalitní hru. Osobně bych to viděl na zhulákaného hráče Zaklínače, kde mu vše servíruji pod nos :)
            • Jack1947
              Neuraž se ale musím se zeptat prostě musím *1* , uspokojilo to tvou křehčí stránku ? neb nehraješ snad za nějakého barbara ale za lepou ženštinu right? *2*
          • Má to vůbec příběh a konec? Jako třeba ten Gothic, witcher a další?
            Když to je sp mmo?

            Sleduješ tam tedy příběh, máš volby atd? Nebo to je rubačka s mega monstry jako je k vidění na yt?
            • Femto
              zkus tohle :
              http://www.mickthemage.sk/2015/05/podme-si-pohovorit-o-dragons-dogma.html
  • Jack1947

    Vývojáři mají údajně technické problémy s ovladači Xbox One, které by mohly zapříčinit nižší rozlišení...

    Ale fuj co to je, nejdrive nepovedene nepredstaveni a ted tohle co bude dale nasledovat , nestabilni konzole, prehrivani ci snad chybove kody ? To se mi teda moc nezamlouva. *7*
    • Vývojáři mají údajně technické problémy s ovladači Xbox One, které by mohly zapříčinit nižší rozlišení...

      no, mě to jen potvrzuje domněnku, že Xbox One není primárně určena ke hraní. :) A to není výsměch, ale spíš konstatování faktu, že Xbox One bude revolučním zařízení pro (americké) domácnosti s televizí. Pro hráče, kteří by chtěli vrazit peníze do HERNÍHO zařízení, existuje imho jediná varianta: PS4.
    • Jó marketingové oddělení Sony jede na plno.. *15*
      • Jack1947
        Hlavne je brzo na to aby to zacalo jit tak rychle do kopru , jeste pred vydanim to zamrzi nejvice , ja verim ze to jsou jen neduhy a nakonec to nejak moc "neposkodi" vydani.
        • Novináři se chytí každého hovnaa, takže bych to neřešil.
  • MidnighT91

    Call of Duty: Black Ops 2 neoficiálně potvrzeno novými důkazy. Do obchodů se má dostat 13. listopadu....

    Pravděpodobně jsi prohrál sázku Matte :)
  • chlast a hry

    Neporadil by mi někdo nějakou hru u který by se dalo dobře chlastat (přiklad NHL když dá někdo gol tak ten druhej pije, fifa to samý + třeba fauli)
    • Jde o to, jeslti ti jde o nějakou soutěž, nebo chceš jen důvod pít na deprese.
      Pokud jde o soutěž, zkoušel jsem u Dark Souls (co jsem si kdysi někde našel) si dávat absinth (La Grenouille) po každé smrti, 2 když nedokážu získat zpět duši, 2 když umřu vlivem prostředí, 1 po zabití bosse a 1 po použití ohniště. Doporučuju. Namrdáš se vcelku rychle a Dark souls je dobrá hra.
      A pokud jde jen o pokračování splínu jiným směrem, doporučuju hrát třeba "to the moon". A pít kdykoliv to uznáš za vhodný. Ale chce to pořádnou průpravu, abys přešel ten nudnej začátek. A nebo třeba The sims, udělej si bezvadnou rodinu, ženu, děti, psa, dům, práci...ach jo, jdu se taky napít. *15* Do háje, kod z obrazku je "sux", i games.cz mi říká, že jsem sra*ka
      • spíš jsem to myslel jako chlastací party hru, než na depresi
        • My takhle hráli Crash Team Racing v emulátoru. Kdo dojel poslední pil. A pak ještě Tekken (po každém kole). No, potom jsem usoudil, že Macháček (ta hra s kostkama) s holkama je zajímavější varianta...
    • Inquisitor
      Jsem nikdy nepochopil jak někdo může chlastat a do toho hrát. To prostě nejde dohromady. Buď jde člověk chlastat a nebo hrát. To už je lepší se zhulit :)
      • Vrook
        Já už v podstatě poslední dobou hraju výhradně až po tom co si dám brkafe. Čimž se u mě hraní definitvně posunulo na úroveň relaxační aktivity (pasivity? *15* )..
        A je celkem jedno jestli si pustim CS, DayZ nebo nějakou klasiku - teď oprašuju Planescape třeba a super.. k tomu se to btw vyloženě hodí. *15*
        • Inquisitor
          He brkafe pěkný slovo:), tak to si dávám taky. Mě se na tom líbí, že se do toho světa člověk pak, tak nějak víc ponoří.
          • Bez špeka už se dnes ty hry nedají vydržet *1*
          • Vrook
            Souhlasim. *3*
            • tonnymontana
              drogy jsou spatne ááááááno
      • Zdá se, že kooperativní hry moc nehraješ. *5* Já bez pivka pomalu Left 4 Dead nespustím.
        • Inquisitor
          To fakt ne. Bohužel většina lidí co znám hry moc nezajímají a naposledy hráli Maria :)
    • Pan_Klobouk
      Watch Dogs! Jakmile uvidite bug, nebo vec co ma GTA, Saints Row... nebo kterakoliv mestska akce lepe vyresenou a udelanou, pijete.
      • By zdechnul na otravu.
        • Pan_Klobouk
          Vsak nerikal, ze chce neco pro zacatecniky. Zdalo se, ze chce chlastat. :)
    • SUPER MEAT BOY

      Viděl jsem jedno video kdy si někdo takhle zpestřil Super Meat Boye. Byl hodně dobrej, ale po dvou náhodných umrtích a dvou panácích to s ním šlo z kopce a za půl hoďky byl úplně na káry. :D
      • Jazz
        https://www.youtube.com/watch?v=xSvXoQR2FNE

        Tenhle týpek by se moc neožral. *15*
    • Super Meat Boy. Při každé smrti panáka B52.
    • Jack1947
      Neskutečný co za kraviny se tady řeší... *7* Ride to hell:retribution a chlastací hra? no tak, zas tak hrozný to nebylo, slyšel jsem že některým hračům CSS a COD pomáhá na lepší soustředení joint z marjánky. Takto zkus. *3*
      • Pilgrim66
        Z ceho jinyho delas jointy? Z bobkovyho listu?
      • Ted zacinam mit podezreni ze jsi se opravdu narodil v roce 1947...
      • Vrook
        Džoint z marjánky. *15*
    • proč hledas zaminku na pití, proste si kup alkohol zavri se do pokoje a chlastej
      • Tak to má být skupinoví opijení, solo nejezdím
    • Pilgrim66
      Ride to Hell Retribution.

      Kdo se u toho vydrzi dyl neozrat do nemoty, vyhrava...
  • Vojta_Ilavsky

    Srovnání Wiedzmina a DA: Inquisition

    http://tinyurl.com/ofzmhyx Moc bych to nesrovnával, obě ty hry stojej na něčem jinym, ale je to tam docela zajímavě popsaný.
    • Od obou jsem čekal více. Horší je Dragon Age. Má více generického obsahu. Obě hry mě ale po čase přestaly bavit, Dragon Age ale dřívě. Zaklínač má navíc lepší stylizaci. Celkově ale Dragon's Dogma nepřekonáno...
    • vlastik.plaminek
      Nejlepší na tom článku je diskuze. *1* Se tam zas zas banda ublížených slunéček hádá, že tam nejsou černoši. Kdyby si ti vylízanci aspoň zahráli jedničku, když mají očividně problém přečíst knížky tak by věděli, že na jihu je cosi jako Zerrikánie, která je vlastně taková Afrika. Akorát že asi všichni chápou neslučitelné kulturní rozdíly a tak se mezi sebe navzájem n*serou. Teda kromě elfů, kteří se musí sráth vždycky do všeho *1*
    • Nechci hejtovat ale Inquisition je pro děti oproti Wiedzminovi. Co se týče grafiky, příběhu i herních mechanik.
      • Femto
        *15* Zaklínač je úplně dospělý. Je tam hodně nahých koz a sprostých slov. Jinak příběhově je příběh pro děcka stejně jako Dragon Age.

        Edit. Možná je příběh v DA dokonce lepší, jelikož aspoň někam vede a něco se stane. V Zaklinačí se v podstatě nic nestane, a co se stane, o tom už víš dopředu. Příběhově je Zaklínač naprostá slabota. Ono i combat je hrůza a další věci, ale co zdejší dětičky to stejně nechtějí slyšet .)
        • Tak mě třeba svět v Zaklínačovi přijde mnohem propracovanější a Geralt v něm dokonale plní roli jako zabiják příšer a vykonavač špinavé práce. Narozdíl od velkého Inkvizitora, který je nucen řešit banální problémy vesničanů v podobě generických, nicneříkajících questů.
          • Femto
            tak bavili jsme se o příběhu, ne o vykreslení světa. Jo v tom je Zaklínač určitě vepředu, má uvěřitelně zpracované mapy. Věc druhá je, že je to pak nuda prozkoumávat, jelikož pořád najdeš to samé...
            • Femto
              to asi ano, pořád si ale nejsem jist, jestli je W3 dobré RPG. Ano, dohrál jsem to, občas jsem se bavil, má to super grafiku, obrovský svět, ale po stránce hratelnosti je to bída, příběhově o ničem, výzva taky nic moc. RPG prvky osekané, armoring bída, perky nemotivují. Nevím, nevím...
            • Nemá cenu to řešit očividně máme úplně rozdílný názor na dobré RPG. Mě jen naštvalo jakým směrem se DA vydalo. Origins pro mě bylo jako modla ale bohužel následující díly jen ukázali jak se kluci z Bioware nechali koupit.
  • MikeiXX

    Castle in the Darkness

    Už nějaký ten pátek je venku tahle špičková hardcore plošinovka, která by si zasloužila recenzi. Bude o ní něco? Přece jenom se na ní podílěl Nicalis, což není žádný zelenáč, co se týče tvorby her.
    https://www.youtube.com/watch?v=MLPKI6UKq1M
    • Draken69CZ
      "Už nějaký ten pátek..." tím myslíš 15-20 let?
      • MikeiXX
        Ne, tím myslím 1 měsíc.
  • Jak je to s hrami na Win10 slyšel jsem že jich tam dost nejde od známého, tak chci vědět jestli to byl jenom jeho problém nebo celkově.
    • VaZqeZ_EU

      Windows 10 Games Compatibility List

      http://answers.microsoft.com/en-us/insider/forum/insider_wintp-insider_install/windows-10-games-compatibility-list/a31335a8-730f-4ac9-8c19-7c8c3a664ced?auth=1
  • Tak to je síla. Děcka na games, borec tady přijde s totálníma bludama, člověk se mu snaží poradit a ještě tu dostane vynadáno at nedělá chytrého.

    Ok, končím, zapomen co jsem psal ty idiote :)
    • Ano ať to raději zapomene, co kdokoliv psal na games a jde se poradit jinam. Nechat si radit od Tebe, člověka tak zaslepeného, to by opravdu nebylo nikterak dobré.
      • Člověče, blbosti tu plácáš akorát ty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit