-
Nemáš zač.
Klíče rozdány! -
Alone in the Dark 2008
V době kdy to vyšlo to bylo nehratelný na PC (ovládání) nevíte jak to je dnes proběhl nějaký patch či nějaká modifikace? Docela bych si to zpětně zahrál, dík. -
-
Hrál jsem to tenkrát jako plnovku z Levelu a dalo se to v pohodě hrát. Sice jsem to v půlce zabalil, ale nebylo to kvůli ovládání. Vlastně by se asi slušelo říct, že jsem to hrál s X360 gamepadem.
-
-
Ok dík a dalo by se to přirovnat k The Evil Within?
-
-
To jsem nehrál, podle pár videí jsem tam viděl jistou podobnost. Ale pořád bych se srovnání radši vyhnul. Tady máš navíc i Tomb Raiderovský prvek (šplhání) a to si nejsem jistý jestli se nachází i v The Evil Within. Když si navíc seženeš českou verzi, tak je v ní i český dabing, kvůli kterému jsem to ale asi zabalil. Ono to pak nemá takové kouzlo... Poslední věc, AitD je celkem otevřená hra, zatímco The Evil Within se mi jeví jako koridor.
-
-
ok dík moc.
-
-
-
-
-
Pacific Rim - Gipsy Danger Fly Over the Sea | BESIEGE v 0.25 | Theater of Flights #29
https://www.youtube.com/watch?v=wiEver7cEF0 -
-
ou jé, Cikánské nebezpečí opět v akci
-
-
Obrazem: Grafické porovnání The Evil Within 2 před a po aplikaci PS4 Pro patche.
Rozdíl velká kulatá nula. Vrtá mi hlavou, proč se zdržovat s patchem, který nic nepřináší. -
zdravim.. muzete mi nekdo poradit jak odinstalovat patche u hry na xboxu ? potrebuju vratit PES 2014 do puvodni verze 1.0.. uz jsem kuli tomu odinstaloval vsechno z xboxu a k me flustraci, porad je tam napsana verze 1.13 ... jak je to mozny ??
-
-
Zkus odstranit a odpojit od netu a nainstalovat to z DVD pokud máš, tam by měla být 1.0
-
-
tak bohuzel... nezabralo to ... jediny co me jeste napada, ze jak je pes14 dosti rozbita hra, tak je mozny ze to ukazuje verzi 1.13 pac uz tam jednou byla nainstalovana a nejak si to pamatuje ikdyz by tam ted fyzicky nemela byt... jinac uz bych se rad nechal podat :D
-
odpojit od netu... dobrej tip... diky kemo
-
-
-
Bethesda Sale
https://www.bundlestars.com/en/games?publishers=Bethesda%20Softworks&utm_source=steamcommunity&utm_medium=social&utm_campaign=deals%20bethesda -
-
Existuje pro Skyrim něco jako OOO pro Oblivion, který by svět oživil a předělal, aby tam vandrovala NPCčka s realistickým lootem, která se mezi sebou budou řezat a tak?
-
-
Nastupca OOO pre Skyrim je tento mod: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/19281
-
-
Děkuji!
-
-
Mrkni na nexus,jestli něco takového existuje bude to pravděpodobně tam.
-
-
Jo pěkný, ale co si mám koupit abych měl kompletní Skyrim?
-
-
https://www.bundlestars.com/en/game/the-elder-scrolls-v-skyrim-legendary-edition
-
-
Mě překvapilo, že ty datadisky jsou dražší tak jsem si nebyl jistý jestli v tom není zas nějaký háček, dík.
-
-
-
-
Trošku mě mrzí, že se na první díl The Vanishing of Ethan Carter podívalo tak málo lidí, kdo by tuhle hru neznal a ještě ji neviděl, tak budu rád když se na moje LP podívá *4*
http://youtu.be/Pr_6yhpzBao
Musím říct že takhle graficky krásnou a hlavně dobře optimalizovanou hru jsem ještě neviděl, víte někdo snad o něčem podobným co by tak pěkně vypadalo ? Namátkou mě napadá třeba ještě Dear Esther -
-
Navíc tam má člověk volnost a není potřeba řešit věci postupně. To je skvělé.
-
-
Bohužel jsem neměl možnost nahrát víc než ten jeden díl, takže zatím vůbec netuším co mě čeká a ani nevím co vůbec od té hry mám čekat v dalších hodinách a to se mi na tom líbí vůbec nejvíc *4*
-
-
-
https://www.hry.cz/hra/kingdom-come-deliverance?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
-
-
Ty komenty, jak je to hnusná grafika jak z roku 2010. *1* *1* *1* Mám občas pocit, že v komentářích pod články se nějak prolínají úplně jiné reality.
-
-
Seznam. Tam chodí jenom děcka, co nic jiného neznaj a důchodci *1*
-
-
-
-
League of Legends Infografika 2012
http://eune.leagueoflegends.com/news/league-legends-community-infographic
To abyste věděli kdo vládne! :) -
-
kdyby WoW nebo GW2 byly F2P tak si LoLko ani neškrtne *1*
-
-
Kdyby WoW a GW2 byly F2P, tak by se to stejně časem zvrhlo na P2W a lolko by je zarazilo do země dvoumetrovým gumovým č*rákem, protože Riot prostě umí udělat balanc mezi placením a free.
PS: Nejsem LoL fanboy, všehovšudy jsem to hrál asi měsíc. -
Lol
Lolko ted hraju zhruba už rok, +500 winu, a nevím kolik loos. Wowko sem hrál, srovnávat to nejde. Každý je o něčem jiném a i kdyby wow bylo f2p ( viz freeservery) určitě si Lolko najde své hráče.
Ale těch 70 milionů je jen regnutých - polovina z nich to snad ani nehraje, a jen kámoš má 4 ůčty ( kvůli banům) *3*
-
-
-
Problém s infem u her.
Je sice hezké, že tu je v kartě hry vždyky MP - ano/ne, ale jak sakra mám poznat, jestli to náhodou není čistě MP (online) ? Nechcete s tím něco udělat? Třeba přidat SP ano/ne? Nebo ať je to nějak srozumitelnější ?