Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Video: Grafické porovnání PC, PS4 a Xbox One verze hry Thief.

    takze next gen se nekona :-)
    • A kto by ocakaval next gen na obstaroznom UE3? :D
  • Video: Grafické srovnání PS4 verze Uncharted: The Nathan Drake Collection s původním PS3 originálem.

    Sakra! Pěkně si s tím vyhráli, moc pěkná grafika na PS4. Docela bych si to zahrál někdy...
  • dejte tip na nejakou dobrou strategii
    • Vojta_Ilavsky
      Vzhledem k tomu že už pěknejch pár let nevyšlo pořádný budovatelský RTSko... :) tak Dawn of War 1.
      • DoW1 je klasika mam tam nahrany desitky hodin
      • Veskoslav
        Nevyšlo? Co to kecáš zase:)
        1. Starcraft II, 2. Wargame: Red Dragon, 3. Vyšel remaster edice Homeworld, 4. Planetary Annihilation atd.
        • Vojta_Ilavsky
          Starcraft 2 je přeskinovaná a poupravená S1. A já jsem myslel spíš budovatelskou strategii jako třeba AoE3 nebo Empire Earth. Editoval jsem. Wargame: RD je pouze vylepšený Wargame: EE s novými jednotkami. Remaster je Remaster. A Planetary Annihilation už je kompletně dodělaný a odladěný? Grey Goo nepočítám.
    • Naučit se googlovat, to je dle mého dobrá životní strategie, protože jsem si jistý, že Tvůj dotaz již určitě někdo položil a svou odpověď by jsi měl tak za 3 minuty...
  • Keyz

    Dotaz

    Jak se jmenovala 3d hra která byla určitě v Levelu jako demo anebo plná (spíše demo) a hráč tam ovládal policejní vrtulník z budoucnosti. Celá hra byla z budoucnosti. Mise kterou si pamatuji byla ve městě a okolo města byla bariéra a nešlo se dostat srkz.

    Normálně tam jezdila auta po silnici ale tuším, že i létala jako ve filmu Pátý element. Hráč musel zneškodnit anebo zastavit nějaké vozidlo které se pohybovalo po městě a bylo nutné ho prvně identifikovat. Bylo to 3d a tuším first person. Nebo to šlo přepínat.

    Dík
    • g-police?
  • skaven
    ELEX - 6,4
    http://wccftech.com/review/elex-new-setting-same-outcome/
    • skaven
      ...to jedine co s tym mozete urobit *1*
      • Super je, jak se tu hrozne breci ze hraci davaji "nefer" a "nevalidni" hodnoceni, kdyz jsou s nejakou hrou nespokojeni, viz treba D3 pri lauchi a na druhou stranu tu je jine subjektivni hodnoceni davano za nejakou svatou pravdu. *7*
  • prudislav

    FEZ na PC potvrzen

    http://store.steampowered.com/app/224760/
  • Giana Sisters

    Nevíte někdo jestli maj kódy z minulýho Levelu region lock? Rád bych udělal giveaway na Steamgifts, ale doufám že to není třeba jen pro ČR.
    • Tak si najdi ceskou/slovenskou skupinu a udelej giveaway pro ne a nebudes mit problem
    • ucho
      ano, mají region lock na cz,sk
  • Lukass
    Sorry, reakce na Moraw: hraju na I5 gtx 1060, nastaveni ve hre velmi vysoke krome stinu a travy, to mam na vysoke. Jo a 4 msaa antialiasing
    Jede to celkem slusne, mam to locknuty na 50 fps.
    Mody: Rhance photorealism, GTA remastered mod. Balanced weather, Insane rain, More blood mod, a lepsi textury mraku a nocni oblohy.
  • Lego soutez

    Ahoj
    Nevite nekdo jak dopadla ta lego soutez co je tu stale na strance?
  • Kurvadrát bych tak něco pořádnýho zapařil, ale není co.
    • ucho
      dobrých her je tolik, že pomalu nevím, co hrát dřív. včera jsem udolal Infamous 2 (celkem se dalo, ale úplný zázrak to nebyl). každý rok vyjde kolem 40 her, které bych chtěl zahrát, no ale dohrát jich zvládnu kolem 20 :D
      • frag.ment
        Ale koupíš si jich ve slevách tak 200-300, což? ;-)
        • ucho
          popravdě řadu her dostávám zdarma.
      • Inquisitor
        To si ještě dobrej, já stihnu tak pět max. šest :)
    • jdi si zaběhat, zapařej se ti trencle
      • Dnes jsem šel dřív z práce, abych si mohl zajezdit na kole a stihl to do oběda, už jsem doma. Co jsi dělal celé ráno ty ?
        • já si svezl zadek do práce autem, celý ráno sedím u stroje, celý odpoledne sedím u stroje, a večer si zase svezu zadek domů :D ale kdybys viděl ty hnusný koženkový židle, co tu máme, o moje zapařený trencle bys strach neměl :D
        • Ja spal. Bylo to super!
    • Planescape:Torment

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit